Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

Eva (Po, 11. 8. 2008 - 12:08)

rozum21"seznam.cz
Dobrý den, píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu.

Kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila
jenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 5 až 7 kg za čtyři týdny spolupráce se mnou . Já jsem hubla 4 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 71,9kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěly, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala.Podívejte se na moje fotky na Dámě. E

Eva (Po, 11. 8. 2008 - 12:08)

rozum21"seznam.cz
Dobrý den, píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu.

Kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila
jenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 5 až 7 kg za čtyři týdny spolupráce se mnou . Já jsem hubla 4 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 71,9kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěly, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala.Podívejte se na moje fotky na Dámě. E

Mischka (Ne, 10. 8. 2008 - 21:08)

Ahoj holky, všechny vás zdravím :-) Tady to žije, to je supr.

Heli, ahoj přeji ti, ať relax trvá a řádně si odpočineš a načerpáš síly.

Jani, první si přečti příspěvky zpět v diskusi. Zejména u děvčat, které to už dokázaly. Když se budeš chtít na něco zeptat, tak se ptej, rádi ti poradíme. A vítej.

Já měřím stejně jako ty. Když mi kolegyně z práce řekly, že jsem určitě zhubla, vlezla jsem na váhu a měla jsem 75kg. Takže vím přesně jak se cítíš :-) a jsem ráda, že jsi nás našla a že vydržíme společně až do konce.

Dnešní míry
Váha 70,8
Pas 84
Boky 106
Stehno 64

Držím všem palečky!

jana (Ne, 10. 8. 2008 - 20:08)

Ahoj holky,
tak jsem náhodou přišla na tyto stránky a moc se mi líbí. Já mám také problémy s postavou. Měřím 163 cm a vážím 78 kg brrr. Už mě to vážně nebaví být tlustá!!! Začínám hubnout. Dá mi někdo pár rad, jak do toho?

pepka (So, 9. 8. 2008 - 21:08)

ahoj Heli ty se máš ,zasloužíš si odpočinek,já jsem dneska po vydatné véče s kolegyněmi s práce ,alespon jsem odolala zákusku a pokecali jsme si při cestě zpátky předemnou ošklivá nehoda ,mladý kluk s holkou v autě auto na maděru čert ho vem a bud motorkář nebo cyklista nevim jak se to stalo nakládala už je sanitka a já koukal co nejdřív být pryč ,protože každý řídí a čumí to je nejlepší na další bouračku ,takže jsem s toho vyklepaná ještě těd holky pa zase zítra

Hela (So, 9. 8. 2008 - 18:08)

Ahoj zlatíčka,
jenom jsem nakoukla, jestli tady nezahálíte a všechny vás moc pozdravuji hlavně Mi a Pepku.

Já jsem teď u rodičů, takže les, klid a ticho. Relax na nervy. Už jsem to fakt potřebovala. Celý rok mezi lidma, tak teď jsem potřebovala na chvíli utéct.

Mějte se všechny moc moc krásně a držte se !

kačkax (Pá, 8. 8. 2008 - 19:08)

Tak dnes mi můj tatínek s cukrovkou potvrdil, že meloun může. Dokonce loni se nám jich hodně urodilo a cpal se s nima i před kontrolním vyšetřením krve, které pak dopadlo dobře.

pepka (Pá, 8. 8. 2008 - 17:08)

Anko já před tebou smekám já bych to nezvládla ,já jim vše a snažim se nejíst sladké a doufám,že zhubnu a když né tak přitvrdim

Mi (Čt, 7. 8. 2008 - 22:08)

Ahoj holky, všechny vás moc zdravím!

Kačkox, taky mám nejhorší ze všeho břicho a nejvíc tuku právě v něm... Říkám si ,že velký zadek nebo silná stehna by mi nevadilo tolik...

Pepko, jsi dobrá, že se držíš, já mám tenhle týden taky celkem vzorný! Sláva!

