Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

tak (Čt, 2. 11. 2017 - 13:11)

Alča řídí tak snad to...nyní jsi to řádně vysvětlila, slepičí mozku.

Miluna (Čt, 2. 11. 2017 - 13:11)

Alča řídí tak snad to nebude vadit že to napíšu ale Alča myslela aby jí víc dělal i rukama Jirko jestli si to pochopil? Ale možná to chlapy celkově ani tolik nebaví dělat rukama,aspoň ne ty co ho maji velkýho.

a (Čt, 2. 11. 2017 - 13:11)

nemělo to znamenat vaření a úklid!!

Jiříku (Čt, 2. 11. 2017 - 13:11)

Lasko ja tu posloucham v...piš si : zdokonalit ruční práce
a) háčkování
b) vyšívání
c) ...

:-D

Jirka (Čt, 2. 11. 2017 - 12:11)

Lasko ja tu posloucham v kamionu zase Kreyson,ted jsem si ty stary pisnicky nejak oblibil a ted mne rozbrecela pisnicka Svedomi,ani nevim proc,nejak v tom vidim tebe.Ale nevim proc a to ani ten text moc nechapu,ale vidim v te pisnicce tebe,mozna i kvuli Radkovi nebo i kvuli nam,ja nevim.Uz cekam na vykladce ,50km od Stuttgartu.Kez by nas zase dali na cestu do dvojky.To by bylo skvely a chybi mi to.

Jirka (Čt, 2. 11. 2017 - 12:11)

Zlatí neboj se já tě...Mam hroznou ulevu,ze se vracite.A neudelaly jste neco spatnyho? Budes uz dneska doma? Nejsi moc unavena? Co to techno kdo tam byl? Jo koukal jsem co ten locator dela a aktualizaci tam nema zadnou,to jsme v prdeli ted.

:-* (Čt, 2. 11. 2017 - 11:11)

To je dost,že jsi taky napsala Alčo.Já ti fandim.Tobě i Sany.

ale (Čt, 2. 11. 2017 - 11:11)

o tom potom

Alice (Čt, 2. 11. 2017 - 11:11)

Neopustíš? Dokud nenajdeš...To si myslíš že Jirku takhle vidím? To fakt ne! Jirka je hodně citlivej a jo umí taky řádit a zařvat a jsou věci které mi vadí ale hele s jiným do jinýho vztahu už bych nešla.

:-) (Čt, 2. 11. 2017 - 11:11)

Neopustíš? Dokud nenajdeš podobného blbce, že.

Alice (Čt, 2. 11. 2017 - 11:11)

Zlatí neboj se já tě neopustím ani po soudu jak ti tu někdo cpe do hlavy.Já to beru tak jak to je,občas jsou ty vztahy složitý ale podívej co jsme všechno překonali a tím jsme právě silný.Jo někdy potřebuju svůj klid a budu ráda když se to naučíš nevztahovat na sebe.A jinak když vidím jiný chlapi jak se chovají tak vím co v tobě mám.Už se neboj,už se budem pomalu vracet zpátky,teď jsme tu byly ještě po městě.Přej mi to,to odreagování jsem myslela psychicky od té nohy.A za to ty nemůžeš za moje chyby kdybych ti měla jen něco vytknout tak kdybys byl akčnější rukama ke mě,je mi to blbý to říkat třeba na to přijdeš někdy sám,víc o tom psát nebudu ani povídat se mi o tom právě nechce už dřív jsme o tom mluvili ale třeba ti to dojde (někdy).A nějak nám locátor moc nefunguje co jsem koukala:(

Jirka (Čt, 2. 11. 2017 - 11:11)

to se ti opravdu líbí jak...Co fuj? A jak se mas Mio? Ja jsem ted u Mnichova na parkovisti.

Jirka (Čt, 2. 11. 2017 - 11:11)

Ale ona nic s pusou nedela,ona ma plny rty a kdyz si je obtahne mozna to tak zapusobi,ale ve zkutecnosti ne.

Jíííírkoooo (Čt, 2. 11. 2017 - 10:11)

No fuj.

Jirko (Čt, 2. 11. 2017 - 10:11)

Ne ja prave myslim...to se ti opravdu líbí jak púulí pusu jako kačer Donald?

Mia (Čt, 2. 11. 2017 - 10:11)

Lallo, perfektně napsaný!!!...Lallo, Jarine nejde než s vámi souhlasit. Napsali jste to moc dobře, je to tak jek je napsaný. Bohužel se to míjí účinkem.

Jirka (Čt, 2. 11. 2017 - 09:11)

Lallo, perfektně napsaný!!!...Ne ja prave myslim srdcem.Nadech lehke devy maji dost ty cernovlasky prave jak se libi tobe Jarine:-) Blondyny pusobi nezneji,ale hold kazdy mame jiny vkus.A jak to myslis,ze si jinde neskrtam?

Jirka (Čt, 2. 11. 2017 - 09:11)

Ja za to nemuzu.Proste jsem takovej a s porovnani s ex ktera na mne jen kricela je ziti s Alcou proste daleko lepsi,kdyz mne netrapi takhle.A do baru Lallo s ni moc nemuzu,protoze oba dva zarlime,mame problem i v obchodech a restauracich,ale tam se aspon neopijem tak zarlime strizlivy,ale v baru by to byl velkej problem,tak tam radsi spolu nejdem.Museli bysme mit bar kde jsou jen starsi skaredy lidi,ale jak se kolem nas objevi namakany frajeri nebo holky v mini a vystrihach je konec a oba pak mame problemy.Uz jsme si zazili takovych hnusnych pocitu a hadek ze zarlivosti dost,pritom ani jeden nemuzem za to,ze si k nam nekdo takovej stoupl.Ted jsem byl rad,ze jsem zvladl minule ty kolegy.Mama nikam nechodila jen na srazi se skolou nebo za kamaradkou jen na par hod,ale mama je jina,ale taky nadava nekdy,ze ji nic nebavi.Ja nevim jak by mel teda vypadat partnersky zivot? Kolem sebe vidim jen rozvody.Na ty veci jestli by pri mne stala nechci myslet.Bojim se,ze by ji hrabalo je tam velky predpoklad,ale ja to mam tak taky,ale asi spis verim,ze by pri mne stala,aspon ze zacatku by se snazila.

jarin origoš (Čt, 2. 11. 2017 - 09:11)

Ty Jirko jen paběrkuješ.Co...Lallo, perfektně napsaný!!! Já bych ještě dodal pohled chlapa- TOHLE, TOHLE by třeba mně vážně nestačilo!!! A že tedy Alča až taková hvězda co se týká vzhledu není- ale proti gustu žádný dišputát. Kdo je na vyšpulený blondýny s nádechem lehké děvy a jinde si fakt ani za mák neškrtá, tak... no ne, stejně nechápu. Nechat se ničit a zahánět se někam, kam by člověk ani normálně nezašel. Už chápu tu oblíbenou větu u žen, že někdo holt přemýšlí tím, co má dole.

...... (Čt, 2. 11. 2017 - 07:11)

je to marný je to marný je to marný

Reklama

Přidat komentář