Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

Mína (Po, 28. 7. 2008 - 07:07)

Ahoj všechny vás zdravím. Tak jaký jste měli víkend. Já docela dobrý. Byl sice tak trochu pracovní ale i tak jsme si stačili doběhnout do lesa na pár hub a vykoupata se. Jinak váha bohužel stejná ale ono se zase dá do pohybu. Jak jsem psala tak s jídlem to občas nebylo nic moc. Ale hlavně že jsem nic nabrala.

neli (Po, 28. 7. 2008 - 07:07)

eva je normální dealerka, jakých běhají po doktorce mraky, tak s ní neztrácejte čas.

Mischka (Po, 28. 7. 2008 - 06:07)

Evčo, zdravím Tě.

Neexistují žádné univerzální postupy ani zázračná zjištění, jak na to, aby se tělo během tří měsíců zbavilo zásob, které si dotyčný/á střádal 20 let.
1) každý člověk - každé tělo, je individuální a proto na každého působí tatáž věc malinko jinak. Proto neexistuje univerzální návod, který by zaručeně pomohl všem bez rozdílu
2) pokud by se našel ten "zázrak" už dávno bychom na ulici nepozorovali tlouštíky
3) na hubnutí pomáhá jedině deficitní energetické hospodaření těla. Tzn. výdej musí být vyšší než-li příjem.

Jedna věc je, chtít někomu pomoci, druhá - pustit do světa pouze snášku neurčitých informací. Dovol, abych se k tomu, co píšeš postavila skepticky, vzhledem ke kvalitě informací Tebou vedených.

Návod na trvalé zhubnutí naleznete na netu, v knihách, u známých, kteří zhubli, u obezitologa... jen je potřeba třídit informace a vybrat si to, co je zdravé a to pravé pro vás.

- nejdůležitější je, přenastavit se vnitřně. Nedržím dietu, ale změnila jsem svůj životní styl
- tento obsahuje změnu jídelníčku a zařazení pohybu do každodenního života
- abych mohla podniknout jednotlivé kroky, musím vědět, jak tělo funguje, co s tělem dělají jednotlivé živiny, které přijímám, jaký je princip shazování atd.

Návod na hubnutí krok za krokem - ZDE
http://f-sport.cz/print.php?id=7

A abych se zde dlouho nerozepisovala - zasílám odkazy. Jsou zde komplexní informace o stavbě a fungování lidského těla, aby člověk poznal a pochopil své tělo. Jakmile člověk tyto informace získá, není manipulovatelný a na lákadla typu - zavolejte mi, pan-X zhubnul za tři měsíce 21 kg - již nereaguje :-)
Vyplývá to z logiky věci a také se zodpovědným přístupem k sobě. Přeci se nesvěřím zcela cizímu člověku, který o mě neví naprosto nic a chce mi "zázračně" odpomoci od kil pomocí jednoho telefonátu, který ani kdyby trval tři hodiny - nemůže mít tentýž efekt, jako hodiny samostudia relevantních, seriózních informací.
Podle mého názoru - svěřit se slepě do rukou neznámého člověka je nejen infantilní a naivní, nezodpovědné, ale může to být hazard se svým zdravím.
Jestliže někdo hubne tempem 21 kg za tři měsíce, rozsvítí se mi v hlavě výstražná kontrolka! :-)
Proč? Protože jsem pochopila, jak to funguje a jak to nefunguje a to je důvod, proč spoléhám sama na sebe.

Další konkrétní odkazy
Vše o hubnutí http://f-sport.cz/print.php?id=267
Jak a kudy mizí tuky z těla http://f-sport.cz/print.php?id=199
Zhubnout krok za krokem http://f-sport.cz/print.php?id=7
Jak cvičit na pálení tuků http://www.f-sport.cz/print.php?id=69
A další užitečný odkaz
Rozšířené mýty a nejčastější chyby http://f-sport.cz/print.php?id=272
Jídelníčky http://f-sport.cz/print.php?id=11
Tréninky http://f-sport.cz/print.php?id=9
Tabulky http://f-sport.cz/print.php?id=273

Eva (Ne, 27. 7. 2008 - 23:07)

Dobrý den, píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu.

Kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila
jenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 4 až 6 kg za tři a půl týdne spolupráce se mnou . Já jsem hubla 3 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 73,1kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěly, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala. E

Mischka (Ne, 27. 7. 2008 - 22:07)

Abych nezapomněla - všem, co máte úbytky - gratuluji :-) :-) jste šikulky. Je to fuška.

Mischka (Ne, 27. 7. 2008 - 22:07)

Ahoj holky :-) Tady to žije. To je skvělé..

Heli, právě probíhají ve firmě akce pro zákazníky, každá z asistentek připravovala po celý den nějaké dobrůtky.. takže - skutečně - kdo by odolal :-)
Akce trvala i dnes a ještě mám sebou zabalené dva chlebíčky s máslem prosím na zítra..

Pro mě je ale motivace, že i když si dám, neházím flintu do žita, ale pokračuji. Což je velmi důležité. Dříve - kdykoliv jsem dietu přerušila, protože jsem "musela", tak jsem se na to pak na několik dní vybodla, nebo vůbec nepokračovala.
Kdežto, tyto dva dny jsem si užívala zcela vědomě a proto od každého jen kousek. Safrišky, bylo to mňam mňam.

Za tabulku se také přimlouvám, akorát mám ke svým údajům jednu připomínku :-) jsou z pondělka večer 21.7. Chtěla jsem původně písnout míry až zítra ráno, ale udělám to teď :-) Tak jdu pro metr.. bojim bojim

Výška - 163 cm
váha - 72,4 kg
pas - 86 cm
boky - 107 cm
stehno - 65 cm

To je zvláštní, boky nic. Pas je jaksi moc.. ale i přesto, že jsem měla mochíto a kubulibre :-) necítím, že bych se motala, nebo se mi pletly čísla :-) měřila jsem 3x

Není kilo za týden moc? Na druhou stanu si nedělám žádné iluze, protože nastane doba, kdy se to zastaví i na několik týdnů a to pak budou ty pravé zkoušky nervů a vůle :-)

Tak všem krásnou dobrou noc, jdu si ještě hodit mých 30 min na orbitreku..
Držím všem palečky a přeji příjemný vstup do nového pracovního týdne!

Hela (Ne, 27. 7. 2008 - 20:07)

Děvčátka, jelikož se baculka i Mi přimlouvají za zanechání tabulky a protože nám přibyl další človíček a to Mischka, tak sem tabulku opět dávám a to s naší novou členkou naší diskuze.

Dne 27.7.08
-----------

Mi - 34 let

výška - 170 cm
váha - 84 kg
pas - 84 cm
boky - 109 cm
stehno - 60 cm

Hela - 44 let

výška - 164 cm
váha 83 kg
pas - 94 cm
boky - 116 cm ( - 1 cm ) hurá!
stehno - 64 cm ( - 1 cm )hurá!

Mína - 40 let

výška - 164 cm
váha - 111 kg ( - 1 kg ) hurá!
pas - ?
boky - ?
stehno - ?

Keloba - 45 let

výška - 160 cm
váha - 85 kg
pas - ?
boky - ?
stehno - ?

Baculka - 25 let

výška - 175 cm
váha - 87 kg
prsa - 101 cm
pas - 82cm
boky - 111 cm
stehno - 67 cm

Berenike - 27 let

výška - 167 cm
váha - 63.5 kg ( - 0,5 kg ) hurá!
prsa - 91 cm
pas - 76 cm
boky - 101 cm
stehno - 58 cm

Mischka - 29 let

výška - ?
váha - 73,5 kg
pas - 88 cm
boky - 107 cm
stehno - 66 cm

Tak jestli děvčátka budete mít nějakou změnu na váze nebo mírách, napište a já to velice ráda přepíšu.
Krásný zbytek neděle a zítra s chutí do dalšího pracovního týdne. pa pa

Hela (Ne, 27. 7. 2008 - 20:07)

Ahoj Mischko, jak správně píšeš, hezky pomaloučku a polehoučku. Nic nehrotit. Pokud se to přehání, tak tě to brzy přestane bavit. A z ochutnávání dobrot jak píšeš si nedělej hlavu, pokud to není každý den, tak se nic neděje. To asi byl nějaký raut ne? No kdo by odolal. pa pa

Hela (Ne, 27. 7. 2008 - 19:07)