Anko, jestli jíš, jak popisuješ, tak si zaděláváš na takový jojoefekt, že se pak nestačíš divit, jak kila poletí nahoru. Že by bylo dlouhodobě udržitelné nejíst žádné přílohy a odpoledne už jen ovoce a zeleninu, tomu se mi nechce věřit... Myslím, že kvalitnější, i když na hubnutí asi o dost pomalejší cesta je jíst od všeho maličko a k tomu dostatek pohybu a takhle prostě pořád... Asi bych taky zhubla rychle pár kilo, kdybych přestala jíst k obědu přílohu a navečer rybu, ale za týden nebo dva bych vybílila lednici jaký bych měla hlad...

No, přeju všem hodně štěstí a hodně víry v jejich hubnoucí cesty a metody. A krásný víkend! Já jedu do Písku!

Paja (Čt, 7. 8. 2008 - 21:08)

a ten doktor vi ze odpoledne jis jenom ovoce a zeleninu? nemela by tam byt i nejaka bilkovina?

pepka (Čt, 7. 8. 2008 - 15:08)

tak jsem zase tady včéra jsem to zvládla bez větších dietních prohřešku,kačkax píšeš ,že máš problémy s břichem já taky mam široký pas ,pomáhá na to cvičení,dobré na to bývalo nevím jestli to ještě existuje bylo to na zemi vypadalo to jako gramofonová deska a na tom si se točila,takže děvčata dneska trochu rýže a omáčka malá porce žemlovky ,než pujdu do práce tak jeden chléb slabě potřený máslem a pažitka a v noci v práci mrkvička ted jsem byla v bazénu a jdu uklízet,Anko proč nejíš melouna vždycky jsem si myslela,že pusobí močopudně a to že je dobré,takže děvčata pa

kačkax (Čt, 7. 8. 2008 - 10:08)

Mi - já mám tedy taky hodně jiný typ postavy. Všechnu svou nadváhu nosím na břiše. Takže vše jako Mischka jen v pase mám 104. Se to fakt stydím napsat.

Anko - o tobě přemýšlím, ale nic jsem nevymyslela. Jen vím, že mých 75 kg je na můj typ postavy už maximální hranice. Už cítím, že to při sportu není ono a že tahám víc než na co je moje kostra dimenzovaná (výška 163). Takže u tebe si to neumím představit.

Mimochodem nemáte někdo zkušenost s hubnutím břicha, když je to vaše problémová partyje? První mi půjde dolů zadek, nohy a pokud pak i jen půl kila přiberu, bude to na břichu. :-(

Mi (St, 6. 8. 2008 - 23:08)

Juj, tady je pěkně živo... Ahoj všem stálicím i nově příchozím...

Anko, za jakou donu jsi zhubla a za jakou nabrala zpět?

Při 155cm je 89 kg regulérní obezita, to asi víš, ale jistě se ti to podaří dát dolů...

já taky zhubla poměrně rychle a bez velkého omezování 33kg, teď mi váha už třetí měsíc stojí, ale nijak mě to netrápí, cítím se dobře, hodně cvičím (každý den běh, 1x týdně palvání a 4x týdnbě powerjóga), hlídám si jídlo a říkám si, že tělo si zas něco pustí... Chce to trpělivost a vytrvalost, v tom je síla...

Mischko, jedna zmrzlina odpoledne je špatně... Nicméně nikoli ta zmrzlina, jsem toho názoru, že má-li jeden zhubnout trvala a v pohodě, občas musí zahřešit, ale spíš bys odpoledne měla sníst ještě kus nějaké zeleniny a k tomu třeba kousek sýra... Aby tělo dostalo nejen pochoutku, ale i něco kvalitního na zpracování...

