Reklama

Otrok

Default User Image
Eva (St, 4. 9. 2024 - 22:09)

Většina mužů končí svou otrockou službu jakmile vyklepe pytlík . Čest výjimkám. Takovou výjimku hledám. Eva.

Default User Image
M. (Čt, 19. 9. 2024 - 15:09)

Dobrý den, určitým způsobem máte pravdu, ale pokud mohu hovořit za sebe, tak i po vyprázdnění  ze mě osoba otroka se nemeni a ihned bych byl rád opět k dispozici a připraven k čemukoliv a cokoliv by si paní přála.

Pokud byste měla zájem, budu rad byste se ozvala.

Děkuji

[email protected]

 

Default User Image
Martin (Čt, 5. 9. 2024 - 01:09)

Dobrý večer, Madam Evo. Máte pravdu. My muži jsme stvoření jednoduchá a s prazdnym pytlem se nám nechce poslouchat . I proto by pani nemela svemu otrokovi dopřát sex. Od toho ma milence a pokud otrok porusi zakaz masturbace, tak to neni otrok ale kreten. Pokud byste mela zajem, rad vam budi slouzit.

Dekuji vam, Madam 

Default User Image
Dana (St, 18. 9. 2024 - 22:09)

Tvůj email 

Default User Image
Anna (St, 4. 9. 2024 - 22:09)

souhlasím, proto je držím v pásu cudnosti a neodemykám je, jejich nadrženost je drží v napětí a jsou snadno manipulativní , mít otroka bez pásu je chyba .

Default User Image
Eva (St, 4. 9. 2024 - 23:09)

Já vím ,  ale mě se ty klícky na piňďourech prostě nelíbí. Ano chlap je poslušnej když je nadrženej. Ale musí se umět ovládat. Pokud nedokáže být poslušnej i když vyteče tak prostě stříkat nemůže. Měla jsem otroka který vydržel 76 dní a bez klicky.

Default User Image
Anna (Čt, 5. 9. 2024 - 06:09)

tak koupit zamykací palčáky, aby nemohl honit

Default User Image
Honza (St, 4. 9. 2024 - 22:09)

Rád bych prožil víkend jako opravdový otrok se vším všudy .

Default User Image
Dana (St, 18. 9. 2024 - 22:09)

Tvůj email 

Default User Image
Honza (Čt, 19. 9. 2024 - 16:09)

Dobrý den . Můj e-mail je [email protected]

Default User Image
PipiLove (So, 31. 8. 2024 - 15:08)

Vkládám kvůli spamu znovu: 

Ahoj. Už delší dobu hledám ženu 18 - 45 let ze Středních Čech a s vlastním zázemím na zaučení do krásy D/S sexu s ženou. Zároveň však také hledám submisivní/! switch ženu na výprasky a submisivní hrátky. Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická. 

Hledám ženu, kterou si  přehnu přes koleno , vysázím jí pětadvacet na holou, promasíruji kundičku a   poslušně mi vystaví prsa pro můj fetish líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama.

Mimo ložnici kamarádka, v posteli otrokyně......

Pokud Tě rajcuje i osahávání na veřejnosti, bude to úžasné zpestření. Playgame i lifestyle.

 

 Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 45 let. Výměna rolí možná.

Anonym (So, 31. 8. 2024 - 16:08)

Ty jsi horší než francovka.

Default User Image
Anonym 2 (St, 4. 9. 2024 - 14:09)

Spam a zase spam Anonyme? Žij a nechej žít.

Default User Image
Honza (Po, 19. 8. 2024 - 21:08)

Aby se stal člověk opravdovým a poslušným otrokem tak na to musí uzrát . Tím se nikdo nenarodí .  Za mlada jsem omrdal co se dalo a nechoval se k ženám vždy hezky . 

Default User Image
Honza (Po, 19. 8. 2024 - 20:08)

Otrok je potřeba často kopat do koulí . Pěkně to bolí ale to je v pořádku. Hlavně proto je máme 

Default User Image
Hledám silně dominantní i sadistickou ženu (Čt, 25. 7. 2024 - 08:07)

Jsem 45 letý submisivní muž, hledám trvalý vztah a silně dominantní až sadistickou ženu která by mě ráda často spoutala a v poutech mě šikanovala, psychicky týrala, deptala, ponižovala a to vše samozřejmě i bezdůvodně.Zkrátka hledám takovou partnerku kterou to vyloženě baví a naplňuje být tyranka.(vše bez vzájemných finančních požadavků)Tak pokud budete mít zájem napište mi prosím na můj e-mail [email protected]

Default User Image
Otrok-Eunuch (Pá, 19. 7. 2024 - 17:07)

Trochu k mé osobě madam. Je mi 40 let, 177 cm, 80 kg, M 15/4, bez závazků, bezdětný, děti nikdy neplánuji. Umím žít jen jako submisivní sluha a otrok pro dominantní ženu. Jelikož jsem silný masochista, nemám problém s jakýmkoliv mučením i extrémního charakteru. Není opravdu problém mi udělat otrocké tetování, cejch, piercingy, trvale uzamknout do pásu cudnosti nebo vykastrovat abych byl neplodný, sexu neschopný eunuch a žil už jen pro svou paní. E-mail na mne je: [email protected]

Default User Image
Zdenina (Út, 2. 7. 2024 - 03:07)

Hledám , finančního otroka , který mě bude utěšovat dárky , financemi . Bude semnou jezdit tam kam ja reknu a bude muj poslíček . Pokud budu naštvaná nechá na sebe řvát , pokud budu smutna bude se me smažit usmát . Jak online tak reálně . Jsem mladá a krásná a chci aby jsi byl jako ka loutka 

Pokud zde někdo je zde mas email 

[email protected]

Default User Image
Nakoputědofrajtra (Pá, 23. 8. 2024 - 00:08)

Nakopu ti stydký pysky.

Default User Image
:) (Út, 20. 8. 2024 - 07:08)

Běž laskavě do práce a neotravuj. Je hezké jak pod rouškou ženy dokážou žebrst o penize a vůbec se nestydí, když si myslí že nikdo nevi kdo jsou a odkud jsou :)

Reklama

Přidat komentář