Reklama

Muž v dámských botách

Dušan (Út, 19. 5. 2015 - 20:05)

Tady na tom názoru taky...Je to tak ,reakce nikdy neomrzí. Měl jsem na sobě růžový cyklodres pro svoji vyšší bezpečnost(viditelnost) na kole a stejně čuměli všeci. Botičky na podpatcích už beru jako samozřejmost. Když musím mít bezpodpatkové, trpím!

Katka (Út, 19. 5. 2015 - 16:05)

Ale vždyť právě ty reakce...Tady na tom názoru taky něco je. Zkrátka je to o úhlu pohledu, jak ty reakce druhých bude člověk vnímat.

tk (So, 16. 5. 2015 - 08:05)

Jo a Dušan má pravdu v tom,...Ale vždyť právě ty reakce lidí jsou skvěle zábavné, jak ty holky čučej. To se mi právě líbí. Troška vzruchu do stereotypu šedého dne pro zábavu.

Olaff (Čt, 14. 5. 2015 - 20:05)

Když se nudím chodím do...hospoda není všechno

Jaryn (Po, 11. 5. 2015 - 21:05)

Když se nudím chodím do...Dobrý způsob, jak trávit volný čas. Takže pokud ti napíšu, že chodím běhat, jezdím na kole, doma cvičím a do toho chodím do práce + po práci dělám melouchy, tak jsem také divný ???

adolfus (Po, 11. 5. 2015 - 21:05)

Když se nudím chodím do lesa na dřevo a kanady nosím celý den. V nutných případech nosím boty s ocelovou špicí. Nebo jdu do hospody a dám cigáro, pivo a rum.

Jaryn (Po, 11. 5. 2015 - 20:05)

Adolfus:

Jinak já osobně v práci nosím jako pracovní boty kanady. Jiné, lepší pracovní boty jsem neměl.

Jaryn (Po, 11. 5. 2015 - 20:05)

Katka:
Doufám, že už ta noha bude OK, už toho mám plné zuby :-). Nuda!!!

Adolfus:
Mám na tebe jednu jedinou otázku. Co děláš ty, když se nudíš???

adolfus (Po, 11. 5. 2015 - 19:05)

Botičky dámské jsou pro muže na nic. Pracovat se v nich až tak nedá pokud to nejsou pionýrky a podobně, tedy unisex. Pár lidí to dělá z nudy, nemají co dělat tak chodí po městě v těchto botách. Praktického významu to nemá. Jestli jsou to trans tak se mohou nechat předělat a běhat pak po úřadech na šteklech.

Katka (Po, 11. 5. 2015 - 18:05)

Jaryne s tou mentalitou českého národa musím souhlasit....
Jinak až se uzdravíš, tak se budeme těšit na nějaký příspěvek - zážitek z výletu v botičkách

Jaryn (Po, 11. 5. 2015 - 11:05)

Dobré ráno.
Máte pravdu, mentalita českého národa je oproti Americe někde okolo bodu "0" (bez urážky). Tam podobné věci probíhají úplně v pohodě. Drbat a pomlouvat jako baby na pavlači. To je naše :-D. A řídíme se heslem "soudím tebe podle sebe".

To Dušan:
Mne to také neodradilo, jen jsem dlouho nebyl nikde venku. Vlastně jsem ani neměl moc pomyšlení, lítal jsem z práce do práce.

A jak píšete, je to hlavně o tom se sebrat a prostě jít. Vykašlat se na názory a reakce ostatních. Musím se víc snažit :-D

Jaryn

Katka (Po, 11. 5. 2015 - 10:05)

Jo a Dušan má pravdu v tom, že lidi budou koukat. Na to se fakt chce obrnit a případně zvyknout.....

Katka (Po, 11. 5. 2015 - 10:05)

Jaryne, my taky bydlíme na malým městě, kde jsme byli na společné procházce v dámských botách pouze párkrát a to pouze večer, když byla tma. Nákupy a podobné další výlety v dámských botách za denního světla jsme podnikali ve velkých městech (např.:Brno) nebo na dovolené mimo republiku a občas ve městech, kde jsme byli na výletě a kde nás nikdo neznal...

Dušan (Po, 11. 5. 2015 - 08:05)

Ahoj Katko.

Proč si...Ahoj,
já se kdysi smýknul při sprintu na tramvaj o poslední schod v předních dveřích v tramvaji, no... celá tramvaj měla haló, to neznamená, že jsem už v ní nikdy nejel.
Včera jsme s manželkou a se synem (6) jeli do Lidlu a popřát našim maminkám. Já měl 10,5cm jehly a manželka 12 jehly. Normálka, lidí se dívali, kdyby se zeptali, rád jim odpovím, ale jen se blbě chichotali a někdy jen koukají, za 7 roků, co chodím na podpatcích mezi lidi, už mi to nepřijde. Zrovna včera jsme se doma o tom bavili, kdyby mi někdo(jako že se jednou někdo najde časem, i když to nevyhledávám) dá přes kokos, stejně v nich vyjdu znovu ven.

