Reklama

Muž v dámských botách

Martin (So, 2. 2. 2008 - 02:02)

Sice volný ale zatim jen pro kamarádky. Potřebuji se trochu zregeerovat. Momentálně jsem out.

Martin (So, 2. 2. 2008 - 02:02)

Prostě nepodporují. Jestli takovou znáš, tak mě napiš. Jsem zakladatel tohoto tématu nyní už volný.

Káťa (Ne, 13. 1. 2008 - 22:01)

Tak ted asi budu muset s pravdou ven. Jsem Mirova partnerka a jeho radost v botičkách s ním sdílím, občas spolu jdeme na vycházku a oba máme botičky na podpatku a je nám oběma fajn. Tou otázkou jsem chtěla zjistit jestli ostatní partnerky podporují ty "svoje polovičky" v jejich radostech

Junek (Ne, 13. 1. 2008 - 22:01)

Káťo, kdybych nějakou měl, určitě bych to před ní netajil. A byl bych moc rád, kdyby se to líbilo i jí, abychom z toho měli oba užitek a nejen já. Bohužel takovou sehnat je jako vyhrát ve sportce 1. pořadí :-(

Káťa (Ne, 13. 1. 2008 - 17:01)

Nošení dámských botiček je sce u kluků neobvyklé, ale musím potvrdit, že si lidi vůbec nevšímají co máte na nohách. Jak psal Mira v příspěvku výše,často se stane, že si lid vůbec nevšimnou, protože jsou zamyšlení a nevnímají své okolí. Akorát by mě zajímalo jestli o vaší zálibě ví Vaše drahé polovičky?

Tom (Ne, 13. 1. 2008 - 11:01)

Na HBO obcas davaju film KINKY BOOTS - SEXY BOTKY. Presne o chlapoch v lodickach. Ale to bolo z prostredia transexualov a krachujuceho majitela obuvnickej firmy. Celkom zaujimavy film.

Junek (So, 12. 1. 2008 - 09:01)

Takhle to by šlo, okolí je nevšímavé.

Mira (So, 12. 1. 2008 - 00:01)

Tak to já vždy dbám na to aby si alespoň zkoumavé oko všimlo. Nosím těsné hladké dámské kozačky bez zipu, mívám přez ně klahoty tak aby byli aspoň trochu vydět. (mávám min. jednou přehnuty nohavice...) Mám však pocit, že si toho stejně 99% lidí vůbec nevšimne.

Junek (Pá, 11. 1. 2008 - 23:01)

Dneska v centru Prahy, ale je samozřejmé, že byly ukryty pod zvonovými nohavicemi. Dát si do nich třeba džíny, aby okolí vše vidělo, to si netroufám. A to i přesto, že nevypadají skoro vůbec dámsky.

Mira (Pá, 11. 1. 2008 - 23:01)

Čau Junku, Kam všude v nich chodíš?

Junek (Pá, 11. 1. 2008 - 21:01)

Mně se chodí v kozačkách na nízkém podpatku docela dobře.

Mira (Pá, 11. 1. 2008 - 15:01)

Ahoj, tak jak se pánové potýkáte s nošením dámských bot v novém roce?

Mira (Ne, 23. 12. 2007 - 22:12)

Ahoj, jestlipak jste sei pánové přáli od Ježíška nějaké pěkné dámské botičky? Na podpatku, nebo bez, nízké či vysoké, matné a třeba i leské?
Veselé Vánoce Všem

nicol tv (Ne, 16. 12. 2007 - 10:12)

Čauky,určitě sblíží jen puritánky nedovedou s tím se smířit my se také musíme smířit když vy ženy vedle nás chodíte v kalhotech a taky jsme to překousli .

Mira (St, 28. 11. 2007 - 10:11)

A jak jste na tom Vy ostatní?

Mira (St, 21. 11. 2007 - 10:11)

Ahoj, Nás to s Káťou spíše zblížilo. Měl jsem strach co se stane když jí o této zálibě řeknu. Prvně jí to zarazilo a překvapilo, ale pak to vzala nejlépe jak mohla. Teď nám to připadá normální že nosím dámské botky. Myslím, že se na to musí pomalu a ve správný okamřik, ale hlavně narovinu.

Martin (Pá, 16. 11. 2007 - 20:11)

Některé lidi to zblíží, některé rozdělí. Jako moje manželství. jestli je pravda vše co se tu píše, tak některým párům závidím. Soužití a taky ty procházky. Ať vám to klape!

Jirka (St, 31. 10. 2007 - 22:10)

A klapete s nimi oba? Myslím, že vzájemné pochopení je fajn. Máte pak k sobě blíž.

Katuška (St, 31. 10. 2007 - 21:10)

Ahojky, jsem Mirova partnerka a musím s ním souhlasit, že spolu chodíme ven oba v botičkách na pdopatcích. Zezačátku to pro mě bylo zvláštní, ale ted naopak je super zážitek pozorovat lidi jestli si těch botiček všimnou nebo ne. Občas se někdo otočí, koukne se a jde dál. Ono se to chce jenom nestydět. Jinak doma chodíme ve cvičkách, což je také příjemné, ale podpatky jsou podpatky:)))

Mira (St, 31. 10. 2007 - 16:10)

Většinou těch 10 nebo 12cm (bez platformy).
Na procházku ven je to nejlepší vedne. Zanikne klapot podpatků a čím víc lidí oklo tebe tím si jich míň všimne, že máš něco co oni ne. :) Večer když jdeš, tak potkáš sem tam člověka a tan se vždy otočí.

Reklama

Přidat komentář