Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

Keloba (Po, 21. 7. 2008 - 22:07)

Tak se chystám konečně se změřit(určitě povedu). Jen se chci zeptat, jak přesně, nebo kde měřit. Pas chápu, stehno kde? Uprostřed, úplně nahoře...Omlouvám se za asi základní neznalosti.Těch 65 kg byla nebo je moje výchozí váha, přiznávám se, že se úmyslně nevážím, mám pocit, že je to stejné, nebo snad i horší.Radši bych brala nějaké delší intervaly, protože já jsem taková povaha, že to chci hned, co nejdřív. Tak se chráním před zklamáním, které by teď určitě bylo.

Hela (Po, 21. 7. 2008 - 15:07)

Mi - 34 let

výška - 170 cm
váha - 84 kg
pas - 84 cm
boky - 109 cm
stehno - 60 cm

Hela - 44 let
výška - 164 cm
váha 83 kg
pas - 94 cm
boky - 116 cm ( - 1 cm ) hurá!
stehno - 64 cm ( - 1 cm )hurá!

Mína - 40 let
výška - 164 cm
váha - 111 kg ( - 1 kg ) hurá!
pas - ?
boky - ?
stehno - ?

Keloba - 45 let
výška - 160 cm
váha - 85 kg
pas - ?
boky - ?
stehno - ?

Baculka - 25 let
výška - 175 cm
váha - 87 kg
prsa - 101 cm
pas - 82cm
boky - 111 cm
stehno - 67 cm

Berenike - 27 let
výška - 167 cm
váha - 63.5 kg ( - 0,5 kg ) hurá!
prsa - 91 cm
pas - 76 cm
boky - 101 cm
stehno - 58 cm

Berenike, tobě taky velká gratulace. Teprve teď jsem zjistila, že si zhubla půl kg oproti minulému týdnu. Gratuluji!!!

Kdybych tam měla nějakou chybu, tak mě napište, já to opravím.

Možná jste si všimly, že já si tam nepíšu míry přes prsa, ani paže. Nahoře totiž zhubnu vždy a mám nahoře i o číslo menší velikost než dole, tak je pro mě důležitější měření dole.
Koukám, že Baculka i Berenike mají digitální váhu. Já se vážím na takový stoletý váze, možná, že časem investuju taky do digitální.

Míno a Kelobo zkuste sem napsat míry, ať je můžu doplnit, je to hlavně pro vaší lepší orientaci.

Mějte se všechny moc hezky a pište!

Hela (Po, 21. 7. 2008 - 14:07)

Zdravím všechny děvčátka. Tak máme po víkendu a dneska jsem na půl mrtvá. Bylo to náročný,
ale super. Počasí nám přálo, v sobotu skončil koncert a snad 10 min. po tom se spustil liják. Včera taky nepršelo, ale byla strašná zima. Oba koncerty byly hezký, ale mě osobně se víc líbil Katapult. To jsem si opravdu užila!!!

V sobotu i v neděli jsem pořádně hřešila, tak jsem nevěděla co mi ta váha dneska ráno ukáže. Představte si, že je to v pohodě. Váha ukázala stejně jako minulý týden, ale co je důležitější mám o 1 cm menší míry. Tak je vidět, že i zhřešit v jídle se může, samozřejmě ne každý den. Tak mám dneska radost a doufám, že to hubnutí jde i ostatním.

Míno přidávám se k velké gratulaci a jestli se držíš našich rad, tak ti ta váha určitě půjde dolů a zůstane tam. Hlavně vydrž.

Kelobo neohlížej se po ostatních, děláš to hlavně pro sebe ne? To co ti psala Mi bych ti napsala i já, tak se nebudu opakovat. Vydrž tu s námi, tady jseš v dobré společnosti, všichni máme stejný cíl a všichni víme jak je to těžké trochu shodit.

Mi ty jsi mi udělala takové chutě. Já mám taky trochu borůvek v mrazáku, je to tak na šest koláčů, tak s nimi musím šetřit. Koukám, že jsi měla pěkný cvičení. Sekat a hrabat trávu, to je taky pěkná dřina. Nebo máte sekačku? Ale i tak, myslím, že takový přirozený pohyb je lepší než dřít v posilovně. Akorát pak hrozně vyhládne ne? A co grilování nebylo? A jaký jste tam u vás měli počasí? Letos to snad ani není léto. Ne tedy, že bych milovala tropické vedra, ale příjemných 25 stupňu, to bych si dala říct.

Jinak děvčátka jedna rada. Udělejte si za odměnu nějakou radost. Já jsem si koupila za prvních pět kg kosmetiku. Musíte se taky trochu hýčkat, když se tak snažíte.

Jestli to stihnu tak napíšu nové míry pro všechny. Jinak zítra pa pa

Mi (Po, 21. 7. 2008 - 13:07)

Ahoj holky, moc zdravím po víkendu!