Ahoj Berenike, jak já ti to moře závidím. Ty střevní potíže ne a přeji ti ať se z toho hodně rychle dostaneš. Až budeš zpátky tak písni. pa pa

berenike (Ne, 27. 7. 2008 - 10:07)

Ahojky holky, tak jsem dlouho nenapsala. Jsem totiž od úterý na dovolené v bulharsku. S jídlem je to tu fajn, oni tu mic nejijou přílohy a hlvaně maso a zele?inku, taky jsou všichni krásně štíhlí. Ale já jsem včera chytla nějakou střevní chřipku či co, a dnes jen ležím a vůbec nejím, toš zbytek je u moře a já jsem tak dopadla. A vidím to je na piškoty, takže bude nějaké to kilo určitě dole, jsem zvědavá jaká bude váha po návratu z dovolené. V moři jsem pohybu taky měla dost, buď to velke vlny - masáže, anebo plavání, podle stavuý moře :-) Tak se mějte pěkně a užívejte sluníčka v česku, prý po velkých bouřkách. Papa Berenike

Mischka (So, 26. 7. 2008 - 23:07)

Hezký den (nebo tedy spíš večer) :-) všem.
Když se tady diskutuje a víme, že nejsme samy, je to báječný pocit. Pro mne aspoň motivující.
Tabulky nás mohou povzbuzovat, ale důležitější je, jak se cítíme a co pro sebe skutečně chceme udělat.
Pokračuji ve svém režimu, dnes však v práci probíhaly různé ochutnávky, od mléčných shaků, alkoholických koktejlů, steaků a toustů až po rýži se zeleninou a zmrzlinu.
Tak jsem neodolala :-)
Skoro mi to připadá, jakoby pokaždé, když se rozhodnu se svou nadváhou skoncovat, staví se mi do cesty překážky, abych si mohla vyzkoušet a přezkoušet své odhodlání :-)
Sice - jsem si dala od všeho, ale jen krapátek. Večer jsem běžela na orbitreku, včera jsem jej vynechala, protože jsem byla dost utahaná. Řekla bych, že naslouchat svému tělu je také dost důležité. Tak jak říká Mína, že "slyší" co jí tělíčko říká :-)
Dnes jsem si koupila v Arše Perfektní bodystyling a právě listuji stránkami a dívám se, do čeho hned v prvním nepracovním dnu pustím. Kolegyňka z práce mi udělala obrovskou radost a přinesla mi slíbené cvičení s Hankou Kynychovou, tak budu mít několikerou inspiraci.
Dala jsem si za úkol, zpacifikovat svůj tučný stav do tří měsíců na normální hmotnost.
Myslím, že to není nereálné. Když se to nepůjde tímto tempem, svět se nezboří, nebudu se za to týrat, ale věřím, že to prolomím.
Zatím jsem spokojená

Baculka (So, 26. 7. 2008 - 20:07)

Ahojky devcatka ! Jak se vsechny mate..? Vidim,ze diskuze je v plnem proudu a to me tesi - za to vdecim predevsim hlavni tahounce diskuze a to je nase Hela ! Velka podpora pro nas vsechny ! Jinak ja jsem taky pro ponechat tabulku... sice nemam zadnou zmenu na vaze a mirach,ale pozdeji urco pripisu.

Hela (Pá, 25. 7. 2008 - 15:07)

Ahoj děvčátka, nemám dneska moc času, tak jsem vás chtěla jenom pozdravit a popřát krásný víkend. Sice je pátek, tak by to mělo být v práci klidnější, ale opak je pravdou. Vedení nám oznámilo nějaké změny, jedna kolegyně musí odejít a místo ní má nastoupit někdo jiný, koho vůbec neznáme. Je to tady hustý a tak vůbec nevíme co nás v nejbližší době čeká.

Užijte si všichni pohodový víkend, já zkusím taky trochu relaxovat, hlavně vypnout mozek. pa pa

Mína (Pá, 25. 7. 2008 - 13:07)

Mi to já zase běhací moc nejsem. To mě nebaví. Ale ten rotoped bych brala. Já jsem taky kus za Prahou ale na druhou stranu směr Brno.
Jinak taky bych si pořádně zacvičila. Poslední dobou se snažím poslouchat to svoje obří tělíčko a říká mi že by chtělo pořádný pohyb. Tak přemýšlím o tom co s tím udělám.Mám prostě chuť se řádně zapotit.Když jsem sama tak to dlouho nevydržím protože mě to samotnou nebaví a jít někam cvičit to se mi teda fakt nechce.

