Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

Milena (Út, 13. 1. 2009 - 21:01)

Ahoj holky,tak mě se dnešní den docela podařil...Snídaně-chleba s máslem a nízkotučným plátkovým sýrem,oběd-trošku kuřecího vývaru,tuňákový salát a celozrnný rohlík,večeře-jugurt a opět celozrnný rohlík.Dopoledne a odpoledne vždy malá svačinka-mandarinky.Pohyb-70min rotoped a 10min posilování.S dnešním dnem jsem nadmíru spokojená a doufám,že to takhle půjde i nadále,ale moc tomu tedy nevěřím...už teď slintám nad koláčem s rybízovou marmeládou,který leží na stole:-))

Viana (Út, 13. 1. 2009 - 20:01)

A já 200kg,tak se budu taky divit.Dnes jsem v práci měla 2zákusky.Jeden mi nestačil a ted před chvílí jen tak na chut 2 utopence.Já asi nikdy nezhubnu....

Barča (Út, 13. 1. 2009 - 19:01)

Běžte k Mudr. stachovi do Opavy na akupunkturu ten vám pomůže

kačkax (Út, 13. 1. 2009 - 18:01)

teda jestli zítra nebudu mít 100 kg, tak to bude asi zázrak :-(

Martina (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

hlásím se po několika dnech, jelikož jsem měla narozeniny tak ani nemělo cenu hubnout, musím začít znova, navíc mi kamarádka přinesla snad tašku čokolád fuj, navíc se léčím s depresema a jsem dost v tomto počasí unavená, ale musím se zase vrátit k hubnutí zatím se mějte moc krásně

kačkax (Út, 13. 1. 2009 - 08:01)

tak jsem si hned ráno v 6 snědla jídlo co jsem tu měla na celej den...hm :-(

renča (Po, 12. 1. 2009 - 12:01)

Ahojky, tak se hlásím při pondělku. Včera jsem vše trošku flákala i to jídlo. Z pohybu bylo pouze hodinové bruslení. Takže dnešní váha ukázala 87,8 kg. Ráno jsem si dala opět 25 minut na rotopedu a 20 minut Pilates a posnídala jsem jogurt s malinovým psyliem a dobrou vlákninou.

Viana (Po, 12. 1. 2009 - 12:01)

Peto,já na uzeninu moc nejsem,spíš na sýry,jogurty a sladké jsem taky omezila.Pečivo to jo, to mám ráda.Ale sním max 2 rohlíky a 1krajíček chleba za den.Někdy a ni to ne.Ale asi bych i toto měla vyškrtnout,že? Koupím si takové ty suchary a nahradím to tím. Pohybu mám dost.V práci jsem na nohách 12 hodin,v nemocnici to jinak nejde ,ale doma už je to horší.To se poflakuji,nebo pletu a tak pokud neuklízím.Ale dnes jsem to vzala pevně do ruk a uvidíme.Přeci nebudu na sobě nosit tolik kilo...Jo a s těma oříškama je to dobrý a zdravý,ale taky kalorický...))))Agarko,mě pomáhá na nervy přímo zázračně třezalkový čaj.Popíjím ho celý den,je chutný a máš i tekutiny.Skuz ho,fakt pomáhá...

Agara (Po, 12. 1. 2009 - 11:01)

Brala jsem léky na psychiku Vianko, taky na spaní a proti úzkostem. Celkem 3 druhy. Nechala jsem si jen proti úzkostem místo 3x denně beru 1 Lexaurin, protože se prostě bojím ven na tu ledovku s berlí. Psychicky se zatím cítím mnohem líp než když jsem to svinstvo brala a na oblečení už cítím úbytek. Přešla mě žravost, kterou jsem trpěla, nemám žádné chutě, zmizely mi laloky kolem tváře. Na váhu si zatím netroufám.

Milena (Po, 12. 1. 2009 - 11:01)

Ahojky,tak já mám 0,5kg dole a v pase o 2cm míň!Sice to není nic moc,ale je vidět,že se něco děje:)A prý se ani nemá hubnout o více než 1 kilčo týdně.

