Reklama

sibutramin 20

Marc (Čt, 21. 4. 2011 - 19:04)

SIBUTRAMIN 10,20 A NOVĚ 30MG. Opravdu kvalitní.30Mg kapsle jsou ale opravdu hodně silné a je třeba buď začít s menší gramáží,nebo užívat velmi opatrně.Je v originál balení,žádné rozsypané pytlíky,ale originál od výrobce.Tento sibutramin funguje.Jsem na mailu [email protected]. Ručím za spokojenost.Když nebudete spokojeni,odkoupím ho zpět.

Petronela (St, 20. 4. 2011 - 20:04)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

mona.66 (St, 20. 4. 2011 - 14:04)

Objednávám sibutramin 20mg od Silvy a jsem moc spokojená.Mám dole 10kg a žádné vedlejší účinky.Je to paráda :) Kamarádka od Silvy objednala poprvé před rokem a do ted zhubla 32kg po porodu,,:)tak všem hodně úspěchu..Monika

kraska.a@seznam (Út, 19. 4. 2011 - 10:04)

Dobry den Paní Silvo prosímvas mam zajem o koupi sibutraminu jaka je cena děkjuji s pozdravem

Katka (Út, 19. 4. 2011 - 10:04)

prodám Sibutramin 20mg, 30,...dobrý den,

mám zájem o 100 tabulek. Máte prípadně i 15mg?

Zdravím Katka

Alice (Po, 18. 4. 2011 - 20:04)

Já mám sibutramin také od...Já ho mám právě taky od Silvy, ty nemáš žádné nežádoucí účinky, jako bušení srdce a to, že se ti špatně dýchá? Byla jsem moc spokojená protože jsem vážně neměla takový hlad a vůbec mě nepřepadaly chutě, ale dostala jsem strach, tak jsem vysadila.

Petronela (Po, 18. 4. 2011 - 19:04)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Hannah (Po, 18. 4. 2011 - 15:04)

prodám Sibutramin 20mg, 30,...AHoj,

ráda bych se zeptala za kolik máte ten sibu30 tobolek díky moc H

moonca (Po, 18. 4. 2011 - 12:04)

Já mám sibutramin také od Silvy a jsem velmi spokojená, 10kilo mám dole, a jak tady někdo píše že je to prášek do pečiva, tak to je pěkná blbost, ale co to si musí zkusit každý sám, já jsem velmi spokojená

Alice (Ne, 17. 4. 2011 - 17:04)

Ahoj, Sibutramin mi pomáhá co se týče toho, že nemám hlad a chutě. Beru ho týden, ale trápí mě vedlejší účinky. Chvílemi se mi špatně dýchá a srdce mi buší jako o závod. Takže jsem si ho dnes už nevzala. Přeci jen si říkám, že za zhuntované zdraví mi to opravdu nestojí. Máte někdo podobnou zkušenost?

Petronela (So, 16. 4. 2011 - 19:04)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Janka (So, 16. 4. 2011 - 11:04)

aby ses z toho nepodělala!!!...Ne, jen se nenecham urazet nekym, kdo me vubec nezna, tot vse. Timto diskuzi s vami koncim, preji hezky den.

no (So, 16. 4. 2011 - 10:04)

Nejak si nejsem vedoma toho,...aby ses z toho nepodělala!!! Ty jsi něco víc než ostatní?

Janka (So, 16. 4. 2011 - 09:04)

protože to je padělek......Nejak si nejsem vedoma toho, ze bych se ptala na vas nazor. A tu Hlupanu, mila slecno ci pani, si nechte taky pro nekoho jineho, budte tak laskava :-)

no (Pá, 15. 4. 2011 - 08:04)

Ala: Ahoj, s timhle Ti...protože to je padělek... prášek do pečiva :-), tak se nediv...kde by se tady vzal originál??? Hlupaňo

Janka (Pá, 15. 4. 2011 - 08:04)

Ala: Ahoj, s timhle Ti bohuzel neporadim, nemam ho od lekare, ale od pani Silvy. Objednala jsem si ho, protoze jsem tu cetla mnoho spokojenych reakci na Sibutramin prave od pani Silvy. Prisel mi do 2 dnu od objednani a jsem spokojena, beru ho od utery a nic jako bolesti hlavy nebo nespavost se u me zatim neprojevuje. Jen ta malatnost a velka zizen. Jestli chces, kontaktuj pani Silvu na e-mailu, odpovi ti na vsechny otazky:-)

Nabizim Sibutramin 15mg ci 20mg. Spolehlive, opravdu fungujici leky, zadne "no name" neznameho puvodu.
Dale mam k dispozici Adipex ci Xenical-ceska lekarna. Pro vice informaci: [email protected]

Petronela (Čt, 14. 4. 2011 - 15:04)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu - hologram - oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Acharys (Čt, 14. 4. 2011 - 15:04)

http://sluzby-remesla.megainzerce.cz/hubnuti-diety/touzite-zhubnout-280367.htm

Acharys (Čt, 14. 4. 2011 - 14:04)

kde paní Cloette?Ta už tu nenabízí???????????

Reklama

Přidat komentář