Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

darla (Čt, 18. 9. 2008 - 16:09)

ahoj je mi 15 měla jsem nej kamarádku alespn já sem si myslela že je nej ale ne byla to léčka obě jsme mylovali jednoho kluka jmenoval se filip .Ona byla vždy lepší než já ale asi ji to nastačilo no zkrátka to bylo takhle najednou mi začala lichotit jestli sem nezhodila pár kilo a že bych měla trochu přibrat protože sem vychrtlá ...já to s udržováním váhy neměla nikdy snadný ale snažila sem se a měla normální váhu a ráda sem sportovala tak sem měla hezky ploché a vyptracované břicho,až do chvíle kdy se to stalo. ...začala se mnou chodit do mcdonals a ve školním bufetu mi kupovala pamlsky a byla strašně milá na obědě mi říkala at si přidámm a já ji jako blbá věřila a poslouchala .Až po asi 14 dnech mi připadlo něco podezdřelý moje krásné a vypracované břich bylo pryč mýsto toho tam byla kupa tuku který se třásl jako rosol a taky už se nedal schovat pod tričko .Podívala sem se do zrcadla na sebe.to byla hora tuku s mých 53kilo jsem přibrala na 68kilo mé nej oblíbenější kalhoty už mi nebyli a triko se snoopym bylo uplně rostáhlé a tak sem jí zavolala a pohádali sme se jako co to semnou udělala a ona říká:nechceš ještě jeden hamburger špekounko,ale jak to říkal filip ,mám rád jen hubený holky.a pak to tipla .prosím mám ráda filipa a nevím jak to shodit

VIANA- (Čt, 18. 9. 2008 - 11:09)

Tak, tak, teorii my víme,ale ta praxe je horší.chce to pevnou vůli,léky jsou pouze placebo.

Návštěvník (Čt, 18. 9. 2008 - 08:09)

Značně omezit tuky, omezit sladke, jíst hodně ovoce, zeleniny a vlákninu a dost pít. V obchodech študovat etikety na výrobcích. Jíst 5-7x denně, tedy každí 2,5-3 hodiny. A samozřejmě pohyb.
Pak nepotřebujete léky na hubnutí.

Alfa Romeo (Čt, 18. 9. 2008 - 08:09)

Nezrat a cvicit+nejaky suplementy

VIANA (Čt, 18. 9. 2008 - 08:09)

Taky koukám jak je tu mrtvo,copak hubnout se nebude?Pepko gratuluju,kdybych tak já zhubla 2 kg,mám pořád 78kg ale je fakt,že pro to nic nedělám.Pořád se učím,mám před skouškama a to se nejlíp učí s oplatkem v ruce.Jo a Pepko,lepší je LINDAXA,tu mám vyskoušenou 150mg.Zaručeně dobrá.Po té MERIDII jsem nezhubla,ale na každého to působí asi jinak.Tak pěkně hubni a já se jdu šprtat,pa pa

pepka (St, 17. 9. 2008 - 18:09)

ahoj děvčata vy tady chrápete nebo co,kde je počáteční nadšení a kde jsou známé tváře já mam dole 2kila,ale začala jsem brát meridii,vedlejší učinky skoro žádné takže doufám ,že to bude dobré jinak hubnu rozumně jim vše,ale malé množství děvčata loučím se a pište tak pěkně jste to tady rozjeli bylo by škoda kdyby to vázlo

Hela (Čt, 11. 9. 2008 - 13:09)

Ahoj Mi - to je super návštěvnost, sto lidí, kteří si udělají čas a přijdou se na Vás podívat, to je hezké. Určitě jste měli radost.

Já teď již žádné souvislé volno mít nebudu, možná až na vánoce. Bohužel mě teď čeká jen rachota. Ale jsem vděčná aspoň za to volno v srpnu, kdy jsem si krásně odpočinula.

V úterý máme naplánované taky divadlo. Přijede Dagmar Bláhová se svým Intimním divadlem. V červnu měly první představení, které se jmenovalo "Monology vagíny", teď se to představení jmenuje "Tělo" a v říjnu bude představení "Mrchy". Je to určený hlavně pro ženy a je to fakt legrace. Dneska jdu do kina na Bathory, tak jsem zvědavá jaký to bude, když tomu dělali takovou reklamu.
No jinak mám pocit, že jsem pořád v poklusu, nějak nic nestíhám.
Víš co ti závidím? Že umíš tolik jazyků. Já se sotva domluvím německy. Docela by mě zajímalo co děláš za práci. Jestli ty jazyky využiješ v práci. Měj se hezky pa pa

Hela (Čt, 11. 9. 2008 - 13:09)

Ahoj Pepko, odepsala jsem ti na mail, tak se mrkni a napiš.

