Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

kačkax (So, 15. 11. 2008 - 18:11)

ahoj, mě bohužel potkala tragická událost, takže proto jsem se delší dobu neozvala. A každopádně mám teď jiné starosti než hubnutí. Nicméně tobě Petře fakt gratuluju a ať je ti s novou přítelkyní dobře :-) A my Viano to zkusíme zase příště :-))

Viana (Pá, 14. 11. 2008 - 13:11)

Petře,to víš že existují.Můj brácha tak jezdí i s manželkou každý rok na týden a má v tom i procedůry a vrací se totálně spokojený a odpočinutý.Je to všechno o penězích,ale dostupné to je protože není žádný zbohatlík.

Petr (Pá, 14. 11. 2008 - 11:11)

Díky, Viano. Máš pravdu, nečekal jsem, že budu mít stresy v práci a doma + nevyspání, které mi některé dny znemožní se hýbat, nebo že dostanu teploty a pod. Ideální by bylo koupit si 2měsíční pobyt u moře nebo na horách, pod vedením trenérů každý den cvičit ajíst jen spec. stravu. Myslím, že takové oddučňovací kůry existují, v minulých dobách o nich psali, že je pravidelně podstupoval bývalý německý Kancléř Helmut Kohl...

Viana (Pá, 14. 11. 2008 - 10:11)

Petře,to nevadí,že jsme to nedokázali,jde o něco jiného.Vlastně jsi to dokázal.Zhubnul jsi hodně a vydržel jsi celou dobu,což já o sobě říct nemůžu.Nelze přeci odhadnout,jak bude tvé tělo rychle kalorie spalovat.Každý jsme jiný a ty jsi celou dobu bojoval,což je velký úspěch.Pro mě jsi prostě jednička!!!!!

Petr (Pá, 14. 11. 2008 - 06:11)

Tak za týden mi končí limit, dokdy soutěžím. Ještě zbývají tři kila a je jasné, že to už je pasé... Snad dám dolů ještě jedno kilo, tedy pokud to nestihla kačkax (která se už týdny neozývá), tak z naší první skupiny to nedokázal nikdo :-(

renča (St, 12. 11. 2008 - 19:11)

Zdravím a musím se přiznat, že pro toto období jsem to totálně vzdala. Zase jsem14 dní marodila a teď mám takové návaly práce, že prostě nestíhám ani ň.

Eva (Út, 11. 11. 2008 - 08:11)

www.kgdolu.estranky.cz

Viana (Po, 10. 11. 2008 - 20:11)

Kači pilulky jsem jednou jedla taky a už bych se na to mohla....Za prvé jsou drahé a je to takový driák pro tělo,na psychiku,na žíly no prostě ti to fakt nedoporučuji.Nemluvím jen za sebe,drželi jsme to v práci kolektivně a všichni jsou stejného názoru.Klepeš se po tom jak ratlík a je u toho jojo-efekt.

katerina (Po, 10. 11. 2008 - 15:11)

ahojky chtěla bych zhubnout ale nevim jak.chodim dvakrát tydně ěhat a ta váha furt nechce dolu...jsem zoufala dokonce bych zkusila i nějake ty zazračne pilulky...

Renáta (Ne, 9. 11. 2008 - 20:11)

Holky, já mám nějaký dobrý spalování, když se pustím do diety dokážu zhubnout 10kg za 2-3týdny a nemám hlad.
Bohužel se střídajícíma depresema mám těd 10 zas nahoře, takže od zítra držím dietu a za 2,3týdny jsem fitt a pěkná:-)

VIANA (Ne, 9. 11. 2008 - 19:11)

Petře to víš že jo,,každé kilíčko je dobré.Ale pokračuji, neboj,sice pomalu,ale důsledně.Nebude to 10 kilo,ale i tak jsem spokojená)))

Petr (So, 8. 11. 2008 - 09:11)

Viana: Ale i ta 3 kila jsou dobrá. To znamená přece, že už 3 krabice mléka s sebou pořád nemusíš tahat :-)

Pája (Pá, 7. 11. 2008 - 17:11)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
www.snama.cz/dieta JDE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

Keloba (Pá, 7. 11. 2008 - 16:11)

Kam jste se, holky (Helo, Mi , Renčo...), ztratily?Jsem po dlouhé době na počítači,a tady není po vás ani památky!Přestěhovaly jste se na jinou stránku?Docela mně chybíte!!

Viana (Pá, 7. 11. 2008 - 08:11)

Petře paráda,jsi pašák,já věděla.,že to zvládneš.Já vím ještě tři kila,ale aji kdyby jsi to nestihl,u mě už jsi vyhrál.Máš pevnou vůli,kterou jsi si ještě ted posílil a to je senza!!!Ated ke mě.U mě to jsou celkem tři kila,ale skoro nijak se nehamuji,ale víš co mi hodně pomohlo?Piju ted tu tibetskou houbu,chutná jako kefír a nějak po tom hubnu nebo co.Sice jsem si myslela,že to nikdy ani neochutnám,ale je to fakt dobré a léčivé.))) Ještě se nám neozvala Kačkax,copak ale tam je nového???

Petr (Pá, 7. 11. 2008 - 05:11)

Tak hlásím další kilo. Ale teda vydřené. Už to jde obtížněji, než na začátku. Celkem jsem se tedy zbavil 7 kilo. Z 85kg jsem klesl na 78. Soutěž je o 10 kilo, takže ještě ta tři kila. Limit mám do 22. listopadu, čili dva týdny. Obávám se, že to už nezvládnu. Tři kila za dva týdny - no pokusím se, ale nevím...

Viana (Ne, 2. 11. 2008 - 14:11)

Tak hlásím,že jsem z váhou ted lajdačila,ale mám po zkouškách dopadly výborně,mám klid a radost a ted se na to opravdu vrhnu s velkým nasazením.Dovolená skončila,takže bude i více pohybu. Petře neboj ona se ta váha pohne a odost,uvidíš jen nepovoluj a drž se.Jsi z nás nejlepší.

Petr (Ne, 2. 11. 2008 - 06:11)

Už týden nic :-(

Eva (So, 1. 11. 2008 - 00:11)

www.kgdolu.estranky.cz

to určitě nedor (Pá, 31. 10. 2008 - 22:10)

Ahoj, četl jsem Vaši diskuzi na snížení váhy. Mám něco vyzkoušeno a dalších cca 100 lidí v ČR. Technologie z Holandska, která je na světe přes 7 let a dělá divy v Německu, Holandsku, Rakousku a u nás taky. Já sám jsme za 42 dnů zahodil z 88Kg na 78Kg (1.9.2005) dnes mám 78,4 - 79,8Kg. Manželka z 60Kg na 54Kg a dnes má 52Kg. Známí který začal 4.1.2006 z 114Kg má dnes 97Kg a chce jít na na 82Kg. Bez JOJO. Nejde o Herbalife. Když Vás to bude zajímat. Tak napište odkud jste není to na mail ani na telefon. Jde o systém stravování, potr. doplňků, atd...... Pomohu Vás s tím začít a budu Vám radit. Pošlu Vám základní informace: mail: disc"wo.cz pepa1

Reklama

Přidat komentář