Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

Kačkax (Čt, 15. 1. 2009 - 11:01)

Chleba s hořčicí, 20% sýr, steril. okurek.
Bohužel tu papriku,co jsem si nachystala, jsem ráno o půl paté, jaksi nezvládla vytáhnout z ledničky.

Kačkax (Čt, 15. 1. 2009 - 11:01)

Janinko v ničem s tebou nepolemizuju. Za jedno mě tohle moc nebaví a za druhé by to bylo na dlouho. O lidském těle - respektive o inzulínu toho vím dost. Dokonce i to proč se u Diabetu mellitu II tloustne.

Návštěvník (Čt, 15. 1. 2009 - 11:01)

rada : málo solit,sůl zadržuje vodu,kořením taky šetřit :)

Jana (Čt, 15. 1. 2009 - 10:01)

KačkoX, bohužel asi vůbec nic nevíš o tom, jak lidské tělo funguje a jak ho trošku obelstít, aby dostalo vše co potřebuje a přitom nic navíc neukládalo! Nezbývá mi než dát za pravdu emmě - pod každou její větu bych se podepsala. A ty brmabory jsou fakt samý sacharid, tak nevím, proč by po nic inzulín nemohl stoupnout...? A to přemýšlení určitě Emma nemyslela jakékoli přemýšlení, ale přemýšlení o jídle a tím i o hladu. Pokud furt jen myslíš na jídlo, tělo je tím opravdu ve stresu a tím víc si toho bude ukládat. Holka, holka, takhle nikdy nezhubneš. Budeš jen pořád dokola začínat a začínat a výsledky nikde. A odmetání sněhu je sice pohyb, ale ke zhubnutí je to málo!

Kačkax (Čt, 15. 1. 2009 - 09:01)

Emmo co se tady rozčiluješ? Kdyby sis moje příspěvky přečetla a trochu přemýšlela, tak by sis na svoji chytrou otázku dokázala odpovědět sama!
A věta

Kačkax (Čt, 15. 1. 2009 - 09:01)

mandarinka

Jana (Čt, 15. 1. 2009 - 08:01)

Naprosto souhlasím s Alenou. Denně tady čtu, jak se šíleně stravujete a tak se nedivím, že máte hlad a nehubnete.
Já jsem se do toho dala před třemi týdny. Nejsem notorická dietářka a řekla jsem si, že nejsem měkká a že těch 5 kilo prostě zvládnu, už jen proto, abych byla sama na sebe hrdá. Tvrdě sama sobě zakazuju různé výmluvy a úlevy a jde to! Mám malé dítě, k němu nemám přes den žádné hlídání a tak se veškerý pohyb odehrává až večer po sedmé. Takže jím hromadu zeleniny a dost libového masa. Žádné sladkosti a to ani jako "odměnu" za něco. A nedojídám po malé. Hodně piju. Hlavně ale jím často a pravidelně, takže se dá říct, že "furt něco žeru" :o) Kalorická hodnota těchto jídel je ale opravdu nízká. No a k tomu chodím 3x týdně běhat na 30 minut a 1x týdně na 45 minut. Nejsem žádná sportovkyně, za těch 45 minut uběhnu slabých 6 km. Bolí to, po začátku jsem to nemohla udýchat a nohy mě nenesly, ale VÝSLEDKY SE DOSTAVUJÍ! K tomu nějaké ty sedy-lehy nebo sklapovačky, ale to nijak nepřeháním. Na postavě je to za ty necelé tři týdny opravdu vidět a na hmotnosti je to o 2 kila dole. Tak holky neblázněte a vydržte, budete krásné! A nemyslete celý den jen na to jídlo. Spíš si den předem přesně napište, co sníte a toho se držte. Pa

emma (Čt, 15. 1. 2009 - 08:01)

kačkax:a to je právě to špatně.
jakmile přemýšlíš,tak tělo stresuješ.Ono je to opravdu dost důležité.Daleko lepší je sestavit si jídelníček předem a mít nakoupeno a rozmyšleno co sníš.
Chleba s tunákem a hořčcicí není dietní ani trochu.A kdy jsi to měla?To je za celý den?nebo večeře?+cvičení jen problémových partií,je k ničemu:-(
Mileno:k luštěninové polévce sis měla vzít kus masa,nebo zeleninu a brambory k večeři-to je blbě holka!Já je taky miluju,ale stopupne Ti po něm inzulín a uloží špek-na noc!To odmetání lze jen pochválit!jen tak dál!Správný aerobní pohyb:-)))))
Alena má pravdu co řekla předsedo!

Kačkax (Čt, 15. 1. 2009 - 08:01)

Ali možná se budeš divit, ale já o tom co jím fakt přemýšlím a to čtyřiadvacet hodin denně.

