Reklama

sibutramin 20

Veronika (Pá, 27. 5. 2011 - 21:05)

Dobrý večer...Jen pro vás všechny, které nebo kteří nechtějí naleteť..... a tento mejl od paní Petry mluví za vše. Já také objednala od Marca a už vím, jak má vypadat konverzace důvěryhodného člověka!!

Petronela (Pá, 27. 5. 2011 - 21:05)

Dobrý večer Verun,

děkuji za projevený zájem, ale nejprve
Vám napíšu o jaké léky se jedná...a pokuste se číst
až do konce, můžete zde najít případné odpovědi na
otázky, které byste mi chtěla ještě položit. Už s tím mám zkušenosti,
že zájemci si nejdřív sjedou očima na ceny a to bla bla je nezajímá :-)
A přitom kdyby četli pozorně :-)
V celé EU nejsou léky jako je Lindaxa, Meridia nebo Sibutramin české výroby
k dostání, jsou staženy, proto mám dovozové Sibutraminy z USA

Jen něco málo k léku Sibutramin...a známému Adipexu ..
sibutramin je skutečně látka která byla obsažena jak v Meridii tak
v Lindaxe. V těchto lécích její více,a proto je účinější, také je
Sibutramin více oproštěn od nežádoucích účinků.
Je to látka která omezuje chuť,ale také urychluje
metabolismus,pomáhá spalovat tuky,narozdíl od adipexu,ten pouze
tlumí chuť k jídlu a pocit hladu. také Sibutramin daleko
šetrnější,také jsou léky které obsahují sibutramin předepisovány
lidem co mají mírnou cukrovku,nebo také nemocnou štítnou žlázu,což
adipex ne, na tom to příkladu je vidět,že sibutramin je
šetrnější,novější,výzkum je už dál,ale to netvrdím ,že adipex
nefunguje,jen je to dryják,jak se říká.

Prodávám pouze originál balené- tedy doza,krabička
a příbalový leták, pochopitelně v aj,originál v čj nemám,
na internetu ho najdete pod názvem Lindaxa, Meridia nebo Sibutramin.
Je to úplně stejné..

Žádné rozsypané prášky v igelitovém pytlíku nebo lékovky bez
štítku a bez příbalového letáku!

Sibutramin 20mg 100 tablet za 2690,-
Sibutramin 20mg 50 tablet za 1950,-
(15mg je jak na malém tak velkém balení levnější o 100 Kč, ale je také
na objednání
a domluvě dopředu, je větší zájem o 20mg)
Bere se 1x tableta denně, nejlépe nalačno nebo současně se snídaní. Je to na
Vás, ale nejlépe 10-12 hodin před spaním.
www.getmlabs.com firma výrobku

Adipex 100tbl 2100,- na objednání dopředu

Většinou je úbytek se Sibutraminem cca 1až 2kg za týden, za první
měsíc to dělá od 4 do 7kg, druhý měsíc je to celkem kolem 7 až
10kg a třetí měsíc se to zpomaluje ,ale je to vše individuální,
vycházím z toho co mi píší klientky . Obdobné je to i s
Adipexem,jen je náročnější co se týče vedlejších projevů !

:::::Pro ty, kteří chtěji shodit větší objem doporučuji kombinaci
Sibutraminu20 a Thyreotomu. Spolu své účinky navzájem zesilují.
Sibutramin20 působí na ztlumení chutí a Thyreotom zas zrychluje
metabolismus- tedy spotřebovává více energie=tuku z Vašeho těla.
Tato kombinace je nejsilnější možná varianta v podpoře hubnutí !

:::::Na doporučení od dodavatele dle svých zkušeností:
THYREOTOM FORTE: 60tbl 1900,-
Je na objednání dopředu..počet je omezen

THYREOTOM :Jedná se o velmi účinný lék, urychlující metabolismus.
Působí na štítnou žlázu, tudíž zajišťuje proces rychlejšího pálení
energie.
Váš metabolismus bude za podpory tohoto léku zrychlen až 4x !!!

Ráda bych se ještě zeptala, zda máte již nějaké zkušenosti s podobnými léky,
popř. jaký je Váš zdravotní stav.. kolik potřebujete zhubnout atd..

Zasílám na dobírku, k ceně počítejte plus 100 Kč, můžete také platit
převodem,
po té poštovné zdarma..dodací lhůta je max do 3 dnů ode dne odeslání, někdy
se stane, že zboží máte na druhý den :-) ale také výjimečně později, z
důvodů vyprodání
zásob nebo časové náročnosti, to vždy samozřejmě na upozornění
(zahraničí 200Kč) Je možné i osobní předání
ale záleží odkud jste.
Vyžaduji samozřejmě diskrétnost a důvěru.
Pozn. Zásilka bude na poště uložena maximálně 3 dny, pokud Vás
nezastihnou na uvedené adrese! :-)

Pokud máte ještě nějaké dotazy, ptejte se :-)

S přáním hezkého rozhodování

Petronela

Laskobello (Pá, 27. 5. 2011 - 18:05)

