Reklama

z 85kg ZHUBNOUT na 75 ???

renča (Čt, 21. 2. 2008 - 18:02)

Měla jsem zánět horních cest dýchacích a jestli ty jsi bůček, tak nevím co jsem já, protože už mám 86,0 kg a to jsem před vánoci měla 79,0 . Vůbec nevím, co teď v lednu dělám špatně.

pepka (Út, 19. 2. 2008 - 23:02)

ahoj holky moje ,tak moje váha je 80kilo,jo já jsem buček,já zkusim ted jíst pravidelně a menší porce a samozřejmě zdravěji uvidim za týden dám vědět,co ti bylo Renčo a jak vy na to najedete,svěřte se jsem samé ucho

Baculka (Út, 19. 2. 2008 - 21:02)

Pridávám 500tý příspěvek :)) jsem ráda,jak nám diskuze rostea doufám,že nás bude Pepka pravidelně navštěvovat... :)

renča (Pá, 15. 2. 2008 - 20:02)

No nazdar, ztracená dcero!!! Já taky začínám znovu, konečně jsem se vyléčila z hrozné nemoci, takže mohu začít zase. Už jsem upravila pomalu jídelníček a zase začnu přidávat pohyb. Můžem se domluvit, že se tu aspoň jednou za týden sejdem a řekneme, co a jak jsme dělali. Třeba to potom ty anonymy přestane bavit sem lézt.!!!!

Baculka (Pá, 15. 2. 2008 - 18:02)

kolik teda tedkon Vazis, Pepko ? pochlub se :)

pepka (Pá, 15. 2. 2008 - 18:02)

no ten anonym je dobrý,my možná nikdy nezhubnem,ale v podstatě jsme určitě spokojenější než ten neštastník co to psal,je mi tě líto ubožáčku posměváčku,držim tě palce,aby si se někam začlenil a nemusel urážet jiné lidičky,holky vás moc zdravim a začínam na novo hubnout a já to dokážu,alespon pět kilo

Martina D. (Pá, 15. 2. 2008 - 08:02)

Můžu vám poradit zkuste a uvidíte já jsem potřebovala po těhotenství shodit 22kg které jsem za tu dobu přibrala a povedlo se.Najeďte si na tyto stránky www.snama.cz/active-15 zadáte tam jen své jméno a mail a bude vám porazeno kolik by jste měla správně vážit a jak žít tak aby to vyhovovalo i vám i vašemu tělu nebude vás to nic stát než pár minut času.Přeju mnoho úspěchů a pěkný den

dennie (Čt, 14. 2. 2008 - 15:02)

Nebo nějaká anorektička, které z hladu hrabe.

Návštěvník (Čt, 14. 2. 2008 - 14:02)

Hani, moje rec.. je to nejaky zakomplexovany chudak... bo nejaka bacule s mindrakama.

Hana (Čt, 14. 2. 2008 - 13:02)

to:
13. 2. 2008 22:29:04,
vy nikdy nezhubnete-jste na to líný jako čunata.Jen vzdycháte že to nejde,cpete do sebe zázračný pilulky a válíte se.
Zůstane tlustý jako prasata,pokud nepochopíte,že musíte makat a zobat jak vrabečkové.
odpovědět

Vždy, když čtu reakce tohoto typu, uvědomím si jak tyto osůbky asi neměl nikdo moc rád a proto se schovaní za monitorem takhle obouvají do ostatních....

J. (Čt, 14. 2. 2008 - 11:02)

Panebože, to se tak přece říká..to ví každé malé dítě.

Návštěvník (Čt, 14. 2. 2008 - 09:02)

No to je teda projev inteligence.Jen pro zajímavost vrabeček sní za den několikanásobek své váhy, takže vlastně doslova žere.

Návštěvník (St, 13. 2. 2008 - 22:02)

vy nikdy nezhubnete-jste na to líný jako čunata.Jen vzdycháte že to nejde,cpete do sebe zázračný pilulky a válíte se.
Zůstane tlustý jako prasata,pokud nepochopíte,že musíte makat a zobat jak vrabečkové.

Baculka (St, 13. 2. 2008 - 21:02)

Pepko, jsme moc rady,ze jsi tu !!! Ale chod sem pravidelne...slib nam to :) ozvy se co nejdrive

pepka (St, 13. 2. 2008 - 18:02)

ahoj děvčátka moje Renčo,Baculko,nějak nestíhám a tloustnu jsem to ,ale hamba,ty noční ,večer snim něco a ráno když přijdu tak se nacpu a jdu spát,což je chyba,ale celou noc nejim ,nemam na to čas,takže asi neprojdu za chvíli dveřmi,dobrý ne.Baculko ten nextrin jsem taky braůla a nic ,už tomu nevěřim vše je jen reklama a stejně musí člověk sám děvčátka pa zase se ozvu

Katka (St, 13. 2. 2008 - 15:02)

AHoj holky, při svých 168 cm jsem po vánocích vážila 72 kg. Teď už vážím 68,5 kg. Jediné, co pro to dělám je že se necpu. Prostě jím míň a po 18 hodině večerní si dám maximálně jablko a tak nějak to jde samo. Jím absolutně všechno včetně škvarků :-) ale všeho s mírou! Sem tam si zajdu zaplavčit a hodně se procházím. Chce to pohyb, necpat se a hlavně pevnou vůli. Hodně štěstí! Pa pa

Eva (St, 13. 2. 2008 - 12:02)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTI, ALE PREDEVSIM O KVALITNÍ VÝŽIVU ORGANISMU

Sarca (St, 13. 2. 2008 - 09:02)

Ahoj vsem, rada bych se k Vam pridala. Merim 164 cm a dnes rano 78,8 kg (cca. 15.1. 83) Asi pred mesicem jsem zacala s delenou stravou a kilca sla pomalu dolu, jenze pak jsem jela na navstevu k rodicum a delena strava byla tatam. Ted uzivam osmy den Lindaxu 15, kila opet ubyvaji, ale pro me straaaasne pomalu. Nepocituju vubec hlad, ani chut na jakykoliv jidlo, coz je u me zazrak. Po urazu s kolenem nejsem se sportem moc velka kamaradka, ale semtam si jdu zaplavat nebo na dlouhou prochazku. A jak se dari vam, jake jsou vase tydeni ubytky.

Martina D (St, 13. 2. 2008 - 08:02)

Ahoj taky jsem vážila 86kg pří výšce 163cm ale teď mám pro mě krásných 68kg není to ještě ideál ale i tak je to dobré pokud máš zájem jak se mě to povedlo shodit napiš na můj mail Dedicova.M"seznam.cz ráda poradím.
Ahoj Martina a Karolínka (15měs.)

Vicky (Út, 12. 2. 2008 - 22:02)

v pohode, ja si to dovedu predstavit, ja si to taky po sobe vzdycky ctu a tak jsi si vzpomnela na me komentare :-)).
jo jo, sklenka cerveneho a nohy nahoru, to znam. Ale myslim, ze mala sklenka vina neuskodi. Zkus si treba naplanovat co si das....vecere, deci cerveneho a hrst bramburek. Budes se na to tesit a bude to lepsi nez zacit s jednim bramburkem a pak druhym, pri tretim si reknes ze dieta je v haji a zbastis cely pytlik. Neni to ideal, ale urcite lepsi nez kazdy den selhat a rict si ze az zitra. A ta mrkev k televizi namisto tycek ti nejela?

Reklama

Přidat komentář