Reklama

NOHA V SÁDŘE

Verča (Pá, 29. 10. 2010 - 00:10)

Ahoj, sadru ti sundavat nebudou. A plastova sadra je vyborna, ale je tu riziko, ze kdyz ti to zacne ta noha vic natekat, tak ti ji museji sundat, tudiz vyhozene penize. Ale kdyz jde vse dobre, tak si ji taky nemuzu vynachvalit:)

Zuzka (Čt, 28. 10. 2010 - 18:10)

Ahoj,
zítra jdu na kontrolu, mají mi dělat rentgen, jak mi to srůstá. Budou mi tu sádru sundávat před tím rentgenem?
A když ano, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s tou plastovou sádrou. Jestli si ji mám nechat taky udělat, jestli to stojí za to si to zaplatit. Jedna kamarádka ji měla loni v zimě a nemohla si ji vynachválit, druhá na ni zase nadávala, tak nevím. Já jsem ji nikdy neměla, naposledy když jsem měla nohu v sádře kvůli vazům, tak mi to nikdo ani nenebízel, to jsem měla taky normální, tak nevím.

Johny (St, 27. 10. 2010 - 19:10)

No ty ses chudak uplne! Budu...dekujuu, budu tu informovat, jak probiha hojeni :-)

Verča (Út, 26. 10. 2010 - 23:10)

jáj, ale tak aspon ze budes...No ty ses chudak uplne! Budu ti fandit:)

Johny (Út, 26. 10. 2010 - 19:10)

No do schodu to je peklo, mam...jáj, ale tak aspon ze budes mit sadru dola, ja jelikoz mam ten kotnik sesroubovanej, tak sadru jeste nejakej cas mit budu a potom jeste dlouho berle :-(

Luboš (Út, 26. 10. 2010 - 12:10)

ahojky Nikčo,mě se taky líbí na ženách sádra. Tak můžem něco vymyslet.

Verča (Út, 26. 10. 2010 - 11:10)

No do schodu to je peklo, mam vzdycky pocit, ze sebou flaknu...Jinak nic no, dneska mi doktor rekl, ze mi to sice za dva tejdny sunda, ale podpatek mi nedal a rikal, ze jeste dva dalsi tejdny po sundani s tim nesmim chodit, paradni!

Johny (Po, 25. 10. 2010 - 19:10)

No já jsem si vždycky...Niky neni o co stat, hlvne, kdyz na to nemuzu a jeste asi dlouho nebudu moct vubec stoupnout.
To me ruce trosku bolej, hlvne, dyz du treba do schodu :-(

Nikola (Po, 25. 10. 2010 - 16:10)

No já jsem si vždycky přála mít nohu v sádře...takovou tu klasickou bílou pod koleno s kopýtkem..přijde mi hrozně zajímavý ji mít a chodit s ní...

Verča (Po, 25. 10. 2010 - 15:10)

Nejhorsi je, ze nejspis jeste...Hele presne tak, dlouhy rehabka a berle taky nezahodim jeste dlouho. Je to nanic! Ruce me nebolej nastesti vubec, ale je mi celkove nepohodlne, nevim uz jak si sednout, lehnout...

Johny (Po, 25. 10. 2010 - 12:10)

Nejhorsi je, ze nejspis jeste po sundani sadry budu dlouho chodit o berlích :-( taky te bolej ruce od berlí ?

Verča (So, 23. 10. 2010 - 23:10)

no mesic jeste mesic mam...Mi povídej, jsem zralá na prášky. Já ještě necelý tři týdny, už aby to bylo!

Honza (So, 23. 10. 2010 - 21:10)

no mesic jeste mesic mam...Hm, to já taky měsíc. Chodíš ven?

Johny (So, 23. 10. 2010 - 18:10)

no mesic jeste mesic mam jistej, pak se uvidii, uz me to dost stve to chozeni o berlich

Honza (Pá, 22. 10. 2010 - 22:10)

Přidávám se k...Čau Roberte, taky mám zlomený zánártní kůstky. Mám sádru na šest neděl, ode dneška podpatek.

Verča (Pá, 22. 10. 2010 - 18:10)

Držim palce, aby ti ji dali....Díky díky, ale to je "long shot", doktor minule řikal, ať moc nedoufám, ale i tak doufám:D Ty to máš na jak dlouho ještě?

Johny (Pá, 22. 10. 2010 - 14:10)

Držim palce, aby ti ji dali. Ja chodici sadru jen tak mit nebudu :-(

Verča (Pá, 22. 10. 2010 - 10:10)

Verčo, zlomenou nohu mám od...A co s tim máš? Hele to sprchování ani pohodlný nebude, prostě to je celý nanic. Mně teď v úterý řeknou, jestli mi dají chodící, děsně doufám, že dají.

Robert (Čt, 21. 10. 2010 - 23:10)

Za chvíli ti berle budou...Verčo, zlomenou nohu mám od pátku. Měl jsem zatím dlahu a dneska mi dali chodící sádru na 5 týdnů.
No jo, už jsem se smířil s tím, že ještě týden dva budu ještě muset chodit ven s berlema.
K tomu sprchování: vzlezl jsem do sprchového koutku a zavřel za sebou dvířka tak, aby sádra zůstala venku. Stejně jsem si jí ale postříkal a tak jsem si na ní podruhé dal velký igelitový pytlík. Pomohlo to, ale pohodlné to zrovna není.

Verča (Čt, 21. 10. 2010 - 22:10)

Díky za radu, Verčo. Asi je...Za chvíli ti berle budou připadat normální, ovšem bacha! Moc se netěš, že je brzo odhodíš, potom i když bys šel delší trasu, tak si je radši vezmi sebou a až ti sádru sundají, tak je taky ještě doost využiješ. Jinak já soběstačná nejsem absolutně vůbec, mám sádru nechodící a přesně jak řikáš, ani to blbý pití si nedonesu sama. A na jak dlouho to máš? Mně zbývají ještě 3 týdny a taky už z toho šílim! Jinak s tim sprchováním, no...musíš prostě najít polohu, kde budeš mít nohu ven z vany, ať už v sedě nebo ve stoje. U nás to v sedě nejde, takže stojím a nohu mám opřenou o židli u vany, takže opatrné pohyby:D

Reklama

Přidat komentář