Ahoj holky psala už jsem včera na hroznou zkušenost s Sibutraminem od Marca.Zkoušet ho nebudu, na to se mám moc ráda, ale už jsem si objednala na základě referencí tady od Petry.Ale hlavně mně napadlo pokud se nechcete dát od něj okrást, jelikož si může změnit přezdívku, tak na balíčku je jeho adresa:Růžička Marce,Litobratřice 107,67478 Jiřice u Miroslavi.Tak se podívejte na poště na odesílatele a klidně balíček odmítněte,ať ho vrátí odesilateli.Ahoj holky.

jajanka (Pá, 27. 5. 2011 - 18:05)

AHOJ KDO MÁ ZKUŠENOSTI SE SIBUTRAMINEM OD MARCA, PÍSNĚTE SEM JAKÉ JESLTI TO FUNGOVALO NEBO NE

Karla (Pá, 27. 5. 2011 - 17:05)

Nevíte někdo co je se Silvou? Psala jsem ji objednávku na oba její emaily a žádná odezva, přitom byla vždy tak pohotová a byla radost s ní obchodovat.

Monika Stará (Pá, 27. 5. 2011 - 08:05)

Ahoj zdravím všechny, nabízím originální baleni 15 a 20mg, šetrnější než Lindaxa.
Sama jsem skvěle zhubla do plavek.
Případně napište na [email protected],napíšeme si více.

Petronela (Čt, 26. 5. 2011 - 22:05)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

l. (Čt, 26. 5. 2011 - 21:05)

Zadejte si do Google název Sibutramin a klikněte na obrázky a vyberete si :-)

jajanka (Čt, 26. 5. 2011 - 19:05)

Dobrý den, jen jsem chtěla...ahoj, mě taky dnes přišel, ovšem přišlo mi všech 60 taletech ale taky v nezadělané lahvičce, no tak sem to porovnala s paralenem a panadolem, tak pilulka je uplně stejná jen s tím rozdílem, že na kapsli není vyražen název, no abych to zkrátila jsem k tomu dost skeptická, ale každopádně jsem to riskla a jednu pilulku si vzala, a hlad ani chutě nemám, jen sucho v krku a musím často pít, tohle jsem tady četla mockrát že se to u sibu stává, ale taky sem si to mohla vsugerovat, každopádně to na týden zkusím, a uvidim... dyžtak dejte vědět zda vám to funguje...

Majda (Čt, 26. 5. 2011 - 19:05)

Dobrý den, jen jsem chtěla...Děkuji mám je právě od Marca objednaný, tak to ruším...dík

laskobello (Čt, 26. 5. 2011 - 16:05)

AHOJ HOLKY, MÁM DOTAZ.....Aho, jak jsem tady již popisovala, je to děs a okrádání zaplatila jsem 6établet a přišlo 30 v divné otevřené flašce,tablety bych tipovala na Paralen.Tak dle mé zkušenosti.NEOBJEDNAVAT!!!

laskobello (Čt, 26. 5. 2011 - 16:05)

Dobrý den, jen jsem chtěla všechny varovat dnes mi došel Sibutramin od Marca a na rozdíl od toho co slibuje 1100kč za 60tbl.Mně přišlo, jen 30kusů v pochybně vyhlížející flaštičce, bez krabičky, nezavařená flaštičky a bez ochranné folie.Vevnitř jsou léky vyhlížejíci spíše, jako paralen.takže já radím, objednejte někde jinde, nebo si kupte radši něco na sebe.

IVa (Čt, 26. 5. 2011 - 10:05)

Já jsem si objednala Sibu z...Dobrý den

mohla byste mi prosím napsat na jaké webové adrese jste sibutramin v USA objednala ? Děkuji
Iva
[email protected]

I

Axx (Út, 24. 5. 2011 - 22:05)

Sibutramin - první dva dny...Je to vůbec sibutramin?

Sibutramin 20 (Út, 24. 5. 2011 - 22:05)

http://aukro.cz/sibutramin-20mg-i1630148881.html

jajanka (Út, 24. 5. 2011 - 21:05)

AHOJ HOLKY, MÁM DOTAZ.. MÁTE NĚKDO ZKUŠENOSTI SE SIBUTRAMINEM OD MARCA, SLYŠELA SEM ŽE MÁ DOCELA NÍZKÝ CENY TAK MĚ ZAJÍMÁ ZDA TO NENÍ NEJAKEJ PODFUK, DÍKY

Weru (Út, 24. 5. 2011 - 20:05)

Zdravím, chci se zeptat...Sibutramin - první dva dny trochu "mimo" stav, člověk jakoby "ve střehu",pořád se pozorujete, u mě první efekt střídání návalů vedra a zimnice,po dvou dnech už ok, na jídlo ani nepomyslím,5kg dole za víkend...

Petronela (Po, 23. 5. 2011 - 12:05)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Marc (So, 21. 5. 2011 - 19:05)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ 30MG. Opravdu kvalitní.30Mg kapsle jsou ale opravdu hodně silné a je třeba buď začít s menší gramáží,nebo užívat velmi opatrně.Je v originál balení,žádné rozsypané pytlíky,ale originál od výrobce.Tento sibutramin funguje.Jsem na mailu [email protected]. Ručím za spokojenost.Když nebudete spokojeni,odkoupím ho zpět.A z komunikace z uživatelkami co zde kupují vím že mám nejlepší ceny..))

Petronela (So, 21. 5. 2011 - 19:05)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Reklama

Přidat komentář