Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

renča (So, 10. 1. 2009 - 17:01)

Zdravím při sobotě, tak dneska jsem ráno osedlala rotoped a odpoledne jsem di ještě po 25 letech stoupla na brusle. Jinak od rána kmitám jako blázen!!§ Gruntování, vaření, apod.

Viana (Pá, 9. 1. 2009 - 18:01)

Ahoj Ivono,to děláš dobře,že snídáš.Já taky,na to si čas udělám vždy.V práci mám každé ráno jogurt a BB dobré ráno.Doma pak chleba nebo rohlíky,klidně i dva rohlíky.Taky jím polévky,ty mám ráda,takže zase málo sním druhého. Na diety tyky moc nevěřím.CHce to více omezit tuky a sladké a více se hýbyt.To je celá ta věda. Dnes se vůbec nedržím,ted jsem měla dva teplé dalamánky a po nich čokoládu,ale jen kousek.Jsem ale náramně spokojená....pohoda...

Ivona (Pá, 9. 1. 2009 - 16:01)

:-D Jasně, kila jen poletí! Já jsem taky začala hubnout - resp. začala jsem snídat a přestala se přejídat večer. Ráno většinou spěchám, takže akorát zaliju Nestlé Fitness mlékem a je to. Odpadá mazání a zdržování se.. Hele, a ono to fakt pomáhá. Nevěřím na žádné drastické diety.. a hlavně na ně asi nemám morál.

Viana (Pá, 9. 1. 2009 - 14:01)

Nazdárek,Kačkax těším se na ty fofry.Já stojím z váhou.Na noční jsem se držela,ale dnes jsem si dala pěkný nášup na oběd.Úplně jsem zapoměla,že hubnu....Ale vždyt dieta se drží celý život,tak co,času dost.Jen to chce vydržet....

Kačkax (Pá, 9. 1. 2009 - 10:01)

Přibrala jsem ...víc k tomu nemám co říct, ale teď uvidíte ty fofry.

Jana (Pá, 9. 1. 2009 - 10:01)

Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace, 7 denní kurz hubnutí zdarma, registrace na: www.snama.cz/dieta :-)

renča (Pá, 9. 1. 2009 - 09:01)

To už je takový můj zvyk, fakt je, že dnes jsem si ráno přispala a necvičila a tudíž se nevážila.Vážím se každý den ráno a jednou týdně si váhu zapisuji a to se vážím vždy v neděli ráno. Dodržuji vždy vážení ráno, aby hodnoty byly alespoň trochu srovnatelné.

Jana (Pá, 9. 1. 2009 - 09:01)

renčo a proč se vážíš tak často? Rozdíl mezi ranní a večerní váhou přece vůbec nic nevypovídá.... Nebylo by lepší se vážit 1x týdně? ..jen můj názor

Lobelka (Pá, 9. 1. 2009 - 09:01)

Ahoj, tak já včera snídaně grahamový rohlík s lučinou, oběd boloňské špagety, k svačině jsem hřešila (šla jsem s kamarádkou na kafe, byly i 2 dl bílého vína a dortík), tudíž večeře kompenzační - bílý jogurt a kiwi. Pohyb jako vždycky :-(((

renča (Čt, 8. 1. 2009 - 20:01)

Jsem to ale trubka!!!
Váha je včera 87,5 kg a dnes 87,2 kg!!!

renča (Čt, 8. 1. 2009 - 20:01)

Ahojky,
včera jsem měla absenci nebo´t jsem byla hodně utahaná! Tak tedy hlásím včerejšek i dnešek:
Včera :
Ranní váha 77,5 kg
sn - ovesná kaše s mraženými malinami
sv - mandarinka a plátek sýra
ob - gulášová polévka a čočka na přírodno
sv - houska se šunkou
ve - krajíc chleba s nízkotučným sýrem
No a pohyb klasicky 30 minut na rotopedu, což je 6,5 km a 20 minut Pilates
Dnes:
ranní váha 77,2 kg
sn - zbytek ovesné kaše
sv - jogurt activia lehká a fit
ob - čenečka a také španělský ptáček s rýží
sv - mandarinka
ve -2 kousky šunkové pizzy

renča (Čt, 8. 1. 2009 - 20:01)

Mileno - asi je to málo, ale mám stařičkej rotoped, na kterém šlapat je velmi těžké. Takže používám pás a hodinky na měření tepové frekvence a když potřbuji zvolnit tak šlapu dozadu, což mi kilometry nepočítá.

