Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

David (Ne, 24. 11. 2013 - 20:11)

Čau. Docela zajímavá...Pavle, tak na to Ti mohu odpovědět. Stalo se to včera.
Přítelkyně něco špatného snědla, něco jí nesedlo. K ránu si myslela, že si uprdne a on to nebyl jen prd, bylo slyšet takové to praskání, hned jsem věděl, že kadí.
Vzbudila se a hned z toho byla špatná. Byla zřízená, jak batole. Kalhotky měla napěchované k prasknutí.
Vzal jsem ji pod sprchu, tam jsem jí z toho nadělení pomohl, kalhotky jsem dal do lavóru a přítelkyni umyl.
Vůbec mi to nebylo nepříjemné, stát se může.

tomáš (St, 13. 11. 2013 - 17:11)

Čau. Docela zajímavá...Pavel, tak to ti mohu říci přesne kdy se mi stalo, že jsem se pakadil a to pořádne, no jelikož vím předem jak takové ráno po zátahu
vždycky dopadne, tak jsem poišten plenkou a kalhotkama. Bydlím sám v byte 1+1, tak mi to nevadí a zvyknu se podelat a počúrat ve spánku a vubec me to nevzbudí, klidne spím dál... A dát se do pořádku, nema problema...

M (St, 13. 11. 2013 - 16:11)

Čau. Docela zajímavá...No fúúúúj

pavel (St, 13. 11. 2013 - 16:11)

Čau. Docela zajímavá diskuse. Souhlasím, stát se může.
Mám jednom takotýto dotaz a to, zda jste někdo byli svědky toho, že se někdo pokadil a také, zda někdo z vás tady máte zkušenosti s tím, že by jste někoho takto pokaděného dávali do pořádku a zda to na vás působilo hodně nepříjemně, nebo jste to vzali v pohodě?
Ne každý je sám se po nehodě dát do pořádku.

martin z martin (Ne, 10. 11. 2013 - 23:11)

Celkom zaujímavé téma:kdy jste se naposledy pokakali, a to si myslíte, že vám na to niekto pravdivo odpovie? Veľmi o tom pochybujem, takýmto niečim sa nikto len tak nechváli.
Mne sa to stalo raz v noci, dobre som spal a náhle ma v podvedomí nutkalo z postele vstať, no "mierne zvýšená dávka alkoholu" mi to akosi nedovolovala, no a ráno, nebudem to popisovať, celá výbava postele bola rovno na vyhodenie čo sa aj stalo. Ked bol vzduch "čistý", zavolal som bratovi a povedal mu o nehode a dohodli sa na stretnutí v meste kam prišiel so svojou dodávkou, kedže mne policajti odobrali z neznámych pre mňa dôvodov vodičské oprávnenie na pol roka. Nakúpil sa nový matrac, rôzné hrubšie igelitové plachty, podložky a všetko, čo by som azda mohol potrebovať v prípade, že by sa to opätovne niekedy zopakovalo, navyše sme sa zastavili v Zdravotných potrebách pre plienky. Začal som namietať, že to už iste preháňa, ale je to starší brat a ja som malé "šteňa", mne je 35 a jemu 40 rokov, tak mám držať hubu a krok. A bolo dobre, že som ho vtedy poslúchol, kedže si na noc dávam plienku a gumové nohavičky mi neprekáža občasné pokakanie či pocikanie v spánku, ako v stredu ked sa mi to prihodilo 6.11.2013 a predtým pocikaný a predtým...

Jarda (Ne, 10. 11. 2013 - 23:11)

Členění hoven podle...Stary Kuda, tvuj příspevek nemá chybu, jenže je dlouhý...

Jarda (Ne, 10. 11. 2013 - 23:11)

Členění hoven podle...Stary Kuda, tvuj příspevek nemá chybu, jenže je dlouhý...

Jarda (Ne, 10. 11. 2013 - 23:11)

Členění hoven podle...Stary Kuda, tvuj příspevek nemá chybu, jenže je dlouhý...