Míno, gratuluju k prvnímu ztracenému kilu... Uvidíš, že budou další, fakt se spíš zkus zaměřit na způsob života a tolik nesledovat kila, pak budeš překvapená, že to jde snadno... Každopádně držím palce, ať ti elán dlouho vydrží. Vycházky jsou super, zkus nějaké i ve všední den navečer po práci než půjdeš spát...

Kelobo, vůbec se netrap, prosím, nějakými divnými pohledy spolucvičících. Jendak to tak vůbec nemusí být - jen ty to tak vidíš, a druhak - i kdyby to tam bylo, tak ty jsi z těch, co sice mají kila navíc, ale chtějí s tím něco dělat, takže zasloužíš spíš obdivné nebo povzbudivé pohledy... Já ti fandím! Jen pozor na poskoky a skoky různých druhů a intenzity - při kielch navíc totiž mohou pěkně poničit nosné kloby kyčle, kolena, tak jestli se jim lze vyhnout, udělej to, místo skoků můžeš prostě šlapat na místě nebo nepřeskočit, ale odkročit z místna na místo...

Helo, jaké byly koncerty? Doufám ,že sis to patřičně užila a patřičně si i zahřešila. A dnes že se vracíš ke svému standartního režimu...

Já byla o víkendu na chalupě, sekali a hrabali jsme trávu a ještě jsem taky nasbírala spoustu borůvek a udělala koláče, které všichni jedli horké ještě z plechu. Já si nedala, což byl veliký výkon, borůvkové koláče totiž miluju...

Minulý týden jsem se vůbec nezměřila, ale snad nemám nikde nic navrch, oblečení (i to nejtěsnější) mi sedí dobře, nikde mě nic neškrtí a netlačí, takže potud pohoda. Slibuju, že se už konečně doopravdy změřím, aby Hela mohla doplnit tabulku...

Přeju pěkné podnělní odpoledne a ozvěte se, jak se máte... Nejen keloba, Mína a Hela ,ale i vy ostatní, co tu spolu hubneme...

Keloba (Po, 21. 7. 2008 - 13:07)

Tak se po delším víkendu zase ozývám a pokračuju v plánu. Jen chci říct, že v bodyformu jsem byla 3krát a mám pocit, že ty nohy mám tlustší než dřív.Vím, že tuk by se měl začít přeměňovat ve sval,ten bude asi těžší a ze začátku objemnější, ale tak brzo asi ne.Dnes jdu zase,nepříjemné pohledy spolucvičících se snažím nevnímat, ale je to hrozný, všechno se na mně třepe a ty poskoky...Nohy neunesu.

Mína (Po, 21. 7. 2008 - 07:07)

Ahoj kočky tak jaký byl víkend. Já docela super. S jídlem jsem se držela a byly dlouhé procházky. V pátek asi tak 5 km to sice není moc ale ještě jsem si doma trochu zacvičila. No a včera jsme byli na výletě a to bylo v nohách asi tak 15 km. Bylo to úžasné a fakt jsme se hezky prošli. Chtělo by to častěji. No a ještě jedna zpráva kilčo je dole. Ale pokud to půjde jako vždycky tak zhubnu tři kila a zase se mi to vrátí na původní váhu a mě už klepne.

Dado (Ne, 20. 7. 2008 - 22:07)

ti debyle po ťobje se tako blybjě čitajet ze ty mosym napysat ty pitell

dada (Ne, 20. 7. 2008 - 02:07)

Butte rády za každi kylo navýc.Aš to pako Václaf Klauz se svím s pyčymoskem zasyg fšecko posdražuje,tag se Vám Vaše kyla budo hodyt,neš umřete.

Baculka (So, 19. 7. 2008 - 19:07)

Tak si to Heli moc moc uzij a na vahu nemysli,at se tim zbytecne nestresujes. teeno,díky za recept - urco vyzkousim.

Hela (So, 19. 7. 2008 - 16:07)

Ahoj děvčata, všechny vás zdravím, za chvíli jdeme na ty Katapulty tak nemám moc čas. Novou tabulčičku sem dám v pondělí, takže i s vašema mírama.

Nevím jak na tom budu já, obávám se, že v pondělí u mě žádná změna nebude, protože teď o víkendu hodlám hřešit, samozřejmě s mírou. Chci si to pořádně užít, tak uvidím kolik bude v pondělí váha ukazovat.

