Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

Návštěvník (Pá, 17. 10. 2008 - 15:10)

...syrovátku...

Návštěvník (Pá, 17. 10. 2008 - 15:10)

...syrovátku...

Janka (Pá, 17. 10. 2008 - 14:10)

Mony a co upravit celkově jídelníček, než stále zkoušet nové diety - pak jojo efekt a veškerá snaha a odříkání je k ničemu. Případně přidat nějaké cvičení...
A jak to děláš Viano? Místo jídel piješ sirovátku? Má sice spoustu minerálů a vitamínů, ale nepokreje to vše co naše tělo potřebuje. Nebo máš ještě nějakou změnu, že to jde dolů? Petra obdivuji, že ho baví počítat kj-to mě opravdu nebaví. Takže od pondělí - teď už opravdu - začínám. Pro mne to znamená-minimu sladkostí, žádné sladké pečivo, normální (nebo i celozrné) omezit na minimum (ne 4 housky k snídani, jak nyní) a uvidíme jak to vydržim.. Budu informovat. Prosím držte palečky ať se tentokrát dostanu pod 60kg (=zhubnout cca 6kg). A vy se taky DRZTE a stále deko po deku dolů :-)

Adriena (Čt, 16. 10. 2008 - 22:10)

Zatím dole cca 2 kg, chci shodit do vánoc ale spíš do začátku prosince. Dnes 73,1, těším se na váhu pod 73.

Viana (Čt, 16. 10. 2008 - 20:10)

Tak já mám taky už dvě kila dole,ale ted mi kručí v břichu,tak si jdu udělat tu sirovátku,je bezvadná.Jde se po ní dobře na wc a zažene hlad,je zdravá a mají ji v lékárně s různýma příchutěma.Spaluje kalorie.Zdravím Janku a Mony.Holky Petr je fakt dobrej, Petře máš můj obdiv,jsi vytrvalý.

mony (Čt, 16. 10. 2008 - 19:10)

ahoj připojuji se do vaší diskuse já sama mam 90kg a potřebuji zhubnout na 70kg.Už jsem zkoušela hodně diet jenže zhubnu a pak opět naberu.Jsem z toho zoufalá ´má někdo zkušenosti s rýžovou dietou?

janka (Čt, 16. 10. 2008 - 18:10)

jo hubnutí a následné přibírání na váze, v tomhle kolotoči jsem už asi 12 let. Někdy se mi podaří zhubnout více někdy je každé kilo hodně obtížné...každopádně vždy to skončí stejně. Jakmile mi někdo řekne, že jsem zhubla nebo přijde nějaká oslava, kde dietu poruším tak v tom přejídání pokračují s tím, že od Zítřka nebo od pondělí už zase budu hubnout...V současné chvíli jsem zase v tom od zítřka nebo od pondělí :-) Potřebovala bych dostat dolů cca 10kg abych byla spokojená sama se sebou. Se cvičením problém nemám-cvičím denně, ale ta vůle v jídle a hlavně v sladkém - to je úplně špatně! Jelikož už jsem vyzkoušela všechno možné-diety, tabletky,koktejly-vše vždy jen chvilkové, tak teď bych chtěla vyzkoušet tohle. Najde se někdo kdo bude hubnout se mnou? s kým se budeme vzájemně podporovat a popravdě sdělovat výsledky - ať už kladné nebo ty prohřešky...Ve dvou se to přece lépe táhne a třeba se nám podaří takhle zatočit i s našimi přebývajícími kily :-)
Jinak všem co se drží a hubnou držím palečky ať je to číslo stále nižší a vy stále spokojenější...

bája (Čt, 16. 10. 2008 - 18:10)

Ahoj Petře a všichni, na tuhle diskusi už koukám asi 2 měsíce, teď jsem se odhodlala, že se připojím také.Přibrala jsem za 1/4 roku 10kg - předtím jsem měla podváhu ze stresu a depresí (úmrtí tatínka).Jakmile zabrala antidepresiva, začalo mi chutnat-po roce.Při svých 156 cm mám už 60kg, hrůza.Od pondělí si počítám kJ,zatím dole 1kg.Našla jsem výpočet bazálního metabolismu na www.kaloricketabulky.cz.Teď každý den odvažuji jídlo a počítám abych se vešla do svých 5400kJ.Samozřejmě jsem vynechala bílé pečivo a sladkosti (mimo rozinek-ty mají málo kJ). Všem držím palečky.Doufám, že to tentokrát vydržím i já,už jsem začínala 2x - chci shodit 6kg

Petr (Čt, 16. 10. 2008 - 05:10)

