Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

MichaelaB. (St, 8. 10. 2008 - 21:10)

Jako miminko..8-)

marie (St, 8. 10. 2008 - 21:10)

no vždycky když jdu z a do parku a tak, tak se dívám, zda-li nestojí někdo poblíž. Rozhlížím se bedlivě, kdo je okolo mne, zda-li nemá v ruce mobil. Je to všude samý pejskař, který si může krátit chvilku, než se mu vyvenčí pes, focením venčící se osoby. Už nenosím nápadné šaty, které na mně všichni znají, aby, kdyby mě někdo nafotil a umístil na internetu (noviny snad jsou seriozni???), aby mi to někdo z mých známých neposlal.

qeen Elli (St, 8. 10. 2008 - 09:10)

no dnes je to fakt na pováženou každej má mibil s foťákem a všude jsou bezpečnostní kamery, tak když se člověk po... tak je hned terčem

marie (Út, 7. 10. 2008 - 21:10)

asi bych vyhodila i džíny, ty svědky mojí potupy. Já jsem měla doběh na poslední chvíli, džíny jsem neumazala, ale pokaždé, jak jsem je viděla ve skříni, tak jsem si na to vzpomněla. Nakonec jsem je vyřadila, přestala jsem je kvůli tomu nosit. Ne, že by mi to v potížích vyhledat WC někdy pomohlo, ale nosit jsem je už nechtěla. Rozhodně bych dítě neplísnila zato, že nedoběhlo. Může se to stát každýmu, spíše by mě zajímalo, jak moc nenápadně se dostalo domů, aby se nestalo terčem posměchu. Sama mám problém doběhnout, tak vím, že to mnohdy není v lidských silách svěrače hermeticky uzavřít a dnes, když je každý vybaven mobilem s foťákem, nerada bych na sebe koukala v nějaké skryté kameře.

Adéla (Út, 7. 10. 2008 - 18:10)

Naštěstí to byla poslední hodina, tak jsem tam zůstala těch pár minut a odešla jsem. Obrazný útěk jsem zrealizovala, ale fyzicky se moc s tím nákladem utíkat nedalo, jak se to všude matlalo. Fujjj. A zda někdo pomohl? Následovaly jen salvy smíchu. Akorát jeden spolužák se chtěl nabídnout, ale pár děvčat jej převedla do ironie, zda se nechám od nich přebalit. Snažila jsem se co nejrychleji odejít. Kdyby se to stalo v půli vyučování, asi bych taky zmizela. Není příjemné se v tom producírovat. I profesoři se na mne teď dívají divně. Tam jsem s tím moc dělat nemohla. Jak jsem se dostala dmů (potkala jsem spoustu i známých lidí - adocel to bylo na mně znát, prosáklo to dost) dala jsem si ve vaně pořádnou očistu. Doma byla mladší segra, a tak se to dověděli i naši. Dostala jsem pořádně vynadáno, ale i za to, že jsem vyhodila kalhotky. Chtěla jsem se zbavit i riflí, ale ty jsem nakonec musela vyprat. Snad se to nebude opakovat.

Milan (Út, 7. 10. 2008 - 15:10)

Jsou zde popisovány zážitky, kdy se to stalo každému z nás. jak se zde předchozí pisatelka ptala, zda Adélce s tím někdo pomohl, taktéž i já se ptám, ale obecně, zda jste již někomu, kdo se pokadil pomáhali a jak. Určitě to moc příjemné nebylo.

Adélko (Út, 7. 10. 2008 - 12:10)

a co jsi s tím pak dělala? Pomohl ti někdo? Já bych asi utekla ze školy.

fratnz (Po, 6. 10. 2008 - 21:10)

se srajdou si nezahrávej a co ve škole asi ostuda jak vrata, příště jdi raději včas

Adéla (Po, 6. 10. 2008 - 17:10)

Minulý pondělí ve škole. Myslela jsem, že vydžím do konce hodiny nebo až domů, protože to byla poslední hodina. Měli jme příjemného mladého profesora, a tak jse m to z ostychu odkládala. Pak jsem se přihlásila a ja jsem vstal a ta jsem to pustila. Spolužačka sedící za mnou tto dokonce vyfotila. Šílený, netušila jsem , že srajda může mít takový rychlý spád.

anča (Po, 6. 10. 2008 - 14:10)

Ahoj nemyslelte si nejen na nádraží a v restauracích jsou klíče na vypůjčení, ale už jsem se s tím setkala i v nemocnici i v práci ve které dělám mám WC zamčeno naštěstím má každej klíč, horší když ho ztratí...

