Reklama

sibutramin 20

Radek (So, 13. 2. 2010 - 03:02)

sibutramin v lékarně již nestojí nic protože vicemeně už ho nedostanete, takže si sáhhnete hlouběji do peněženky a budte rádi, že ho ještě někdo nabídne.

... (Pá, 12. 2. 2010 - 21:02)

Sibutramin na tri mesice v lekarne stoji necelych 1100,-

ivana kropíková (Pá, 12. 2. 2010 - 14:02)

Ahoj, poradil by mi někdo -...sibutramin stojí kolem 700 na 3 měsíce

Silva (Pá, 12. 2. 2010 - 13:02)

Nabízím prášky na odbourání chutí a pocitu hladu, podporují hubnutí ,jedná se o čistý přírodní přípravek nikoliv léčivo, [email protected]

hrusticka.d (St, 10. 2. 2010 - 13:02)

Zdravím...:)
Lindaxa bez problému...teda alespoň u mě.Zato Sibutramin Teva?nikdy víc a varování všem!váhový ůbytek sice stejný jako u Lindaxy, zato kožní reakce takových rozměrů že si to nedokážete představit...dnes jsem byla na krevních testech a hodlám se obrátit i na výrobce!to bude vítr!...no hlavně jsem se ted dočetla že je pozastavena distribuce všech těchhle anorektik a za mě teda palec nahoru!...nepřežírat se a cvičit děvčata...to je zdravá cesta k hubnutí...mě se tak podařilo dát dolů 30 kilo za necelý rok....nevím co mě to vůbec napadlo jít do chemie!
Tak hodně zdaru přirozenou cestou.Jde to!Tak se nevymlouvejte a neomlouvejte:)

Markéta (St, 10. 2. 2010 - 08:02)

Ahojky...jste tu někdo, kdo má problém s nadváhou nebo bojuje s kily po porodu?
klikni na http://www.snama.cz/marketa/active a tam narazíte na super lidičky,
kteří se s vámi budou bavit přes icq nebo skype a poradí vám,
jak si upravit jídelníček, řeknou vám, kolik byste měli vážit na vaší výšku atd. to je všechno zdarma.
Sedmidenní kurz stojí za to. Stejným se zabývají i u dětí, kteří mají na jejich věk váhu větší,
než by měly mít. Stačí to jen zkusit. Hodně zdaru přeje Markéta

Věra (St, 10. 2. 2010 - 06:02)

Koupím sibutramin, díky za...Dobry den, brala jsem Sibutramin 2,5 mesice a dala dolů téměr 9kilo, myslim si, ze nemá tolik vedl. ucinku jako meridia-ale asi na kazdeho to působi jinak. Jeste mi nejaky zbyl, v pripade zajmu piste na [email protected]

Věra (Út, 9. 2. 2010 - 23:02)

Dobrý den, zbylo mi jedno baleni sibutraminu, v případě zájmu se ozvete, neni problem osobni predani ani dobírka. NEJEDNÁ SE O PODVOD!!! [email protected]

Evo (Pá, 5. 2. 2010 - 16:02)

Pokud někdo nemá nadváhu,tak prakticky není co hubnout,ale pouze se snažíte o kolísání množství vody v těle.Procentuélní hubnutí je jednoduchá matematika a pro ni platí následující:Stokilová žena měřící stejně jako šedesátikilová ztratí mohem víc na váze za stejnou časovou jednotku a to obě zhubly 5% z váhy.Ten lék byl původně určen pro léčení obezity a tak je potřeba to brát.Zbytek už je otázkou dietního režimu a pohybu.

Eva (Pá, 5. 2. 2010 - 13:02)

Ahoj holky,
Sibutramin od Mirky jsem brala měsíc a půl. Zhubla jsem asi 1,5 kg (takže skoro nic) a myslím, že jen díky tomu, že jsem začla pravidelně cvičit. Nějaké zvláštní utlumení chuti k jídlu ani na sladké jsem nezaznamenala. Zajímalo by mě, jestli to může být dáno tím, že vůbec nadváhu nemám?? Všichni tu ty prášky vychvalujou, ale mně teda vůbec nezabraly :-(

Lucie (Čt, 4. 2. 2010 - 13:02)

Tohle je moc hezký...Přesně tak souhlasím a líp bych to ani nenapsala...

mirka (St, 3. 2. 2010 - 21:02)

Nabízím prášky na hubnutí, odbourávají pocit hladu a chutě, částečně i tuky. Jsou šetrnější k tělu a nemají vedlejší účinky. info na [email protected]

Soňa (St, 3. 2. 2010 - 18:02)

Tohle je moc hezký...Přesně tak!!!Na trhu existuje čistá verze Sibutraminu , nikoliv chemicky upravená jako je obsažena v Meridii, Lindaxe a podobných. Je bez vedlejších účinků a nejedná se o léčivo na předpis, tudíš jeho prodej neodporuje ničemu. Jediné čeho se dosáhlo stažením výše uvedených preparátů je to , že po této čisté verzi Sibutraminu ještě více stoupne poptávka a na druhou stranu ještě více podraží. Takže pánové to se Vám zase povedla hovadina jen co je pravda :o)