Tak jsem shodil další kilo. Teď ráno jsem vlezl na váhu a nevěřícně koukal. Zvážil jsem se pro jistotu ještě asi pětkrát, ta digitální váha totiž ukazuje po každém stoupnutí trochu jinak, ale fakt to byla pravda... Stačilo dva dny žrát méně :-). Takže celkem 4 kila dolů. To je paráda. To jde skoro podle plánu, protože 4 kila z deseti je prostě 40% cesty k cíli. Zbývá do 26. listopadu 6 kil. Jen jsem s tím začal tuším o 4 dny dříve než moje dvě spolubojovnice, tak aby to bylo spravedlivé, můj limit bude 22. listopadu. Takže mi zbývá pět týdnů. Není to ovšem tak snadné. Bude to ještě velký zápas.....

pepka (Út, 14. 10. 2008 - 17:10)

ahoj děvčata a chlapče kde sou zakladatelky této diskuze ,vzdali to nebo co,já mam dole 5kilo,za 6neděl,ale pomocí s Meridie takže nevim jestli mam právo se tady učastnit té diskuze ,Petrovi dávám za pravdu je to celoživotní řehole a jakmile se člověk přestane hlídat tak hup a je to nahoře já už za svuj život zhubla tolikrát,že si troufám říct,že bych mohla psát knihu a jak jsem vždycky chytrá když zhubnu ,jenže praxe je jiná nějaký čas to vydržim ,vánoce ,dvě kila nahoru svátky narozeniny a pomálu to nabírám a je my to nějak jako by jedno až je to 10kilo a pak mam zase hubnoucí období kdy se hlídám a pořád vážím a nějak se snažim hubnout,takže držim palce a hubněte

Kajda (Út, 14. 10. 2008 - 17:10)

míň žrát a víc se hýbat... já bych ještě dodala CELÝ ŽIVOT ( ale občas zahřešit je zdravé!)

Petr (Út, 14. 10. 2008 - 16:10)

http://vitainfo.cz/eshop/detail.php?idzb=54
http://vitainfo.cz/eshop/detail.php?idzb=186

Petr (Út, 14. 10. 2008 - 16:10)

Re: Nina: Vyzkoušel jsem stravu podle krevních skupin, vyzkoušel jsem dělenou stravu, nic v mém případě nezabíralo. Jediné, co zabírá, je prostá matematika. Kolik naleješ, tolik vyleješ. Energetický příjem = energetický výdej = v tom případě váha stagnuje na místě. Když je energetický výdej větší než energetický příjem, hubnu, když je energetický výdej menší než energetický příjem, tloustnu. Čili chceš zhubnout? Méně žer a více se hýbej. Jak prosté! Žádná velkolepější a objevnější myšlenka už nikdy vyslovena nebude, protože prostě v této jednoduchosti je obsaženo všechno. Cokoli nad to jsou jen spekulace, dohady, podvody, snahy obejít, přelstít, protože člověk chce být klamán. Kolik na bysnysu s hubnutím parazituje lidí a firem, je neuvěřitelné. A lidi znova a znova podléhají pokušení to nějak přelstít. Prostě žrát, jak je libo, a hýbat se je námaha a fuj, tak proč to dělat. Držím všem pěsti. Já zase stojím na místě. Ale i za to jsem rád. Nenabírám. Zatím jsem dokázal shodit 3 kila. Věřím, že dokážu celých 10, jak zněl závazek. Mějte se všichni hezky.

Návštěvník (Po, 13. 10. 2008 - 18:10)

Tak ji drž jen mezi jídlem,to zvládneš.

Návštěvník (Po, 13. 10. 2008 - 17:10)

a budu jí držet až do konce života ,no to opravdu nezvládno

nina (Po, 13. 10. 2008 - 01:10)

prejdite na delenu stravu mozte sa cpat a schudnete odskusane na sebe a funguje to tak neviem co tu riesite

Viana (Ne, 12. 10. 2008 - 21:10)

Tak hlásím,že jsem se dnes cpala jako neurvaná,Je mi ze sebe fakt zle.Zítra se budu držet a oststní dny taky.Bolí mě v zádech budu tedy i cvičit.Ted jsem se fakt naštvala.Petře,ted něco uvidíš.Zdravím všechny spolubojovnice.Jo,ted jsem četla něco o syrovátce,prý je dobrá,budu ji pít,pa.

kačkax (Ne, 12. 10. 2008 - 15:10)

ahoj, tak já ještě nic nehlásím, ale vidím to pozitivně :-) Ne, už je kilčo dole a tak doufám, že to bude i pokračovat. Je to pro mě totiž taky hoooodně akutní. Jen mě štve, že ještě s tím pohybem musím aspoň týden počkat :-(

Adriena (So, 11. 10. 2008 - 21:10)

Ja se drzet musim, ja uz jinou moznost nemam. 76 je moje historicky nejvyssi vaha a kdyz ted povolim tak nechci videt ty konce.

VIANA- (So, 11. 10. 2008 - 20:10)

Petule a Adrieno vítejte mezi nás,bude nás víc budeme se vzájemně podporovat,náhodou dnes se celkem držím,ale zítra je neděle tak nevím,nevím.

Reklama

Přidat komentář