Doufám, že nám bude přát počasí, zatím to je dobrý. Mějte se všechny moc moc suprově. pa pa

teena (So, 19. 7. 2008 - 14:07)

uvadzam tento recept je vhodny pri diete preto aj ta gramaz 100gramov)inak cuketu mozes aj vydlabat a naplnit ju chudym hovedzim mletym masom dat do alobalu ,pridaj koreniny ake chces a upec v rure) je to vyborne

teena (So, 19. 7. 2008 - 14:07)

ja zboznujem cuketu s cestovinami)
takze nakrajaj cuketu na kocky ,opraz ju na olivovom oleji s cesnakom,pridaj bazalku,a koreniny,medzitym uvar 100gramov cestovin z tvrdej psenice ,sced a zamiesaj s cuketou)super zijem v taliansku tak tu sa jedia vela cestoviny a zelenina,ryby tak ta nadvaha tu az tak nehrozi a pouziva sa hodne olivovy olej)

berenike (So, 19. 7. 2008 - 11:07)

Ahojky. Heli posílám slíbené míry:
věk: 27
váha: 63,5
prsa: 91
pas:76
břicho: 95 trápí mě nejvíc
stehno: 58
zadek: 101

no a teď jsem snědla kus čokolády. hrůza!!!

Baculka (So, 19. 7. 2008 - 10:07)

Děvčata,mam velkou radost,ze se nám to tu tak pekne rozrostlo, s tou tabulkou Heli je to suprova vec - Ke kazde z nas aktualni miry a vahy :o) Takze ja dnes :
Baculka 25 let
Vaha : 86.1 kg
prsa : 101 cm
pas : 82 cm
nejsilnejsi spek : 105 cm
boky : 111 cm
stehna : 67 cm

Od 9.5. jsem zhubla 11 kg - ale NIKDO v mem okoli si nevsiml... :( to je na tom desne stve.

Jinak hodne piju - uz jenom kvuli močáku...jelikož kdyz nekdy malo piju uz me zacina zlobit,tak radeji preventivne tak ty 2 litry urcite dam. Treba vcera jsme byli na pivu a 3 zdravotní jsem mela po dlouhe dobe :o) Babička me predzasobila okurkami,salatem a cuketami,tak budou nejake salaty. Holky,nemate nejaky recept na cuketu ? rychle-zdrave a bez kalorii ?

Jdu uklízet...tak abych mela nejakou cinnost. Pozdravuju Vás vseciii

Mi (Pá, 18. 7. 2008 - 15:07)

Míno, prostě si dávej malé cíle... 109 zní super proti 112, ne? Ale nejlíp ti stejně bude, až ucítíš, že když si hlídáš, co jíš a kdy jíš a kolik toho jíš - a je to všechno pěkně vyvážené, tak je ti líp a máš lepší náladu... A kila zmizí tak nějak mimochodem...

Mína (Pá, 18. 7. 2008 - 13:07)

Ahojky tak jsem tu zase asi jste mě přemluvily a občas sem na vás mrknu. Jen si nejsem jistá jestli jsem na tom správném místě. Je fakt že i nějakých sto kilo je v mém případě v nedohlednu ale pokud vydržím tak snad. Přeji vám všem krásný víkend.

Mi (Pá, 18. 7. 2008 - 13:07)

Holky, avšem vám přeju krásný víkend! Pamatujte, že když někde ujedete - přešvihnete svůj denní příjem nebo nezvládnete zařadit nějaký výdej energie, nevyčítejte si to! Spíš pak hned ten následující den uberte jídlo a přidejte malý pohyb. Ale ty hříšky si užijte fakt bez výčitek!

Ať se vám všem daří! V pondělí ahoj!

Mi (Pá, 18. 7. 2008 - 13:07)

Ahoj Helo,

to budš teda mít extra kulturní víkend - dva koncerty... Jsou aspoň v kryté hale nebo někde uvnitř? Abyste někde venku nezmokli...

My jedeme po dlouhé době na chalupu, nejezdíme tam moc často, jede nás celá banda, 10 lidí, k tomu jeden pes a jedna kočka... Těším se, že si půjdu zaběhat do lesa, kolem chalupy mám ideální běžecké kolečko a klouby se vysloveně radují, že nedusám po sídlštním asfaltu.

Vůbec jsem se nestihla změřit, asi si budu muset na to vyhradit jeden den v týdnu a určitou hodinu... Slibuju, že v pondělí nejpozději míry nahlásím, samoutnou mě to zajímá, když jsem od neděle tak děsně vzorná :-).

Ahoj a neutancuj se na koncertech k smrti!

Mi (Pá, 18. 7. 2008 - 13:07)

Ahoj Míno, co blázníš? Je v zásadě jedno, kolik kilo máš navíc, důležitý je, že máme společný cíl - těch kil se zbavit. Já když měla svých 117 (v prosinci), tak mi cokoli pod sto, pak i pod devadesát přišlo jako nedosažitelná hranice... A co, teď je mám, furt mám dost co shazovat, ale důležitý je, že si to celkově doveduvšechno užít, ne? Takže hlavu vzhůru a jestli se ti mezi námi líbí, do toho, za pár měsíců jsi tako něco přes osmde...

Hela (Pá, 18. 7. 2008 - 13:07)

Ahoj berenike - jestli teď nestíháš, tak se ozvi až přijedeš z dovolený. Chápu, že před dovolenou máš hodně co zařizovat. Kampak jedeš?
A na jak dlouho?

Reklama

Přidat komentář