Baculka (Po, 12. 1. 2009 - 09:01)

101,6 Kg ... naprost nehubnu, jen nabiram a nabiram :o( at se snazim sebevic, vse co snim se mi uklada...a jakpak by ne ? Denne makam na PC i 17 hodin a pak si lehnu.Nemam k pohybu prilezitost...a defakto ani nechi :o(

Petr (Po, 12. 1. 2009 - 09:01)

Viana: měl by sis otevřít poradenský kurs a trošku takovým jak jsem já pomáhat

Jestli muzu - akorat muzu rict, ceho jsem si vsiml u sebe (nemusi fungovat u jinych):

Sladke nebyl problem, na sladke jsem nikdy nebyl. Muj problem byl bile pecivo, a salamy, ci jine tucne maso. To staci dva dny jist a vaha leti strasne nahoru. Cili se snazim max. vystrihat psenicne mouky a vyrobku z nich, z toho se jenom kyne a potom uzeniny uplne vypustit. Zadnou jinou dietu nedrzim. Hladem se netrapim, zaludek se uz naucil na nizsi davky, pokud mam hlad a nechce se nic varit ani otevirat lednicku, mam po ruce par orechu (mandle, liskove, arasidy) a tech par snim a je klid na pul hodky, na hodku.

Viana (Po, 12. 1. 2009 - 09:01)

Zdravím vás holky,,,,Tak dneska budu mít kuř.prsa na vodě a k tomu rýži se zeleninou. Agarko,jaké léky jsi vysadila?Já beru z revmatol. Methotrexat 2,5 mg a taky si připadám děsně oteklá.Hlavně nohy mám jak dýně. Připadám si plná vody,jinak nic neužívám,jen doplnky,pupalku a vápník,hořčík zinek..

Agara (Po, 12. 1. 2009 - 07:01)

Ahoj holky, dnes začínám pít zelený čaj, který, jak jsem se tu dočetla, pomáhá. Přešla jsem od nového roku na dělenou stravu a vysadila tabletky. Na pohled jsem celá splaskla, byla jsem předtím hodně oteklá. Zatím nemůžu s berlí skoro ven, proto jezdím aspoň na rotopedu, moc dlouho ale nevydržím. Pokud jde o objem pasu atd., zatím žádná změna, na váhu raději nelezu. Přeji hodně síly a odhodlání všem.

Lobelka (Po, 12. 1. 2009 - 06:01)

Ahoj, po týdnu hlásím 67,1, dole 20 deka čili nic, jen se zastavilo přibírání. Alespoň tak, snad je to na dobré cestě, jdu dál.

Kačkax (Ne, 11. 1. 2009 - 20:01)

Ahoj* líbí se mi, že naše diskuze je ve svém chlívku stále jako první. Viano...já to taky nechápu, stalo se mi totiž totéž. Dokonce 1.5 kg Ale už jsem to zase srovnala, takže já jsem na výchozím bodě 74 kg a na ten měsíc mimochodem taky spoléhám

Viana (Ne, 11. 1. 2009 - 20:01)

A já zuřím,protože mám kilo navrch.Nechápu jak se to mohlo stát. Je to hnus.Člověk nejí jen přežívá a ono tohle..Ale nevzdám to.Už kvůli tobě Petře.Tobě to tak pěkně jde a já přemýšlím,kde se stala chyba. Ovšem zítra to teprve začne.Dnes je úplněk a zítra měsíčku bude ubývat a to je ta nejlepší doba.Tak holky bude pondělí,tak startujeme naplno,jo? Petře jsi jednička,měl by sis otevřít poradenský kurs a trošku takovým jak jsem já pomáhat,,,ach jo..

renča (Ne, 11. 1. 2009 - 09:01)

Tak já hlásím dole 0,5 kg. Dnešní naměřené hodnoty:
váha . 87,4 kg
tuk: 40,2%
pas : 92 cm
břicho : 109 cm
boky : 120 cm
stehno : 72 cm

Petr (Ne, 11. 1. 2009 - 09:01)

Tak mám další kilo dolů. Celkem jsem tedy shodil 11 kilo. Původní cíl 10 kilo jsem po dohodě s Vianou :-) rozšířil na 12 kilo dolů. Takže mi zbývá jedno kilo do konce ledna. Myslím, že to nebude žádný problém.

Baculka (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Devcatka,tak dnes jsem mela snad 4 km prochazku v tom snehu, zklouzli jsme se na lede a bylo to fajn :o)) jsem mela pohyb a to uz je co rict, u me

Reklama

Přidat komentář