Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:-) (Čt, 2. 11. 2017 - 11:11)

Neopustíš? Dokud nenajdeš podobného blbce, že.

Alice (Čt, 2. 11. 2017 - 11:11)

Zlatí neboj se já tě neopustím ani po soudu jak ti tu někdo cpe do hlavy.Já to beru tak jak to je,občas jsou ty vztahy složitý ale podívej co jsme všechno překonali a tím jsme právě silný.Jo někdy potřebuju svůj klid a budu ráda když se to naučíš nevztahovat na sebe.A jinak když vidím jiný chlapi jak se chovají tak vím co v tobě mám.Už se neboj,už se budem pomalu vracet zpátky,teď jsme tu byly ještě po městě.Přej mi to,to odreagování jsem myslela psychicky od té nohy.A za to ty nemůžeš za moje chyby kdybych ti měla jen něco vytknout tak kdybys byl akčnější rukama ke mě,je mi to blbý to říkat třeba na to přijdeš někdy sám,víc o tom psát nebudu ani povídat se mi o tom právě nechce už dřív jsme o tom mluvili ale třeba ti to dojde (někdy).A nějak nám locátor moc nefunguje co jsem koukala:(

Jirka (Čt, 2. 11. 2017 - 11:11)

to se ti opravdu líbí jak...Co fuj? A jak se mas Mio? Ja jsem ted u Mnichova na parkovisti.

Jirka (Čt, 2. 11. 2017 - 11:11)

Ale ona nic s pusou nedela,ona ma plny rty a kdyz si je obtahne mozna to tak zapusobi,ale ve zkutecnosti ne.

Jíííírkoooo (Čt, 2. 11. 2017 - 10:11)

No fuj.

Jirko (Čt, 2. 11. 2017 - 10:11)

Ne ja prave myslim...to se ti opravdu líbí jak púulí pusu jako kačer Donald?

Mia (Čt, 2. 11. 2017 - 10:11)

Lallo, perfektně napsaný!!!...Lallo, Jarine nejde než s vámi souhlasit. Napsali jste to moc dobře, je to tak jek je napsaný. Bohužel se to míjí účinkem.

Jirka (Čt, 2. 11. 2017 - 09:11)

Lallo, perfektně napsaný!!!...Ne ja prave myslim srdcem.Nadech lehke devy maji dost ty cernovlasky prave jak se libi tobe Jarine:-) Blondyny pusobi nezneji,ale hold kazdy mame jiny vkus.A jak to myslis,ze si jinde neskrtam?

Jirka (Čt, 2. 11. 2017 - 09:11)

Ja za to nemuzu.Proste jsem takovej a s porovnani s ex ktera na mne jen kricela je ziti s Alcou proste daleko lepsi,kdyz mne netrapi takhle.A do baru Lallo s ni moc nemuzu,protoze oba dva zarlime,mame problem i v obchodech a restauracich,ale tam se aspon neopijem tak zarlime strizlivy,ale v baru by to byl velkej problem,tak tam radsi spolu nejdem.Museli bysme mit bar kde jsou jen starsi skaredy lidi,ale jak se kolem nas objevi namakany frajeri nebo holky v mini a vystrihach je konec a oba pak mame problemy.Uz jsme si zazili takovych hnusnych pocitu a hadek ze zarlivosti dost,pritom ani jeden nemuzem za to,ze si k nam nekdo takovej stoupl.Ted jsem byl rad,ze jsem zvladl minule ty kolegy.Mama nikam nechodila jen na srazi se skolou nebo za kamaradkou jen na par hod,ale mama je jina,ale taky nadava nekdy,ze ji nic nebavi.Ja nevim jak by mel teda vypadat partnersky zivot? Kolem sebe vidim jen rozvody.Na ty veci jestli by pri mne stala nechci myslet.Bojim se,ze by ji hrabalo je tam velky predpoklad,ale ja to mam tak taky,ale asi spis verim,ze by pri mne stala,aspon ze zacatku by se snazila.

jarin origoš (Čt, 2. 11. 2017 - 09:11)

