Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

Mischka (Po, 18. 8. 2008 - 21:08)

Ahoj Vivian. Budeme rádi, když se tady podělíš o své zkušenosti a když se budeme moci radit a vzájemně podporovat.
Vítej :-)

VIANA (Po, 18. 8. 2008 - 20:08)

Zdravím holky,jdu do toho s váma,teda jestli mě vezmete.Mám 46roků,měřím 165cm a vážím 79kg-fuj,fuj.Ani to nemůžu napsat.Dietu začínám každý týden v pondělí ráno a na oběd už ji nedržím,to je vůle že?Ale jednou jsem zhubla 14kg ale to bylo po porodě,dlouho jsem kojila,to mi ted už ale nehrozí.Takže jsem se zdravě naštvala,jsem tlustá a něco s tím musím udělat.Takže ráno začnu a budu podávat pravidelné hlášení,držte mi pěsti a taky se přidejte.mám ráda polévky,tak si navařím zeleninovou a na tom vydržím.Zatím pa,pa VIANA

pepka (Po, 18. 8. 2008 - 14:08)

ahoj děvčata ahoj Renčo ,Heli vše nejlepší k dnešnímu svátku

renča (Pá, 15. 8. 2008 - 21:08)

Ahojky, teda jenom zírám jak se tady rozjela diskuze v době mé nepřítomnosti. Přibyla spousta nových zájemkyň, tak doufám, že to vydrží ale mám pocit, že někam zmizela Baculka a tak zdravím alespoň Pepku. Zítra se budu vážit, tak doufám, že se budu moci pochlubit novými úbytky.

Návštěvník (St, 13. 8. 2008 - 20:08)

Ahoj, a odkud jsi? Ja z Prahy a je mi 33. Potrebovala bych taky tak 10 kilko dolu (172 cm, cca 84 kg), ale i min by se hodilo.
Jestli jsi z Prahy, pojd chodit cvicit se mnou a podporovat se v ne!!zravosti.
Ahoj a hezky vecer
Lucka
kaminska"email.cz

Kačkax (St, 13. 8. 2008 - 19:08)

Teda ženský (Anka a Mi) já vás fakt obdivuju. Hlavně za tu pravidelnou stravu a pravidelný pohyb. To budu na sobě muset ještě hóóódně pracovat :-)

Mi (St, 13. 8. 2008 - 13:08)

Ahoj Anko,

tak jestli já bych ti mohla něco poradit, tak bych si jídlo rozdělila na 5-6 dávek během celého dne v pravidelných intervalech po 2,5-3hodinách maximálně, ale nejedla bych častěji, protože tělo taky potřebuje trávit a mít nějakou mezeru mezi jednotlivými jídly. Možná to nefunguje u každého, mě se fakt osvěčilo 2,5-3hodiny... Zpočátku jsem si i psala, kdy jsem jedla a kdy zas budu jíst.

Složení stravy jsem si rozdělila tak, že jsem snídala ráno plátek žitného tmavého chleba a kousek sýra a zeleninu. Pak svačila jeden kus ovoce. Pak normálně obědvala v závodce, jen přílohy jsem jedla z půlky. Odpoledne jsem jedla zeleninový salát, někdy s kouskem sýra. A večer pak vařenou/dušenou zeleniku a kousek ryby nebo kuřete - kousek tím myslím tak max. 50g.

K pohybu: pro redukci potřebuješ dlouhodobou aerobní zátěž v submaximální frekvenci - přeloženo do češtiny tělo začíná tuk spalovat až po 20-30minutách pohybu, tj. 15minut tě vysílí, ale spálíš jen cukry, vyhládneš, ale neshodíš... Proto je lepší třeba obden jet na rotopedu v kuse 90minut než každý den 20... Posilování je super na formování těla, zvláště pak, víš-li jak na strojích cvičit, nicméně na spálení tuku skutečně nefunguje... Na tvém místě bych možná věnovala 3 dny v týdnu spalování a dva dny v týdnu tomu formování... Dva dny v týdnu tělo potřebuje relax.

