Reklama

Muž v dámských botách

Aislinn (Čt, 10. 4. 2008 - 21:04)

Taq co, dalsi prispevky k tematu? Co nosite? ;-)

Soňa (St, 9. 4. 2008 - 22:04)

Mám to podobně jako ty. Pro můj pocit stačí, že jsou dámské a pro okolí působí nenápadně. Když nosíš nenápadné, okolí si vůbec nevšimne. Napiš mi na Sonya.val"seznam.cz, můžeme pokecat.

Aislinn (St, 9. 4. 2008 - 16:04)

Tedy abych se také vyjádřil k tématu. Já také inklinuji k dámským botám, naštěstí nemám potřebu nosit nějaké "hodně" dámské boty :-) Spíš takové nějaké neutrální, nebo "lehce dámské", že to není moc poznat. Projevuje se to i na mém botníku, kdy byste ani nepoznali u většiny bot, co jsou zač :-). Samozřejmě raději kupuji boty tam, kde mě nikdo neotravuje, takže jen velké obchody, není problém to tam někde vyzkoušet a zjistil jsem, že prodavačkám je to úplně jedno. Doma nosím jedny velmi pohodlné dámské masážní pantofle, žena to nijak neřeší. Na ven je to trochu horší, je potřeba uvažovat, kam půjdu. Do práce asi bohužel vždycky budu muset nosit pánské, ale takhle na ven nebo do krámu to je jedno. Asi mám výhodu, že nechci nosit nějaké obrovské podpatky nebo lodičky, takže to nemusím skrývat. Teda popravdě řečeno, když vím, že mám dámské boty, tak jsem někdy trochu nervozní, ale poté, co jsem zjistil, že si toho stejně nikdo nevšímá, se to zlepšilo :-). A teď ještě o tom, jestli je to nějak úchylné nebo ne. Jde o to, co se člověku líbí, co je mu pohodlné a v čem se cítí dobře. Nevidím v tom žádný problém - kdyby se to pánské/dámské furt tolik neřešilo, bylo by to všem úplně jedno. Takže buďte trochu odvážnější a nebojte se nosit to, co vám vyhovuje a nestyďte se za to. Probourejme trochu ty společenské konvence! ;-)

Aislinn (St, 9. 4. 2008 - 15:04)

Existuji nejaka diskuzni fora na toto a podobna temata?

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2008 - 22:02)

To opravdu myslíš vážně?Mě osobně se vysoké podpatky hodně líbí na ženách.Fakt si nedovedu představit,že bych na ulici potkával kluky v botech na jehlách.To je šílené!! I když na druhou stranu dneska se holky oblékají jako kluci,kalhoty tenisky.Potkat dneska holku v sukni v silonkách a na podpatcích je fakt vzácné.

Mark (Čt, 10. 2. 2022 - 09:02)

To je pravda . Podpatky nosili ,ale prvni muzi

Mirek (Čt, 10. 2. 2022 - 23:02)

Myslím že je rovnoprávnost pokud muži rádi obouvaji podpatky tak ženy nosí rádi mužské boty nosím boty bezpodpatku i spodpatkem nedělá meto žádný problém. Čau

michal (Ne, 17. 2. 2008 - 22:02)

nemáme děti zatím, ale myslím si že do 5-10 let to bude naprosto normální i u kluků a tak se dětského názoru vůbec nebojím...

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2008 - 22:02)

Teda nic proti těm vašim libústkám.Je to přece jen vaše věc co si nosíte.Zajímalo by mě,jestli máte děti.Jak jim vysvět?te,že tatínek si lakuje nehty a nosí boty jako maminka?

michal (Ne, 17. 2. 2008 - 20:02)

Jo ja si je lakuju porad.. i na rukach. i do plnych bot - pro ten pocit to potrebuju .-)

Káťa (Ne, 17. 2. 2008 - 20:02)

Nehty na nohách si nelakuje, protože preferuje spíš uzavřenou obuv na podpatcích, takže tam by to asi moc neviniklo. A Ty si lakuješ nehty?

michal (Ne, 17. 2. 2008 - 18:02)

presne tak.. je velky vyber bot na noseni.. Katko tvuj kluk si lakuje nehty na nohach?

Káťa (So, 16. 2. 2008 - 19:02)

Pánská noha se vejde do dámských botiček naprosto normálně,chce to jen větší číslo bot. Některé typy bot jsou širší už od výrobce, protože ne všechny ženy mají úzkou nožku. Některé boty se taky roztáhnou.

Karel (So, 16. 2. 2008 - 16:02)

Dotaz : Chlap opravdu obuje dámské boty ? Vždyť ženy mají užší nohu a nižší nárt. Jak se tam může pánská noha vejít ?

Návštěvník (So, 16. 2. 2008 - 14:02)

A ruzovoucky s maslickou a cervenouckej lak na nehticky nosite? Ty vase partnerky asi budou teploucky hosani,stejne jako ste vy.Tu uchylku pro boty bych jeste pochopila,ale aby si chlap lakoval nehty u nohou to uz se mi zda prilis na to,aby to byl normalni chlap!

michal (So, 16. 2. 2008 - 10:02)

Ahojky, taky miluju damske boticky.. hlavne paskove v lete .-) Lakujete si do nich nohy? Je stesti ze mame tolerantni partnerky.. ja jsem na tom podobne

Návštěvník (So, 16. 2. 2008 - 08:02)

Ty prde, votři si fasádu ty. Počkej jak se potkáme!!!! My ty dámský botečky nosit budeme. Ty hovne!!!!!!

Martin (St, 6. 2. 2008 - 00:02)

Tak to ti závidím. Kde je kupuješ? Kdzž tak písni.

Tomáš (So, 2. 2. 2008 - 21:02)

Taky miluji nošení dámských bot. Jenže mám velký problém a to je velikost mých nohou 10. I tak mám ovšem dvoje kozačky a jedny lodičky. Manželka o tom ví už dva roky a toleruje mi to.

Návštěvník (So, 2. 2. 2008 - 08:02)

Potřebovali byste si na těch jehlách pořádně vodřít fasádu ! Oni by vás snad ty uchylky přešly.

Reklama

Přidat komentář