Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Eliška (St, 1. 10. 2008 - 19:10)

Ahoj tak zamknutý WC a klíče v pokladně na nádraží to byl taky důvod toho že jsem se pokakala, protože než ta ženská přišla do tý pokladný tak jsem to měla v kalhotách tloukla jsem tam snad 10 minut a ještě mi vynadala co otravuji, opravdu na úrovni:-((

alca (Pá, 26. 9. 2008 - 12:09)

no jo je to pravda lidi jsou prasat a zloději, jednou jsem našla na WC na nádraží uplně sfetovanou holku která blokovala kabinku, je to hnu lidi si toho neváží tak pak musíme pro klíče a mužeme se z toho po...

Honzi (Pá, 26. 9. 2008 - 12:09)

Tam, kde je občerstvení, by každopádně mělo být k dispozici WC. Maximálně tam nedávejte papír a mýdlo, ale zamknout ho? To je jak za minulých dob. WC byly buď zavřené nebo tak špinavé, že člověk šel raději do lesa. Ale kam má jít u dálnice? Ještě vás nikdo v tomto směru nekontroloval?

Simča (Pá, 26. 9. 2008 - 11:09)

Ono je to těžký s těma zamčenejma záchodama já dělám v očerstvení u dálnice a WC máme mimo provozovnu z druhé strany budovy a původně jsem WC nechávali odemčeno, ale začalo to ztrátama mýdla papíru až to končilo demolováním, takže proto tohle opatření

helenka (Čt, 25. 9. 2008 - 20:09)

Lenisek uplně s tebou soucítím, mě se to ještě nestalo ale s tem zamčenejma záchodama mám taky špatné zkušenosti, díky bohu jsem neměla nikdy tak akutně naléhavou potřebu

sandra (St, 24. 9. 2008 - 21:09)

dobře dobře beru zpět může se to stát

marie (St, 24. 9. 2008 - 20:09)

no jo, je to hned. Taky jsem zažila zácpu na silnici, stačí barrand. most a je hotovo. Kroutila jsem se jako moučný červ a ulevila jsem si v křoví v přístavu. Veškerá důstojnost šla stranou. Zvládla jsem to, ale bylo mi úplně mdlo a slabo, byla jsem celá opocená. Byla akorát bouračka na Barrandově, bylo to ucpaný až ke sjezdu z Brna, posouvali jsme se šnečím tempem. Už když jsme míjeli poslední benzinku, věděla jsem, že bude zle. Chtěla jsem vyskočit za jízdy a podobné nesmysly, manžel mě uklidňoval, že úleva je už na dosah. Stačí projet bar. mostem. Jenže ouha, bylo ucpáno až na Smíchov. Od té doby mám krátké spojení, jak je zácpa na silnici, mám revoluci ve střevech. Všem, kteří nevěřécně kroutí hlavou, jak je možné, že dospělý člověk má problém stolici udržet přeji, aby je toto potkalo v takové chvíli, kdy to nečekají. Pak pochopí.

Kamil (St, 24. 9. 2008 - 17:09)

Lenisek: Jsi normální. Mozek předá svěrači zprávu, že už se blíží vyprázdnění a tedy úleva. S blížícím se záchodem se potřeba stupňuje a najednou šok. Je obsazeno, klíč na pokladně,.... Těžko už se to pak, když jsou střeva připravena se vyprázdnit, zastavuje. Ten tlak a potřeba úlevy jsou tak velké, že to jde ven proti naší vůli.

Lenisek (St, 24. 9. 2008 - 14:09)

