Reklama

NOHA V SÁDŘE

dr. Galén (Ne, 30. 3. 2014 - 12:03)

Na barvu podpatku se nikdo...Já bych Hanu až tak příkře neodsuzoval. Jen se jí zavedený novojičínský šlendrián zdál jako něco zcela nemyslitelného a jen těžko uvěřitelného, což také v podstatě je.

Pavla (So, 29. 3. 2014 - 21:03)

Přestaňte už nás tady...Na barvu podpatku se nikdo neptal, pouze na materiál a funkci. Nechce se mi věřit, že se živíte jako zdravotní sestra, spíše jako ignorantské prase. Někdo se slušně zajímá o zkušenosti jiných a Vy ho nazvete bláznem. Nejste to Vy sama? Slušný a normální člověk odpoví bez urážek... Také jsem z Nového Jičína a vím jak to tady chodí. Doufám, že nenarazím na podobnou ''sestřičku Haničku!!!,, Zamyslete se nad sebou, pořád chcete pomáhat lidem???

dr. Galén (So, 29. 3. 2014 - 14:03)

Já teda neodolal a do...Ačkoliv se to zdá sebevíc nepravděpodobné, tak je evidentní, že v dnešním zdravotnictví je možné cokoliv.

Alex. (So, 29. 3. 2014 - 12:03)

To já bych se asi taky...Já teda neodolal a do nemocnice v Novém Jičíně si zavolal a musím potvrdit, že Simona má tedy skutečně pravdu, i když jsem tomu také nevěřil.

Simona (So, 29. 3. 2014 - 07:03)

To vám nenabídli možnost...To víte, že jsem se zajímala i o tu odlehčenou sádru, i jsem byla ochotna si ji zaplatit, údajně okolo 500kč. Ale bylo mi řečeno, že tam moc velký rozdíl není a to jsem samozřejmě ještě nevěděla, že u té klasické mi nedají ten gum.podpatek.

dr. Galén (Pá, 28. 3. 2014 - 20:03)

Jo, a případně Vám ten...To vám nenabídli možnost odlehčené sádry, když neměli podpatky? K té se dává tzv. bota pod sádru a podpatek se nemusí přidělávat. Sice je o něco dražší, než normální sádra, ale bylo by solidní od zdravotnického zařízení vám nic neúčtovat.

Hana (Pá, 28. 3. 2014 - 14:03)

To já bych se asi taky.....tak to už je prostě totální nesmysl.Nic nefoťte a ani já nikam volat nehodlám.Smolte tu dál ty svoje nesmysly.

Simona (Pá, 28. 3. 2014 - 14:03)

Já jsem to dnes ukazovala...Jo, a případně Vám ten podpatek můžu vyfotit a poslat, ať se s kolegyní pobavíte raritou z Nového Jičína ;o)))

Simona (Pá, 28. 3. 2014 - 14:03)

Já jsem to dnes ukazovala...To já bych se asi taky hodně nasmála, kdybych to sama nezažila...Co jsem pozorovala pana sádraře, jak ten podpatek "vyráběl", tak v několika vrstvách na sebe naskládal ty sádr.obvazy...Telefon na nemocnici v NJ si, věřím, na netu najdete, pokud se jej přímo chcete zeptat a ověřit si to. Nemám důvod si vymýšlet a nechápu, proč tady urážíte a napadáte lidi, že jsou blázni... :(

Hana (Pá, 28. 3. 2014 - 13:03)

Zdravím paní Hano, pokud mi...Já jsem to dnes ukazovala kolegyni v práci a ta se moc nasmála.Opravdu si musíte vymýšlet, protože už jen to že vyrobit podpatek ze sádry vyžaduje formu na něj a hlavně při sádrování se používají sádrové obvazy a ne sádra stavební ze které se dá cosi vytvořit.Třeba sádrový trpaslík:-)

Simona (Pá, 28. 3. 2014 - 10:03)

Až vám Simono upadne nebo...To víte, že mi to také bylo divné, a proto jsem se na ten gumový také pak ptala i telefonicky...ale údajně už ani ty použité nemají :(( nechápu to, bohužel, musím jen doufat, že se mi sádra nerozpadne...