Ty Jirko jen paběrkuješ.Co...Lallo, perfektně napsaný!!! Já bych ještě dodal pohled chlapa- TOHLE, TOHLE by třeba mně vážně nestačilo!!! A že tedy Alča až taková hvězda co se týká vzhledu není- ale proti gustu žádný dišputát. Kdo je na vyšpulený blondýny s nádechem lehké děvy a jinde si fakt ani za mák neškrtá, tak... no ne, stejně nechápu. Nechat se ničit a zahánět se někam, kam by člověk ani normálně nezašel. Už chápu tu oblíbenou větu u žen, že někdo holt přemýšlí tím, co má dole.

...... (Čt, 2. 11. 2017 - 07:11)

je to marný je to marný je to marný

Lalla pro Jirku (Čt, 2. 11. 2017 - 06:11)

Ty Jirko jen paběrkuješ.Co na tebe zbyde. Pár smíchu a občas sex. To není dokonalost ani láska.Představ si, že těžce onemocníš,nebudeš moci souložit, pracovat...Bude při tobě stát?

Pěkných holek jsou plné bordely.Taky se tím holky občas živí. Ty holky bordelech mají stejnou vlastnost jaky Alice s Milunou, to není dokonalost. A pár úsměvů za den proti chlastačkám v barech. Jirko,tvoje maminka,když tě mšla, chodila pařit do barů, válela se příkpech,protože ji všichni asi tehdy oodkopli? Kde na ty vzory chodíš?

.Neumí milovat (milovat s celou oddaností,netrápením muže, spolehlivostí, oporou. A Jirko, když na bar, tak milující lidé jdou spolu, obzvlášť v začátcích a ne to co děláte vy, že půjčuješ a pak je jedno co se dělo. Naivo, to není kritika Alice, je to jen konstatování že Alice jiná nebude a u vás to nefunguje jako v rodinách,kde vychovávají děti.

:-) (Čt, 2. 11. 2017 - 06:11)

Alice to jsi narazila na toho pravého.:-) Tak si užívej, protože takových volů je málo.
U tebe Jirko to vidím na brzké ústavní léčení.

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 23:11)

Jak uz je trvale zamestnana tak uz nebere.Ja nevim co je pro tebe skromnost? Dam ti priklad,tim jak je pro mne krasna a ma dokonaly prsa tak ja jsem nejstastnejsi,kdyz ji vidim se smat a delame blbustky a staci mne to,protoze uz pohled na ni mi dela stastnym.Treba kdyz nekam jedeme,pustime treba Kreyson-Ladu Krizka a oba zacnem zpivat a je veselo a mam ji u sebe a malinkou k tomu,pak jsem nejstastnejsi.Jestli to je pro tebe skromny,treba je,ale pro mne takovy chvile znamenaji nejvic.

Jirko (St, 1. 11. 2017 - 23:11)

co to tady povídáš, že nebere rodičovské dávky? Ještě na jaře když zdrhla jsi skuhral, že ti chybí její mateřská na splácení auta

a (St, 1. 11. 2017 - 23:11)

tak jestli tomu říkáš dokonalost tak to jsi kluk skromnej

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Ale o te minulosti mi rika,ze to byla chyba ty cikani a muslimove.A libi se ji moje cm dole.Ja tomu neverim,ze by mela takovyhle plan a nechala mi po soudu.Doufam,ze se pletete.Ja ji beru jako stalou partnerku,kdyz odmyslim ty jeji nalady a problemy a kdyz je vesela tak je to dokonaly mezi nami.

. (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

To se tezko vysvetluje,kdyz...Zničí tě.

nechá tě (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Ale ona nic na deti nebere,my...až tě nebude potřebovat.

. (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Váž vztah nemá budoucnost. Ano, nechá tě. To je každému jasné, jen tobě ne. Chceš ji převychovat, zakazuješ, "půjčuješ" Miluně, ale nic ti nebude platné. Víš o její minulosti, jak žila a žít bude. Nezabrání tomu ani Anetka.Pořád ti to tady každý píše.

Reklama

Přidat komentář