Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

ctenar (St, 3. 12. 2008 - 15:12)

zkuste usetrit reklam aspon tuto rubriku, prosim, nemusite svinit vsechno byznysem, nechte lidi na pokoji, tady vam na to navic nikdo neskoci, pac to je jako otravni jehovisti...

Poradím ráda :) (St, 3. 12. 2008 - 14:12)

Ahoj Věnuji se poradenství v oblasti hubnutí.Kdo má zájem, napište, nebo volejte, sjednáme si schůzku u nás v poradně a tam vše prokonzultujeme. 1. konzultace je pro Vás zdarma :)
Pospisilova"centrumregenerace.com, 775 116 685

Petr (St, 3. 12. 2008 - 13:12)

Už je sice po limitu, ale ztratil jsem další kilo, takže celkem 9 kilo dolů :-). Ještě zbývá to jedno...

Návštěvník (So, 29. 11. 2008 - 21:11)

www.f-sport.cz

xena (Pá, 28. 11. 2008 - 21:11)

dobrý den,můžete mi prosím někdo se stejným problém dát rad.začnu tedy od začátku:Nedělá mi problém jíst zdravě,takže zelenina či ovoce je na mém jídelníčku několikrát denně. Od bílého pečiva jsem si úplně odvykla a vždy dám raději přednost tmavému pečivu a racio stravě. Nejradši piju pram,. vodu a již několik let 2x denně zelený čaj .Tučného masa taky nejsem příznivce. Sport je pro mě relaxem, takže 2x týdně mám nějakou spor. aktivitu.A kde je vlastně problém? Nikdy jsem nebyla ani vyložené oplácané ale ani štíhlé postavy, jsem prostě pevné, sportovní,v podstavě souměrné postavy s pevnou kostrou.Pokud však začnu více sportovat mé tělo okamžitě začne přibírat svalovou hmotu a ze mě se stává babo-chlap (široké záda,pevné ruce,pevná svalnatá lýtka..)věřte mi, že to opravdu nevypadá nikterak hezky, žensky, jako bych byla nějaká zápasnice. jak tedy mám v mém konkrétním případě zhubnout? Nechci eliminovat některou složku stravy a držet nesmyslou jednodruhovou dietu, díky níž se dopracuju pouze k jo-jo efektu. Teď jsem díky zaměstnání , které bylo hodně fyzické náročné, vyloženě každý den posilovala horní partie, hlavně ruce a po necelých třech měsících mám problém zapnout halenku přes prsa a rukávy jsou mi nepříjemně těsné. Momentálně 174/74kg, kon.vel. 38-40.Děkuji za odpověď

Janinka (Pá, 28. 11. 2008 - 09:11)

nechápu a závidím metabolismus člověka který hubne ve stresu :-) :-( u mne je to právě naopak

Petra (Čt, 27. 11. 2008 - 13:11)

nejlepsi na hubnuti je stres

Ina (Čt, 27. 11. 2008 - 08:11)

v pohodě, já si to dohledám

Petr (St, 26. 11. 2008 - 16:11)

26. 11. 2008 08:50:55, Ina
Petře, napiš, jak to děláš..díky

Každé kilo jsem zde hlásil. Dva měsíce diskuse pozpátku tu nebudu popisovat znova. Promiň.

Viana (St, 26. 11. 2008 - 09:11)

Petře ahoj,stejně ti gratuluji,jsi fakt dobrý.8kg nebo 10 to je jedno,prostě jsi to dokázal.Já musím na sobě ještě dlouho pracovat,protože jsem ten samý typ jako píše Ina.

Ina (St, 26. 11. 2008 - 08:11)

Petře, napiš, jak to děláš..díky

Ina (St, 26. 11. 2008 - 08:11)

Petře to jsi fakt dobrý, já jsem dala dolů tak asi 4 kg, jsem typ co se např. o víkendu u rodičů přežere a hned mám o 2 kg víc, a to pak dávám dolů asi týden, pak se držím, ale opět přijde nějaký den D a zhřeším... a tím se nějak nemůžu hnout z místa..