Se musíš obrnit a jsi král-ten nikdy neustupuje.

Jaryn (Ne, 10. 5. 2015 - 23:05)

Ahoj Jaryne, musím se...Ahoj Katko.

Proč si myslím, že jsem oproti Vám "Béčko"??? Když jsem si to tak pročítal, co všechno jste podnikli. Procházka po městě, nákupy ... Tak to bych asi nedal. Já bydlím v poměrně malém městě a ač se to nezdá, lidé jsou zde velice všímavý. A od té doby co, jsem sebou švíknul na kočičích hlavách (dlažební kostky) na zem, tak jsem nikde venku nebyl.

Bylo to v létě, v podvečer a už jsem si myslel, že venku moc lidí nebude a na druhou stranu jsem si věřil, že to dám .Opak byl pravdou, trapas :-D. Nicméně jsem se posbíral a šel jsem dál. Nakonec jsem se ještě šel projít a zlepšilo mi to náladu. Ale přece jen mně to trochu odradilo vyjít si ven.

Katka (Ne, 10. 5. 2015 - 23:05)

Ahoj Jaryne, musím se přiznat, že jsem na těchto stránkách dlouho nebyla a dneska mě tak napadlo se mrknout na diskuze. Nečekala jsem, že by na této diskuzi byl nějaký zajímavý příspěvek a už vůbec jsem neměla v úmyslu psát nějaký příspěvky, ale na ten Tvůj příspěvek prostě reagovat musím. Jako tolerující (teď už) manželka díky za poklonu. Jsem ráda, že ses díky nám v této libůstce utvrdil a neboj určitě v tom nejsi sám. Je vás víc:). A popravdě by mě docela zajímalo proč si myslíš, že seš oproti nám "béčko"? Budu se případně těšit na Tvůj příspěvek......

Jaryn (Ne, 10. 5. 2015 - 22:05)

Zdravím vespolek. Svěřím se Vám.

Vzhledem tomu, že jsem už 5 týdnů doma se zlomenou nohou, tak jsem měl spoustu času, dal jsem si tu práci a přečetl jsem si celou tuto diskuzi. Smekám před Vámi. Máte opravdu kuráž. Ale hlavně musím vyseknout poklonu manželkám a přítelkyním za toleranci. Nééé každá by to překousla a postavila se tomu čelem a s kladným pohledem na věc.

Dámské boty na vysokém podpatku mne vždy fascinovaly. Je to úžasný zážitek. Nosím dámské boty protože se mi to líbí. To je vše. Ale nic víc z dámského šatníku zkoušet nechci. Jen ty boty!

Rád si obuji lodičky nebo kozačky. Nemám moc rád klín. Pouze u velice povedených kousků. Bohužel s mojí ocasní ploutví s číslem 44 se toho moc pořídit nedá. Vše, co je luxusně krásný je jen do čísla 41. Ach jo. Ale mám pár obchodů, které mojí velikost poskytuje.

Dlouho jsem si myslel, že tento "fetish" mám v ČR jen já. Uf... nejsem v tom sám :-D. Když jsem si četl celé forum, tak hlavně díky Katce s Mírou jsem se v této libůstce utvrdil, a došlo mi jaký, jsem oproti Vám pěkný "Béčko".:-).

Toto je můj pohled na věc. A jak jsem s dočetl v této diskuzi, tak se najdu i imbecilní omezenci, kteří ostatní odsuzují jen proto, že se jim styl druhých nelíbí, či přímo hnusí. Doufám jen, že jsem tímto příspěvkem nikoho nepobouřil.
S pozdravem Jaryn

tk (So, 9. 5. 2015 - 18:05)

Teď si užívám nošení...Take jsem si vyrazil v balerinkách do centra a konečně ty reakce byly skvělý! Holky se divily a puberťačky se mi smály. Super rekace, tohle mě bavilo, sledovat ty reakce a údiv. Není nad to sledovat lidi v nevšedních situacích.

marram (Pá, 8. 5. 2015 - 08:05)

Teď si užívám nošení balerínek .Mám černé s malou mašličkou od Gaboru (velikost 11).K tomu mám skiny jenas a silonky 20 den.Zatím žádné negativní reakce.

Milan (Út, 21. 4. 2015 - 15:04)

to je u vás místní kec?...Dušane, copak nevidíš, že je to provokatér? Nejspíš ti závidí, že si s ženou rozumíš a je rád, že se necháš vyprovokovat.

Reklama

Přidat komentář