Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

Adriena (So, 11. 10. 2008 - 15:10)

20.9. jsem sem psala 75 kg, i to vylezlo na nechutných 76. Minul týden jsem omezila jídlo. Dnes ráno 73,0. Zázraky se nedějí, je třeba omezit krmné dávky a případně cvičit. Chci dát dolů celkově asi 10 kg.

petule (So, 11. 10. 2008 - 00:10)

já chci taky soutěžit...:-))

VIANA- (Pá, 10. 10. 2008 - 12:10)

Zdravím tě Petře.Koukám ,že jsi z nás nejvytrvalejší.U mě je fakt jen kilo dole,ale nijak to ted nehoním.Mám koncem října zkoušky,tak se učím nejlépe s kávou a oplatkem v ruce.Hned jak to opadne vrhnu se na to i s cvičením.Jednou jsem zhubla 14kg a jak jsi psal s tím mlékem,tak já zase jsem to dělala ta,že když jsem zhubla 1kg,tak jsem do špajzu dala 1kg mouky.Pak další a další,a když jsem skončila čučela jsem kolik toho bylo.To mi poradila jedna holka a fakt je to motivující.Kdybys mi to nepřipoměl tím mlékem,už bych na to zapoměla.Fakt ti ty kila závidím,drž se věřím ti,že to dokážeš,čau Vian.

Petr (Pá, 10. 10. 2008 - 10:10)

Hlásím půl kila dole, takže celkem už 3 kila. Jsem šťastný. Když jsem dneska dával do lednice 3 krabice mléka, tak jsem si je potěžkal a řekl si, jak je dobré, že už aspoň tyto 3 kila špeků s sebou nemusím tahat :-). Na oslavě to šlo, jelikož jsem jedl velkou porci, ale bez přílohy, tzn. maso i zeleniny dosytosti, ale brambory apod. ne. Taky to psali na nějakém webu o hubnutí. Tak držím všem palce, hlavně Vianě a Kačce.

Petr (St, 8. 10. 2008 - 14:10)

Tak já první týden hubnutí ztratil 2,5 kila a myslel jsem, že to půjde stejně rychle dolů i dalších dnech. Chyba lávky. Už druhý týden to stojí na místě. Ani deko. Problém je v tom, že kromě nedostatku pohybu jsem měl dost stresy v práci i v rodině a některé dny jsem se nevyspal a to se pak další den dojídám, abych se uklidnil. Tak teď snad začně období, kdy už to půjde. Dneska mám večer zrovna oslavu, to mě budou zase chtít ládovat k prasknutí, vysvětlujte někomu, že držíte dietu, nebo že jen méně baštíte. Každopádně to nevzdávám a do 26. listopadu těch 10 kilo dolů prostě půjde. Přes to nejede vlak :-).

VIANA- (St, 8. 10. 2008 - 13:10)

Zdravím a hlásím kilo dole.Ale jsem po noční nevyspaná a dehydratovaná,takže až se napiju bude to zase v p----

Eva (St, 8. 10. 2008 - 10:10)

www.kgdolu.estranky.cz

Kristýna (Út, 7. 10. 2008 - 12:10)

Nevím co jste kdo zkoušel nebo nezkoušel, ale já jsem našla zaručený recept, jak jsem se dostala na svou původní váhu 57 kg. A bylo to docela lehké. Je jasné, že člověk nezhubne tím, že bude jíst nějaké tablety nebo čaje na hubnutí...Jediná spolehlivá věc je změna stravovacích návyků. Když do těla dodáte míň kalorií než spálíte, tak budete hubnout,ale pokud k tomu přídáte všechny potřebné živiny, tak se budete dobře cítit, nebudete mít chutě a hlad a tím se nastartuje metabolismus, který pak začne spalovat přebytečné tuky. A právě na tomto principu jsou založené programy na regulaci váhy, které jsem začala užívat. Nejsou v tom zádné umělé látky, všechno jsou to přírodní produkty, obsahují veškeré živiny a protein- ten je důležity pro správnou výživu svalů, a ty když jsou dobře živené, tak spalují efektivně tuky, a taky reguluje pocit hladu, s minimem kalorií. Takže nejen, že to pomůže k tomu, abyste zhubli,ale taky je to bezpečné a zdravé. A navíc některé tuky jsou potřebné, takže není dobré se tukům vyhýbat.
Já po 3-měsíčním užívání se cítím skvěle, mám dostatek energie, zlepšily se mi vlasy, nechty i pleť a navíc mám postavu, jakou jsem měla před porodem. Těď to užívám, jako formu zdravé snídaně a začal to brát i manžel a vím, že nám to poskytne potřebné množství živin, které organismus vyžaduje, takže dělám něco i pro své zdraví.A navíc je to jednoduché na užívání, takže není potřeba počítat jednotlivé kalorie na etiketách atd.
Kdyby jste to chtěli vyzkoušet, tak se mrkněte na stránky www.superpostava.com, nebo e-mail: kristyna.filakova"seznam.cz

