Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

Viana (Po, 20. 10. 2008 - 07:10)

Adriano,tak paráda,nenecháme se zahanbit a pet"ule rozdrtíme co říkáš?

Adriena (Ne, 19. 10. 2008 - 22:10)

Viano mně je taky 46, to je náhoda.

Viana (Ne, 19. 10. 2008 - 20:10)

Peto, ale zase si můžeš říct,že když nejsi prachatý a holka tě má ráda,tak to bude ta čistá a pravá láska.¨To víš,na peníze holky jdou,to bylo,je a bude.Mě je 46 roků a prachatá taky nejsem,škaredá sice taky ne,ale už jsem usedlá holka,která už po dobrodružství netouží,tak radši zůstanu u toho pletení,pa

petule (Ne, 19. 10. 2008 - 19:10)

ahoj...tak já bych to chtěla stáhnout aspon o tech 6 kilo...ted mám 71..:-( tak na tech 65 by to bylo akorát... no uvidíme,jak to pujde...:-) budu dávat hlášení...:-)) jinak petře,zatim gratuluju a drž se chlape!!!!!! :-)

Petr (Ne, 19. 10. 2008 - 18:10)

Jo to je rozdíl sex s manželem po 28 letech a sex s někým, koho poznáš čerstvě :-). Zvláště pokud je o generaci mladší. Když tobě už není dvacet, musí být dvacet tomu druhému, aby to tam oba neusnuli a mělo to nějaké grády :-).

Mně už dvacet let taky dávno není, je mi 36 a mám teď poslední roky, kdy vypadám jakžtakž k světu a mám šanci se seznámit, aniž bych musel sex kupovat. Prachatý nejsem, takže musím uvažovat. Prachatý to neřeší, ten má nabídek dost - stačí se podívat do světa tzv. celebrit, umělců, politiků, podnikatelů, apod. Když je člověk chudobný, respektive s průměrným příjmem, nežije v manželství, ani nemá stálého partnera, a je ještě k tomu tlustý, nebo má jiný handicap, seznamuje se prostě hůře. A další věc, jak člověk vnímá sám sebe včetně svého těla, tak i působí na okolí. Když si nevěří, ostatní to poznají. Proto je lepší vypadat zachovale a mít přijatelnou postavu. Aspoň to tak cítím.

Viana (Ne, 19. 10. 2008 - 18:10)

Čau spolubojovníci.Tak Peto,to bylo dobré s tím sexemTak to já bych asi ještě přibrala.Můj sex po 28 letém manželství ,no nic moc.Manžel tvrdí,že by mě musel trošku přidusit abych se aspon pohla,no a o tom to je.Když mi bylo dvacet,tak to jo to se hublo.Stačila jedna prohýřená noc a hned to bylo vidět.Ted už bych si nejradši vzala do postele pletení.Ale jinak se snažím,ale stejně budu až ta třetí.Nevadí,dieta se drží prý celý život,tak doufám,že na to mám ještě nějakou dobu.Petře jsem ráda,že jsi mě nesklamal,pokračuj.

Petr (Ne, 19. 10. 2008 - 15:10)

Určitě. Ale taky, pokud jste si nedávali bacha, to může znamenat postupný nárůst....

kačkax (Ne, 19. 10. 2008 - 10:10)

Petře a víš, že jsem si to myslela? :-) A fakt tě obdivuju. Já mám za sebou taky probdělou noc, tak myslíš, že bude kilo dolů? :-)

Petr (Ne, 19. 10. 2008 - 08:10)

26. 9. 2008 07:43:35, VIANA-
Ještě jsem zapoměla,já teda budu hubnout do 69kg aby to bylo spravedlivé,ale čím se potom odměníme?Já vím,pěknou postavou.Jdu si koupit 5kg zeleniny.