Ahoj lidi tak já jsem proti tomu co říkala Sandra mám jednu nepříjemnou zkušenost se zamčeným záchodem a průjem jsem zrovna neměla a stejně jsem se pokakala. Přihodilo se mi to cestou z pracovní cesty jela jsem po dost frekventované silnici a docela se to vleklou byla špička a cesta samej kamion a mě trápilo nutkání na velkou, zprvu jsem tomu nevěnovala pozornost a byla přesvědčená že si odskočím až v klidu doma, ale člověk míní a čas mění provoz ještě zhoustl a díky nějakýmu opravování mostu jsem zůstala trčet v koloně u semaforu a v tu chvíli jsem začala pociťovat že situaci musím co nejrychlejc vyřešit, protože jsem potřebovala opravdu čím dál tím víc, ale naštěstí mi zasvitla naděje, benzinka byla 1km, hurá sice to trvalo než jsem se tam dokodrcala ale měla jsem naději sice to už má nervozita nabírala vysoké obráky krourila jsem se prozpěvovala si a bubnovala prstama do volantu, ale záchrana byla nadosh, na benzince jsem rychle zaparkovala v zadu u záchodů a z auta jsem vystřelila nadzvukouvou rychlostí měla jsem to na krajíčku, jenže zrada, bylo zamčeno a na dveřích byl nápis "klíče u obsluhy v pokladně poplatek za půjčení 20Kč" chtělo se mi brečet a měla jsem strašnou zlost, honem jsem mazala do prodejny s dvacetikorunou v ruce no ono to už tak rychle nebylo komu už se někdy chtělo moc kakat ví že se dají dělat už jen drobné krůčky, slušně a v křeči jsem požádala o klíč a předala dvacku....a při prvním kroku zpět jsem s hruzou cítila že už je pozdě na to někam spěchat nemohla jsem tomu uvěřit svěrač mi najednou ochabnul a nedal se ovladat... dál raději popisovat nebudu... jo jen snad to že jsem už zpět do prodejny nešla bylo mi trpaně, klíče jsem nechala v zámku a dvacku čert vem a ujela jsem odtud jako nejrychlejc to šlo, nebýt takového pitomého výmyslu s klíčema tak bych to stihla včas, a průjem jsem prosím neměla, tak co myslí si snad někdo že nejsem normální???

Anit (St, 24. 9. 2008 - 13:09)

Byl to samozřejmě průjem, já už ty kalhoty rozepínala po schodech, abych je co nejrychleji za dveřmi sešlápla na zem. Stalo se to těsně po tom. Normální h.... bych určitě donesla v klidu.

sandra (Út, 23. 9. 2008 - 22:09)

tak jako když někdo dostane průjem a nestihne to tak budiš ale když má někdo normální konzistenci a pustí to do kalhot to si myslím že není normální

Isabbel (Út, 23. 9. 2008 - 21:09)

Já měla tyky průjem a bylo to tak rýchlý že než jsem stačila sundat džíny už to teklo i po nohou takže souhlasím s Ariesek, nicméně pokud to Anit takhle zachránila v poslední chvilce smekám;-)

Ariesek (Út, 23. 9. 2008 - 17:09)

No nevím při průjmu je jedno jestli stáhnež džíny o vteřinu dříve nebo později.Z mé vlastní zkušeností jak je to ve spoďárech už je to i ve svrchnim oblečení.pokud nemáš vložku nebo něco v zadku čím se to dá relativně zbrzdit.

Anit (Út, 23. 9. 2008 - 14:09)

co o minutu - tam šlo o vteřiny, jestli stačím rozepnout ty džíny včas než protečou spoďary. Ale povedlo se. Přeju hodně takového štěstí všem s problémem!

Roman (Út, 23. 9. 2008 - 13:09)

Anit být o mínutu pomalejší asi by jsi s úsměvem do kanclu nenapochodovala co:-))))

rockerka (Út, 23. 9. 2008 - 12:09)

teda Ty jsi měla ale štěstí a pak tady může někdo psát že to není možný

Anit (Út, 23. 9. 2008 - 11:09)

Uf, teď jsem se právě vrátila z pracovní pochůzky, břicho celou dobu nafouklé, bublání, přelévání. Cítila jsem, že to dobře nedopadne, tak jsem si už dopředu tipovala místa, kam vletím. Ještě se mně před sídlem firmy ptali cizinci, jak se dostanou nevím kam. Už ani nevím, co jsem jim říkala, viděla jsem jen dveře do budovy.
Ale ještě poschodí nahoru,k příslušným dveřím, tam jsem praštila na zem s taškou, rozepínám, rozepínám ... odnesly to jen spoďary,naštěstí mám v šuplíku náhradní. Tak tamty jsem spláchla,umyla se v předsíňce, natáhla džíny a s úsměvem jsem se vrátila do kanclu. To je můj úplně čerstvý zážitek. Hned jsem vám to musela sdělit.

Ewka (Út, 23. 9. 2008 - 09:09)

souhlasím, když někoho přepadne průjem na nevhodném místě a nikde poblíž není WC nastane katstrofa

xy (Po, 22. 9. 2008 - 18:09)

někdy to ovládat prostě nejde

Ivett (Po, 22. 9. 2008 - 14:09)

no jo sice nemohla ale po... se a to je k smíchu nezlobte se na mě běžně se to nestává a dospělej by to měl umět ovládnout

Reklama

Přidat komentář