kačkax (Út, 7. 10. 2008 - 07:10)

teď se snažííím :-) Ale zatím nemůžu přidat ten sport, tak doufám, že příští týden už to bude lepší.

VIANA (Ne, 5. 10. 2008 - 16:10)

Tak hlásím,taky nic.

kačkax (Pá, 3. 10. 2008 - 20:10)

Tak já teda podávám hlášení, že nic :-(
A to nechci vidět ten víkend plnej akcí :-(

VIANA (St, 1. 10. 2008 - 20:10)

Ahoj,taky se ulejvám,jsem oi noční a to vždy prolenoším,to se mi nechce vůbec nic,ale zítra se zase zapojím.Petře,myslím že ty jsi na tom nejlíp a neboj váha se vždy načas zastaví a pak se pohne jen to nevzdát,pa

kačkax (St, 1. 10. 2008 - 18:10)

Já se zas musím přiznat, že na mě asi vlezla nějaká podzimní depka nebo co a to se dost blbě dodržuje dieta, ale nevzdávám to. Navíc mám zranění, takže ani to cvičení jsem ještě nemohla zahájit počítm s ním až tak za týden :-(

Petr (St, 1. 10. 2008 - 17:10)

http://www.youtube.com/watch?v=GavwYfy_l78&feature=related

Asi tak nějak... :-)

Petr (St, 1. 10. 2008 - 16:10)

Tak se potvrdily ty obavy. Těch prvních 2,5 kg šlo dolů snadno a teď stojím na místě. Od neděle mám pořád stejně, ani deko dolů... Je ovšem pravda, že pohyb je nula. Budu muset začít se hýbat.... Samotné omezení stravy nestačí.

Viana (Po, 29. 9. 2008 - 20:09)

Ahojte spolutrpitelé.Petře,to bříško není tak hrozné,chtělo by to ještě trošku i zpevnit,ale to se spraví,jen vydržet.Zdravím i ivu,tak co jak to jde? Já se celkem držím,ale nechci se denně vážit,to se nemá.Tak zase zítra,pa

Petr (Ne, 28. 9. 2008 - 19:09)

http://tojsemja.cz/mulit
Tak jsem si dnes vyfotil vlastní panděro a špeky, aby i nevěřící iva uvěřila :-). 2,5 kg už mám dolů, ještě to chce 7,5 kg. Jinak ivo, přečti si můj vstupní příspěvek před několika dny a pochopíš..... Zatím se mějte

VIANA (Ne, 28. 9. 2008 - 18:09)

Zdravím vás ,tak já mám dole jedno kilo.Nijak moc se netrápím,jezdím na kole,ted dokud ještě svítí slunce.Dnes jsem si dala normální oběd i štrůdl,ale zítra se budu hamovat.Zatím pa a bojujte!!!

iva (Ne, 28. 9. 2008 - 17:09)

no jenže Petr jako chlap bude hubnout rychleji než vy holky..
Petře myslim že nepotřebuješ hubnout, kolik měříš? abys nebyl jak chodící špejle. Pokud měříš 180 a vážíš 85 tak je to akorát,pokud 170 tak jsi oplácanejší ale né váleček.

Petr (Ne, 28. 9. 2008 - 17:09)

Dneska jsem se nacpal hodně, neboj :-). Dneska budu mít bilanci energie nalej=vylej. Jinak tím, jak to žeru, tedy ne to jídlo, ale hubnutí, jsem se dočetl na netu spoustu zajímavých poznatků o tom, jak naše těla fungují a budu podle toho muset upravit jídelníček. Např.
http://www.f-sport.cz/print.php?id=199

Reklama

Přidat komentář