Léky (St, 3. 2. 2010 - 17:02)

Tohle je moc hezký příspěvek,ale na jednu věc zapomíná.Na trhu existují i varianty sibutraminu,které nejsou v lékovém oběhu a proto je nikdo stahovat nemůže.Dokonce i to co píšete bylo doporučeno a nikoliv zakázáno a každý může doprodat zásoby.My máme 11 lékáren a pokud budu mít skladem v každé 100 Meridií a lidé budou mít recepty starší,tak je dostanou.Jedna pacientka zkolabovala v USA?A to v MC Donalds nebo u Burger Kinga?Obézní nenajedení lidé co si myslí,že pět Meridií umí víc než jedna a přebije i tunu hamburgerů by to opravdu brát neměli.Studie prokázala,že 1,6% pacientů pozorovaných při léčbě sibutraminem mělo mírnou srdeční arytmii.To je tedy opravdu mnoho.Denně zemřou tisíce lidí na kouření,alkohol,drogy a jiné závislosti a to nemluvím o hladovění.V tomto pokryteckém světě už je možné opravdu cokoliv.Tak teď vezmeme sibutramin,který fungoval a mnoham lidem pomohl vyřešit problém či mindráky a nahradíme ho něčím novým,dražším a nefunkčním.Až z toho výrobce i unie vydělá zase další peníze,tak přijde další studie a zase na to umře nějaká nebohá američanka.Hlavně že ovečky dostanou strach z těch žvástů v novinách a televizi a budou platit.Sibutramin není naprosto bez vedlejších účinků,ale v žebříčku nebezpečnosti stojí daleko za běžnými svinstvy,které do sebe denně lidi cpou(tučná jídla,alkohol,cigarety,drogy,hormonální antikoncepce,paraleny atd..) a tyto nám jen škodí a nikdy nepomůžou a léčba jimi způsobená nás všechny stojí miliardy ročně.Promiňte mi to co napíšu,ale nejde to jinak.SVĚT SE FAKT POSRAL:-(((

Pega (St, 3. 2. 2010 - 15:02)

Zpráva pro všechny, které shání léky na hubnutí!!!!!
Dne 25.1. 2010 byly staženy ze všech lékáren a Mezinárodní lékařskou asociací byl vydán všem lékařům zákaz jejich předepisování. Jedná se o léky obsahující sibutramin jsou v Evropské unii registrovány od roku 1999. Jsou dostupné ve formě tobolek obsahujících 10 mg nebo 15 mg sibutraminu, pod obchodními názvy Reductil a dalšími (Afibon, Ectiva, Lindaxa, Meissa, Meridia, Minimacin, Obesan, Sibutral, Sibutril, Siluton, Sitrane, Redoxade, Zelixa a Zelium). Stalo se tak po té, co v USA zkolabovala na infarkt pacientka, která současně užívala Meridii a proto se musí tento lék opětovně důkladně testovat a nikdo neví jak dlouho to potrvá.
Dejte si proto také pozor na mnohé nabídky na internetu. Pokud bude kdokoliv jiný ochoten tento lék Vám zaslat, věřte, že jde o podvod a snadno si to ověříte dotazem v jakékoliv lékárně v celé republice. Ani žádné staré zásoby nikdo doma nemůže mít, protože tento lék jde na odbyt cca dvaceti objednávkami denně. Veškeré podrobnější informace získáte na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv.

Anife (St, 3. 2. 2010 - 15:02)

Stačí se podívat na stránky...Máte někdo nějaké zkušenosti , po jaké době užívání sibutramin začne účinkovat ? Já ho beru druhý den a zatím na sobě nic nepociťuji.

Irea (Út, 2. 2. 2010 - 00:02)

si podotknout, že některé...Stačí se podívat na stránky st.ústavu pro kontrolu léčiv, vyřazují jej..http://www.sukl.cz/otazky-a-odpovedi-k-pozastaveni-registrace-leciv
Pro mne překvapení, ale ne moc, Lindaxu jsem užívala, pocity prima, moře energie, úbytek váhy ano, ale najednou náběh na hemoroidy, to jsem ani nechtěla..a při přerušení hop kila zpátky

Dovoluji (Po, 1. 2. 2010 - 18:02)

si podotknout, že některé nemocnice pozastavily jeho prodej.

Aknelka (Po, 1. 2. 2010 - 15:02)

Prodám Sibutramin !!! Pokud někdo má zájem napište mi na [email protected]

mirka (Út, 26. 1. 2010 - 22:01)

Gábi, ano dá se u mě sehnat. Stačí napsat na [email protected], držte se. :)Nabízím prášky na hubnutí, silnější a účinnější, odbourávají pocit hladu a chutě, částečně i tuky. Jsou šetrnější k tělu a nemají vedlejší účinky. Pište na [email protected]ěkuju a všem hubnoucím hodně síly a pevné nervy, je to dřina, ale kdo chce, tak to dokáže!!!!!

Reklama

Přidat komentář