Iveta (Čt, 2. 10. 2008 - 19:10)

Eliško podobnou zkušenost mám takymoc jsem potřebovala na velkou a klíče jsem si na nádraží vypůjčila, ale v zámku bylo něco nacpanýho, nemohla jsem tam ten klíč vůbec nacpat, tak jsem v posledním zoufalství klíče vrátila a běžela do nedaleké restaurace, ale bohužel jsem to tam už nestihla včas:-((

Maja (Čt, 2. 10. 2008 - 13:10)

Náš chlapeček (4-letý) se nedávno pokakal ve školce, až mi ho bylo líto. Říkal, že nevěděl, že může jít na záchůdek. Tak měl plné kalhoty a ještě to rozšlapal. Ani moc nevím reakci učitelky, měla kamenný obličej.

Jarek (Čt, 2. 10. 2008 - 12:10)

Ahoj Jirko.
Tak trochu si na tu Tvou nehodu vzpomínám. Mluvilo se někakou chvilku o tom.
Nebyla ta učitelka Vladěna?

DAVID (Čt, 2. 10. 2008 - 12:10)

Pro Jirku.
Zajisté to pro Tebe bylo dost trauma a šok. U dětí se to zkráta stává, zřejmě jsou slabší svěrače, než u dospělých. Jaká byla bezprostřední reakce té učitelky? Jak jste zvládli to nadělení, kdo to vypral, ona, nebo až doma. Jak reagovali doma, pokud se to dozvěděli? Byla z toho najaká ostuda? Doufám, že ne.

Jirka (Čt, 2. 10. 2008 - 09:10)

Já se pokakal v první třídě při hodině hudebky.Zpíval jsem a najednou přišel nápor to jsem vydržel ale podruhé už ne a hned jsem měl plné kalhoty.Nevěděl jsem co mám dělat a tak jsem zpíval dál.Po konci hodiny jsem šel do naší třídy a tam jsem se rozbrečel,to si všimla učitelka a ptala ae mě co se mi stalo ,a já jí řekl že jsem se pokakal,tak vzala moje oblečení na tělocvik a na záchodě mě umyla a oblékla do něj.

Eliška (St, 1. 10. 2008 - 19:10)

Ahoj tak zamknutý WC a klíče v pokladně na nádraží to byl taky důvod toho že jsem se pokakala, protože než ta ženská přišla do tý pokladný tak jsem to měla v kalhotách tloukla jsem tam snad 10 minut a ještě mi vynadala co otravuji, opravdu na úrovni:-((

alca (Pá, 26. 9. 2008 - 12:09)

no jo je to pravda lidi jsou prasat a zloději, jednou jsem našla na WC na nádraží uplně sfetovanou holku která blokovala kabinku, je to hnu lidi si toho neváží tak pak musíme pro klíče a mužeme se z toho po...

Honzi (Pá, 26. 9. 2008 - 12:09)

Tam, kde je občerstvení, by každopádně mělo být k dispozici WC. Maximálně tam nedávejte papír a mýdlo, ale zamknout ho? To je jak za minulých dob. WC byly buď zavřené nebo tak špinavé, že člověk šel raději do lesa. Ale kam má jít u dálnice? Ještě vás nikdo v tomto směru nekontroloval?

Simča (Pá, 26. 9. 2008 - 11:09)

Ono je to těžký s těma zamčenejma záchodama já dělám v očerstvení u dálnice a WC máme mimo provozovnu z druhé strany budovy a původně jsem WC nechávali odemčeno, ale začalo to ztrátama mýdla papíru až to končilo demolováním, takže proto tohle opatření

helenka (Čt, 25. 9. 2008 - 20:09)

Lenisek uplně s tebou soucítím, mě se to ještě nestalo ale s tem zamčenejma záchodama mám taky špatné zkušenosti, díky bohu jsem neměla nikdy tak akutně naléhavou potřebu

Reklama

Přidat komentář