Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

Baculka (Čt, 25. 12. 2008 - 16:12)

holky, za nedlouho pokorim 100kg ! to pak bude motivace na hubnuti... Drzim vsem pesticky, at se nam to podari !!! a jsme kocky

renča (St, 24. 12. 2008 - 14:12)

Ahojky, všem přehi krásné svátky. Tak se musím pochlubit nakonec mám 16 druhů cukroví, salát už jsem zvládla včera a dnes jsem s kaprem zaúkolovala chlapy. A to jsem včera díky fotbalovému turnaji byla bez auta a na poslední nákupy jsem musela vyrazit vlakem a ještě uklidit celý byt.

pepka (Ne, 21. 12. 2008 - 21:12)

teda Renčo moc času na těch moc druhu nemáš ,já mam 5druhu a to mě stačí ,redukuji to a dnes jsem uklízela a byla docela na dlouhé procházce zítra poslední nákup před svátky a pak hurá štědrý den

renča (So, 20. 12. 2008 - 18:12)

Tak hlásím, že jsem se dnes pustila do pečení. Už mám tři druhy a ješetě velké množství plánuju!!!!

Petr (Čt, 18. 12. 2008 - 06:12)

Zpráva pro "moje" holky :-) Vianu a KačkuX:

Tak jsem dosáhl 75 kilo, tedy těch cílových 10 kilo dolů. Trvalo to ale o čtyři týdny déle... Uvažuji, zda ještě nejít kousek dolů, tak dvě tři kilička :-). Zdravím.

Baculka (St, 17. 12. 2008 - 18:12)

Holky, jsem moc moc rada,ze jsme se sesly :o)) Pepko vítej a moc tě zdravím - s toumeri je to fajn,ze ??? Kdyz si vahu pohlidas po vsazeni,tak to bude OK ! Ja m la stres, frmol,vahu jsem nehlidal,tak se to hold vysvihlo nahooooru ...

pepka (Ne, 14. 12. 2008 - 14:12)

ahoj děvčata moje zlatá ,tak jste se opět ukázali to je fajn,je mi líto baculko,že jsi opět nabrala já jsem ted taky na meri a mám dole 9kilo ,tak mám hruzu z vysazení a udržení asi to bude fuška a Renčo co to zdravíčko co blbneš koukej se dát do pohody at společně ty kila udoláme ,děvčata pa zase se ozvu mám ted frmolík ,ale zvládam

renča (So, 13. 12. 2008 - 21:12)

Já se právě po tom novém roce dozvím vlastně co mi je. Ale už dopředu mi řekli, že to nemusí být nic vážného. Hodlám si o vánocích odpočinout a ubrat trochu plynu, co se týče práce. Včera jsem byla plesat a dneska vyloženě lenoším. Zítra si udělám seznam na pečení. A pak se do toho pustím,

Baculka (So, 13. 12. 2008 - 19:12)

No Renčo,to je mi líto,že zdravíčko není 100%tní ale neboj se-musíš být silná a bojovat proti tomu.Ono třeba zeleninka,ovoce, přechod na zdravou stravu uzdraví jak ty plíce,tak i zhubneš. Poraď se tady v tom případě s lékařem,aby jsi si neublížila po tom novém roce

renča (Pá, 12. 12. 2008 - 09:12)

Našli mi něco na plicích, tak se mi možná ta moje obezita bude hodit.

Baculka (Čt, 11. 12. 2008 - 22:12)

Renčooo !!! No já Tě moc moc moc zdravím - aspon,že se držíš Renčo,Copa mas se zdravíčkem..?

renča (Čt, 11. 12. 2008 - 13:12)

Ahojky Baculko, taky jsem tu hrozně dlouho nebyla. Ze stejného důvodu, nebyl čas a v poslední době ani chuť. Zatím držím váhu neustále na "svých" 85 kg. Ale moc mě to netěší. Teď mám navíc nějaké zdravotní problémy, takže uvidím v tom příštím roce. Třeba zase budu mít chuť začít. Momentálně nestíhám ani péct to cukroví.

Baculka (Čt, 11. 12. 2008 - 10:12)

Ahojky holky !!! No Mikeshko, Meridi jsem zacala brat 9.5.2008 s pocatecni vahou 97.1 kg...20.5. jsem mela uz 95.1 kg...11.6.to bylo 89.7 kg....27.6 87.5kg.....18.7 86.4 kg...19.7 86.1kg.... MERI je na 3 mesice - taze az do 9.8.jsem ji brala a bylo to super.Vaha sla krasne dolu, nemas vubec hlad, nutila jsem se do jidla a kdyz uz neco tak zeleninka, mela jsem chute na slane porad, tzn,ze nekolikrat do tydne jse soadala pytel bramburek... a vaha byla OK. Takze na nasi vysnenou dovolenou jsem byla pekna - ,,celkem hubena,, o 11 kg mene :o)).............................................................................................. pak Mikeshko 11.9 mam 88.1 coz je taky dobre..nasledne 1.10. 90.8kg.....13.10 91.8 kg................ 1.11 93.1kg ..................... a dnes ??? 96.4 kg !!! Takze jsem tam kde jsem byla to ano,ale na druhou stranu je stesti,ze jsem nepribral vic . A proc se tak stalo ? Ja jsem se normalne rozezrala jako driv a navic tedkon k tomu i to cukrovi,to je katasrofa, na sladky nejsem,ale jak vidim tak asi joooo... Meridie je pro nekoho vhodna,pro nekoho ne.Ja bych ji neodsuzovala a zkusila ji - ale co je dulezite,tak mam pocit ze MERI funguje jednou a pak uz ne - takze i na toto vzit zretel..tedkon zhubnes,ale bacha na to at to zs nenaberes jako ja, pak uz MERI nepmuze... Ale jako da se to,clovek kdyby se jen trosku hlidal a chodil na tyto diskuze i po zhubnuti,aby si vahu udrzel, tak se to da..Me se ta vaha vysvyhla takhle vysoko za posledni dva mesice. Hold hubnuti je drina,nabrat to z5 je hracka.