Anko, myslím, že se do tebe nikdo nepustil a nikdo ti nenadával, naopak... á ti fandím. Sama jsem dost shodila jen pravidelností a přísností k sobě samé. teď mi váha taky stojí ,ale vím, že vyjma malých hříšků nedělám nic špatně, takže to za pár dní zase půjde...

(27/12 jsem při výšce 170cm vážila 117kg, teď mám 84). Jím, jak jsem popsala výše, jen občas odpolední salát vyměním za něco sladkého (to jsou ty moje hříšky). Aerobním pohybem je mi běhání (ráno 40minut od pondělí do pátku, 2x týdně ještě 90minut večerní běhání a 3-4x týdně powerjóga na formování).

A pokud by ti takováhle pravidelnost nefungovala (může se stát), tak doporučuji navštivit interního lékaře a nechat si změřit metabolické hodnoty... Možná už tvoje tělo nereaguje, jak by mělo...

Jíst měsíc jen zeleninu, to zavání následným jo-jo efektem, to bych ti nepřála...

Jitka (St, 13. 8. 2008 - 13:08)

No všechny přípravky jsou nanic. Já zkusila jíst tak jak se má 5x denně malé porce a to je prostě jistota, že kila frčí pohodlně dolu. Zhubla jsem 6 kg za 1 měsíc a teď už držím další měsíc a 8 kg mám dole. Objednala jsem ABCDIETU a je to taková pohodička, každej den až domu a jsou to samé mňamky, však se koukněte www.abcdieta.cz, fakt doporučuji.

Kačkax (St, 13. 8. 2008 - 13:08)

Anko - já jsem ti nenadávala :-) A fakt na tebe myslím, ale nevymyslela jsem vůbec nic. :-(

renca (St, 13. 8. 2008 - 08:08)

Mas tam odpoledne a vecer moc ovoce (coz je samy cukr). Ovoce se ma jist jen dopoledne, a odpoledne spise zelenina a bilkoviny. Odpoledne k svacine si dej spise jogurt. Jidlo si rozdel do min. 5 davek.

Mi (St, 13. 8. 2008 - 06:08)

Ahoj holky hubnoucí,

moc vás zdravím po několikadenní odmlce, kterou způsobil jednak rozbitý monitor (od včera mám už nový), jednak hrozná honička v práci (ode dneška mám tři dny dovolené) a jednak moje extrémně špatná nálada (dnes je mi už líp)...

Každopádně, v jídle se držím, s pohybem to bylo podstatně horší, byla jsem běhat v pátek ráno a pak až v úterý, na józe jsem byla naposledy minulůý čtvrtek a půjdu až příští pondělí... No, ale netloustnu, držím se, to si říkám, že je hlavní... A ono tu zas půjde...

Gratuluju všem, co maj pár deka a cenťáčků dole! Hezké dny a ahoj v pondělí!!!

Juan (Út, 12. 8. 2008 - 21:08)

Jaká je nabídka Eviny? Vyzkoušel jste někdo?

berenike (Út, 12. 8. 2008 - 20:08)

ale jo prachy za to chce,ale žádná velká suma to není.

pepka (Út, 12. 8. 2008 - 19:08)

ale o penězích nepadla ani zmínka

devcatko (Út, 12. 8. 2008 - 19:08)

ze taha z lidi penize :-) a prudi na vsech moznych forech. Pokud na neco prisla, tak at to vyda a stane se milionarkou, protoze se to stane hitem roku :-).

pepka (Út, 12. 8. 2008 - 19:08)

ahoj děvčátka chci se zeptat jakej máte názor tady na tu nabídku Eviny

Mischka (Út, 12. 8. 2008 - 12:08)

Kačkox - gratuluji moc :-)

Kačkax (Út, 12. 8. 2008 - 05:08)

Ahoj kočky, dnes ráno 73.8 Což mě opravdu potěšilo.

jel28 (Po, 11. 8. 2008 - 20:08)

Máte problém s postavou?? Chcete shodit přebytečná kila?? Koukněte se na www.snama.cz/jel-active28

Eva (Po, 11. 8. 2008 - 12:08)

Omlouvám se za opětovné vložení stejného příspěvku.E

Reklama

Přidat komentář