Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

berenike (Po, 4. 8. 2008 - 20:08)

Pepka: no ale aspoň to byl olej olivový,to je taky plus,ses pak dobře vyprázdnila ne? a pokud k té cuketě nebyli sacharidy - tak je dobrý. taky máme cuketu,chci si koupit ten kontaktní gril elektrický,ale nevím jakej. no jinak bych si to taky hned udělala. mňam. o fitboxu jsem slyšela,ale jestli jen nezpevní postavu,no uvidíš. tak cvičení zdar!

berenike (Po, 4. 8. 2008 - 20:08)

nazdárek princezny. tak hlásím že po návratu z dovolené bylo 1 kg dole,ale jako by si to doma tělo chtělo vynahradit,mám ho zpátky za vikend. to je děsný,nemám vůbec žádnou kázeň. jinak dovolená byla pěkná,ale už jsem se těšila domů. no všude dobře... ale to dnešní pondělí pracovní,to by taky po dovolené měli zrušit a začínat pěkně pomalu po půl dnech. tak vzhůru do hubnutí.

kačkax (Po, 4. 8. 2008 - 20:08)

Děkuji za přivítání. Mě bylo fakt špatně a nemohla jsem jíst,takže šla dolů hlavně svalová hmota a pak to to tělo chtělo strašně dohnat..takže jsem fakt děsivá.
Na těch 75 kg mám jen 163cm. Chci se pokusit asi hlavně o nějaký pohyb. Už jsem si koupila pernamentku na bazén a taky jsem objevila nějakej novej supermoderní :-) směr ve cvičení - FITBOX se to jmenuje. Tak teď už to jen pravidelně zařadit do života.
A dnes se mám fajn, masáž byl úžasná takže tu si do života taky zařadím pravidelněji :-)

Mi (Po, 4. 8. 2008 - 17:08)

Ahoj kačkox!

Vítej mezi námi! Přeju, aby ta kila, co ses jich zbavila a pak je zas nabrala, opět zmizela...

Jak se snažíš se jich zbavit? Cvičíš? Hlídáš si jídlo? Jíš nějaké tablety na hubnutí?

A jak jsi vysoká na těch 75kg?

A jak se vůbec dnes máš?

Mi (Po, 4. 8. 2008 - 17:08)

Pepko, vždyť víš, jak to je... Tvoje tělo si asi vybralo oddechový čas, nemá cenu se rmoutit a trápit, lepší je se teď, když na oddechovku zas nebudem ít pár dní nárok, pěkně hlídat s jídlem - malé porce, pravidelné časy - a k tomu se trochu hýbat... Určitě jsi aspoň nic nenabrala, ne?

Tak hlavu vzůhu a kila dolů :-)

Hekzý pracovní týden!

kačkax (Po, 4. 8. 2008 - 16:08)

ahoj holky, můžu tady s váma taky zkusit hubnout? Zdravotní problémy mi zamávaly s váhou dolů, ale taky pořádně nahoru, takže jsem skončila na 75 a z toho budu mít za chvíli deprese :-) Tak já právě teď začínám. Jdu na masáž :-)

pepka (Po, 4. 8. 2008 - 15:08)

ahoj děvčátka takže víkend totální propadák dva dni grilování ,snažila ksem se jíst cuketu na grilu jenže byla politá olivovým olejem,takže nic moc dieta ,snad to bude ted lepší a to byla u nás pout a ani jsem nepekla ,aby mě to nelákalo,takže děvčata pa

Mi (Po, 4. 8. 2008 - 10:08)

Ahoj holky, hlásím, že víkend jsem zvládla bez průšvihů - dostatek pohybu, žádné moučníky po obědě a kvalitní pravidelná strava :-). Cítím se dobře, v týdnu se změřím a až se ségra vrátí z dovolené, dojdu se k ní zvážit :-).

Mischko, to je zvláštní, budeš mít asi hodně jiný typ postavy, než já, protože máš o deset nebo i víc kilo míň a téměř stejný míry... Si říkám, jestli bys víc nepotřebovala zpevňovat tělo nějakým cvičením než hodně hubnout...

