Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

Baculka (Čt, 5. 6. 2008 - 20:06)

Pepko, to ja jsem zase takovej troufalec,ze nosim uple obleceni - neboli to, co jsem nosila, kdyz jsem mela peknou postavu, takze mi casto lezou z boku speky... brum, brum, brum . Na 3 mesice 1200 kc - defakto tim hodne usetrim.jelikoz jinak moc nejim :) jestli na 3 mesice projim 9.000 kc bezne, tak nyni tak 3.000 kc. :o))

pepka (Čt, 5. 6. 2008 - 18:06)

baculko to všechno přijde ,já z vlastní zkušenosti vim,že mě lidi začínají říkat až od 10kil,že jsem zhubla a víš čim to je ,alespon u mě,já nosim pořád volný oblečení a tam nějaký kilo nahoře nebo dole neni vidět,takže vydrž.Jinak jestli se mužu zeptat na kolik ta sranda vyjde a kolik ještě hodláš schodit pa zase se ozvu

Baculka (Út, 3. 6. 2008 - 21:06)

jo vedlejsi ucinky..? NE ! jako ze zacatku asi prvni dva dny budeni srdce...ale to bylo jen obcas, ze hodne zabusilo a pak se zklidnilo, asi tyden jsem spatne spala .jelikoz te to nabudi podavat nejakej vykon ! spalovat, nejista tim padem i nespat... tzn.stacilo mi, tak 5 hodin spanku a jako ze ja jsem veeelikej spac ! ale stacilo to ! ale jak rikam, bylo to asi jenom tyden. po dobrani jednoho platicka, kt. je na 2 tydny se mi vaha ustalila, a lehounce +- 1 kg kolisala...a nyni se mi zda,ze jdu zase lehce dolu.a to uz to tedkon bude mesic co Meri beru. Byla bych moc rada,kdybych opravdu shodila ke dni 9.6.2008 - tzn. po mesici uzivani na onech 90 kg. Tzn. ubytek 7 kil. a pak uz to pujde pomaleji, to je mi jasne,ale pro ten pocit vyteztvi - ze opravdu shazuju - pro tu motivaci v hubnuti je to super,videt za sebou nejaky vysledek.

Ale ja ho bohuzel vidim jenom na rucicce od vahy...a taky v centimetrech , ale necitim se osobne lehci, ani me okoli si niceho nevsimlo, coz me mrzi. A navic tedkon jsme se Pepko, prestehovali - kooonecne , tak do prace to mam 20 minut pesky :o)) jsem se taky uz nekolikrat zapotila..

Baculka (Út, 3. 6. 2008 - 21:06)

ahojky Pepko ! Jasne , jsem to ja , co beru Meridii . Jelikoz opravdu mi vaha sla porad a porad nahoru ! Dokonce jsem si nechala vysetrit stitnou zlazu, ta je v poradku ! Nastesti... vyzkousela jsem hoooodne pripravku na hubnuti - mam totho doma plnou skrin :o) Treba Nextrin ,L-Karnitin , ruzne spalovace tuku... a ja , jelikoz se vuuubec nehybu,tak tyto prostredky pro me nejsou. Tak jsem sahla po Meridii, kt. ti proste vypne mozek a na jidlo nemas potuchy... opravdu se musim nutit abych vuuubec neco za ten den snedla !!! Jelikoz si nechci privodit JOJO. Pokud mas BMI vic jak 27 tak obvodak nebo gynekolog ji predepise. Tim to nabizim pripanym zajemkynim :o) si ode me odkoupit LEVNEJI nez v lekarne , to co doma mam ... namatkou : Nextrin -deni a nocni , L-Karnitin, Vlaknina v tobolkach , Fit Me Slim , Unilakt, Forslim, Vital slim . S tim ze jsou nacnute...ale tak 85% obsahu tam je :o)) nejsem dealer - to ne , ale lezi mi to doma , s velkou slavou jsem si to vse nakoupila a pak jsem to den brala, pak zas ne... a navic zadnej pohyb k tomu, takze vysleden nic moc. Nyni beru tu Meridii a k ni uz nic jineho nesmim brat ! Holcinky, snad se nam tato diskuze vice rozjede :o)) jako ze zacatku.... no kéééž by !

pepka (Út, 3. 6. 2008 - 17:06)

ahoj děvčata hlásím dole 3kila,ale jen díky starostem a nervákum,takže žádná radost z nich neni ,baculko ty bereš Meridii,nebo se pletu a jak ,má nějaký vedlejší učinky,já jsem si koupila formia a je mě po ní blbě takže zase litr zbytečně vyhozený a samozřejmě vítám Marcelu ,svěř se jak na to a zdravim Renču

