Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

katka (Pá, 31. 10. 2008 - 12:10)

mám pro vás radu jak zhubnout.
Před prázdninami (po zkouškovém) jsem vážila skoro 77 kilo (180cm), žádná hrůza, ale stejně. Pak to nějak lezlo dolů, hlavně když jsem byla v práci a nežrala. Práci mám furt, plus k tomu v říjnu začala škola. Mnohdy jsem pryč od sedmi do sedmi a jím venku. Momentálně mám cca 72,5kg, takže vpodstatě 5 dolů!! To jsem měla snad ještě před pubertou:-)

A jak jím?
Ráno chleba s máslem a domácí marmeládou, nebo domácí koláč, někdy k tomu kus eidamu abych se zasytila.

Dopoledne ke svačině banán.

obed v práci- nějaká zelenina (dušená karotka, fazolové lusky, kukuřice, žampiony, k tomu trocha rýže buď samotné, nebo s malilinko omáčky, někdy si dopřeju něco vydatnějšího).

Odpoledne podle hladu zas banán, jogurt nebo bílý mléčný nápoj (activia a podobně). Když přijdu domů dřív a nevydržím, dám si kus sýru, nějakou šunku, nebo spoustu zeleniny (rajčata, okurky, paprika...).

No a hřeším jen večer, protože máma vaří teplý večeře ze kterých se nemůžu ulít (ale jsou lehčí- květákový mozeček, čočka s párkem, maso na houbách s rýží...). Po večeři k televizi ovoce (jablko, trocha hrozna nebo podobně). Tak 1-2x týdne nějaká zmrzlina nebo kousek čokolády.

K tomu piju jak duha vodu (v práci neperlivá, doma mírně)- klidně 2-3 litry.

na sport nemám čas, tak jdu občas venčit nebo si zajednu na rotopedu co mám doma.

Dřív jsem obědvala třeba bagety, a to moc kila dolů nešla. Teď si ji dám jen když na ní mám nepřekonatelnou chuť, max 1x týdně.

tak doufám, že by to někomu mohlo pomoct. Zvyknout se na to dá. hlavně nemít hlad. Jo a jím (ne pořád a max v předepsané dávce) psylium nebo bioaktivní vlákninu, to podporuje hubnutí

Adriena (Čt, 30. 10. 2008 - 22:10)

Dnes 72,3. No je jasný že zatím se to celkem drží ale chtělo by to trochu přidat nebo vlastně spíš ubrat (jídla :-))

Ledi (Ne, 26. 10. 2008 - 17:10)

Ahoj, tak ja se taky hlasim, potrebuju zhubnout aspon 5 kilo, mam 60,5 (merim jen 159) a na male postave je kazde kilo videt 2 x :-) drzim vsem pritomnym palce, je to drina :-)

Viana (Ne, 26. 10. 2008 - 16:10)

Peto paráda,jsi borec fakt.Já dnes byla pozvaná na oběd,takže jsem se nijak neomezovala,ale vzpoměla jsem si u něho na tebe,ale moc mi to nepomohlo,bylo to i s moučníkem....chjo sklamala jsem,ale zítra se to pokusím napravit,pokud jsem ještě nepřibrala.Zdravím Kačkax a Adrienu,holky aspon vy se držte,pa

Adriena (Ne, 26. 10. 2008 - 09:10)

Petře gratuluju, ja jsem byla vcera na oslave a dnes odpoledne se pokracuje. Do konce pristiho tydne se chci udrzet pod 72 tj. ty 3 kila dole a pak pokracovat dal, nechci si davat nerealne cile.

Petr (Ne, 26. 10. 2008 - 06:10)

Tak hlásím další kilo dolů. Celkem tedy 6 kilo od počátku soutěže.... Jde to ale ztuha. Dyť já už žeru méně než můj pes :-). Jinak ovšem je příjemné, že mi v řádu desítek ukazuje váha už sedmičku. Tedy 79 místo původních 85. To je prima.

Adriena (So, 25. 10. 2008 - 11:10)

Dnes 71,8 takže jsem ráda že to kilo v týdnu navíc je pryč. Snad.

kačkax (So, 25. 10. 2008 - 09:10)

Nazdar, moje váha se taky nehýbe. My jsme pro něho houby soupeřky :-) Kolik máme ještě času? Příští týden už začínám konečně cvičit :-)

Viana (Pá, 24. 10. 2008 - 20:10)

Hlásím,že moje váha stojí na bodu mrazu,tak jsem večeřela jen kefír.To by byl v tom čert,aby se zítra nehla.Jinak zdravím.

