Reklama

sibutramin 20

Edward (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

jaký by to tady mělo smysl?...Než si promyslíš, Simono, co ,,si s takovou informací počneš", možná se pár lidem mezitím něco stane.
Tak pěkný rozmýšlení!

Rita (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

...pokud máte zboží...I mě by zajímal ten chemický rozbor.

Delphi (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

Proč? Když se tu budu......otrávený...

Delphi (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

já bych to napsala jinak,...Proč? Když se tu budu ohánět laboratorními rozbory u tolik diskutovaného léku, přijde mi logické (a slušné k diskutujícím) něco o tom říct, ne?
Nebo je ten sibutramin, co si tu kupujeme, otarávený?

fran.n - Simono (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

jaký by to tady mělo smysl?......pokud máte zboží doopravdy od paní silvy a stále nevíte co s tím,koupím ho od vás.Klidně osobně,je mi jedno,co jste objevila v údajném rozboru,protože mi to úžasně funguje.Už jsem to tady psala a kila jdou dolů stále.Od 11.4 jsem shodila dodnes cca 9 kg.Zboží od Silvy poznám,protože ho mám doma.Takže vám nabízím řešení.Pokud ho opravdu máte,koupím ho.Jsem z benešovska,ale přijedu.Není problém objednat si znovu od Silvy a stejně to udělám,ale když jak říkáte nevíte co dělat a Silvě to poslat nechcete,nabízím vám toto.Jsem na mailu [email protected] - kristina

Zigulka (St, 26. 5. 2010 - 13:05)

Promiňte nejde nereagovat. Já netuším o co tady tomu člověku jde,a že se ohání nějakým laboratorním testem,který byl velmi drahý. A že v léku nebyla ta hubnoucí látka,a neukáže to? hm divné. Já osobně jsem kupovala od Songare,i od Pharma, a fungovali velmi dobře.Pak kdyby nefungovali od Mirky nebo jak ji tu nazýváte,tak jí asi nebudou taky psát,že funguje . Kdyby tady od nikoho nefungovalo, tak proč by stále prodávali ?
Spíš je průšvih ,že Vám někdo pošle paralén,nebo noviny v krabičce. Moje rada:
Prodejci spojte se a zavřete pusu chytrolínům co mají i německé občanství a musejí nám to tu sdělovat.Že by Nadčlověk!
Pochlubte se ostatní, kde všude jste byli,co znáte,a kde máte po světě příbuzné,nebo jestli taky nemáte jiné občanství. Navíc těch co chce zhubnout je pořád dost a dost! tak o co tu jde?

Simona (St, 26. 5. 2010 - 12:05)

Simono, mohla bys tu tedy...jaký by to tady mělo smysl? abych se dočkala od paní Silvy dlašího napadání a osočování o konkurenci? opravdu nemám čas na nějaké handrkování, tohle není legrace a nejprve musím promyslet, co si s takovou informaci počnu.

Simona (St, 26. 5. 2010 - 12:05)

tolik objednávek co přišlo...já bych to napsala jinak, inteligentní člověk než něco začne užívat a chybí mu originální příbalový leták si nechá (dle možností) zjistit co dodané zboží obsahuje, ale někteří dealeři hřeší na to, že cena takového rozboru se pohybuje v jíné částkce, než, za kteoru prodávají a tak spousty zákazníků ani neví, čím se cpou, bohužel,já jsem si dovolila nebýt jako ta spousta a nakonec jsem se dozvěděla, že jsem konkurence a podobné očerňování a to je opravdu, jako ze špatného filmu, co se tady děje

Petr (St, 26. 5. 2010 - 12:05)

Simono, mohla bys tu tedy zveřejnit ten rozbor? I pro informaci ostatních, co si to objednávají.

Silva (St, 26. 5. 2010 - 12:05)

tolik objednávek co přišlo dneska jsem ještě neviděla, děkuji :o) Pokusy očerňovat budou vždycky , inteligentní člověk si to sám zkusí a pak mluví.

Žanetka (St, 26. 5. 2010 - 12:05)

Jé to je sranda, aspoň se člověk pobaví. Konkurence to je boj. A špatná reklama je taky reklama! To si ten pomlouvající asi neuvědomomuje,že jim tady všem dělá službu. Každému průměrně inteligentnímu člověku dojde o co tu jde . Já jsem zde také koupila. A vybrala jsem si dle přístupu po emailu,a pomohlo,můžu do plavek. Sice se můžu spálit,ale nestalo se tak.

Jindra K (St, 26. 5. 2010 - 12:05)

Já myslím,že řešení je snadné.Simona pošle zboží na dobírku a dostane peníze zpět.Potom by bylo slušné i toto zde zveřejnit a uvéšt na pravou míru.Konkurenti se tady přestanou pomlouvat a tahat na sebe špínu a nechají lidi si vybrat podle uvážení.A máme pokoj,ne?

Silva (St, 26. 5. 2010 - 12:05)

nepotřebuji se chválit , to co funguje se obhájí samo, možná proto jsou lidé co se vracejí pro další a další, toliko ode mě.

Silva (St, 26. 5. 2010 - 12:05)

tak ten rozbor ukažte jinak je to bezpředmnětné

Simona (St, 26. 5. 2010 - 12:05)

jen si mluvte, veškeré...jak jsem psala, já nejsem žádný dlaší prdejce, já jsem jen tlustá ženská, která chtěla do léta shodit nějaké to kilo a než by cokoli (bez řádného příbalvoého letáku) požila, nechala si udělat rozbor, to je celý můj příběh a paní Silva se tady může dál vychvalovat třeba do večera....

Silva (St, 26. 5. 2010 - 12:05)

máte možnost to vrátit, bud jí využijete nebo ne, je to vaše rozhodnutí a váš problém když té možnosti nevyužijete, a jediný komu za to můžete nadávat jste je vy sama.

GM TM Labs (St, 26. 5. 2010 - 12:05)

pročpak se nám nevyjádříte k vašemu originálu?

Blanka (St, 26. 5. 2010 - 12:05)

Holky nechte si ho napsat..... mě ho obvoďačka napsala bez problémů, je to hnus takhle s tím kšeftovat....

Simona (St, 26. 5. 2010 - 12:05)

já zboží proplatím...nemám zájem se nechat zatáhnout do této diskuse a dozvědět se, že já jem snad ten dealer a očerňuji konkurenci

Simono (St, 26. 5. 2010 - 12:05)

jen si mluvte, veškeré příspěvky si klidně můžete psát sama nebyl problém někoho očernit , ale je zajímavé , že jen co se začalo pomlouvat objevil se stoprocentní prodejce , že by to byl zase krok konkurence?

Reklama

Přidat komentář