Honza (Čt, 8. 1. 2009 - 14:01)

Děvčata,
které se to podařilo, myslím těch 10 kilo sundát dolů, na příklad za tři měsíce, prosím napište mi svoji zkušenost a co bylo nejtěžší.
Obohatím Vás také i jiné zkušenosti.
www.aloe-gel.cz

Viana (Čt, 8. 1. 2009 - 13:01)

Ahojte,,,Kačkax,fakt hlad se má zaspat.Mě včera taky kručelo v posteli hlady,ale říkala jsem si,,tak nic ti nedám,musíš navštívit svou zásobárnu tuků.Pěkně si to nem z tělíčka je tam toho hafol...Jo dnes jsem dělala ptáčky s rýží,To je moje zamilované jídlo.Dala jsem si jen trošku,rozdělila jsem se s kočkama. Dnes jdu na noční a to je zlé,protože to mívám pěkné chutě. Vezmu si mějaké ovoce.Holky držte se ahoj,,,

Milena (St, 7. 1. 2009 - 21:01)

Krásný večer,holky...No,tak já měla dnes ráno na snídani chleba se šunkou,k obědu rybí filé(nesmažené),brambory a zelný salát,na svačinu jogurt a na večeři knedlík s míchanými vejci(jen trošku)+kyselá okurka.Večeře se mi moc nepovedla,ale zadařilo se mi dnes ráno 30min šlapat na rotopedu a pak ještě hodinku teď večer,tak snad jsem toho pohybu měla dost...Ještě zítra a v pátek a o víkendu si dám trošičku od rotopedu oddych a budu chodit jen na procházky.Mějte se pěkně a držte se!

Kačkax (St, 7. 1. 2009 - 20:01)

Holky já vás všechny obdivuju. Pro mě bude asi nejlepší,když půjdu hned teď spát... Ráno vstávám ve 4:40 pak jsem unavená a tělo má pocit, že potřebuje doplňovat a chce jíst jíst a jíst. Dobrou noc.

Lobelka (St, 7. 1. 2009 - 19:01)

Já dnes taky měla hermelín k snídani, s cereální kostkou. Oběd vepřový přírodní plátek s rýží + zelný salát, svačina jogurt + 5ks sušených meruněk, večeře kraj. chleba s florou, vajíčkem a plátkem šunky. Pohyb nula :-(.
Jak jste tady psaly o skladbě jídelníčku, taky jsem zastánce toho, dát si všechno, ale přiměřeně. Nenutit se do něčeho, co mi nechutná. Mám docela štěstí, že mi kromě klobásek a čokolády chutnají i celkem zdravé věci, cereálie, semínka, ale třeba sýr cottage nebo tofu nemusím.

Baculka (St, 7. 1. 2009 - 18:01)

Ahojky holky, v první rade s omlouvám za absenci,ale jsem celé dny jen v práci... od 7 do cca 6 ... takže uvarit,poklidit,všechno to pofackovat a pak az nekdy internet.Takze denne tu asi nebudu :o( Mela jsem desnou chuť na hermelín,tak jsem si ho ráno dala s rohlíkem. K obedu plátek kurecího a brambor, nyni zapecene testoviny,jen trosku. Jinak u me neni problem pitny rezim,tak jsem si libovala v hruskovem caji :o) K tomu cca 20 minut rychlé chůze. Váha stejna ...

Milena (St, 7. 1. 2009 - 13:01)

Renčo,není těch 6,5km za 30min nějak málo?Já za 30min ušlapu asi tak kolem 15km,jak je to možný?Že by mi to špatně měřilo nebo šlapu moc rychle?Ja nevim:)

Agara (St, 7. 1. 2009 - 10:01)

Tak jsem se podle vašeho vzoru dnes změřila a abych měla přehled, napíšu si to taky sem, abych měla přehled (jsem hrozná hruška):
Věk: 44
Výška: 175
Váha: 94
Prsa: 105
Pas: 95
Špek: 107
Boky: 117
Stehno: 77
Krátkodobý cíl: BMI pod 30 (teď mám 30,69)
Dlouhodobý cíl: 75 kg (BMI pod 25)
http://www.vypocet.cz/bmi

Reklama

Přidat komentář