Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

karel (Ne, 14. 11. 2010 - 20:11)

Jo taky tě rád vidím...Na mejdanu, jsme souložili 3 kluci s 1 holkou. A všichni 3 jsme jí nastříkali semeno do pochvy hned po sobě. Byla to paráda.

pičus (Ne, 14. 11. 2010 - 20:11)

Jo taky tě rád vidím debile.

. (Ne, 14. 11. 2010 - 20:11)

A pak sem taky psal jeden pičus, nějakej ty vado něco o nějakým češtinovi.

ty vado (Ne, 14. 11. 2010 - 20:11)

- vytíká .......ať žije češtin.

. (Ne, 14. 11. 2010 - 20:11)

za jak dlouhou dobu už je...No já nevím, jednou tady jedna slepice psala, že když se do ní chlap večer vystříká, tak to z ní vytíká celou noc.

Nač abstinovat? (Ne, 14. 11. 2010 - 18:11)

Doporučuji abstinovat...Stačí se pořádně umýt.
:-)

potrefený impot (Ne, 14. 11. 2010 - 17:11)

Doporučuji abstinovat minimálně 10 dnů,pak můžeš připustit druhého dvanácteráka.

k (Ne, 14. 11. 2010 - 17:11)

za jak dlouhou dobu už je možnost, že ten druhý nic nepozná? hodina, půl dne?

. (Ne, 14. 11. 2010 - 14:11)

To jsi musel být pěkně vožralej.

big (Pá, 12. 11. 2010 - 07:11)

S přitelkyní máme nezávazný vztah a řekla mi že mela sex 30 minut před tím než jsem jí lízal a nic jsem nepoznal.

Jarka (Pá, 7. 5. 2010 - 17:05)

Mám pocit, že ta touha po...To je pravda ale kde je jistota že to bude stát za to. Myslí si že většinou z myšlenky perfektního sexuálního odvazu vznikne jen dlohodobý mindrák a výčitky svědomí.

klea (Pá, 7. 5. 2010 - 15:05)

Mám pocit, že ta touha po vysněném uletu někdy může převažovat.

Mirka (Pá, 7. 5. 2010 - 13:05)

to Jarda: další...Po dvacetiletém manželství každé holce jsksi schází možnost srovnání. To aby věděla že to co má doma je opravdu to pravé. Myslím si že pokud to prospěje manželskému sexu tak je takováto skušenost k nezaplacení. Jen je důležité aby se to manžel nedozvěděl. I on totiž může přijít k situaci kdy si sice bokem vrzne ale zjistí že to nestálo za to.Po dvaceti letech manželství je možné prožít cokoliv, jen je důležité rozpoznat pravé hodnoty vztahu od momentální zamilovanosti a touze po vysněném úletu.

kandys (Út, 4. 5. 2010 - 11:05)

to Jarda: další zamindrákovaný a ještě k tomu primitivní chudáček, asi ti ji přefik někdo cizí a ty ses z toho dodnes neprobral:-))). Btw. doplň si vzdělání, např. rozdíl mezi kandaulistou a cuckoldem.
Ještě jednou, jestli ti to tady nesedí,
nemusíš sem chodit a osočovat ostatní, třeba ti víc bude sedět kategorie kakání partnerky, nebo cokoliv jiného, každopádně ale budeš mít jistotu, že nikdo z kandaulistů tam nepoleze a nebude ti to znechucovat, či ti nadávat, byť to není náš šálek čaje.

Jarda (So, 1. 5. 2010 - 23:05)

Luboši ty jsi zřejmě...Co ty seš? Kandys jako Karlík? Jinak opravdu Vás tady považuju za ubožáky..Lizat vagínu vykropenou cizím semenem??Tak to je fakt kluci jen tady pro Vás..Jo ale kdyby by Vám ji náhodou někdo nevykropil tak se ozvěte něco tu pro vás do ní mám:)

mordor (Čt, 29. 4. 2010 - 21:04)

to bych rad vedel jak na tohle holku promluvit. jen tak ji rict "poslys lasko, chtel bych aby te naplnil spermatem nekdo jinej"... to bych asi nepochodil. naky tipy z vasi zkusenosti? :) predstava ze prijde domu a kalhotky ma nasakle cizim spermatem... :)

kandys (Po, 26. 4. 2010 - 14:04)

Luboši ty jsi zřejmě zamindrákovaný chudák, který umí urážet a tím zřejmě končí. Přečti si téma diskuse a zamysli se nad sebou, jestli ti to vadí, tak sem prostě nelez a nebo se zkus vyjadřovat slušně.

Luboš (Ne, 25. 4. 2010 - 02:04)

Muži jsou občas naivní -...To se nedivím, že popichuješ mimo, když ani nepozná, že z Tebe teče borec...No a moc bych se nevytahoval, když už se kurvíš tak si vem aspoň šprcku, protože to že seš povolná a dáš každýmu nemusí zajímat starýho, který pak od tebe chytne nějakej humus a dá ti právem přes držku...

Petra (Ne, 25. 4. 2010 - 00:04)

Muži jsou občas naivní - je spokojený, jak mne on rychle vzrušil, jak jsem vlhká a jak to hezky klouže.
Jen ho nesmím nechat lízat - to by došlo asi i jemu

Míra (Po, 19. 4. 2010 - 16:04)

Představa nevěry mojí ženy mě ničí a to,že by jsem o tom ještě věděl a souhlasil s tím je pro mne naprosto nepřípustné.Sám z toho důvodu nevěrný nejsem,i přes to že myšlenky a příležitosti na to mám.Znamenalo by to pro mne konec vztahu a nemyslím si že to znamená chtít vlastnit kundu.Znamená to že spolu žijem jeden pro druhého a jen spolu chcem životem jít.Podat se sexuální touze znamená podat se zvířecímu pudu.Já se jako zvíře necítím.Dobrý vztah je pro mne zkrátka důležitější než výborný sex.

Reklama

Přidat komentář