Alena (Čt, 15. 1. 2009 - 07:01)

Holky moje milé, Mileno, Lobelko i ty Kačkox, vy to děláte špatně. Takhle nastálo nezhubnete. Mileno,v tom včetejším jídelníčku nemáš ani kousek zeleniny a ovoce. Máte všechny špatnou skladbu jídelníčku. Ovoce-1 ks denně, ale zeleniny až 400 G denně. A nezapomínat na bílkoviny. Pak budete hubnout tuk a ne svalstvo. Podívejte se na stránky STOB, sestavte si jídelníček a přemýšlejte o tom co jíte!!! Na počátku musíte počítat kalorie. Pak se to naučíte a půjde to samo. Znám to z vlastní zkušenosti, zhubla jsem od září 8 kg a ještě potřebuju 2 kg. Jde to opravdu pomalu, chce to trpělivost,ale jde to, věřte mi.

Kačkax (Čt, 15. 1. 2009 - 07:01)

Tuňák Calvo 2lžičky hořčice a krajíc chleba

Kačkax (Čt, 15. 1. 2009 - 07:01)

Tak mám lehce odcvičenou jednu moji problémovou partii. Lehce při mé kondici = makačka jak sviňa.

Milena (St, 14. 1. 2009 - 21:01)

Ahojík,tak já dnes tedy nic moc...Snídaně-rohlík s máslem a nízkotučným sýrem,oběd-luštěninová polévka a ovesná kaše(kopec ovesné kaše!:-)),večeře-vařené brambory a mléko.Jo a dopoledne jsem měla jeden gurmánský chlebíček:-(Pohyb-lítání po městě a odmetání sněhu,toť vše.No,zítra se musím tedy polepšit a napravit dnešní nevydařený den:-)

Viana (St, 14. 1. 2009 - 20:01)

Ahoj,,,podávám hlášení,že už jsem tu žravost zarazila.Oběd dietní rizoto,svačina pět piškotů a mléko a večeře podmáslí. Nemám vůbec hlad,což mě těší....

Lobelka (St, 14. 1. 2009 - 19:01)

Ahoj holky, dnes bohužel pokračuju v nestřídmosti. Snad jsem ji trochu vykompenzovala ostrou hodinovou procházkou ve sněhu. Asi po patnácti letech jsem se totiž objednala na kosmetiku, na druhý konec města, tak jsem si to poctivě vyklusala, půl hodiny tam a půl hodiny zpátky. Tak jsem teď hezky namasírovaná, vyčištěná, s upraveným obočím, nabarvenýma řasama, nalíčená a lehčí když už ne o kilogramy, tak alespoň o 600,- za mejkap a regenerační krém :-).

Viana (St, 14. 1. 2009 - 09:01)

Přesně tak,včera muselo být něco ve vzduchu.Já jsem se cpala s takovým klidem,až neuvěřitelným.Zapíjela jsem to třezalkovým čajem,ten je na nervy a byla jsem namíru spokojená.))Kačkax,líbí se mi tvé příspěvky,vžday se tu řehtám.Jako bys mi mluvila z duše.))Dnešek jsem taky nezačala nejlíp,,zase dva rohlíky z ramou.Ale na oběd už bude dietka a večer taky...

Agara (St, 14. 1. 2009 - 06:01)

Ahoj holky. Včerejšek byl opravdu Den Blbec. Měla jsem pořád hlad a snědla jako jindy za dva dny. Nejste samy, komu se nedařilo. Možná je měsíc v nějaké blbé fázi či co, včerejšek nestál za nic.

Agara (St, 14. 1. 2009 - 06:01)

Ahoj holky. Včerejšek byl opravdu Den Blbec. Měla jsem pořád hlad a snědla jako jindy za dva dny. Nejste samy, komu se nedařilo. Možná je měsíc v nějaké blbé fázi či co, včerejšek nestál za nic.

Kačkax (St, 14. 1. 2009 - 04:01)

já právě přemýšlím co mi tím tělo chtělo říct, protože to fakt nešlo udržet. Váha se teda nehla, ale ...to ona jenom tak předstírá. teď se zas nebude dlouho chtít hnout ani dolů...

Lobelka (Út, 13. 1. 2009 - 21:01)

Holky, dnes asi bylo něco ve vzduchu... Sežrala jsem, na co jsem přišla, od čokolády na vaření přes salám vysočinu až po půl pytlíku chipsů, které normálně nejím. Tak tady teď funím u PC a mám minimálně o kilo víc. Navíc jsem už unavená z té zimy, a to má zítra sněžit. Už chci jarooooooo!!!

Reklama

Přidat komentář