Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

dáda (Út, 25. 3. 2008 - 18:03)

Ahoj já jsem dnes poprvé na těchto stránkách, v minulém roce jsem trochu zhubla tak 10kg, teď mám cca 85 a začínám zas jít nahoru. Nechtělo se mi tomu věřit ale měla jsem partnera kila šla dolů. Jsem sama a šup kila letí nahoru. Nutí mě to pořád něco chroustat a vůle se někam vypařila. MRCHA!!!!!! Tak pa

renča (Út, 25. 3. 2008 - 14:03)

Tak už jste se doufám všichni pobavili na cizí účet, dušička si ulevila a může být konečně klid. Pepko, Baculko, kde jste? Kam jste se ztratily? Já začínám opět od nuly.

Návštěvník (Po, 24. 3. 2008 - 17:03)

pokud chcete zhubnout napiste mi na mail : jsemnenazranasvine"stejnenezhubnu.com

Ála (St, 19. 3. 2008 - 13:03)

Ahoj, mě se podařilo od ledna zhubnout 7 kilo a dalších 8 mám plánuju zvládnout do podzima, vím že to teď půjde o moc pomaleji. Můj recept - jíst víckrát za den malé porce (mám v práci plný šuplík rýžových "polystyrenů", mrkve a jablek, hodně pít minerálky a zelený čaj, o trochu víc cvičit, netrápit se zbytečně hlady.
Jo a taky jsem začala jíst podle své krevní skupiny O - tzn. víc masa a zeleniny, žádné přílohy kromě rýže, žádné pečivo ani těstoviny.
Kromě toho ještě od půlky ledna beru Reduxil - ne že bych věřila v jeho zázračné účinky, ale obsahuje prý mořské řasy, které pro svojí krevní skupinu potřebuju, ale v jiné formě bych je do sebe asi nedostala... Asi zafungovaly všechny způsoby dohromady, ale hubne se mi opravdu dobře, nejsem unavená a cítím se skvěle. Tak mi držte palce, ať nepřijde JOJO :o)

Hanka (Pá, 14. 3. 2008 - 10:03)

Zdravím, pokud chcete skutečně zhubnout, ozvěte se mi na mailík reprex"seznam.cz, společně něco zkusíme vymyslet. Hanka

ILONA (Čt, 13. 3. 2008 - 21:03)

MŮŽEŠ MĚ TAKY POSLAT TU 90DENNÍ DIETU, JSEM NA TOM STEJNĚ.DÍKY MOC ZA OCHOTU.MŮJ MEIL JE SERA14"SEZNAM.CZ DÍKY MOC

Baculka (St, 12. 3. 2008 - 22:03)

Ahojda holky, no ja mam 93 a nehnu s tim a nehnu... proste ten pohyb dela hooodne moooc !!!! a ja nemam zadny .

pepka (Po, 10. 3. 2008 - 15:03)

zdravím Renču já taky na sobě začínam o víkendu byl víkend oslav takže nic moc,takže až příště jdu na ples,takže budu tančit a uvidíme

renča (Ne, 9. 3. 2008 - 11:03)

Tak zdravím své spolubojovnice, hlavně Baculku a Pepku, které tady se mnou začínaly. Hlásím návrat z příšerných pracovních povinností a nový začátek ( kolikátý už já vím!!!!). Ale teď už by to fakt mělo být ono. Všechny nejhorší povinnosti už mám snad za sebou, teď už bude jenom rutina. Tak se zavazuju podávat každý týden hlášení. Současná váha už je mimo tuto škatulku nějakých 86,5 kg.

kulička (So, 8. 3. 2008 - 13:03)

moc děkoji trpím a na mimčo se moc těším

Jiná baculka (So, 8. 3. 2008 - 13:03)

Kuličko, netrpíš náhodu taky na zadržování vody v těle, pokud ano, tak to po porodu půjdeš s váhou hodně dolů. teď se netrap a těš se na miminko.

Sarca (So, 8. 3. 2008 - 10:03)

jejda
kojem=kojenim

Sarca (So, 8. 3. 2008 - 10:03)

Ahoj Baculko, chce to jen vydrzet. Ja taky jeste nemam 75 i kdyz bych radsi 65, ale plizenim vpred toho dosahnu. Vis proc vlastne hubnu? Abych pak mohla zase pribrat, chteli bysme miminko, ale pri moji vychozi vaze 83 kg, bych po 9 mesicich vypadala jak vorvan. Takze ted pracne zhubnu,pak zase priberu a pak tu budu brecet jako kulicka :-)
Kulicko, ty se neboj, urcite zhubnes, po porodu jdou nektera kila automaticky dolu a kojem tez. Hlavne se tim ted nestresuj, musis byt v pohode....chces prece zdravy miminko.

kulička (Pá, 7. 3. 2008 - 17:03)

ahoj holky je mi 29 a sem v 8 měsíci a pořád kynu a kynu já mám strašné chutě na sladké a chipsy ale nikdy to nevydržím a dám si před těhotenstvím sem měla 58 kilo a ted sem v 8 měsíci a mám 96 no hrůza a pořát kynu pořád se vážím a je to ode dne horší a horší bojím se že až porodím tak to nezhodím čekala sem v těhotenství váhoví přírůstek ale že to bude takové to ne sem pořát linělší a línější skoro celý den prosedím u televize a cpu se a cpu pomozte nebo poradte vím že to na 58 kilo zpátky nedám ale aspon na tech 75 děkuji a pordte nebo pomozte děkuji

Baculka (Pá, 7. 3. 2008 - 14:03)

Ahojky Sarco, ono to cloveka nejako prestane bavit... nikdo sem moc nechodi, ale mas pravdu, asi jsme zhubly a nechodime sem :) Ale ja jeste na 75 urcite ne :(

Sarca (Čt, 6. 3. 2008 - 11:03)

Ahoj holky, kam jste se vsechny podely....ze vy uz jste zhubly na tech svych vysnenych 75 kg? Ja chci taky, pomooooc :-)

Baculka (Ne, 2. 3. 2008 - 23:03)

Spotřeba energie prostřednictvím různých denních činností
Tohle je bohužel jediný způsob

renča (Ne, 2. 3. 2008 - 20:03)

Zdravím Pepko, číslo jsem našla až dnes, takže už ho nevyužiji. Naštěstí přišly dneska dobré zprávy. Projekt se rozjel a dobře. A váha se taky posunula o kilčo směrem dolů. Tak teď zatnout zuby a vydržať!!!

Jana (Ne, 2. 3. 2008 - 19:03)

Ahoj holky, mám možnost sehnat prášky na hubnutí Meridia, mě pomohly trvale shodit 8,5 kg. Pokud máte zájem, cena je 800,- na měsíc. Pište na Jana.MraHro"seznam.cz
ahoj

Jana

Hela (Ne, 2. 3. 2008 - 13:03)

A hoj holky drzi tu nektera z vas oddelenou stravu?Ja ji drzim ale vaha se nechce pohnout dole,nekombinuji,jim jen to co muzu a uz jsem skoro 2 mesice nejedla ani zrnicko sladkeho.Mam 68 vahu a vysku 160.Jestli to nepujde dolu tak od dubna pujdu na 90 denni dietu.

Reklama

Přidat komentář