Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

Hela (St, 30. 7. 2008 - 16:07)

Doufám, že do zítra se tady objeví víc příspěvků, než dnes. Asi jste všichni u vody, tak písněte aspoň pár řádků, jestli v tom vedru žijete, cítím se tady nějaká opuštěná. pa pa

Hela (St, 30. 7. 2008 - 15:07)

Ahoj děvčátka, všechny vás moc zdravím a přiznávám své hříchy ze včerejška, kdy jsme slavili dceřiny 18 narozky.

tak jsem spapkala : boloňské špagety - poloviční porci, 2 chlebíčky, 1 kousek dortu Harlekýn a výborný šampusek. Doufám, že vám nedělám chutě, prostě nešlo odolat.

No, ale, aby toho nebylo málo, tak měla dneska jedna kolegyně narozeniny a když jsem přišla do práce, tak už byly opět nachystány chlebíčky, slaný záviny, spousta slaných blbostí a samozřejmě šampusek. Dnes jsem tedy odolala, co se týče jídla, ale šampusek jsem si dát musela, ale asi půl skleničky. Takže dnešek docela v pohodě.

A opět, aby toho nebylo málo, tak nám šéf, řekl, že zítra nás zve náš nový vedoucí na oběd do jedné restaurace, kde se chce s námi oficiálně seznámit. Už to vidím, že zase objednají nějaké kalorické bomby a kdoví jestli nebude opět šampusek.

No prostě tento týden vidím velice černě, ale budu se snažit, abych aspoň nepřibrala, když už určitě nic nezhubnu.

Chce se k nám přidat Jana, tak doufám, že jí tady všichni hezky uvítají a já jí samozřejmě řadím do naší tabulky, pokud nikdo nebude proti.

Mi - 34 let

výška - 170 cm
váha - 84 kg
pas - 83 cm
boky - 107 cm
stehno - 60 cm

Hela - 44 let

výška - 164 cm
váha 82,5 kg
pas - 93 cm
boky - 115 cm
stehno - 64 cm

Mína - 40 let

výška - 164 cm
váha - 111 kg
pas - ?
boky - ?
stehno - ?

Keloba - 45 let

výška - 160 cm
váha - 85 kg
pas - ?
boky - ?
stehno - ?

Baculka - 25 let

výška - 175 cm
váha - 87 kg
prsa - 101 cm
pas - 82cm
boky - 111 cm
stehno - 67 cm

Berenike - 27 let

výška - 167 cm
váha - 63.5 kg
prsa - 91 cm
pas - 76 cm
boky - 101 cm
stehno - 58 cm

Mischka - 29 let

výška - 163
váha - 72,4 kg
pas - 86 cm
boky - 107 cm
stehno - 65 cm

Renča - 39 let

výška - 168 cm
váha - 82,5 kg
pas - 91 cm
boky - 117 cm
stehno - 71 cm

Jana - věk: 54

výška: 175
váha: 84 kg
prsa: 104 cm
pas: 86 cm
boky: 112 cm
stehno - ?

Jana (St, 30. 7. 2008 - 11:07)

opravuji: pas

Jana (St, 30. 7. 2008 - 11:07)

Ahoj Heli, chtěla bych se k Vám připojit. Také potřebuju zhubnout alespoň 5 kg. Ještě lépe 10 kg, ale v to si netroufám doufat.
věk: 54
výška: 175
váha: 84 kg
prsa: 104 cm
pás: 86 cm
boky: 112 cm
Ahoj a zařaď mě do tabulky.

G (Út, 29. 7. 2008 - 16:07)

Měla bych zájem o Adipex, pokud ještě je. Je to pro známou, která je ochotna investovat max. 1.500,- Předání os. v Praze.
Gábina tel: 777 922 041 email: GabriellaS"seznam.cz

Hela (Út, 29. 7. 2008 - 15:07)

Ahoj Renčo, hned tě připisuji do naší společné tabulčičky. Koukám, že máš podobné míry i váhu jako já, jenom jseš vyšší, takže jseš na tom přece jenom o chlup lépe.

T A B U L K A K E D N I 29.7.08
=========================================================

Mi - 34 let

výška - 170 cm
váha - 84 kg
pas - 83 cm ( - 1 cm ) hurá!
boky - 107 cm ( - 2 cm ) hurá!
stehno - 60 cm

Hela - 44 let

výška - 164 cm
váha 82,5 kg ( - 0.5 kg ) hurá!
pas - 93 cm ( - 1 cm ) hurá!
boky - 115 cm ( - cm ) hurá!
stehno - 64 cm

Mína - 40 let

výška - 164 cm
váha - 111 kg ( - 1 kg ) hurá!
pas - ?
boky - ?
stehno - ?