dr. Galén (Pá, 28. 3. 2014 - 09:03)

Zdravím paní Hano, pokud mi...Až vám Simono upadne nebo se rozpadne, protože sádra rozhodně není vhodný materiál pro podpatek, tak požadujte jeho náhradu gumovým podpatkem. Informaci Hany, že se používají již použité podpatky, je zcela správná a na každé sádrovně by měli dbát, aby dostatek třeba i těch použitých měli dostatek k dispozici. Asi v Novém Jičíně jsou jiného názoru. Přilepením nějaké podložky nebude mit dlouhodobějšího trvání a časem stejně musí zákonitě dojít k celkovém zborcení takového podpatku. Zároveň vás lituji, protože sádrový podpatek musí zanechávat všude neskutečný nepořádek.

Simona (Pá, 28. 3. 2014 - 08:03)

Přestaňte už nás tady...Zdravím paní Hano, pokud mi nevěříte, zavolejte si do nemocnice v Novém Jičíně do sádrovny a zeptejte se, zda dávají do chodící sádry gum.podpatky a budete překvapena!!! Pokud je dávají ve Vašem městě, tak to závidím, u nás bohužel ne...

Hana (Čt, 27. 3. 2014 - 21:03)

Mně to neříkejte,já mám...Přestaňte už nás tady oblbovat vašima totálníma nesmyslama.Pracuju na chirurgii jako sestra a nohou jsem se nasádrovala stovky a tak moc dobře vím že podpatky pod sádru se stále vyrábějí gumové a žádná chirurgie si ani nedovolí je nemít.Používají se i méně ochozené co měl někdo třeba kratší dobu a nebo mohl na sádru došlapovat jen zlehka.Takže gumové podpatky jsou stále k potřebě.Jen jsou různé velikosti a setkala jsem se občas i s jinou barvou než je černá(šedá,bílá).Takže jste pravděpodobně nějaký blázen co tu exhibuje.Takže spíš patříte na psychiatrii.

Simona (Čt, 27. 3. 2014 - 07:03)

Mně to neříkejte,já mám sádru na noze poprvé v životě!!! Včera jsem ještě do sádrovny volala a prý už gum.podpatky nedávají...a co já teď s tím,měla jsem si snad v lékarně koupit předem,ale kdo to má vědět. Po tom sádr.podpatku se sice chodit dá,ale prostě se drolí a na delší vycházky to fakt není :( Takže teď vymýšlím si tam upevnit nějakou podrážku ze staré boty,nebo nevím co...

Jitka (St, 26. 3. 2014 - 21:03)

Zdravím, mám po operaci...Tak jestli to není nějaká hovadina co tu píšeš tak bych normálně podala ofiko stížnost na toho kdo ti to dělal.Copak se dá po sádrovém podpatku chodit?A vůbec je to nějaký divný...proč nepočkali než budou podpatek mít když se stane že jim došel?Ačkoliv byse to teda stát vůbec nemělo.

větší (St, 26. 3. 2014 - 20:03)

Zdravím, mám po operaci......pitomost než sádrový podpatek vyrobený přímo na sádrovně jsem ještě neviděl,neslyšel,nečetl....Lepidlem si zalep díru v prdeli

Simona (St, 26. 3. 2014 - 13:03)

Zdravím, mám po operaci kotníku (přetržené vazy), prve 2týdny v sádr.dlaze, teď na 4týdny v sádře s podpatkem,ale bohužel podpatek v sádrovně gumový neměli,tak mi vyrobili podpatek ze sádry a ten je dost nepraktický...Netušíte,jak na sádru připevnit nějaký podpatek,příp.nějakou tvrdší gumu???Lepidlem???Díky za rady.

sandra (Po, 13. 5. 2013 - 17:05)

Ahoj
mam sadru pod koleno a ma prijet muj pritel. Rada bych s nim mnela sex, ale mam strach a nevim jestli to jde. Mate nekdo zkusenost? Piste na [email protected]
dekuji

Vapenec (Po, 10. 3. 2014 - 10:03)

neboj nesejde pisnu večer...Asi nepokecáme...?

Reklama

Přidat komentář