Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

VIANA- (Út, 26. 8. 2008 - 08:08)

Zdravím všechny budoucí hubenourky.Tak se musím přiznat,že jsem pěkně lajdačila.Jedla,pila hodovala no jako v pohádce.Už ale toho bylo dost.Šla jsem s oslavy do oslavy.Na váhu vůbec nelezu,nepotěšila by mě.Keloba,ty mi mluvíš z duše,já vím o čem je řeč,jsem stejná jako ty,taky pořád začínám.Ted tu mám ale kotel bylinkového čaje a ten budu celý den popíjet.Líbí se mi příspěvek Honzy,to skusím.Mléčné výrobky stejně moc nemusím jsem revmatik.PA PA

Keloba (Po, 25. 8. 2008 - 17:08)

Tak se, holky, po dlouhé době ozývám.Na rozměrech se nic nemění a začínám znovu(už pokolikáté?). Skáču do už rozběhnuté změny jídelníčku, režimu,teď mám snad ještě větší chuť a odhodlání pokračovat. Věřím, že první (i když určitě ne velký)úbytek čehokoli - váhy, centimetrů,snad brzo budu moct nahlásit. Jinak můj obdiv patří těm, které i přes dovolenou a volnějšímu režimu nepřestaly bojovat a pokračovaly na své cestě k vysněnému tělu!!!

Eva (Po, 25. 8. 2008 - 11:08)

Jen ne přípravky nebo jednostranná strava, to se zase nabere zpět.E

Honza (Po, 25. 8. 2008 - 08:08)

Děvčata,
nechci Vám moc kecat do diskuse, protože nadváhou se zabývám v Poradně zdraví jen okrajově, ale občas je to bod číslo jedna.
Téma máte z 85 na 75 kg. Z mých zkušeností mohu potvrdit, že přechodem na 40-60 dnů na rostlinnou nízkotučnou stravu z dobrým pitným režimem je těch 5-10 kilo dolů. Více "zhodí" obézní lidé, čím více mají, tím více to letí dolů. Ale to je dosti známé. je zapotřebi ale omezit živočišné produkty včetně mléka a mléčných výrobků. Vím, je to těžké, ale znovu říkám, že omezit ne vyloučit.
Můj největší případ byl z pacientem 127 kg a za půl roku jsme to dostali na 97 kilo. Ale zde jsme již šáhli po potravinových doplncích. Ale původně jsme začali řešil srdeční arytmie....ne nadváhu. Více najdete na www.aloe-gel.cz

Mi (Ne, 24. 8. 2008 - 23:08)

Ahoj holky,

byla jsem teď na dovolené, pak na služební cestě... Zvláště hotelové snídaně byly dost velké pokušení na mou dietu, ale minimálně jsem nic nepřibrala, možná mám míň kilo i centimetrů...

Helo, jsem ráda, že ses ozvala... Jak se máš , jaká byla dovolená a tak vůbec?

Já snad teď budu maličko praivdelnější návštěvník a spisovatel, ale kdo ví, člověk míní, osud mění :-)))

Každopádně, já se mám fajn, jsem dobré mysli a cítím se dobře a vám všech bych přála minimálně totéž :-), nicméně kdybych měla o takových 8-10kg míň, tak bych se vůbec nezlobila...

Hela (Ne, 24. 8. 2008 - 20:08)

Ahoj Renčo, konečně trochu známý človíček. Já ani nebudu radši psát co jsem o dovolené papkala. Prostě jsem si dovolenou užila se vším všudy. Teď jsem odpočinutá, budu mít asi nějaké to kilo nahoře, ale co, naběhnu zase na správný stravovací režim a ono to zase půjde dolů. Když budeš mít chuť napiš mi taky na e-mail. Můžeme trochu víc popovídat. Budu se těšit. pa pa

renča (Ne, 24. 8. 2008 - 19:08)

Ahojky, hlásímnávrat od maminky, kde jsem se jako vždy cpala. Ale přivezla jsem si spoustu zeleninky, takže teď zase začínám znovu. Váhu zatím nevím protože vážit se budu zase až ráno. Heli taky tady postrádám Pepku.

Hela (Ne, 24. 8. 2008 - 19:08)

Je to divný, ale než jsem ten příspěvek přidala tak ten zavináč vypadal jako nula a teď to tam je dobře.

No hlavně mi napište!!!

Hela (Ne, 24. 8. 2008 - 19:08)

Ahoj děvčátka,
hlásím návrat z dovolené.

Postrádám tu Mi a Pepku - napište mi holky na e-mail Hedi64"seznam.cz. Už se na Vás těším, tak napište co je u Vás nového.

Tak nevím proč se mi místo zavináče v adrese napsal takový znak, ale má to být zavináč.