Keloba - 45 let

výška - 160 cm
váha - 85 kg
pas - ?
boky - ?
stehno - ?

Baculka - 25 let

výška - 175 cm
váha - 87 kg
prsa - 101 cm
pas - 82cm
boky - 111 cm
stehno - 67 cm

Berenike - 27 let

výška - 167 cm
váha - 63.5 kg ( - 0,5 kg ) hurá!
prsa - 91 cm
pas - 76 cm
boky - 101 cm
stehno - 58 cm

Mischka - 29 let

výška - 163
váha - 72,4 kg ( - 0.9 kg ) hurá!
pas - 86 cm ( - 2 cm ) hurá!
boky - 107 cm
stehno - 65 cm ( - 1 cm ) hurá!

Renča - 39 let

výška - 168 cm
váha - 82,5 kg
pas - 91 cm
boky - 117 cm
stehno - 71 cm

Ještě počkám, jestli sem dá míry Pepka a pak bude nová tabulka až někdy příští týden, třeba příští pátek. Napište jestli souhlasíte, eventuelně jestli má někdo nějaký nápad na vylepšení. Všechny nápady jsou vítány!

Hela (Út, 29. 7. 2008 - 14:07)

Ahoj Mischko, jak vidíš tak Eva tě asi nepochopila, ale já tě chci pochválit za to jak pěkně si jí odpověděla. No někdo hold má dlouhý vedení, myslím tím samozřejmě Evu.
Ještě jednou ti móc móc blahopřeji k tvým výsledkům. pa pa

renča (Út, 29. 7. 2008 - 14:07)

Ahojky, takže udávám čísla do tabulky:
věk : 39
váha: 82,5 kg ( před tím to byl překlep )
výška : 168 cm
pas : 91 cm
břicho : 107 cm
boky: 117 cm
stehno : 71 cm
Prsa a paži neuvádím, protože tam vždycky hubnu nejrychleji a nejvíce. Mějte se!!!

Hela (Út, 29. 7. 2008 - 14:07)

A V O ! UŽ JEDNOU TI TADY ODPOVÍDALA MISCHKA A TY SEM DÁŠ STEJNÝ PŘÍSPĚVEK ZASE. jESTLI JSEŠ DEALERKA ČEHOKOLI, TAK BĚŽ NA JINOU DISKUZI, TADY SE NECHYTÁŠ. A VÍŠ PROČ? PROTOŽE TADY JSOU SAMÉ CHYTRÉ HLAVIČKY, KTERÉ NA TAKOVÝ ŘEČI NENALETÍ. TAKŽE S B O H E M!!!!!!!!!!!!

Hela (Út, 29. 7. 2008 - 14:07)

Ahoj děvčátka, tak tu máme další slunečný den, jenom škoda, že ho musím trávit v práci. Doufám, že až budu mít dovolenou, tak bude taky hezky.
Dneska bude oslava, protože dcera má 18 let, poručila si udělat boloňský špagety, chlebíčky, jednohubky , slaný blbosti a samozřejmě dort. Takže dneska to vidím černě. No zítra budu referovat, budu se snažit uždibovat, ale nevím nevím jak to dopadne. Oslavit to musíme, je to hrozný jak ten čas letí. Nedávno to bylo malý batole a teď dospělá ženská. Tedy jenom podle data narození, rozum má někdy na deset. Někdy je to naše zlatíčko a někdy bych jí s chutí někomu darovala, to když má ty svoje nálady.

Ahoj Renčo, jsem ráda, že jsi se ozvala. Snad budeš mít brzy opravený počítač a budeš přispívat pravidelně. Ráda tě zařadím do naší tabulky, ale napiš mi věk, výšku, váhu a míry. Je nás tady čím dál tím víc a to je dobře.

Samozřejmě vítám naší ztracenou dceru a to Pepku. Tak co kočičko, koukám, že si se neutopila a doufám, že se ti tam aspoň trochu zmírnily ty potíže, které si měla. A co kluci doma? Váš dům pořád stojí? No teď budeš asi potřebovat týden na to, aby si se zase aklimatizovala. Až budeš mít čas tak písni svoje míry, ať tě můžu dát do naší společné tabulky. Zatím pa pa

Eva (Út, 29. 7. 2008 - 13:07)

Profil
Zpráva
Přítel
Ignorovat
Dobrý den, píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu.

Kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila
jenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 4 až 6,5 kg za tři a půl týdne spolupráce se mnou . Já jsem hubla 3 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 73,1kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěly, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala. E
PS: Má dnešní váha 72,3.

renča (Út, 29. 7. 2008 - 13:07)

Ahojky Pepko, ještě jsem se nestihla seznámit se všemi nově příchozími, neboť mám PC pořád v opravě. Hlásím, že dovolená s pohybem byla super nechala jsem tam minimálně 2 kg. Každý den ráno ve čtvrt na osm jsme chodily plavat do bazénu na půl hoďky před snídaní. Potom byly 2 hodiny cvičení od půl desáté do půl dvanácté. Pak následoval oběd a odpočinek a potomod pěti do šesti opět hoďka cvičení a hoďka v bazénu. Pak jsem byla na dovolené s rodinou ve Slatiňanech a tam to byla výkrmna. Ale každé ráno jsem chodila běhat takže se te´d chlubím váhou 84,5 kg. Tak a jdu si Vás dočíst.

Mischka (Po, 28. 7. 2008 - 21:07)

Ahoj Pepko, tebe tady dlouho nebylo vidět :-) Když jsem šla do této diskuse, přečetla jsem si všechny příspěvky :-)
Jsem ráda, že jsi napsala. Stará parta by se neměla trhat, byly jste fajn tým.
Z těch kil si nič nerob :-)

pepka (Po, 28. 7. 2008 - 18:07)

ahoj děvčata všechny zdravim tak jsem tady o tři kila těžší takže hambářka ,jenže dovolená neodolala jsem,nějak tu nevidim Renču spoustu nových to je dobře,alespon nás bude víc

Hela (Po, 28. 7. 2008 - 16:07)

Ahoj děvčátka, tak nové míry k 28.8.08
--------------------------------------
Mi - 34 let

výška - 170 cm
váha - 84 kg
pas - 83 cm ( - 1 cm ) hurá!
boky - 107 cm ( - 2 cm ) hurá!
stehno - 60 cm

Hela - 44 let

výška - 164 cm
váha 82,5 kg ( - 0.5 kg ) hurá!
pas - 93 cm ( - 1 cm ) hurá!
boky - 115 cm ( - cm ) hurá!
stehno - 64 cm

Mína - 40 let

výška - 164 cm
váha - 111 kg ( - 1 kg ) hurá!
pas - ?
boky - ?
stehno - ?

Keloba - 45 let

výška - 160 cm
váha - 85 kg
pas - ?
boky - ?
stehno - ?

Baculka - 25 let

výška - 175 cm
váha - 87 kg
prsa - 101 cm
pas - 82cm
boky - 111 cm
stehno - 67 cm

Berenike - 27 let

výška - 167 cm
váha - 63.5 kg ( - 0,5 kg ) hurá!
prsa - 91 cm
pas - 76 cm
boky - 101 cm
stehno - 58 cm

Mischka - 29 let

výška - 163
váha - 72,4 kg ( - 0.9 kg ) hurá!
pas - 86 cm ( - 2 cm ) hurá!
boky - 107 cm
stehno - 65 cm ( - 1 cm ) hurá!

Veliká gratulace a omlouvám se, ale na psaní nemám dnes čas snad to bude zítra lepší. V práci to pořád stojí za však víte co myslím.
Víkend byl supr docela jsem si vyčistila hlavu, ale jen co jsem přišla do práce už to zase začíná. Už abych měla dovolenou.

Všem přeji moc krásný den a zítra se polepším. pa pa

Mischka (Po, 28. 7. 2008 - 12:07)

Mi, gratuluju ke krásným centimetrům dole!!!!

Abych navázala, co zmiňuješ ve svém příspěvku - přesně tak :-) a navíc každý, kdo zde přijde, může zalistovat pár stránek zpátky a přečíst si, jak jsi svých úspěchů dosáhla ty i ostatní.
Kdo chce poradit, napíše to sem. Vyřešeno. O tom žádná.
Mimochodem - tvůj recept je skvělý. A hlavně obdivuji, jak jsi se překonala ve sladkém.
Je pravdou, že pokud člověk pravidelně po krátkých intervalech (2-3h) dodává tělíčku to, co potřebuje, nekolísá mu hladina cukru v krvi a nehoní ho tím pádem mlsná :-) A když k tomu přidá ještě pohyb, tak je to paráda.

Míno piš piš :-) Jsem ráda, že se s námi budeš dělit o tvé aktivity.