Kelobo, jsem sice o 11 let mladší, ale taky už se necítím extra mladá, ais že většina mých kolegů je mezi 22-29roky... A i tu třicítku na krku poznáš, když jsem chtěla třeba v 19 shodit pár kilo, vůbec jsem to nemusela hrotit, šlo to samo... Pafémky jsou skvělý nápad, malé cíle taky... jaký bude ten první parfém?

Přeju pěkné pondělí!!!

Keloba (Ne, 3. 8. 2008 - 20:08)

Mischko a Mi,máte výhodu, že jste, holky, mladý a máte to spalování(metabolismus) ještě rychlý. Kolem pětačtyřicítky už to tak dobře nejde.Ale výmluvy či omluvy neberu, takže se snažme všechny.Asi začnu s tím, co mně Hela doporučovala, budu mít "cíle" a pokud se mně podaří některý dílčí cíl splnit, odměním se. Jsem milovnice vůní, tak asi nějaký parfémek? Mám 85, tak bych dala 75, 70, 65 a 60. A pak ten nějvětší - 55.To byla moje váha asi před 6 lety, proč ji nemít zase?Jsem malá, bylo by to akorát.Nechci, aby se moji kluci za mě museli stydět. Jsou to puberťáci, brzo budou mít kamarádky, ať se svou mámou pochlubí.( 18 a 17 let).Tak jedeme dál!!!

Mischka (Ne, 3. 8. 2008 - 18:08)

Hezký den holky :-)
Moc se mi líbí příspěvky Mi a Keloby. Dobře se to čte, jak na sobě pracujete i to, že se nestresujete měřením.

Mě to tu a tam problém dělá, protože jak se to zastaví, tak budu smutná. Už jsem se do toho ale dala a nebude na škodu si to zpětně projít, až dosáhnu svého cíle, což je 21kg dolů :-)

Dnešní míry

Váha 71,2
Pas 85
Boky 106
Stehno 64

Ach jo. Proč jsem to jen nechala tak daleko dojít... Nejradši bych ten tuk prostě jen tak odložila.
Kdysi jsem viděla dokument o hubnutí a před lidi přišla dáma středního věku, vysportované opálené tělo a za sebou vezla vozík nacpaný kostkami másla :-) který byl skoro stejně vysoký jako ona sama, přičemž ukázala fotku, jak vypadala předtím a oním vozíkem demonstrovala, kolik toho sebou nosila navíc.
Ten pohled byl motivující :-)

Všem hezký zbytek víkendu.

Keloba (So, 2. 8. 2008 - 19:08)

Mi, moc díky za podporu, jsem moc ráda, že jsem se do společnosti takových skvělých holek dostala. Ono úplně stačí jen vědomí, že o mém problému někdo ví, že je ke mně upřímný a drží mně palce.To se pak už nedá couvnout...a nabije to člověka jakýmsi optimismem a vůlí pokračovat. K tomu vážení - já se v podstatě nevážím, chci to udělat, až něco ze starých věcí obleču. To je teď pro mě jakési kritérium, měřítko momentálního stavu.Ale je dobře, že jsem se v podstatě na začátku boje změřila, ať mám představu.Takže bojujme, vydržme,nadále se podporujme!

Mi (So, 2. 8. 2008 - 12:08)

Ahoj Kelobo,

držet se v jídle a cvičit a k tomu nemít výsledky je jistě hrozně náročné, nicméně to zkus vydržet.. Já se zpočátku svého hubnutí vůbec neměřila a nevážila třeba 14dní, stačil mi jen ten pocit, že se cítím dobře... Tím jsem tyhle stresy, že nic neubývá odbourala...

Je skvělé, že sis zvykla na tmavý chleba. Přílohy určitě zcela neodbourávej, jestli pracuješ, staráš se o rodinu a ještě chceš cvičit, tvoje tělo potřebuje kvalitní sacharidy, aby mělo dostatek energie...

Já to dělám tak, že po ránu sním kousek pečiva, k obědu si vařím nějaké maso, zeleninu a malou porci přílohy (rýži, brambory, pohanku, bulgur). Večer už většinou přílohy nejím, ale když cítím hlad nebo velikou únavu a nemůžu jít spat, tak si dám dvě tři lžíce přílohy i večer.. Tím zabráním vyjedení ledničky o pár hodin později :-)))

Kelobo, přeju krásný víkend!!!

