Reklama

Otrok

Návštěvník (Po, 2. 2. 2009 - 17:02)

Tady není místo pro šmelináře všeho druhu, tak táhni k čertu!

Návštěvník (Po, 2. 2. 2009 - 09:02)

Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace, 7 denní kurz hubnutí zdarma, registrace na: www.snama.cz/dieta

pusinka (Po, 2. 2. 2009 - 08:02)

Mareček zlobí ...dostal email a ani neodepsal :O(

Marek (Út, 27. 1. 2009 - 17:01)

Ahoj, jsem ideální otrok pro vás, mám rád vodění na vodítku a poslouchání své paní...
Jsem pohodový, v dobré náladě ... Penízky samozřejmostí. Pomůcky mám taky.
Marek
marek1974"atlas.cz

Návštěvník (So, 24. 1. 2009 - 15:01)

Ahoj, jsem otrok 38/182/80 z Brna a rád bych taky našel svou paní. Nebo alespoň zatím kamarádku se zájmem o problematiku. Libovolného věku a stavu. Mám mail vasovaso1"seznam.cz

Martin (Čt, 15. 1. 2009 - 10:01)

Ahoj, já ti budu k dispozici, můžu ti poskytnout moje videa a fotky z akciček.Vše je na domluvě. Martin email: odreagovani"gmail.com

bičík (So, 17. 12. 2011 - 15:12)

ja bych te sešlechal az k smrti ty uchylaku jeden pomrdanej ste divny vsichni :D :D :D

sslave (So, 17. 12. 2011 - 15:12)

Ten otrok by uklízel,...dobrý den,
je mi 32 let jsem z Hradce Králové a rád bych také našel Madam které bych sloužil...můžu zaslat foto, emael [email protected]

Xavi (Čt, 1. 12. 2011 - 10:12)

Ten otrok by uklízel,...Je to uzasny inzerat, jen bohuzel nejsem milionar...jinak bych to [email protected]

Xavi (Čt, 1. 12. 2011 - 10:12)

Ten otrok by uklízel,...Je to uzasny inzerat, jen bohuzel nejsem milionar...jinak bych to bral...

Xavi (Čt, 1. 12. 2011 - 10:12)

Ten otrok by uklízel,...Je to uzasny inzerat, jen bohuzel nejsem milionar...jinak bych to bral...

Standa (Po, 21. 11. 2011 - 21:11)

to: mladá krásná inteligentní

Krásný den Slečno,

rád se Vám nabídnu jako otrok na uklízení, mytí nádobí, nákupy atd:) Já 27 let, sympatický mladý muž z Hradce Králové..
smartboy26(zav)seznam.cz

mladá krásná in (Út, 15. 11. 2011 - 20:11)

Ten otrok by uklízel, luxoval, zametal, myl nádobí a chodil na nákupy? Pak bych to možná zvážila...

Otrok k dispozi (Po, 14. 11. 2011 - 18:11)

Pokud má nějaká slečna zájem o otroka, jsem k službám. Kluk 27 let, 182 cm, policista. Rád plním libovolné úkoly, čistím boty jazykem atd. Vydržím i tvrdé trestání, pokud Tě takové věci baví. Kontakt: pepa.randak(at)seznam.cz

juraj (Po, 25. 7. 2011 - 08:07)

Zdravim vsechny.
Je mi 21...nie, je to aj real, napiste prosim na [email protected] a skuste ma prosim.som volny

elbika (Pá, 17. 6. 2011 - 22:06)

Bohužel tyhle představy má...tenhle komentar se mi libyil napsal jsto perfektne ale co ma delat takovej clovek kterej to ma v sobe tu dominanci ale neumi ji vyuzit

kecy starý blaž (Po, 9. 5. 2011 - 01:05)

Jsem krásná i...Běž do kundy.

Lukáš (Po, 9. 5. 2011 - 01:05)

Jsem krásná i...Už to přestaň hulit...

hot.marika@klik (Ne, 8. 5. 2011 - 10:05)

Jsem krásná i mladá,hledám svůj bankomat,svého poskoka,co mi bude nosit tašky s nákupy (které samozřejmě zaplatí) a pokorně uposlechne KAŽDÉ moje přání! Bude mě doprovázet vždy,když budu chtít,kam budu chtít a JÁ mu budu jen zadávat úkoly (přines,odnes,ukliď,klekni...atd.) a samozřejmostí je absolutní oddanost jen a pouze MOJÍ OSOBĚ! Máš na to,chtěl bys ráno vstát,přinést mi snídani až do postele,poté si pokorně kleknout a vyčkávat až vše sním,odnést a uklidit po mě použité nádobí? Pomoci mi obléknout se,schytat mezitím pár facek za svoji pomalost a vzout mé ladné nohy do sexy botiček? Potom následuje otvírání dveří,pokorné vyčkávání na další rozkazy,doprovod kamkoli jen se hnu a připravenost ihned vzít a zaplatit vše,co si umanu s díky,že jsi mi to směl koupit...a mnoho dalšího posluhování... Tvojí odměnou bude MOJE přítomnost,spokojenost,pokud dovolím,fyzický kontakt ve formě líbání nohou apod. Ještě váháš? No,každý nemá na to,být opravdovým otrokem jakého měla sama Kleopatra.

rande.cz (Ne, 27. 2. 2011 - 12:02)

Ahoj, ráda bych znala...ahoj Jano, pěkně píšeš na modrých stránkách, asi máš zájmů víc a umíš měnit věk i pohlaví...hahahaha..jinak opravdu moc dobré, jo když je někdo nemocný to je síla

Reklama

Přidat komentář