Víte co mě holky napadlo? Život to jsou protiklady - den/noc, jin-jang, léto/zima
Chci říci,že život jsou protiklady a všechno mezi nimi. Není celý rok jen léto, nebo jen zima. Proto neberme drobný neúspěch jako selhání. Na naší cestě nás potká i neúspěch, který je ale součástí našeho boje (i života jako takového) :-)
Byla bych ráda, kdybyste psaly i tehdy, když vám centimetr nebo váha neposkočí dolů.. I to je užitečné.
Pořád jsme spolubojovnice a jedna prohraná bitva není prohraná válka a už vůbec to není žádná tragédie :-)

Nikdo na nikoho tady nebude pohlížet tak, jak to známe ze svého okolí.

Třeba já. Měly jste vidět, jak si mě kolegyně dobíraly, když zjistily, že "držím dietu". To byl boj :-) a dlouho na mě nebylo nic vidět a když si člověk uzobne něčeho, co má být dle nich tabu - to jsou páni škodolibé komentáře :-)
Takže až se ti Mínečko váha zase nepohne, tak napiš, a my tě podpoříme, nebo ti popřejeme dobrý chuťan :-)

Nic není černobílé a člověk si musí i zahřešit :-)

Tak, dnes ráno jsem byla na školení asi osm kilometrů od místa bydliště a zajela jsem si tam na kole :-) abych spláchla ty ranní chlebíčky s máslem. Ehm - byly fakt dobré (chichot)
Jsem moc ráda holky, že jsem narazila na tuto diskusi :-)

Mi (Po, 28. 7. 2008 - 10:07)

Ahoj Mischko, moc kezky jsi to Evě napsala... Jsou to přesně takové nekonkrétní věci, které sem napsala... Kdyby chtěla komukoli pomoci nějakou odbou radou, stačí napsat - zhubla jsem tak a tak, zafungovalo mi tohle a tohle...

Já taky zhubla hodně kilo za krátkou dobu, ale rozhodně si nemyslím, že jsem tím fundovaná rozdávat rady lidem okolo, ale všem ráda napíšu, jak jsem toho dosáhla...

Pravidelné malé porce jídla - po 3 hodinách - zelenina, libové maso, kvalitní přílohy (rýže, kuskus, pohanka, sem tam kousek bramboru), kvalitní sýry, později pak i kousek ovoce v dopoledních hodinách. Pitný režim. A dostatek pohybu (dle některých nadmíra pohybu, ale já si to fakt užívala a doteď užívám).

Zkrátka tohle mi zafungovala a hlavně to pro mě nebylo žádné omezení, snad jen několi prvních dní, než jsem odvykla sladkému...

Mischko, díky ti za tvůj příspěvek, je velmi dobrý pro ty, co chtějí, ale zatím nevědí jak. Doufám, že Evě nikdo na lep nesedne - pokud je dealerka čehokoli. A jestli je skutečně tak čistá duše, může se tu s námi podělit o to, jak se svých kil zbavila - inspirovat tak někoho, ne?

Mi (Po, 28. 7. 2008 - 09:07)

Helo, ahoj, jak se máš? Omlouvám se, že jsem teď byla takový nespolehlivý a špatný společník, tenhle týden všechno napravím - výpadky v diskuzi, svůj sice dobrý, ale nepravidelný jídelníček i vynechání pohybu...

Budu ráda, když se ozveš, jaký jsi měla víkend.

Mi (Po, 28. 7. 2008 - 09:07)

Ahoj Míno,

kdybys fakt chtěla, tak ti svůj rotoped dám, respektive prodám za to, za co jsem ho já sama koupila, tj. za 500,- Kč, plně funkční, s nastavitelnou zátěží, měřičem tepu, kalorií a kdoví čeho. Teď je v bytě kamarádky v Praze u Palmovky (Praha 8), takže bys ani nemusela k nám do "vidlákova" :-)))

Mi (Po, 28. 7. 2008 - 09:07)

Ahoj holky,

tak moje ekvádorská a švýcarská návštěva je pryč a já od neděle opět najela na svůj pohodový stravovací a pohybový režim - jím už zase pravidelně v navyklé časy, včera i dnes už jsem byla běhat, dnes odpo jdu zase na jógu. Mám dobrou náladu a cítím se dobře.

Svou aktuální váhu neznám (furt nemám doma váhu), ale dnes ráno jsem se změřila a tak mohu napsat, že

pas: 83cm (tedy -1cm)
boky: 107cm (tedy -2cm)
stehno 60cm (tedy mínus nic, ale to nevadí).

Je to měření asi po 14 dnech nebo3 týdnech, jsem spokojená.

Přeju vám všem krásný den, radost a motivaci z pohybu a dobré zdravé jídlo.

Reklama

Přidat komentář