Viana (Čt, 11. 12. 2008 - 07:12)

Ahoj Mikeshko,jestli ti můžu poradit,tak se na lindaxu a meridii fakt vybodni.Po meridii jsem ještě přibrala a liddaxa sice zabere,ale za jakou cenu.Je to takový driák,že bych to už nevzala do huby.Nemluvím jenom za sebe,ale drželi jsme to v práci kolektivně a řeknu ti,že od toho dyly všechny holky ruce pryč.Taky to máš na přrdpis i když si to plně hradíš,takže to stejně musí posoudit lékař.Já bych do tohoto už nešla.Jinak ti přeji hodně štěstí.Skuz si vyhledat příspěvky Petra,ten má vůli,zhubnul to co si dal závazkem.Ale na něj jsem taky slabá.

Mikeshka (Čt, 11. 12. 2008 - 06:12)

Ahoj Baculko, taky jsem sem chvilku chodila, pak jsem to vzdala. Ty jsi brala meridii nebo lindaxu,nepletu se? Já pořád zvažuju, jestli si ji mám nechat napsat. To příbrání bylo, když jsi přestala brát? Teď peču cukroví, to je mazec. Asi budu tlustá do smrti. Nemám vůli, nemám nic, chybí mi takové to cvaknutí v hlavě, o ktereém mluví holky, co zhubly.

Baculka (St, 10. 12. 2008 - 21:12)

No a co,že si spamuju ? Potrebuju tuto diskuzi mít na hlavní stránce :o)) a ty , jsi mi k tomu dopomohl/a JAK PÍŠU : HLEDÁM PEPKU A RENČU !!!

Návštěvník (St, 10. 12. 2008 - 20:12)

Možná zhubla,ale sedlo jí to na rozum.To radši budu boubelka.

Návštěvník (St, 10. 12. 2008 - 17:12)

Divne - zakladatelka a spamuje si vlastni diskusi..

Baculka (St, 10. 12. 2008 - 01:12)

-H-L-E-D-Á-M- -P-E-P-K-U- -A- -R-E-N-Č-U- -!-!-!-!-

HOLKY, CHODITE SEM JESTE VUBEC..??? JA SE DESNE MOOOC OMLOUVAM,ALE BOHUZEL JSEM TU NEBYLA ASI PUL ROKU...STRESS,PRACE,CELKOVE ANINEBYL CAS NA INTERNET,NECHCI TO OMLOUVAT,ALE NYNI JSEM TADY A RADA BYCH VAS VIDELA A PSALA SI TAK JAKO TO BYLO DRIV !!! NA JARE....

RENCO..???

PEPKO???

ZHUBLY JSTE..????

JAK SE VAM DARI ???

JA JSEM SHODILA 10 KG...VAHU JSEM SI DRZELA ASI PUL ROKU A BEHE DVOU MESICU JE TO ZAS NAHORE :O))

TAK ZACINAM ZAS... A POTREBUJU VAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VASE BACULKA - ZAKLADATELKA TEEETO USPESNE DISKUZE !

HOLKY :O)) těším se a papapapapapap

Baculka (St, 10. 12. 2008 - 01:12)

-H-L-E-D-Á-M- -P-E-P-K-U- -A- -R-E-N-Č-U- -!-!-!-!-

HOLKY, CHODITE SEM JESTE VUBEC..??? JA SE DESNE MOOOC OMLOUVAM,ALE BOHUZEL JSEM TU NEBYLA ASI PUL ROKU...STRESS,PRACE,CELKOVE ANINEBYL CAS NA INTERNET,NECHCI TO OMLOUVAT,ALE NYNI JSEM TADY A RADA BYCH VAS VIDELA A PSALA SI TAK JAKO TO BYLO DRIV !!! NA JARE....

RENCO..???

PEPKO???

ZHUBLY JSTE..????

JAK SE VAM DARI ???

JA JSEM SHODILA 10 KG...VAHU JSEM SI DRZELA ASI PUL ROKU A BEHE DVOU MESICU JE TO ZAS NAHORE :O))

TAK ZACINAM ZAS... A POTREBUJU VAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VASE BACULKA - ZAKLADATELKA TEEETO USPESNE DISKUZE !

HOLKY :O)) těším se a papapapapapap

Reklama

Přidat komentář