Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

Dastyn (So, 20. 9. 2008 - 15:09)

Kelobo já nevidím problém zhodit když budeš mít pevnou vůli,nebudeš zhřešit a budeš mít trpělivost protože nic nejde rychle tak to musíš dokázat,já to znám a bez sebezapření to nejde,musíš si zakázat různý dobrůtky a papat spíš zdavější,nejsu pro drastickou dietu ale něco pro to musíš udělat,já měl stejný problém a uspěšně se mi podařilo díky tomu zhodit 10kg a udržet si to tím že si budu stále odpírat dobroty,někdy zhřeším ale hned se vrátím na dietu,vím že tohle je největší kámen ůrazu že si říkáš tak jednou mě to nezabije ale to si říkáš pak stále častěji a za čas jsi tam kde jsi byla původně,rozumíš mi Kelobo?

eliška (So, 20. 9. 2008 - 15:09)

pomozte pls

Eva (So, 20. 9. 2008 - 14:09)

Jo , bratranec je hematolog a já biolog, zabývá se výživou lidí s leukémií, jsou zesláblí a po chemách sice napuchlí, ale nic se na nich nedrží a on jim radí, co dělat, aby si tělo vytvořilo en.zásoby a já jsem si vytvořila takový opaný systém, aby se nic na mně nedrželo, však se podívejte na ty stránky nebo email mám perla1000"seznam.cz , ale byl to pro mne skoro rok a půl testování.E

eliška (So, 20. 9. 2008 - 13:09)

dobrý den potřbuju pomoct mám kamarádku a ta ted přez prázdniny strašně přibrala ještě před prázdninama jsme bily na plovárně a já obdivoval ajejí krásný tělo ale ted 2 měsíce prázdnin a stalo se zní tohle nechci nic říkat ale když spolu deme nakupovat a ona se mě ptá jestli v tom nevypadá tlustá tak co jí mám říct když vypadá jako hora tuku Mám s ní přestat kamarádit?ona si to asi nechce přiznat že stloustla a tak nosí pořát stejnou velikost obelčení a ty špekyy jí stoho vylízají no strašnej pohled.O prázdninách ji umřel děda .říkala že žal zaháněla tím že jedla a jedla a dívala se na telku a asi taky proto tak stlustla ale co mám děla je to strašná ostuda chodit s ní po škole a po městě když je tak tlustá poradte mi co mám dělat stidím se za ni a nikdy nechci být rtak tlustá je mi 14 a jí 15 já vážím 57 a ona 70 no hruza tak prosím pomozte

Adriena (So, 20. 9. 2008 - 11:09)

Kelobo, jak se ti to stalo že během 3 let jsi tolik přibrala? Já v roce 2000 shodila ze 71 na 59 ale stejně teď mám 75...
Změnila jsi nějak jídelníček? Mně je 46 roků, výška 164.

Eva (So, 20. 9. 2008 - 10:09)

Kdybyste měly zájem, dámy,ozvěte se , jí se všechno, ale první měsíc se musí dodržet, aby tělo přestalo ukládat zásoby, výsledky hubnoucích děvčat jsou tam také.
www.kgdolu.estranky.cz
Já také moc důsledná nejsem, proto jsem chtěla něco, co funguje potom už dál, když se člověk nepřeírá, i dál.

Keloba (So, 20. 9. 2008 - 00:09)

Dastyne(o) , nejhorší je, že to všechno my tlusté víme , ale jak to nejde rychle dolů, je to špatný ,a to občasné zhřešení se stává pravidelným.Ale dík za radu.

Dastyn (So, 20. 9. 2008 - 00:09)

Hele když budete dlabat víckrát během dne menší porce nebo ne malí porce čehokoliv tak se vám váha sníží a když se nebudete přecpávat tak si to udržíte a nebudete dejchat jak autobus do kopce!