Mi (Čt, 11. 9. 2008 - 09:09)

Ahoj Helo, premiéra byla fajn, je to necelý měsíc, ale mě už to připadá hrozně dávno... Jen jsme zvolili ten nejstudenější víkend v roce... Byla zima, pršelo, ale na divadlo pršet přestalo... Z nahlášených sto diváků nepřijeli jen čtyři, ostatní do hor, zimy a nepohody cestu vážili...

Jak se máš, Heli? Plánuješ ještě nějaké volno? Mě ještě čeká šest skvělých dní ve Španělsku, někdy v půlce října.

Do té doby se mě třeba ještě kilečko dvě pustí, určitě jsem zhubla přes léto, nevím jestli kilo nebo dvě, ale poznám to na oblečení, furt nemám váhu... :-)))

Tak pěkný den všem, úsměv na tvář a kilo dvě dolů :-)))

Mi (Čt, 11. 9. 2008 - 09:09)

Kristýno, jestli máš pocit, že máš nějakou spásnou radu, která všem pomůže a nikdo ji nezná, napiš to sem do diskuze, nicméně jestli jsi jako Eva, tak s díky odmítám (a myslím, že můžu odmítnout i za další holky z téhle diskuze)...

Kačkax (Čt, 11. 9. 2008 - 07:09)

Ach jo Kristýno, máš snad pocit, že je tady někdo kdo nechce poradit?

Kristýna (St, 10. 9. 2008 - 22:09)

Ahojky,holky jak to tak pročítám,tak bych vám ráda pomohla! Jsem po porodu syna a zůstalo mi navíc asi 7kg.Za poslední dva měsíce jsem zhodila 4 kg,ale nejdůležitější je,že ubírám i na cm(v pase - 7cm,boky - 3cm,stehna - 5cm).Takže jestli chcete poradit,jak shodit nechtěná kila,ráda pomůžu.

pepka (St, 10. 9. 2008 - 19:09)

ahoj děvčata docela dlouho,jsem se neozvala tak ted píšu ,Heli tobě jsem psala a ty nic tak až budeš mít čas tak písni,já mam frmol v práci a docela se držim s jídlem tak uvidíme,jinak baculka se děsně dávno neozvala

VIANA (St, 10. 9. 2008 - 18:09)

Ahoj holky,Kačko,co máš z toho,hlavně klídek,já taky nehubnu,pořád se učím a u toho si pěkně obaluji nervičky a nic mi nechybí.Mám svých 77kg a asi už to nikdy neshodím.Pokud něco shodím,tak to do týdne zase naberu.

Eva (St, 10. 9. 2008 - 18:09)

Záleží kolik člověk měří!!!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (St, 10. 9. 2008 - 17:09)

kačkox proč se stresuješpokud patříš do této rubriky tak co já bych dala za to abych měla zpět těch 85 kg!!!! takže vydž nemlsej trocha pohybu a ono se to pohne

Eva (St, 10. 9. 2008 - 16:09)

Tak se mrkni na www.kgdolu.estranky.cz a začni jako holky.E

kačkax (St, 10. 9. 2008 - 14:09)

Holky já už fakt nevím co mám dělat. Teď jsem viděla nějaké svoje fotky a vypadám
S T R A Š N Ě ! Už fakt nevím jedině, že bych dala výpověď a místo toho sezení a stresování v práci chodila někam sportovat :-(

Hela (Ne, 7. 9. 2008 - 18:09)

Ahoj Mi - jaká byla premiéra?

Hela (Ne, 7. 9. 2008 - 18:09)

Ahoj Kelobo, vím jak je to těžké se do hubnutí pořádně obout. Když jsem měla dovolenou, tak jsem trochu povolila v jídle a sport taky nic moc a po dovolené jsem měla co dělat, abych se vrátila do zaběhnutých kolejí. Teď už je to v pohodě. Takže ti rozumím, chce to fakt vůli něco změnit, ale zase nic nelámat přes koleno.
Zkus měnit své stravovací a pohybové návyky pomalu. Nejdříve trochu ubrat v jídle, pak začít nahrazovat tučné a sladké jídlo a tak pomalu se dopracuješ možná k té správné stravě. Pohyb si vyber taky takový, aby tě bavil a dělala si to ráda.
Každý človíček je jiný a na každýho taky platí něco jiného, každopádně ti držím palce.pa pa

Reklama

Přidat komentář