Já se už včera odměnil. Sexem. Možná to někomu připadne hloupé a neslušné sem psát, ale když ono to v mém případě s tím bezprostředně souvisí. Jak? Měl jsem sex po více jak roce. Vážně. Když jsem byl tlustý, tak jsem měl prostě mindrák a radši byl sám. Nějak bych nemohl zalehnout na oběť a svými kily ji zadusit a zaškrtit. :-) A taky když jsem viděl své panděro a postavu v zrcadle - zhrozil jsem se, kdo by chtěl mít něco s vepříkem. A když teď je pět kilo dolů - prostě jsem do toho šel, protože sebevědomí už bylo. Bez sebevědomí do nejde. V mém případě. A sex má vliv na hubnutí, protože se při něm dobře pálí kalorie. Píšou to doktoři. Takže sex je jako motivační faktor, současně odměna a současně hubnoucí přípravek. :-) Závidím všem, co mají stálého partnera a pravidelný sex, to je každý den hned tak dvacet deka dolů :-)

Petr (Ne, 19. 10. 2008 - 08:10)

Tak hlásím další kilo dolů. Celkem jsem tedy zhubl od počátku naší soutěže 5 kilo. Závazek zněl na 10 kilo, zbývá proto přesně polovina. Soutěžím měsíc, takže mi to tempo hubnutí vychází 5 kilo na měsíc. Zdravím kačkux a vianu - moje dvě kolegyně z první skupiny :-).

Adriena (So, 18. 10. 2008 - 20:10)

Nevím to přesně protože shodit chci strašně dlouho ale váha šla nahoru celý rok. Před měsícem jsem měla 75 a typuju to na 3 týdny, kdy jsem se rozhodla že prostě musím a že mi nepomůže žádna dieta ale (jako vždycky co jsem hubla) omezení jídla a přidala jsem aspoň to, že rano vystoupím o 2 zastávky dřív a projdu se.

djonda (So, 18. 10. 2008 - 17:10)

Důležité je rozlišovat, jestli chceš jíst zdravě nebo musíš. Je prokazatelné, že zdravá víživa ti dodá šťávu do života. Jídla jako jsou uzeniny a brambůrky tělu nedodají potřebné vitamíny a obsahují velké množství soli. Nemusíš nutně cvičit,ale je dobré mít nějaký pohyb. Chodit na procházky po přírodě rychlým tempem je spolehlivě účinná aerobní aktivita,kde spaluješ tuk a neničíš si klouby. Existuje množství zákonů podle, kterých funguje hubnutí. Jedním z rozumných je,že příjem nesmí být větší jak výdej. Nakonec bych doporučil si jídlo rozdělit do 6 porcích za den. Jídelníček by měl obsahovat mléčné výrobky,cereální pečivo, kuřecí maso,zeleninu, ovoce a hodně neslazené a nesycené vody.

djonda (So, 18. 10. 2008 - 17:10)

Boj s nadváhou je problém celé populace.

Petr (So, 18. 10. 2008 - 15:10)

Re: ADRIENA: Tak to mi dýcháš na paty, zatím jsi asi stříbrná, 3 kila dolů. A za kolik dní/dýdnů?

Adriena (So, 18. 10. 2008 - 09:10)

Nevím jak je to možné ale dnes ráno jsem měla 72,0. Jen si to nepokazit přes víkend.

Petr (So, 18. 10. 2008 - 08:10)

Re: kačkax: jo, přesně tak se to děje i mně. Chvíli to jakoby stojí, i když moc nejím a pak bác dolů půl kila, kilo...

kačkax (Pá, 17. 10. 2008 - 19:10)

ahoj. Mě se teda váha nehýbe, ale jak jsem dnes dobíhala na autobus, tak jsem fakt musela popotahovat kalhoty :-) A jinak myslím, že se docela dobře držím, takže se to za chvilku projeví i na té váze.

Adriena (Pá, 17. 10. 2008 - 19:10)

Já dnes ráno 72,8 takže jde to, doufám že vydržím, nemám s tím zatím problém. Začátek hubnutí dávám na 75kg i když jsem měla i 76, ale to nebylo dlouhodobé.

Petr (Pá, 17. 10. 2008 - 17:10)

Re: Janka: "Petra obdivuji, že ho baví počítat kj-to mě opravdu nebaví."

Můžeš mi prosím tě ukázat jedinou větu, kde počítám kj?

VIANA- (Pá, 17. 10. 2008 - 16:10)

Janko,tu syrovátku piju jenom tak když mám třeba hlad večer abych ho zahnala.Piju ji spíš,že je zdravá ani tak né na hubnutí,ale pomáhá to.Koupila jsem včera s příchutěma,ale ta je děsně sladká a drahá,takže jsem ji musela smíchat s normální,která stojí kolem dvacky.Takže doporučuji tu přírodní,mě chutná nejvíc.Já se taky ted nehlídám,ale po zkouškách se na to vrhnu s plnou parou,teda pokud nepropadnu a nebudu se ušit na opravky.

Reklama

Přidat komentář