Petr (Pá, 24. 10. 2008 - 18:10)

Jasně kvůli tomu rozdílu. V tom jsme zajedno :-)

Paja (Pá, 24. 10. 2008 - 09:10)

staci se vazit na jedne vaze a pokazde si stoupnout stejne. Taky mam digitalni, proste si stoupnu prsty az k displeyi a ukazuje to porad stejne. Delat nejake prumery je blbost. Vaz se na jedne vaze a pokud ti to ukazuje ze mas o kilo min tak mas o kilo min. Nejde snad o to kolik mas ale o ten rozdil od predchozi vahy.

Petr (Pá, 24. 10. 2008 - 06:10)

Nebo se může zvážit na jatkách, tam taky musí mít přesné váhy :-)

Petr (Pá, 24. 10. 2008 - 06:10)

Re: Adriena: Tak mně stačí vlézt na váhu u sousedky a rázem mám o 1,5 kilo méně. Její váha ukazuje o tolik méně. A moje digi váha ukazuje po každém měření jinak. Rozptyl je až skoro kilo. Záleží, jestli na váhu stoupnu více dopředu, nebo stojím více na okraji vzadu. Nevím, jak to je konstruované, ještě jsem to nerozebíral, ale jak je "přesná! je tedy vidět... :-) Kdo by chtěl vědět přesné číslo, kolik je ho člověka jako hmoty na kg, musel by zřejmě absolvovat vícero měření na více vahách a udělat z toho aritmetický průměr, nebo se změřit někde, kde vykupují barevné kovy, tam to mají přesné, páč jde o slušné prachy a nikdo nechce být ošizen :-).

Adriena (Čt, 23. 10. 2008 - 17:10)

Nějak se to pokazilo a najednou 72,7. I tak je to míň než 75 takže pokračuji dál.

janka (Čt, 23. 10. 2008 - 11:10)

Tak se od pondělka - jak jsem si slíbila - držím a už jen jím a ne žeru :-) vynechala jsem sladkosti a pečivo, přidala hodně zeleniny a ovoce a 2kg dole... :-) jen teď nepovolit a neuchlácholit se tím, že váha jde dolů (takhle se mi to opakovalo již mnohokrát). takže pokračuji s vámi dál a hurá do boje s přebytečnými kilíčky

Viana (Čt, 23. 10. 2008 - 08:10)

Zdravím vás,tak jsem včera byla v tom lese s tím,že něco zhubnu,ale opak je pravdou.Sice tůra byla,ale potom jsme si opékaly s holkama maso,klobásky a zapíjely jsme to slivovičkou,takže úbytek se nekonal a divila bych se kdybych spíše nepřibrala.Prostě jsem nejhorší v této disciplíně.Ale vám držím pěsti.Tím nekončím,jen to nebude 10kg,ale tak s bídou 4kg.Zbytek budu hubnout tak do vánoc,pa

mony (St, 22. 10. 2008 - 21:10)

ahoj všichni tak už mám taky 4kg dole stačí míň jíst a jde to,malej už leze tak mám i víc pohybu protože je strašně rychlej a musím neustále po něm.Petrovi blahopřeji k nové známosti i k úbytku kg.A ostatní moc zdravím

VIANA- (Po, 20. 10. 2008 - 17:10)

Jsi dobrá,já dnes nevytáhla paty,jen se učím,ale ve středu jdeme s holkama do lesa,tak něco spálím.

Adriena (Po, 20. 10. 2008 - 16:10)

To Petr: Tak jsem to počítala přesně, hubnout jsem začala o víkendu 3.- 4.10. kdy mi nebylo dobře, skoro jsem nejedla ale na váze se to neprojevilo. Využila jsem situace a ještě 3 dny se váha nehnula a pak to šlo dobře. Už jsem měla strach že se to nepohne. Jinak dnes 71,7 takže ty 3 kila jsou snad potvrzený. Dnes jsem si dala 40 minut procházky.

andy (Po, 20. 10. 2008 - 13:10)

Baculko, na www.radyprozeny.cz má poradnu dietolog Vítek Chaloupka, zastánce dělené stravy, co pomohl zhubnout Vaškovi Neckářovi, Noidovi, Bartošové a mnoha dalším. A napsal o tom hodně knih. Já s ním zhubla o dvacet kilo během roku - bez námahy. Zkus to!

Reklama

Přidat komentář