Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Martin (St, 10. 3. 2010 - 09:03)

O tom jsem uvažoval asi před osmi lety, že si zajdu do privátu na inzerát a kdyby se mi líbila, chodil bych za ní častěji a pokusil se jí sbalit. Pochopitelně by v tom pokračovala...

Milan (St, 10. 3. 2010 - 00:03)

Kluci to ja chodim do ty mi ne po jednom ale po X chlapech,ta moje dela prostitutku tak si to vemte kolik tam miva chlapu.

dement (Út, 9. 3. 2010 - 20:03)

Martin - pěkný.

Martin (Út, 9. 3. 2010 - 19:03)

Moje bývalá přítelkyně si užívala kromě mě ještě ze svým kamarádem. Byli jsme domluveni, že si bude brát gumu. Jedno odpoledne jsme se sešli doma, přišla od něho a já se s ní chtěl milovat. Ptala se mě, jestli mi to neva, že tam teď byl, že na ten prezervativ jaksi nebyl čas a že tam má celou nadílku... Jak krásně tam vklouznul a to vzrušení... maximální. Od té doby oba a pěkně až do konce. Jo a lízat po něm, jsem nikdy nezkoušel. Ale asi bych se tomu nebránil...

Roman (Út, 9. 3. 2010 - 09:03)

Sany: V mém případě by žárlit nemusel, protože ho mám určitě menšího než tech chlap a taky bych tu ženu přece jen lízal, ne s ní souložil, i když pokud by to šlo, bylo by to super. Ale aspoň udělat sám bych se pak před ní chtěl.

Sany (Út, 9. 3. 2010 - 09:03)

Zajimavej poznatek strikaci a dokazu pochopit ze vlastne kdyz kluk ma holky hned po sobe tak vic vnima ze kazda ji ma jinou.A ktera ztech holek byla lepsi?a je pravda ze tesnejsi holky sou lepsi?A Romane taky te chapu jenze nejhorsi je ze malo kdo to tak chce,protoze sou zas chlapi co zarli atd..

Roman (Út, 9. 3. 2010 - 06:03)

Strašně rád bych vylízal ženu nebo dívku, do které se těsně předtím udělal její manžel, nebo přítel. Nejlépe, kdyby se tak stalo před mýma očima.

Strikac (Út, 9. 3. 2010 - 01:03)

Myslim,ze to byl zazitek pro vsechny tri :-) Do Marcelky jsem se ve finale vystrikal a hned ho vytahnul a dal ho jeste mokreho do Petry,kde jsem ho nechal "doznit".
Me pocity pri milovani? Subjektivne jsem citil,jakoby by kazda vagina mela jinou velikost a uhel. Nevim,jak jinak to popsat.

Sany (Po, 8. 3. 2010 - 22:03)

A libylo se jim to kdyz si sel s jedny do druhy?a jaky to bylo pro tebe?

Strikac (Po, 8. 3. 2010 - 21:03)

Ja zase soustal dve holky po sobe ;-)

karel (Po, 25. 1. 2010 - 00:01)

..realita je jina..................

šumař (So, 2. 1. 2010 - 17:01)

Mikčo, Radku, tak dobře, půlhodina je asi už celkem dlouhá doba.

Radek (So, 2. 1. 2010 - 12:01)

manželka mi potvrzovala, že milencovo semeno z ní vyteklo skoro hned, jednou jsme byli ve trojce s jiným mužem a po té půlhodince to bylo sice při souloži cítit jak lépe klouže, ale lízat jsem nezkoušel.

Mikča (So, 2. 1. 2010 - 12:01)

Půlhodina je dost - milenec zatím odešel, takže ona i stála, něco vyteklo, nasáklo se do kalhotek, vstřebalo se. Mohl si myslet, že je vzrušená

.. (Pá, 1. 1. 2010 - 09:01)

Báro, to si děláš trochu...bára je kluk a honí ty naivo...

šumař (Pá, 1. 1. 2010 - 09:01)

Báro, to si děláš trochu legraci, ne? To, že Tvůj přítel nic nepoznal, se mi zdá trochu šílený. Když lížu manželku potom, co jsem se do ní udělal, vždycky to je poznat!

Dana (Ne, 17. 2. 2013 - 08:02)

Jak psaly holky výše. S milencem jít když vím, že manžel opravdu nebude chtít, ale těžko se to vždy a pokaždé podaří. Pokud už se stane tak vždy mám u milence náhradní kalhotky, nebo se snažím aby to manžel nepoznal a dlouho se s ním mazlím aby si myslel, že jsem z toho tak moc mokrá.

.,§)/ (So, 16. 2. 2013 - 21:02)

O takovych mejdanech sem...O takových mejdanech si už někde slyšel a jenom honíš a honíš a říkáš si,teorie už bylo dost,teď by to chtělo i praxi!Jenže ne a ne k tomu dojít!p.jojo!

janek (Po, 11. 2. 2013 - 15:02)

No tak na kolej párty se to tak nebere, já jich teda pár takhle rozjetých zažil a musím říci, že mě to nijak nevadilo. Jednak oba jsme to dělali s kondomem a nebylo to o citech, ale prostě jen si užít a tak to brali i holky, druhý den jsme se normálně pozdravili a nikoho to k tomu druhému netáhlo.

p.jojo (Ne, 10. 2. 2013 - 15:02)

Kdysi zamlada jsem v sobě...O takovych mejdanech sem slysel. Manzelky mych kamaradu se toho v mladi ucastnily prijely na chatu kde bylo asi 20 lidi a proste se stridaly jak se jim to libilo kluci zaridily chlast a chatu holky jidlo ale nestridaly se vsichni jen podle vkusu a sily nekteri se tam jen opily a mely jen jednu dve a nektere mely vsechny ...

Reklama

Přidat komentář