Kačkox, ať se ti hezky houbaří, mě zítra čeká zas jen práce, takže bych s tebou měnial okamžitě...

kačkax (St, 6. 8. 2008 - 20:08)

Tak jsem si dala lekci Fitboxu a valím spát. Zítra si mě v 4:45 vyzvedne tatínek a bude mě nejmíň dvě hodiny honit po lese (jak ho znám) jedem na houby :-)

Jana (St, 6. 8. 2008 - 13:08)

Anko, kolik je ti let? Máš 34 kg nadváhu /nespletla ses?/ a zvládáš takovou tělesnou námahu téměř denně. To teda musíš být dobrá.

pepka (St, 6. 8. 2008 - 13:08)

ahoj děvčátka tak jsem po noční a dneska jsem v práci v noci hřešila ,na svačině jsem si dala sýrovou telku,kalorická bomba ,snažim se v noci jíst jenom ovoce a když ráno přijdu domu tak už nejim a najim se až se vyspim ,je to duvod kvuli kterému jsem se zpravila ,protože jsem ráno jedla a šla spát potom šli kila nahoru,takže uvidíme včéra jsem měla i o kilo méně,takže uvidíme v sobotu jdu s koleginěmi na véču tak doufám,že to nezazdim,vítám nováčky a samozřejmě zdravím stálice holky pa

Mischka (Út, 5. 8. 2008 - 20:08)

Hezký večer holky. Moc tě zdravím kačkox. Jsme úplně stejně vysoké :-) a začínala jsem hubnout se stejnou váhou jako ty.
Mi máš pravdu. Jsem trochu rozjetá. Ale zase tvoje postava je vyšší, zřejmě proto jsi objemově menší, i když vážíš více.
Jinak já dnes hřešila. Zašla jsem si v práci na oběd - vrabec s bramborem a odpoledne jsem měla zmrzlinu. Bylo to současně ale mé jediné jídlo.
Zpevňovat se snažím, koupila jsem si minulý týden knihu Bodybuilding a také jak jsem již zmiňovala, opatřila jsem si DVD s cvičením Hanky Kynychové.
Kači, ať se ti daří, moc držím pěsti. A jsem ráda, že je nás tady tolik a že diskuse pěkně žije.
Berenike, gratuluji k úbytku 1 kg :-) věřím, že i přes ten nepodařený víkend se to zase vrátí tam, kde na dovči..

kačkax (Út, 5. 8. 2008 - 20:08)

Tak jsem si dnes byla zaplavat. Doufám, že ne naposledy :-)
Keloba - možná sis ten první cíl měla dát nějaký nižší. Co? Ať máš dřív pocit, že se něco děje.

Keloba (Po, 4. 8. 2008 - 23:08)

Tak se naše skupinka pěkně rozšiřuje, že?Bude veseleji.I když upřímně - co bych za to, Bereniko , dala,kdybych měla tvou váhu. Ale asi spokojená nejsi a necítíš se dobře.Je dobře zachytit to v začátku - jak se ta kila rozjedou a člověk nad nimi ztratí kontrolu,jdou nahoru snad geometrickou řadou.
Mi - ještě ty vůně nemám pořádně promyšlené, těch prvních 10 kg asi chvilku potrvá, mezitím už budu vědět. U toho nejvyššího, posledního cíle(pokud se tam vůbec někdy dostanu )bude asi Angel od Muglera. Je drahý a hodí se podle mě jen na štíhlou, upravenou, sebevědomou dámu, na jinou ne. No a z těch dílčích cílů - ještě to nemám přesně rozmyšlené, ale jsem na sladší orientálky, tak snad nějaký Boucheron, Chacharel,, Jesus del Pozo...fakt zatím nevím, ale těším se, až budu vybírat.Jak se odměníš ty, nebo i ostatní?Moc mě to zajímá. Ale vím, že nejdůležitější je - mít se ZA CO-ODMĚNIT.Tak bojujme!

kačkax (Po, 4. 8. 2008 - 21:08)

jen ať zpevní postavu i to potřebuju. Ale udýchaná jsem u toho byla dost,takže nějaká aerobní činnost tam v tom FITBOXU taky bude.

Reklama

Přidat komentář