Mi (So, 2. 8. 2008 - 12:08)

Ahoj Helo, především ti přeju krásnou dovolenou!!! Já se pořád nemohu dostat do takkové časové pohody, abych stihla chodit na diskuzi pravidelně, omlouvám se, snad se to zlepší...

Naše amatérské divadlo bude mít za 14 dní premiéru, pak snad bude volněji, teď finišujeme se vším - poslední zkoušky, výroba kulis, kostýmy... Týden na to ještě jedu na nějaký seminář do Ljubljany, to budu muset taky připravit svůj příspěvek, navic v angličtině...

Ale daří se mi hlídat si pravidelné jídlo a dostatečně se hýbat, za to jsem ráda... Sladké moučníčky po obědě každý den jsem zredukovala na 2x týdně, s tím jsem spokojená - v neděli po obědě s manželem a ve středu s kolegy v práci... Jinak jím 5x denně malé porce, vše bohatě obložené zeleninou, k tomu libové maso, obšas kosuek sýra, ráno kousek pečiva... 6x týdně chodím na hodinu běhat, 3-4x týdně chodím na jógu a 1x týdně plavat.

Takže tohle normálka, snad se dostanu na návštěvu k ségře a zvážím se, vážila jsem se naposledy na přelomu června a července, na objem jsem něco maličko ubyla, tka snad i váha to rozpozná...

Návštěvník (Pá, 1. 8. 2008 - 16:08)

Ahoj děvčátka, dostala jsem o týden dřív dovolenou, tak odjíždím. Nevím jestli se sem dostanu během dovolené, ale určitě se přihlásím na konci srpna. Ujměte se prosím někdo naší tabulky, pokud tu nebudu. Dnes sem dám ještě míry a váhu Keloby.

Mějte se všichni moc hezky a na konci srpna pa pa.

Aktuální stav tabulky ke dni 1.8.08
====================================================

Mi - 34 let

výška - 170 cm
váha - 84 kg
pas - 83 cm
boky - 107 cm
stehno - 60 cm

Hela - 44 let

výška - 164 cm
váha 82,5 kg
pas - 93 cm
boky - 115 cm
stehno - 64 cm

Mína - 40 let

výška - 164 cm
váha - 111 kg
pas - ?
boky - ?
stehno - ?

Keloba - 45 let

výška - 160 cm
váha - 85 kg
pas - 89 cm
boky - 112 cm
stehno - 70 cm

Baculka - 25 let

výška - 175 cm
váha - 87 kg
prsa - 101 cm
pas - 82cm
boky - 111 cm
stehno - 67 cm

Berenike - 27 let

výška - 167 cm
váha - 63.5 kg
prsa - 91 cm
pas - 76 cm
boky - 101 cm
stehno - 58 cm

Mischka - 29 let

výška - 163
váha - 72,4 kg
pas - 86 cm
boky - 107 cm
stehno - 65 cm

Renča - 39 let

výška - 168 cm
váha - 82,5 kg
pas - 91 cm
boky - 117 cm
stehno - 71 cm

Jana - věk: 54

výška: 175
váha: 84 kg
prsa: 104 cm
pas: 86 cm
boky: 112 cm
stehno - ?

pepka (Čt, 31. 7. 2008 - 12:07)

dobré ranko Heli kde jsi vy ještě spinkáte

Keloba (St, 30. 7. 2008 - 23:07)

