Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Jana K. (So, 10. 9. 2011 - 23:09)

Doporučuji Vám plenky ze zdravotnických potřeb. Když si je poprvé nasadíte, zamrazí vám krásný mráz na zádech a po celém těle. O zadeček se postará měkký polštář, které vám zajistí pohodlí.

secret (Čt, 8. 9. 2011 - 21:09)

sem 13lety kluk obcas si na zachod vemu spoďáry co ukradnu u mamy nebo u babicky ve skříni dám si do toho papír a prostě to pustím do toho. s tím papírem to dost umím jednou jsem to udělal bez něj a ještě sem se totálně počůral... rázem nebyly starosti že ten papír se rozerve už sem zlikvidoval asi troje (splachnul do kanalizace... taky se rád počůrávám, na chatě mám na smrku domek, vezmu si těsnější nohavičkové slipy někdy i legíny a pochcu se. planuju až budu sám na chalupě v koupelně (vykoupat se, spinu hned do pračky a tu pustit, to už sem asi dvakrát zažil) tak si vemu slipy a kalhoty a počurám se pokud možno i pokakam.

tajný (Čt, 25. 8. 2011 - 21:08)

já jsem jednou našel doma 3 poskládané pleny a tak jsm si řekl že to vyskouším se aspoň počůrat tak jsem si ji dal mezi nohy a lehl jsem si na postel pak jsem přemýšlel a najednou mě něco zahřálo mezi nohama tak jsem si ju rozepl a podíval se byla trošku počůraná tak jsem si ji dal ještě jednou a sedl si na postel trošku jsem zatlačil a už to bylo teplá moč mě hřála a citil jsem jak to dosbe vsakuje jenže to už byla plínka tak počůraná že už sem do ní nic dělat nechtělo. 3 dny po to jsem si vzal 2 plínku a tu jsem počůral hned jak jsem vstal pak odúpoledne a trožku večer když jsem si ji chtěl znova zapnout tak rupl suchý zip tak jsem si ji dal na zenm a dřepl si tlačil jsem až jsem se pokakal 4 krát pak už se mi kakat nechtělo tak jsem si vzal konec plenky a utřel se do ní. ODEPIŠTE MI

Honza (St, 24. 8. 2011 - 13:08)

Jednou jsem byl doma a je to tak hezké když se pokadite takže odteto doby to dělám schválně třeba dneska se mi zachtělo tek sem si říkal du se pokadit a je to do ,protože,kdy si na to sednete je to takové uklidnujicí a tedka si davam často plínky abych nemusel na WC chapeteušetřuju su čas tekžese i někdy počůrava a nedivte se 10 lety kluk

Mlady tom (Út, 9. 8. 2011 - 15:08)

Ja bych spapal divci hovinko jakl tuhe tak obrovskou kupu kez bych nekde spatril .nebo videl pokakanou holku to je nadhera

Pro Lidku (Pá, 5. 8. 2011 - 13:08)

Tak to je dost kruté, docela tě lituji :-(

A kolik ti bylo ? Ono se to může stát každému... akorád u dětí se to lépe chápe.

Zaráží mi akorád jedna věc... na té pláži nebyly wc ? Těžko se to říká, ale asi bych se vykadila někde mimo, když už mi bylo jasné, že to nezvdládnu a vykašlala se na to, zda-li mi někdo vidí nebo ne...

Hlavně, že se zachránily ty plavky :-)

Pavla (Út, 2. 8. 2011 - 15:08)

Já si takle zkazila první...Jo jednodílné plavky jsou v tomhle zrádné.

Lidka (Po, 1. 8. 2011 - 20:08)

Já včera. Šly jsme s...Já si takle zkazila první den prázdnin. Za ro,že jsem se dostala na gympl, letěli jsme na čtrnáct dnů k Černýmu moři. Protože jsme přiletěli hned ráno, šli jsme rovnou na pláž. Já měla jednodílný plavky od loňska, byly mi už malý až jsem se v nich styděla že je všechno vidět ale do vln byly moc dobrý. Zato na pláž jsem měla bezva nový, dvoudílný plavky, kalhotky měly na nohavičkách kanýrky a mamka mi dovolila že jsem taky nemusela na pláži mít horní díl. Hned vedle naší pláže byly stánky s hranolkama, fantasickou tatarkou, palačinkama a se zmrzlinou, všechno jsem musela ochutnat. Večer se mi začalo chtít na velkou, tak jsme se balili ,že se vrátíme do našeho penzionku. Abych nemusela nic nosit v ruce,navlíkla jsem na ty jednodílný plavky ty nový, kalhotky i podprdu a na to dlouhý šaty. Mě se chtělo čím dál víc, ale poodejít někam stranou to nešlo, protože abych si sedla na bobek a vystrčila zadek, to bych se vlastně musela svlíknout uplně donaha. Tak jsme pospíchali co to šlo a nakonec pár kroků před naším penzionkem jsem se uprdla a tak strašně jsem se pokakala, že mladší brácha se válel smíchy po zemi, tatíček řekl, že jde někam na pivo a já s mamkou jsme to šly uklidit. Jednodílný plavky se rovnou vyhodily, zato kalhotky s kanýrkem byly zachráněný a byly to až dokonce moje nejmilejší plavky.