Baculka (Po, 2. 6. 2008 - 10:06)

ahojky devcata - zdravim vas po dlouhe dobe a Marcelku taky vitam - snad se nas tu sejde vice a casteji !!!
Puvodni vaha : 97.1 kg
Dnes vaha : 91.1 kg

ale nemerila jsem si centimetry... jinak jako mam dole 6 kilo to jo, ale nikdo si toho nevsiml , ani pritel , a ani ja se encitim lehci , nevidim to nikde na obleceni... nic... je mi jasny , ze pri me vaze 6 kil je jako nic...ale snad to bude videt pozdeji,abych mela motivaci jit dal !

renča (Pá, 30. 5. 2008 - 21:05)

Ahojky holky, zdravím zase po dlouhé době. Měla jsem hodně práce, ale povedlo se mi za tu dobu zhubnout asi 2 kg. Chodím obden běhat a omezuji jídlo, hlavně přílohy. Doufám, že přes léto přidám ještě více pohybu a půjde to dolů více.

P. (Ne, 25. 5. 2008 - 19:05)

Marcelka: vítej

Marcela (Ne, 25. 5. 2008 - 19:05)

ahojky holky,jsem tady poprvé,vezmete mě mezi sebe?zhubla jsem 25 kilo

Baculka (So, 24. 5. 2008 - 23:05)

holcinky, baculečky zlate... kdepak jste se zatoulaly ? co ? japak hubnete..? ja jsem kooonecne neco malo zhubla :-)jak vy..? tak pisnete - ju ?

Karolína (Pá, 23. 5. 2008 - 23:05)

Ahoj, měla bych zájem o stravovací program, který jsi nabízel.
Můžeš mi tedy poslat ty informace na mail: kharoli"seznam.cz
Děkuji, ahoj Karolína

Baculka (Čt, 22. 5. 2008 - 03:05)

holcinky , jak se mate ? Renci ? Bubu ? Pepko ? holky..jak je ?

Ina (St, 14. 5. 2008 - 13:05)

Já jsem na jídlo neměla vůbec chuť a hlad minimální, spala jsem ale jen tři hodiny denně, pro mě to asi není, takže jsem to vysadila a prášky prodala

Baculka (St, 14. 5. 2008 - 12:05)

je to asi hodne individualni :) je skoda, ze ti delala spatne. treba ja necitim zadne vedlejsi ucinky.mozna snad horsi spani, a to zvysene piti si myslim,ze je spis proto,ze zacina byt vedro :o)) je to ruzne, ruzne zabira. Hlavne je to o pevne vuli...taky si umim predstavit pri brani Meridie si dat hranolky a maso, tatarka..jasne... v tom mi ale meridie nezabrani. Je to jen o me a ty prasky to je opravdu jen takova pomocna berlicka. si myslim...

Ina (St, 14. 5. 2008 - 11:05)

Meridie je opravdu účinná, protože absolutně zahání hlad i chuť, já jsem ji ale po 12 dnech musela vysadit, protože mi dělala hrozně zle, hlavně po psychické stránce, byla jsem úplně vykolejená a myslela jsem, že se snad zblázním. ale kila šla hezky dolů i už za těch 12 dní. Bohužel musím zvolit poctivou metodu, to je málo jídla a pohyb. Pro mně Meri prostě není

Baculka (St, 14. 5. 2008 - 11:05)

Renco,NEVZDALA JSEM TO !!! bojuju...tyden beru Meridii a mam dole 4 kila !!! je to super-motivujici,kdyz clovek za sebou vidi vysledek. Tedkon uz to nevzdam , je to lek na predpis - stalo me to 1.200 kc -15 mg (silnejsi) 98 tobolek - vzdy jedna rano - a clovek uuuplne zapomene na jidlo ! doporucuju !!!

Helena (Út, 13. 5. 2008 - 11:05)

Mám zájem o ty prášky.Jestli je jště máš tak se ozvi na HelenaSlancova"seznam.cz

Hanka, reprex"s (Út, 13. 5. 2008 - 01:05)

Ahoj všem, nepotřebujete poradit jak zhubnout efektivně, trvale a hlavně zdravě? Tyhle nesmyslné dietky jsou k ničemu - jakmile skončíte, vše máte zase nahoře a navíc i něco nahoru!

Podařilo se mi shodit fajn zůsobem, bez velkého omezování a již několik let si váhu v pohodě držím.

Pokud budete mít zájem, písněte mi na mailík, poradím :-).

Jinak držím palečky při hubnutí.

Hanka

Mikeshka (Pá, 9. 5. 2008 - 22:05)

Ani já jsem se moc nevyznamenala, zaokrouhlila jsem se na 88, jsem naštvaná sama na sebe, nevím, jak se přimět ke střídmosti a pohybu.

renča (Pá, 9. 5. 2008 - 20:05)

Tak to se opět nepovedlo, Baculko nevzdávej to prosím !!!!! Já jsem teď taky docela dost přibrala, protože jsem marodila, ale sluníčko mě zase vytahuje ven a pomalu začínám přidávat pohyb. A slibuju, že sem zase budu chodit a snažit se vlévat sem optimismus.

Reklama

Přidat komentář