Jarda (Ne, 10. 11. 2013 - 23:11)

Členění hoven podle...Stary Kuda, tvuj příspevek nemá chybu, jenže je dlouhý...

Jarda (Ne, 10. 11. 2013 - 23:11)

Členění hoven podle...Stary Kuda, tvuj příspevek nemá chybu, jenže je dlouhý...

Jarda (Ne, 10. 11. 2013 - 23:11)

Členění hoven podle...Stary Kuda, tvuj příspevek nemá chybu, jenže je dlouhý...

Jarda (Ne, 10. 11. 2013 - 23:11)

Členění hoven podle...Stary Kuda, tvuj příspevek nemá chybu, jenže je dlouhý...

Jarda (Ne, 10. 11. 2013 - 23:11)

Členění hoven podle...Stary Kuda, tvuj příspevek nemá chybu, jenže je dlouhý...

Jarda (Ne, 10. 11. 2013 - 23:11)

Členění hoven podle...Stary Kuda, tvuj příspevek nemá chybu, jenže je dlouhý...

Jarda (Ne, 10. 11. 2013 - 23:11)

Členění hoven podle...Stary Kuda, tvuj příspevek nemá chybu, jenže je dlouhý...

Jarda (Ne, 10. 11. 2013 - 23:11)

Členění hoven podle...Stary Kuda, tvuj příspevek nemá chybu, jenže je dlouhý...

Jarda (Ne, 10. 11. 2013 - 23:11)

Členění hoven podle...Stary Kuda, tvuj příspevek nemá chybu, jenže je dlouhý...

Jarda (Ne, 10. 11. 2013 - 23:11)

Členění hoven podle...Stary Kuda, tvuj příspevek nemá chybu, jenže je dlouhý...

Starý Kuda (Ne, 10. 11. 2013 - 16:11)

Členění hoven podle původu může být prováděno z několika hledisek. Mezi primární patří hledisko personální. To rozlišuje mezi hovny vysranými:
osobami mužského pohlaví
osobami ženského pohlaví
mužatkami
zvířaty

Zvláštním druhem je tzv. odpadlé hovno, které vzniká odštěpením od hovna centrálního. Zatímco centrální hovno bývá z hlediska výše uvedeného členění posuzováno normálně, jeho odštěpek se posuzovat nemůže, neboť patří do této samostatné kategorie a pro zkušeného hovnologa má pouze sekundární význam. Nejvíce pro nás tak cenných informací o hovnu samotném má totiž jedině hovno centrální.

Dalším hlediskem vhodným pro členění hoven je hledisko místní. Jedná se o hovna:

vysraná na WC - tímto se ovšem stává hovno bezcenným, protože přichází do styku s vodou a jinými sajrajty a nelze již zjistit jeho původní tvrdost ani chemické složení, protože může obsahovat různé vnější příměsi.
vysraná na žumpách a kadibudkách - toto také znamená ideální způsob skladování hoven
vysraná na jiných konkrétních místech - např. v lese, když se nositel hovna nestihne včas vrátit domů
vysraná do kalhot

Posledním hlediskem, o kterém se zde zmíníme, je hledisko globální. Z tohoto pohledu rozlišujeme hovna:

vysraná v prostoru s gravitací - klasický srací proces, který je běžný téměř v každé domácnosti
vysraná v prostoru bez gravitace - jedná se především o sraní kosmonoutů, zde je nutno dávat pozor na správné skladování hovna, aby si ho nějaký kolega nedal omylem k svačině, až mu poletí kolem hlavy.

Libor (Pá, 8. 11. 2013 - 13:11)

Jsou horší věci i hlášky různého druhu a typu.Vemte si takovou vládu,senát,ožralu na hradě a kdejaký jiný ksindl co tu dnes je a vládne a je to daleko těžší kalibr než téma jako kdo se kdy potento.Půjdeli to takto dál,tak se z toho celej národ potentí a to pak bude zde příspěvků jako nikdy a bude to taky fajn počteníčko

Reklama

Přidat komentář