VIANA (Ne, 24. 8. 2008 - 17:08)

Ahoj holky,dalex výborně,začínáš parádně.Zato já dnes totálně selhávám.Nejenomže vůbec nepiji,ke všemu se cpu.Do poledne jsem chvíli spala po noční,pak jsem obědvala sekanou s bramb.kaší a kompot,polévka hovězí,dále jsem jela navštívit maminku a ta měla švestkový lívat tak 2 kousky,a když jsem přijela domů,tak sekaná po studenu s chlebem a nazávěr 2hrušky.To je bomba,že? Dalex,závidím ti,že nejsi tak nacpaná jak já.Kdybych aspon jela k mámě nakole,ale musela jsem autem,nechce se mi ani hýbat.Ale slibuji že zítra zase nepolevím.PA PA

Dalexa (Ne, 24. 8. 2008 - 12:08)

Tak jsem se dnes pustila do boje. Moje zásada : jíst často, méně a dietněji. Však za ta léta "shazování" vím oč tu kráčí,že bych mohla napsat chytrou knížku. Jen se tím jaksi neumím řídit. No a aby bylo jasno, moje začínající váha je 81 kg.
Dnes jsem dělala k obědu řízky. Normální vepřové. Sice jsem si vzala, ale dala jsem si jen na malý talířek a k tomu dvě lžíce brambor bez omaštění. Nechci se vzdávat normálního jídla, protože jeho absence ve mně vyvolává návaly žravosti. Takže jím všechno, ale s mírou. Ještě bych se měla donutit k většímu pohybu. Do práce jezdím na kole což je cca 10 km denně, takže to je fajn. No a večer bych mohla zase přidat orbitrak, který jsem si na podzim zakoupila. Je báječný, člověk se pořádně protáhne, jen se donutit.
Na koktejly moc nevěřím, radši bych zhubla přirozeně a to jen úpravou jídelníčku. Takže se do toho hubnutí pouštím a běda jestli budu mít zaječí úmysly !!

VIANA (So, 23. 8. 2008 - 16:08)

Dalex,zdravím,hele tu váhu neřeš,hlavně že jsi jinak zdravá,máš chut k jídlu,máš dobrou náladu atd.Ale tak 5 kg by dolů mohlo jít,že? tak se do toho spolu pustíme,co říkáš.Začneš hned zítra a budeš jíst normálně ale menší porce,omezíš tuk na minimum a sladkosti taky.Klidně si denně jednou zahřeš sladkostí i tak budeš hubnout,to mám vyskoušený.Já dnes dělala ne oběd řízky z kuřecích prsiček a já jsem si je podusila na zelenině,lehce prokápla oliv.olejem a víš jak to bylo dobré.Mám ted ale před menzes,tak mi váha stojí,ale když vydržím,tak po půjde určitě dolů.Taky dnes jdu na noční,tak budu celou noc jenom pít.Tak holka dotoho a za týden budeš mít parádní náladu.Jo a těm koktejlům moc nevěřím,sle je to věc kterou jsem nevyzkoušela,tak neodsuzuji.

Eva (So, 23. 8. 2008 - 15:08)

Omlouvám se za dvojí vložení.

Eva (So, 23. 8. 2008 - 15:08)

ceny jsou tam děsné a jak to přestaneš pít , zase přibereš, kámoška tam byla také.
Mrkni se na www.kgdolu.estranky.cz, my tam s děvčaty hubneme jenom normálními potravinami.

Eva (So, 23. 8. 2008 - 15:08)

ceny jsou tam děsné a jak to přestaneš pít , zase přibereš, kámoška tam byla také.
Mrkni se na www.kgdolu.estranky.cz, my tam s děvčaty hubneme jenom normálními potravinami.

Laďka (So, 23. 8. 2008 - 13:08)

Dali, najdi si na internetu www.hubnete,cz/lusty, vyplníš dotazník, nějaký kluk ti zavolá a mají bezvadný koktejly. Já to jedla měsíc, zhubla jsem 7 kilo, ze 75 na 68, tak jedu dál. Je to docel chutný a jednou deně se můžeš nurmálně najíst.

Dalexa (So, 23. 8. 2008 - 11:08)

Jo a vlastně jsem zapomněla napsat, že na svoji váhu 80 kg měřím 163 cm. Což je síla.

Dalexa (So, 23. 8. 2008 - 11:08)

Viano - děláš to naprosto perfektně a když vidím, jaké máš výsledky, tak mně to taky tak láká. Zjistila jsem že holt s tím naším věkem to už nebude tak rychlé a že z normálních porcí musíme slevit na miniporce, jinak to taky nejde. Ten mrcha metabolismus se nějak létama zpomalil. Tak do boje !! Díky za přijetí.

VIANA- (Pá, 22. 8. 2008 - 19:08)

Vítáme tě DALEX,hurá bude nás víc,tak určitě i více zhubneme.Já se fakt držím.Jím jenom ovoce a zeleninu,oběd mám v práci,tak ten taky a váha jde dolů.Ted se cpu melounem a pak už nic.Dalex,já jsem taky tolik nevážila ani v těhotenství,vážila jsem vždy tak 56 kg,to byla hranice,u děcek tak 15kg navíc.Sladké ani nemusím,já jsem na maso.Takže,zítra ráno prostě začneš,jo? Budeš se hlásit a my tě budeme chválit.Zatím pa pa

Dalexa (Pá, 22. 8. 2008 - 16:08)

Od puberty výš se snažím zhubnout...ty myšlenky jsou holt nějak rychlejší než ty sádlem obrostlé prstíky :-(

Reklama

Přidat komentář