Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

oslavenkyně (Ne, 30. 10. 2011 - 14:10)

Naposledy po oslavě svých 18tých narozenin. Prostě toho pití bylo na mě asi nějak moc.

XY (Čt, 20. 10. 2011 - 20:10)

TAK JA DNES RANO V POSTELI DO PLIENKY...

Ríša (Čt, 20. 10. 2011 - 12:10)

No taky už se mě to stalo. Měl jsem nějakou zácpu asi proto, že v práci toho bylo hodně, nebylo vždy možný si dojít, tak to člověk zadržoval a doma už to pak zase nešlo. Nicméně když se situace v práci uklidnila, rozhodl jsem se koupit si projímadlo, abych se vyprázdnil. Vzal jsem ho v sobotu a na návodu stálo, že účinek se dostaví během 6- 12 hodin. Dost času na to, abych si zašel nakoupit a obešel vyřídit to, co potřebuju. Věděl jsem, že víc jak tři hodiny to nebudou a tím pádem, že mám ještě tak 3 hodiny "vatu". Taky se nic nedělo, normálně jsem nakoupil, žádné problémy v břiše, které by mě nutily změnit rychle plány. Ale po 3 hodinách, už při cestě k domovu se ozvalo bublání v břiše a dost rychle přibývalo na intenzitě. Každá další křeč byla větší a větší. Už jsem musel i zastavovat a sednout si na lavičku cestou k baráku, abych se neposral a pak zase popojít. Nakonec i v sedě mě to natlakovaně vyjelo do slipů a až na stehna. Cítil jsem zvláštní pocit uspokojení z toho uvolnění, ale zároveň taky to byl dost drsnej trapas. A to po pouhých 3 hodinách. No stane se:-) naštěstí v bsráku mě nikdo nepotkal a raději než výtahem jsem šel pěšky po schodech, kde byla když tak možnost lehce uniknout pohledům sousedů :-)

Stáňa (Út, 27. 9. 2011 - 16:09)

Naposledy minulý rok, když se naši rozvedli, zrovna jsme se stěhovaly s mamkou do nového bytu a mě to prostě po uprdnutí nekontrolovatelně ujelo do kalhot. Mamka mě pak utěšovala, že je to z nervů a že si z toho nemám nic dělat, ale pro 17ti letou holku to bylo hrozné ponížení. Dodnes mě mrazí, když si na to vzpomenu, protože v tu chvíli jsem ani nevěděla, co se sebou, co mám dělat, jen jsem vnímala, že jsem to neudržela.

Radek (So, 17. 9. 2011 - 12:09)

Ne, ona má jiný směr, než...Ahoj Péťo,
nechtěla bys pokecat - celkem se mi to líbí a zkušenosti taky nějaký mám...
Jinak je mi 24 a mail je:
[email protected]
tak se ozvi :-) budu se těšit!!
Ahoj Radek ;-)

Péťa (Pá, 16. 9. 2011 - 10:09)

Ne, ona má jiný směr, než plenky. Seděly jsme v kavárně a tam jsme si otevřeně popovídaly.

marian (Čt, 15. 9. 2011 - 08:09)

Odvážila jsem se do...Péťa, spolubydlíci sa možno aj môže pridať.

marian (Čt, 15. 9. 2011 - 08:09)

Pred chvíľou, nechcelo sa mi odísť od počítača a veľmi sa mi už chcelo... tak to mám oboje !

marian (St, 14. 9. 2011 - 20:09)

Odvážila jsem se do...Péťa bravoooo !

Péťa (St, 14. 9. 2011 - 18:09)

Odvážila jsem se do zdravotnické prodejny, kde bylo okolo ve městě málo a málo lidí, to mi dává jistotu, že o mně nikdo neví. Propadla bych se snad hanbou, kdyby se někdo dozvěděl, že pašuji plínky domů jako drogy. Koupila jsem si Attends plenky. Vůbec jsem se nemohla dočkat, až si je vyzkouším, tak jsem rychlou chůzi došla domů. Bydlím v podnájmu se spolubydlícím, ten už o mně ví, že bych si chtěla vyzkoušet plínky a nemá to vůbec za zlé :-) Jakmile se plenka dotýkala mého zadečku, pocítila jsem vnitřní teplo a nezávislost.

prcek (St, 14. 9. 2011 - 12:09)

tak to se mi líbí, ja se pokadil a počúral do slipu dneska ráno, ségra me nepustila do koupelny, kačo pitomá.
Aby jsem si dával plinky, to tu taky je...

marian (Út, 13. 9. 2011 - 12:09)

Díky, jen jsem obešla kolem...Péťa, ozvi sa mi na mailovú adresu:
[email protected]
Klikni si na : zdravotní pomúcky.cz
Napíš, pokecáme!

Péťa (Út, 13. 9. 2011 - 10:09)

Dobrý jen nevýhoda, že namají vytvarované jako u pampers a ty barvy.

Sambal / Baby-P (Po, 12. 9. 2011 - 22:09)

Dobrý přehled plenek s jejich detailnímy parametry a fotkami můžete naléz na stránce wiki.abdl-klub.cz

Péťa (Po, 12. 9. 2011 - 19:09)

Díky, jen jsem obešla kolem zdr. prodejnu potřeb. No hledám nějaké plínky s maximální pohodlí. nevíš o něčem marian?

marian (Po, 12. 9. 2011 - 07:09)

Nevím jak, ale mám nějakou...tena discrit, savé a priliehajú k telu!

Péťa (Ne, 11. 9. 2011 - 19:09)

Nevím jak, ale mám nějakou chuť si vyzkoušet plenky. Ale jaké koupit?

marian (Ne, 11. 9. 2011 - 18:09)

Na tému som akosi pozabudol.
Tak dnes ráno... a kompletne zo všetkým čo k tomu patrí.
Majte sa !

marian (Ne, 11. 9. 2011 - 18:09)

Máš s nimi nějakou...Kámo, ja za 10 rokov čo používam plienky, dajaké skúsenosti mám... !

R. (Ne, 11. 9. 2011 - 17:09)

Doporučuji Vám plenky ze...Máš s nimi nějakou zkušenost?
[email protected]

Reklama

Přidat komentář