Mi (Pá, 25. 7. 2008 - 13:07)

Míno, to je přesně o tom, nic nehrotit a üžívat si to, prostě si z toho hubnutí udělat radost... Fjónu a Xénii ignoruj, nic jiného si nezaslouží... Tohle není diskuze o to, proč má člověk nějakou váhu, ale spíš se jí snažíme nějak zredukovat... Kdo se při té váze cítí dobře, tak tu s námi hubnutí neřeší, že...

Jinak, klidně bych ti svůj rotoped i dala, mě fakt nebaví, jsem běhací a jógovej typ, jak jsem zjistila, ale nevím odkud jsi, já bydlím kus za Prahou, východním směrem (na Mělník)...

Uff, dnes se možná urvu na hodinu na jógu, těším se jak malá holka...

Mína (Pá, 25. 7. 2008 - 12:07)

Ahoj tak jsem se včera změřila a málem mě klepla pepka. No to je hrůza ale co se dá dělat, prostě jsem taková ale doufám že dlouho nebudu. Pomalu a jistě mě to hubnutí začíná bavit i když výsledky zatím žádné nejsou a asi jen tak nebudou kvůli té šž. Jen jeden pokrok je a to docela podstatný a to že sním mnohem míň jídla a přesto nemám hlad dokonce mě ani nehoní mlsná a to je taky co říct, a když, tak si dám opravdu jen kousek a stačí mi to. Ten rotoped bych moc chtěla ale fakt na něj teď nemám a bazar tady u nás žádný není abych si koupila nějaký starší. No snad si na něj někdy ušetřím.
Těm dvěma pohádkovým bytostem bych chtěla říct že pokud nechtějí nebo nepotřebují hubnout tak ať na takovéhle diskuse nelezou nebo ať si nechají ty svoje řeči pro sebe .Nikdo na to není zvědavej.
Přeju všem krásný víkend . Pa

Xenie (Pá, 25. 7. 2008 - 08:07)

Ale když někdo to nechá dojít třeba na 120 kilo, to je pak blbý. Správně se to má podchytit hned. Při váze např 64 která vyhovuje, si říct: jakmile budu mít 66, stop s jídlem a shodit na 62.

Fjóna (Pá, 25. 7. 2008 - 00:07)

Vy máte starosti!
Aby vás to nepohltilo a nespláclo jak černá ďuzna(nemyslím cikánská)!
Copak jsou nějaká pravidla,kolik kdo má vážit?
V okamžiku kdy se začneš cítit blbě,stop s jídlem a basta fidly!

Mi (Pá, 25. 7. 2008 - 00:07)

Helo, ty jsi fakt hvězda se svým jídelníčkem a se spalovací aktivitou... Těším se, až opět najedu na svůj pravidlený režim, hrozně mi chybí, ale zase si říkám, že tenhle týdne bude pro tělo takový šok, že příští týden určitě půjde něco dolů...

Rotoped taky vlastním, koupila jsem jeden funkční a skoro nový v bazaru za 500,- Kč, to je myslím investice dostupná skoro pro každého. Bohužel, teď zabírá místo v bytě kamarádce, já si rotoped prostě ne a ne oblíbit...

Helo, těším se, že příští týden budu lepší společník na diskuzi. zatím moc zdravím, ať máš hezký den.

Mi (Pá, 25. 7. 2008 - 00:07)

Helo, ty jsi fakt hvězda se svým jídelníčkem a se spalovací aktivitou... Těším se, až opět najedu na svůj pravidlený režim, hrozně mi chybí, ale zase si říkám, že tenhle týdne bude pro tělo takový šok, že příští týden určitě půjde něco dolů...

Rotoped taky vlastním, koupila jsem jeden funkční a skoro nový v bazaru za 500,- Kč, to je myslím investice dostupná skoro pro každého. Bohužel, teď zabírá místo v bytě kamarádce, já si rotoped prostě ne a ne oblíbit...

Helo, těším se, že příští týden budu lepší společník na diskuzi. zatím moc zdravím, ať máš hezký den.

Reklama

Přidat komentář