Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

Eva (Čt, 28. 8. 2008 - 21:08)

Díváte se na Jste to, co jíte? Právě to sleduji, to je děs, kdyby vám to hubnutí nešlo podle představ, tak se podívejte na moje ovečky, www.kgdolu.estranky.cz Eva

renča (Čt, 28. 8. 2008 - 20:08)

Teda Martino, ty máš úplně stejné zkušenosti jako já. Jenom se musím přestat vymlouvat a začít makat, takže to vidím na zítra nebo sobotu běhání, protože to mám taky ráda.

VIANA- (Čt, 28. 8. 2008 - 20:08)

Čau holky,vy jste tak pěkně zdravě nachystaná se sebou něco dělat,že mě stahujete taky.Ale musím se přiznat,že jsem si dnes dala naposled zákusek a ruskou zmrzlinu.Od zítra začnu.Ráno jdu do lesa,to bude pěkný začátek.Zaměstnání mám ve špitále,takže pohybu na dvanáctce je až až.

Martina (Čt, 28. 8. 2008 - 15:08)

Jo jo, kalanetika neni spatna vec, ale je to tvarovac. My ted potrebujem spalovace :o)) Teda ja aspon. Chjo, ze ja se tak prezirala. Ale neni boha kurec. Budu palit, az se ze mne bude kourit.. :o))

bubka (Čt, 28. 8. 2008 - 14:08)

ahojte ja som sa tiez pred tyzdnom vratila z anglicka,musim ist totiz do skoly no a videla som aki su tam ludia -tucni,lenivy,na kazdom rohu bolo rychle obcerstvenie,proste hroza,tento ich zivotny styl ich vedie priamo do hrobu..ja som tam nastastie nerpibrala lebo som sa kontrolovala a navyse som robila v pekarni 12 hodin denne takze pohybu bolo viac nez dost..len som chcela povedat ze cesko a aj slovensko su na tom v porovnani s ostatnymi krajinami este velmi dobre.papa

Janča (Čt, 28. 8. 2008 - 13:08)

Ahojky holky,
Marti, díky za podporu, věřím, že to zvládneme. Odpoledne, tedy spíš vpodvečer vlezu na rotoped. Sice už teď vím, že se budu přemáhat,ale nějak se začít musí. Pak by se mi líbilo cvičit pravidelně "tibeťany" a "kalanetiku". Byly doby, kdy jsem to pravidelně aplikovala, a je fakt, že jsem vypadala lépe než teď. A hlavně se lépe člověk cítí.
Mám dceru v Německu a má podobné zkušenosti jako ty. Všichni tlustí a líní. Bojí se, aby nedopadla jako oni a proto začala běhat. Říkala, že ze začátku na ní koukali jako na blázna :).

Martina (Čt, 28. 8. 2008 - 10:08)

Janco, ja mam taky sedave zamestnani. Je to hruza. Taky sem lina az to pekne neni. Ale stoji to za to. Ono to je jak dolu se stacejici spirala. Covek je z te lenivosti unaveny. Ale jakmile se zacnes poradne hybat, tak se z toho tak nejak dostanes a najednou mas vic energie. Fakt. A kdyz uz jsi unavena, tak to je takova ta fajna unava a ne ta z nudy a nehybnosti :o). To by se clovek odstrelil...

Holky, UPRIMNE, co vam doma zabere nejvic casu, kdyz prijdete z prace domu???

Martina (Čt, 28. 8. 2008 - 10:08)

Jo, holky, ja taky uz nebudu na nic cekat. Dneska mam na svacu krome sendvice jakysik ten grep, pomeranc, vecer do sebe nacpu salat, a zkusim si jit zabehat. Moc jsem toho za poslednich par dnu nenaspala, tak snad se vecer prekonam. Holky, vy vyhodu mate v tom, ze jste v CR a ja neznam mesto, kde by nebyl spinning. Ja ziju v Anglii. Tady se nikdo nijak nehybe, jenom kazdy zere. Vsici sou tlusti, no fuj. Cas se na to najit da, fakt. Ono to zabere tak dve hodky ten spinning (i s cestou), to fakt neni moc. Nekdo chodi i rano pred praci. Sice je to zahul, clovek po peti minutach mysli, ze umre, po deseti umira a po patnacti je mrtvy, a jeste k tomu my, co nejsme na pohyb, to je uplny maras. To se ma na to covek chut vys*at jen co na to kolo sedne. Ale tak nejak se to pretrpi a pak po te hodce zustane jen hrejivy pocit, ze jste neco dokazali. No a pak uz se jen ztracite v zrcadle. Cim je clovek lenivejsi, tim je horsi zacit, ale pak uz to jde samo.

renča (Čt, 28. 8. 2008 - 07:08)

Vím holky, že Vás nabourávám ale já začínám až v pondělí neboť mám teď hodně práce a navíc v obýváku, kde mám rotoped, na kterém každé ráno šlapu teď spí tchyně a nechci ji každé ráno budit.

kačkax (St, 27. 8. 2008 - 20:08)

plavání :-)

Janča (St, 27. 8. 2008 - 19:08)

Tak jo od zítřka, cvičení bude problém, mám sedavé zaměstnání a jsem líná. Čemu dáte přednost ve cvičení?

kačkax (St, 27. 8. 2008 - 19:08)

No přece hned. Jedem.
Viano nelajdač :-) Já vím se mi to kecá sama tady sedím a cpu se gumovýma medvědama :-)

VIANA (St, 27. 8. 2008 - 19:08)

NO UDĚLÁM VYJÍMKU A JDU DO TOHO UŽ OD ZÍTŘKA A NEBUDU ČEKAT NA PONDĚLÍ.

