Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

renča (Ne, 4. 1. 2009 - 19:01)

To je dobrá rada Štěpáne, ale na tomhle jsem před čtyřmi lety po porodu dcery zhubla z 92 kg až na 80 kg a vyadala jsem na fotkách ještě na míň. Spíše to vmém případě chce přestat být líná a vstát ráno o něco dříve a začít na něm šlapat a potom se ještě přinutit večer třeba při mé oblíbené Ulici. Ještě chci taky začít zase chodit na oblíbený aerobik. Já si totiž myslím, že ten rotoped na tom tehdejším hubnutí má velikánskou zásluhu.

Štěpán (Ne, 4. 1. 2009 - 18:01)

Petře těch 75kg ti upřímě závidím. Před rokemapůl jsem měl 76kg a 92cm v pase a to mě vyhovovalo. Renčo chce to nový rotoped.

Milena (Ne, 4. 1. 2009 - 18:01)

Ptám se proto,protože mě strašně za nějaký čas narostly svaly na nohou-čím to může být?Že bych šlapala na moc vysokou zátěž?

renča (Ne, 4. 1. 2009 - 18:01)

Mám takový stařičký rotoped, který utáhnout je docela síla, takže šlapu na nejmenší zátěž, 20 minut minimálně a ušlapu tak 6 km. Mám totiž takový přístroj na měření tepu a když ho už mám hodně vysoký tak šlapu na uvolnění dozadu. V létě, když jsem šlapala u švagrový na novém rotopedu na prostřední zátěž v pohodě jsem za těch 20 minut ujela nějakých 12 km.

Petr (Ne, 4. 1. 2009 - 18:01)

Štěpán: Přesně tohle jsem řešil, akorát jsem o 2 cm menší. A měl jsem v pase ještě více než 100cm. Těch 100cm v pase mám teprve teď, když jsem zhubnul na 75 kilo. To jsi na tom ještě dobře... Ja ale musím posilovat, zhubnout už jen dvě kila.

marie (Ne, 4. 1. 2009 - 18:01)

tak jo, snědla jsem poslední plněnou kokosku, čokoládu už taky žádnou nemám, dusila jsem se k veřeči vařeným kuřecím masem z polévky. Musím pohledat kalhoty, které by mě ráno moc neškrtily a něco dietního připravit na zítra do práce.

Viana (Ne, 4. 1. 2009 - 18:01)

No holky,tady se to rozjelo,paráda.Všechny jste plné energie a chutí se sebou něco udělat.Já měla na oběd kuřecí stehno s bramborovou kaší a rajčatový salát.Já jsem si u oběda říkala,že bych tu kůži z toho kuřete neměla,ale kdyby mi ny ni někdo sáhnul,popíchala bych ho vidličkou.Tu mám nejraději!!! Jinak holky a kluci od zítřka naostro...

Štěpán (Ne, 4. 1. 2009 - 17:01)

První příspěvek mě neotisklo tak píšu po druhé. Také bych chtěl zhubnout. Teď vážim 85kg,178cm výška a hnusných 100cm v pase. Bohužel se mě to vrazilo do pupku,takže hotový děs. Kéž bych aspoň na těch 75kg.

Petr (Ne, 4. 1. 2009 - 17:01)

4. 1. 2009 17:07:44, Aleš
Vsechny ty baby, ktere chteji schodit 3, 5, 10 kg jsou mi k smichu. Za 1/2 roku jsem shodil ze 104 na 72 a slo to naprosto bez problemu a bez potizi a vetsi namahy. Chce to proste jen nezrat a to take dodrzovat.
A ne se cpat dorty vy tluste hnusne nany.

Toto byl skutečně hloupý a urážlivý příspěvek. Dej nám tu svoji fotku, ty pubertální nádhero s IQ průtokového ohřívače...

kačkax (Ne, 4. 1. 2009 - 17:01)

Aleši, ty teda musíš vypadat!

Macek (Ne, 4. 1. 2009 - 17:01)

Chlapi ti když se totiž pro hubnutí rozhodnou, tak to není jako s náma. Oni to opravdu dodržují a i lépe shazují - mají víc svalů, tak i v klidu spalují více.A myslím, že ani moc nepodléhají chutím jako my. Ach jo!!

Martina (Ne, 4. 1. 2009 - 17:01)

včera jsem šlapala na rotopedu a byla na procházce, jenže jsem nenažranec, večer jsem snědla tyčinky a dneska kousek sušenek ach jo, vy rejpalové nechte nás na pokoji děkuji

Aleš (Ne, 4. 1. 2009 - 17:01)

Vsechny ty baby, ktere chteji schodit 3, 5, 10 kg jsou mi k smichu. Za 1/2 roku jsem shodil ze 104 na 72 a slo to naprosto bez problemu a bez potizi a vetsi namahy. Chce to proste jen nezrat a to take dodrzovat.
A ne se cpat dorty vy tluste hnusne nany.

kačkax (Ne, 4. 1. 2009 - 16:01)

ahoj, mám pořád hlad...to je tou vánoční rozežraností ... snad se to srovná. Nejím tak málo, že bych měla hladovět. Včera turistický výšlap, tak snad se to všechno rozhýbe.

Karolina (Ne, 4. 1. 2009 - 16:01)

Ahoj holky :-) jak jsem psala, začínám od pondělka, takže dnes k obědu svíčková a teď jsem ke kávičce dorazila cukroví.
Taky si dnes dám poslední sklenku vínka, kromě zhubnutí se chci vyčistit, takže od zítřka jedu zakysané nápoje a kombuchu.
Myslím, že u mně bude stačit, když omezím jídlo večer a udělám si na něj čas přes den. Mám dvakrát týdně trénink tajči, ale to je taková pohodka spíš na psychiku, takže bych chtěla ještě něco dynamičtějšího, našla jsem kurz břišních tanců a to by se mi asi líbilo.
No uvidíme, tak všichni s chutí do toho :-))
Teda, pro nás lépe bez "chutě" :-)))

Milena (Ne, 4. 1. 2009 - 16:01)

Renčo,jak dlouho šlapeš na rotopedu a na jak vysokou zátěž,jestli se smím zeptat?

renča (Ne, 4. 1. 2009 - 16:01)

Hodně mi pomáhá zapisovat si příjem i výdej energie do e-kalkulačky na floře. Jenom doufám, že s nástupem do pracovního procesu to budu stíhat!!!!

renča (Ne, 4. 1. 2009 - 15:01)

Tak já jsem měla k obědu čočku ny přírodní způsob, zatímco rodina se tláskala žemlovkou. Mám právě za sebou cirka hodinovou procházku s krokoměrem a ušla jsem asi 6 km. Teď se jdu chystat na zítra. K snídani si udělám vločkovou kaši a musím si připravit tepláky na ranní šlapání na rotopedu.Do práce si vezmu něco, do čeho se po svátečním vánočním přibírání vejdu.

pepka (Ne, 4. 1. 2009 - 15:01)

ahoj děvčátka moje tak moje váha je 75kilo něco jsem přibrala o vánocích,ale vymyslela jsem si malování a tak nemam moc času ,na mlsandu a od zítřka jdu do práce do léta bych chtěla ještě 5kilo dolu ,ale končím s meridii tak mam obavy aby to nebylo 5kilo na horu

Milena (Ne, 4. 1. 2009 - 15:01)

Jinak,já jsem měla dnes k obědu špenát a k němu brambory a jedno vajíčko:)

Reklama

Přidat komentář