Reklama

sibutramin 20

vxcv (Čt, 24. 3. 2011 - 01:03)

Zdravím, chci se zeptat...ahoj holky. Vsichni sem pisou, jak jen hubnou a nemaji zadne vedl. reakce...Ja beru sibu 12 dni. Za tech 12 dni se mi po tele udelaly pupinky, velke cervene fleky, ktere se postupne zvetsuji. Spatne se mi dycha. uz 2 noci jsem nespala, protoze nemuzu usnout. Sice jsem zhubla, ale srdce mi busi neskutecnym tempem a velice silne.. Dnes jsem dostala do srdce malou krec, ze jsem se nemohla chvili hybat. Porad je mi na omdleni a zacinam se zadrhovat pri mluveni. Davejte si pozor na sibu.

Petronela (St, 23. 3. 2011 - 20:03)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Marie (St, 23. 3. 2011 - 15:03)

Vygoglovala jsem si obrázky...Jde o to od jakého je to výrobce...u nás se sibutramin třeba prodával úplně v jiném balení, než jaké můžeme najít na googlu.

Marie (St, 23. 3. 2011 - 15:03)

Ahoj, tak totě závidím...no právě že za moc krátkou dobu, asi za necelý 3 měsíce, ale to je kravina, už bych to neudělala. Já po Sibu totiž neměla vůbec hlad, vypila sem denně 7litrů vody, několik kafí a vykouřila dvě krabičky cigaret a byla jsem ráda když jsem snědla za celý den třeba jen dva rohlíky, proto to šlo tak rychle dolů. Proto bych ho teď chtěla znovu vyzkoušet, ale už z úplně jinýho konce, takhle drasticky ne...jo to bylo krásný že sem takhle rychle zhubla, všichni mě obdivovali a bla bla, ale jak jsem rychle ztratila, tak jsem pak rychle nabrala :-D

elena (St, 23. 3. 2011 - 11:03)

Vygoglovala jsem si obrázky Sibutraminu. Je tam různé balení. A které je pravé? Četla jsem , že obsahuje jen prášek do pečiva. Poradíte?

Marc (Út, 22. 3. 2011 - 19:03)

Můžu sehnat sibutramin 20mg,60 nebo 120tbl.V originál balení,žádné rozsypané pytlíky,ale originál od výrobce.A na požádání můžu sehnat i menší 30tbl.balení 15mg dávky pro ty kteří mají strach z velkých výdajů bez jistoty.Tento sibutramin funguje.Jsem na mailu [email protected] pro případné dotazy.

Jana (Út, 22. 3. 2011 - 03:03)

Pani Dano vy v zadnem pripade!S vasi nemoci je to velmi riskantni a hubnuti v tomto pripade s tim to produktem vam nestoji za to.
Bohuzel je mi lito.

Lenka (Po, 21. 3. 2011 - 16:03)

Tak proč ji teda...já jsem se nechala přesvědčit na Sibutramin , brala jsem před tím Adipex .
Songare mi poradila at zkusím Sibutramin, dost sem se bála, člověk je na něco zyklej , že ? a to už mi Adipex uplně tolik nezbíral,ale furt lepší než nic, dycky sem něco zhubla. Na začátek mi Sibutramin moc nezabíral , tak sem už skoro nadávala, jak sem blbá,ale ejhle po
měsíci a pul 5kg dole , tak to se mi začalo líbit . Takže ja su spokojená ,ale asi to nemusí fungovat každému, nevím. Taky mi radila at to neberu hned po Adi,at dám pauzu . Až přestane zabírat Sibu, a já sem stálá uživatelka těchto preparátů,což není ke chlubení, tak nevím co budu dělat , budu to nejspíš střídat, musím se nějak hlídat . naschle Lenka

Petronela (Ne, 20. 3. 2011 - 22:03)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

zuza (Ne, 20. 3. 2011 - 13:03)

Též sháním Sibutramin...Ahoj, tak totě závidím žes tolik zhubla za jak dlouho? Já beru měsíc a půl amám dole 5kg, teď 14 dní se váha ani nehne tak nevím zda pokračovat či ne. Hezkou neděli Z.

Marie (Ne, 20. 3. 2011 - 10:03)

Též sháním Sibutramin 20mg, brala jsem již dříve, kvůli zrušení léku v EU jsem ho brát přestala, ale mám s ním velice dobrou zkušenost. Zhubla jsem ze 72kg na 56kg při výšce 160cm. Je to rok co Sibu neberu a díky své hlouposti jsem všechna ztracená kila nabrala zpět. Prosím o nabídku [email protected]

Petronela (So, 19. 3. 2011 - 14:03)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Monika (Pá, 18. 3. 2011 - 09:03)

já mám také od silvy, a mám dole 5kilo, sice jsem nezměnila jídelníček ale jen omezila množství, a s pitím mám problémy, místo 3litrů co bych měla vypít tak zvládam tak 1litr :( A pohyb také nemám, jen kolem malého...

dádě (Čt, 17. 3. 2011 - 23:03)

ani nemusíme, já ho od ní beru taky, žííííízeň, nechuť k jídlu (dávám si bacha abych jedla málo a často) na druhou stranu zácpa, a docela bych řekla ,že jsem emočně citlivější , ale hlavně hubnu!!!!! díky za sibu Jana

dáda (Čt, 17. 3. 2011 - 22:03)

Zdravím vás...co je to za pohádku???! Teď si dáme tu o červený karkulce, jo.......

dáda (Čt, 17. 3. 2011 - 22:03)

Tak přátelé, musím říci, že jsem už nevěděla, co se sebou, na pohyb moc nejsem - dorazím z práce večer a mám toho plné zuby. Objednala jsem sibu od Silvy, předpokládala jsem zázraky, ale ty se nedostavily (zázrak = u mě bez problémů 10-15kg dole hned haha), ale FAKT HUBNU. za 14dní mám dole cca 6kg a těším se, že to bude tak pokračovat. Pravda je - šílená žízeň, takže hodně piju, ale pouze čaje - bylinky, taktéž k redukci váhy a je to znát. Doporučuji

Petronela (Čt, 17. 3. 2011 - 21:03)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,název výrobce plus ochranná známka uvedena na obalu oproti jiným nabízeným neznámého původu a obsahu)ŽÁDNÉ PRODUKTY ASIJSKÝCH VÝROBCŮ A PRODEJCŮ!!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

Nehubneš? Myslí (Čt, 17. 3. 2011 - 11:03)

Mám sibu od Songare a nehubnu Tak proč ji teda nenapíšeš a neporadíš se, kde by mohl být problém? Hm? Každý je přece jiný a působí to také na každého jinak, někdo prostě jde s váhou pomalu,jiný zase rychle.
Tady ti nikdo neporadí, jen nahází špínu a to jeden člověk v několika osobách, za které se schovává, že?

Takže zase nějaký výkřik do tmy. Ale že to někoho stále baví................

Jana (Čt, 17. 3. 2011 - 08:03)

Mám sibu od Songare a nehubnu

Kamila (St, 16. 3. 2011 - 21:03)

Dobrý den

napíši jen...Dobrý den, prosím Vás chtěla bych kontaktovat paní Silvu o které píšete. Můžete mi prosím Vás napsat kontakt na [email protected] ? Děkuji!

Reklama

Přidat komentář