Aleš (Ne, 10. 7. 2011 - 11:07)

Některý holky tady psaly, že když byly ve školním věku tak se styděly jít kamkoli mimo domov na záchod.No je fakt,že i kluci s tímto mají problém.Já když jsem byl ve škole v přírodě ve čtvrté třídě,tak jsem to držel tři dny a styděl se jít na záchod ale pak už se mi chtělo tak akutně.Mněl jsem ale štěstí,protože jsme mněli jít nasbírat dřevo na táborák a tam jsem si slastně ulevil.

xxxx (Po, 20. 6. 2011 - 11:06)

Já včera. Šly jsme s...kolko si toho nakakala?

Jirka (Po, 20. 6. 2011 - 10:06)

Mě se to stává často asi jednou do měsíce. Většinou cestou z hospůdky a nebo do práce. Příjde to z ničeho nic a nestihnu se ani odepnout. Je to hrozné ale nějak mě zrazují svěrače. Ve 34 letech to už pamatuji od mala to není jenom tou hospodou.

xxxx (Po, 20. 6. 2011 - 10:06)

No tak já dneska nad ránem,...mala si tvrde hovno alebo riedke?

Monika (St, 1. 6. 2011 - 08:06)

Já včera. Šly jsme s kamarádkou po maturitě na víno akdyž jsem pak šla domů,tak se mi chtělo na velkou i malou zároveň. Pospíchala jsem domů mazi panelákama a ten tlak v břiše a do zadečku byl nesnesitelný. Prostě jsem nedošla, najednou to vše povolilo a já si stačila jen dřepnout,vyhrnout sukni,ale už to šlo oboje vše bylo v kalhotkách a teklo to ven. Trapas. Kalhotky jsem nechala v trávě a v blízkém potoku se umyla a došla domů jakoby nic.

Agra (St, 1. 6. 2011 - 00:06)

Posrat se mi rozhodně roztomilé nepřijde. Posrané a pochcané vídám maximálně bezdomovce.
Jinak si začínám připadat divná protože jsem se nikdy od dětských let neposrala.
Ale vlastně jednou jo! To jsem asi něco špatného snědla, byla jsem v práci a mazala jsem na záchod, ale nevyšel mi plán a já si nasrala do kalhot a protože jsem neměla nic na převlečení a musela jsem tam být ještě pár hodin, tak jsem posrané kalhotky rovnou vyhodila a kalhoty přeprala v umyvadle.
Takže asi jo, no. Ale roztomilé to rozhodně nebylo.

Petr (Út, 31. 5. 2011 - 23:05)

Já jsem viděl jednoho pokakaného člověka. Nikdy jsem se nesmál, ani neodsuzuji. Někdy mi to připadá, že jsme všichni děti. Z mého pohledu je to někdy roztomilé. Jsme takoví všichni (kromě vulgárních osobností tady).

Karlík (Ne, 22. 5. 2011 - 21:05)

Jana: Máš pravdu, že stát se to může každému a opravdu není třeba se tím trápit !

Jinak by mě zajímalo, jak se to přihodilo, přeci jak u té kamarádky, tak v té škole muselo být wc ne ?

xx (Ne, 22. 5. 2011 - 19:05)

Nic si z toho nedělej, mě...Můžu jenom potvrdit já jsem takhle "oslavila" návrat z maturiťáku.

Jana (So, 21. 5. 2011 - 20:05)

Přeji hezký den,
jsem...Nic si z toho nedělej, mě už se to taky stalo a ne jednou. Prostě připokadí se za život snad každý. Buď ráda, že o tom nikdo neví a že se ti to stalo tak blízko domova. Já to štěstí ve dvou případech neměla. Jednou ještě na škole, kdy jsem pak byla terčem posměchu celý rok (stalo se to v devítce) a jednou na oslavě kamarádčiných narozenin. Takže hlavu vzhůru, může být i hůř.

Anonymní slečna (Ne, 15. 5. 2011 - 13:05)

Přeji hezký den,
jsem docela překvapená, že jsem našla tuto diskuzi a i když si z toho někteří dělají legraci, tak jsem se rozhodla přispět svou trochou do mlýna, protože se potřebuju někomu svěřit, ale tuhle ostudu raději nebudu ventilovat jinak, než anonymně na internetu.
Zrovna včera se mi stala taková nepříjemná věc. Vracela jsem se domů od našich a po cestě se mi začalo chtít na wc, ale nebyla jsem už daleko, tak jsem si řekla, že to prostě zvládnu. Jenže před domem, když jsem hledala klíče už to bylo dost akutní a potřebovala jsem si alespoň uprdnout, jenže to byla chyba, protože mi docela dost ujelo do kalhotek. Byla jsem teda dost v šoku, protože v mém věku je to šílený trapas a dobrých pár vteřin jsem tam stála jako solný sloup, protože jsem byla přesvědčená, že v dospělosti už to musí každý udržet (kromě průjmu) a tohle byla teda podpásovka. Ještě teďka se kvůli tomu cítím docela špatně.

Josef (Ne, 15. 5. 2011 - 09:05)

Já jsem se pokálel na městě, chtělo se mně ale veřejné záchody byla zavřené a už jsem to nemohl vydržet tak jsem to pustil do kalhot a to hned všechno co to šlo. Měl jsem plné kalhoty, dost jsem smrděl. Ale ono fakt nebylo kam jít tak jsem se musel pokálet.

Reklama

Přidat komentář