Jana (St, 27. 8. 2008 - 18:08)

Ahojky holky, já se přidávám. Marti máš 100% pravdu. Mám o 2 cm více než ty, ale jinak ta postava bude stejná. Už se dlouho odhodlávám shodit něco více jak 10 kilo a začít být s váhou v pohodě, ale vždycky nějakou výmluvu pro sebe najdu. Kdy začínáš? Ještě lépe: DÁMY KDY DO TOHO PRAŠTÍME?

VIANA (St, 27. 8. 2008 - 18:08)

Marti,mluvíš mi z duše.Proto každé pondělí dietu začínám a v poledne končím.Já mám stejnou váhu jako ty s tím,že měřím o 10cm méně.Taky mým problémem jsou stehna a boky.Ale výzvu přijímám.

renča (St, 27. 8. 2008 - 18:08)

Ahojky, Martino jdu do toho s Tebou, ale teď mám bohužel s pohybem trochu utrum. Snad příští týden. Na pohyb věřím taky ale bohužel nevím kde brát ten čas.

Eva (St, 27. 8. 2008 - 17:08)

Finta je pohyb a ještě k tomu, aby organismus přehnaně neukládal zásoby, podívej se na www.kgdolu.estranky.cz Eva

Martina (St, 27. 8. 2008 - 15:08)

Ahoj holky. Chcete dobrou radu na hubnuti? Ja vam ji klidne reknu. Diety jsou na hovno. Ja a moje mati, my bychom o dietach mohly napsat cele bible. Mati ze svuj zivot shodila snad 250 kg - 255 kg nabrala... Ono covek pri diete shodi, klidne i dvacet kilo, ale ono to pak jde zas nahoru, treba ne rychle, ale vrati se to proste. Ja jsem shodila 10 kg (protoze mi deset stacilo)za takovych 6 tydnu a udrzela jsem si to 2 roky. A ta finta? Pohyb. Fakt. Dostala jsem depku, necitila jsem se vubec dobre a to mne strasne motivovalo zbavit se toho, jak nejrychleji to jde. Drzela jsem dietu, cpala jsem do sebe salaty, pak az jidlo (abych necim zaplnila zaludek a nesnedla toho tolik) pila 3 litry vody denne, chodila 2 krat tydne na spinning a 2 krat tydne na aerobik. Taky nejsem na sporty, spis tak se valet u televize, na to ja sem, ale tohle bylo to nejlepsi, co jsem mohla udelat! Zatimco pri dietach jsem mela na vaze o pet kilo min, ale jedine co se mi stalo s telem bylo to, ze se mi trosku zmensilo bricho a to bylo vse (ja mam hlavne problemy se stehnama a zadkem), jakmile jsem zkombinovala dietu s tim spinningem a aerobikem, to byl normalne maras! Po 2 tydnech - volne kalhoty, po 3 az 4 tydnech se mne mne lidi sem tam ptali, jestli netrpim anorexii nebo necim. Normalne jsem se ztracela pred ocima! Jako perfektni pocit. Diety mne nebavi, protoze clovek se furt musi kontrolovat, furt mysli na to, jaky ma hlad a zadne vysledky. Pri tom aerobiku a spinningu jsem sice jedla hodne ovoce a zeleniny, ale to jenom abych to jeste urychlila. Rozhodne jsem si neodpirala veci, co mam fakt rada (mamincinu kuchyni a cokoladu :o) ) Vahu jsem si udrzela 2 roky a to jsem se v jidle neomezovala nijak, ted jsem to nabrala zpatky, protoze jsem se za poslednich 6 mesicu nehorazne prezirala. Tenkrat jsem ze 76 kil shodila na takovych 65 (vyska 174), ale dalo se na mne koukat docela. Ted mam zas 75 kg, tak se do toho zas pustim. Kdo se prida?

VIANA- (Út, 26. 8. 2008 - 20:08)

Zdravím pepka,co máš z toho,já hřešila i dnes,vždyt dietu můžeme držet mezi jídlem a vlastně ji držíme celý život,tak co ještě je dost česu,ne?

pepka (Út, 26. 8. 2008 - 19:08)

ahoj děvčata tak dnes se konečně hlásím tuten víkend opět hektický takže hřešila jsem pořád až jsou mě malé kalhoty,Heli zdravím na email ti napíšu určitě,ale až zítra

Reklama

Přidat komentář