Zdravím, milé spolubojovnice, zase po pár dnech "odpočinku" na chatě a rozhodla jsem se konečně změřit ty své obří rozměry a poslat výsledky.Předem chci upozornit, že si nejsem vůbec jistá, jestli jsem vše měřila ve správných místech. Ale myslím, že je to celkem jedno, protože se stejně budu měřit na těch stejných místech, takže případné ÚBYTKY by byly pravdivé.Tak jdu do toho:
výška/váha - 160/85 (45 let)
pas - 89 cm
boky - 112 cm
stehno -70 cm
Tyto dny jsem úplně vyšla z už trochu zabíhajícího se rytmu, tak od příštího týdne nanovo,protože přes víkend jsme zase pryč.Sice jsem byla cvičit jen párkrát, ale cítím, že mně to začíná chybět . Je mně po něm líp a pocit namožených a procvičených svalů je supr.Hrozně ráda bych napsala nějaký ten úbyteček, ale zatím nic.Ale na rohlík ani nesáhnu, to dodržuju,zvykla jsem si na fIT CELOZRNNÝ CHLEBA, JEN STŘÍDÁM SLUNEČNICOVÝ, ŽITNÝ AJ.Úplně to bez bílého pečiva jde. Teď ještě vyloučit přílohy - brambory, knedlíky atd...Míša Dolinová - herečka- která poslední dobou hodně zhubla - na můj vkus až moc-dnes psala, že jí jen maso, zeleninu a občas ovoce.To určitě nestačí, ale "strašně mě to láká - třeba by bylo 30 kg za chvilku pryč"...Tak holky, bojujte,Helo, zařaď mě, prosím, do tabulek, možná se ještě zítra ozvu.

Mischka (St, 30. 7. 2008 - 22:07)

Zdravím vás všechny děvčata
Mi, to je pěkné přání na závěr :-)
Pepko, udělej si času víc.. vím, že vy, co máte rodinu to máte časově náročnější, ale tak si říkám, že jsme zaneprázdněné všechny, jen každá trochu jinak.
Jedna moje kamarádka se mi přiznala k tomu, že když držela dietu, vařila zvlášť manželovi, zvlášť dětem a samostatně sobě. Obdivuhodný výkon!
Heli, ty jsi tady naše usměvavá víla, spolehlivá jako skála :-)
Zdá se,že Eva skutečně nepochopila, ale dle jejích stále stejným způsobem se rozšiřujících a stejných příspěvků bych řekla, že jí o žádné pochopení, natož pomoc, vůbec nejde.
Já se stále držím. Dnes jsem sklidila od několika kolegyň z opačné směny, co mě dlouho neviděly, podiv - že jsem snad zhubla nebo co! :-)) Tak mám radost a zase mě to povzbudilo k dalšímu pokračování.
I když, dneska mám trochu splín, je mi smutno a cítím se sama. Ale zase to bude brzy v pohodě.
Jeníčku pacholíčku, kde máš svou světničku? U nás se neohřeješ, budeš venku, ještě než se naděješ.. aneb, komu se nelení, tomu se modrá.. čus
:-) Hezký večer všem..

Mi (St, 30. 7. 2008 - 22:07)

Ahoj holky!

Omlouvám se, že na vás teď nějak nemám čas. Vím, že jsem slibovalal ,že tenhle týden bude líp, zatím není, ale kromě toho, že nestíhám tuhle diskuzi a číst a odpovídat na maily, má mse moc dobře... Stíhám běhat, stíhám jógu, v jídle se držím, mám radost ze života... Sice je děsný vedro, na které každý nadává, ale já si vzpomenu na minulý týden, jaká byla děsná zima, a hned je mi v tom vedru líp...

Přeju všem krásnou dobrou noc, pár centimetrů dolů a zítra ahoj!!!

jeníček kocoure (St, 30. 7. 2008 - 20:07)

Výška 180 váha 117 další míry snad ani uvádět nebudu,mohla by strana zelených zasáhnout a poslat na mě jednotku rychlého nasazení.Ať si trhnou,stejně si dám borůvkové knedlíky.

pepka (St, 30. 7. 2008 - 19:07)

ahoj děvčata nakukuji jak jste rozjeli debatu ,to je dobře ,no Heli gratuluji dcerce to je krásný věk my jsme slavili 18let loni v listopadu,že jsi hřešila,no to by si snad ani nebyla normální kdyby ne,nám včera šéf koupil na směnu melouna tak toho mužu ,jinak dneska muj jídelníček ,jeden samotný párek potom spánek potom čočka s pečivem dietní nic moc ,dojedení kopečku zmrzky po malym a plavání v bazku tot vše na směnu mam připravený zase meloun v krabičce,míry do tabulky nemam zatim jsem neměla čas ,takže děvčata pa

Reklama

Přidat komentář