Keloba (So, 20. 9. 2008 - 00:09)

Ajo,souhlasím s tebou, hlavně zdraví. Jenomže s tlustou postavou si můžu o zdraví jen zdát.Stačí jen vyšlapat schody od tramvaje, to funím jako lokomotiva a dusím se , protože se stydím před kolemjdoucíma, navíc jsem se dozvěděla, že imunitní systém má centrálu v břiše, a to je ozdobené pěknýma pneumatikama.Evo, nevím, jestli mně to budeš věřit, ale mám místo svých 54 kg(ještě před 3 roky) 85. To je nárůst, že?Mám ze sebe pocit, že si jen stěžuju a nic nedělám. Snažím se, ale nejsem důsledná.

darla (Pá, 19. 9. 2008 - 19:09)

to tereza.moc dík

ÁJA (Pá, 19. 9. 2008 - 19:09)

Já mám doma taky tři chlapy,hubnout se mi taky nedaří.Ale co,tlustá nejsem,jenom plnoštíhlá,tak co,hlavně zdraví,no ne?

Návštěvník (Pá, 19. 9. 2008 - 16:09)

Ale já nemám 500 Kč.

Eva (Pá, 19. 9. 2008 - 13:09)

Kolik potřebuješ zhubnout, já mám doma také tři chlapy.E

Keloba (Pá, 19. 9. 2008 - 13:09)

Taky postrádám "staré známé", nebo možná, že jste v kontaktu a píšete si třeba na soukromé maily. Tak občas písněte i sem. Já chci být upřímná, nechci nic vylepšovat- o úspěších se zatím u mě mluvit nedá,holt s tou plánovanou pravidelností a důsledností to není zase takové jednoduché. Ty rohlíky jsem se skoro odnaučila jíst, ani mně nechybí ,jím celozrnný chleba - dá se na to v pohodě zvyknout. Jo, kdybych měla ledničku jen pro sebe , nemusela vařit,kupovat jídlo, to by bylo fajn. Jenže ti 3 chlapi doma pořebují plnou ledničku,pořádný jídlo, občas buchty, bohužel často i uzeniny a pak odolávejte - však to spousta z vás taky zná z vlastní zkušenosti. Mít ledničku poloprázdnou, jen zeleninu,saláty, ryby, kuře a celozrnné pečivo - a místo vaření večeře hodinu v posilovně -to by se to "formovalo". Vím, že vše závisí na mé vůli a motivaci - ale zatím všechno nadšení vydrží jen pár dní .Považuju za úspěch vyloučení bílého pečiva ze stravy. Je to málo, ale líp než nic.

Tereza (Čt, 18. 9. 2008 - 22:09)

Darlo, jsi mladá holka a tak budeš hubnout rychle, když se do toho pořádně opřeš. Chodit obědvat do mekáče není nejlepší nápad.
Říkalas, že sportuješ? Tak to bys měla mít pořád vypracovanou figuru, a těch blbejch pět kilo shodit do měsíce.
Jo, a tu bezva ,,kámošku" pošli do hajzlu.

Návštěvník (Čt, 18. 9. 2008 - 21:09)

nežer darlo

darla (Čt, 18. 9. 2008 - 20:09)

to xxx:mysli si co chceš ale já chtěla jen pomoc ,no dobře tak sem trochu přeháněla bylo to 5 kilo ale stejně vypadám jako prase prosím pomoc

darla (Čt, 18. 9. 2008 - 20:09)

to xxx:mysli si co chceš ale já chtěla jen pomoc ,no dobře tak sem trochu přeháněla bylo to 5 kilo ale stejně vypadám jako prase prosím pomoc

xxx (Čt, 18. 9. 2008 - 19:09)

Darlo to je blbej vtip a za 14 dnů 15 kilo nepřibereš a hrubku "mylovat" napíše provokatér jen schválně...

darla (Čt, 18. 9. 2008 - 16:09)

pomoztemi děkuji předem

Reklama

Přidat komentář