Petr (St, 26. 11. 2008 - 06:11)

Ahoj, Viano, vaše finále je dneska. Já celkem zhubnul 8 kilo. Teď mám přestávku. Ale ještě určitě min. 2 kila půjdou dolů...

Viana (Po, 24. 11. 2008 - 13:11)

Tino ahoj,nevím kam jezdí,ale zjistím ti to,jo?)))Petře,tak co zítra je naše finále.Jak na tom jsi ted? Já fakt bídně i když nehubnu,tak ale aspon nepřibívám,což je dobré.Já celkem zhubla 4kg.Ale jsem spokojená,zase se na to vrhnu,ale musím dostat tu správnou chut!! A co Kačkax,co ty?,,

Tina (Út, 18. 11. 2008 - 16:11)

Viano, kam jezdí ten Tvůj brácha? Do nějakých lázní?

Alky (Út, 18. 11. 2008 - 16:11)

Od jakýho dealera? Lék Meridia (Lindaxa, Reductil) je jenom na předpis a přes žádný dealery se sehnat nedá. To si zřejmě pletete s Herbalifem!
I když, máte pravdu - ten přísvěvek psal nějakej negramota!

??? (Út, 18. 11. 2008 - 16:11)

Tak otresny prispevek od dealera plny gramatickych chyb, zcela bez upravy - to uz tu dlouho nebylo. Autor je jiste chudy, ale duchem....

Rebeca (Út, 18. 11. 2008 - 16:11)

pokud chcete opravdu zhubnout tak moje rada je zajít si k obvodnímu lékaři a nechat si napsat "Meridia"jsou dvě balení a to bud 10mg nebo 15mg a stojí (o proti lipoxalu u kterého sem zhubla jen 2kg za celé 2měsíce)něco kolem300kč doktorka bude chtít pouze vědět vaši dosavadní váhu a víšku podle toho vám předepíše bud silnější a nebo slabší prášky já je začala brát od května do září a zhubla sem 14kg a to bez nějakého omezování do kterého bych se musela nutit,prášek se bere 1xdeně ráno a opravdu poněm nemáte chutě a i když si nandáte svou obviklou dávku jídla po půlce už to přežvikujete s pocitem že už to vlastně ani nechcete dojíst doporučila sem to už dvoum kamarádkám a obě zhubli jedna15kg a druhá zatím 5kg ale je to opravdu pro lidi co mají nšjakoju nadváhu proto to předepisuje lékař tyto prášky je lépe brát 3-6měsíců takže finančně vás to víjde stejně jako lipoxal ale opravdu moje skušenost s lipoxalem byla takvá že chutě sem měla stále stejné a spíše sem se musela hodně hlídat a přemlouvat zato u meridie tam to šlo rovnou z mé hlavy že už to nechci,nemám na to chud samozřejmě že pokud se rozhodnete zhubnout a vůůůbec nic pro to neuděláte tak ty prášky můžou být třeba ze zlata a nepomůžou vám nejdřív si udělat trošku pořádek v hlavě a pak začít a věřte že po zhubnutí si budete více věřit ,více užívat a všechno vám přijde veselejší

Petr (Po, 17. 11. 2008 - 06:11)

Tak hlásím další kilo. Celkem tedy 8 kilo dolů z plánovaných 10. K cíli jsem se hodně přiblížil (80%), ale už mi bohužel uteče. Tak budu pokračovat dál až na těch plánovaných 75 kilo. Akorát to potrvá déle. Díky za toto forum, každé shozené kilo jsem hlásil a to mi moc pomáhalo, protože jsem měl pocit závazku.

Viana (Ne, 16. 11. 2008 - 13:11)

Kačkax,je mi to opravdu líto,drž se holka a myslím si že budeš hubnout ted aniž bys chtěla.Psychika se o to postará.Doprčic,takhle jsme to nechtěly,to ne!!

Reklama

Přidat komentář