Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Nechme toho.
Jirka je v...S tím souhlasím, není to moje věc, jen jsem chtěla napsat,jak to vidím

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Nechme toho.
Jirka je v nezáviděníhodné situaci ale já si ho vážím za to že se snaží a má dobrý úmysl.
No a Alice si buď uvědomí realitu nebo to odnese sama a děti taky.
Ale netřeba jim podtrhávat stoličku.
Jirko a co psycholog? Neměli jste k někomu jít?

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

To máš Lallo asi pravdu....To ano. Ale tady přece nejde o to, aby se sžili nebo ano? Není to u nich víc víc o osobnosti, charakteru a vzájemné lásce? Nevím. Ale jsou spolu dva roky

. (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Tak jako tak ne ale když do...Nešiji do něj dávám tady své názory, tak jako vy své. Chcete stmelit"rodinu", ale sami víte, že to nemá budoucnost. Proč prodlužovat něco, co bude pro děti zlo. Ten malej už chápe, vidí a cítí!!!

. (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Tak jako tak ne ale když do...Nešiji do něj dávám tady své názory, tak jako vy své. Chcete stmelit"rodinu", ale sami víte, že to nemá budoucnost. Proč prodlužovat něco, co bude pro děti zlo. Ten malej už chápe, vidí a cítí!!!

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Složí se tak jako tak, je...Tak jako tak ne ale když do něj budeš takhle šít tak ano.

. (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Protože pokud někdo někoho...Jen ona nechce! a on chce. No a Alici stejně ta basa nemine a dětem bude líp jinde. Protože to co je čeká, je snad každému jasné. Vám ne?

. (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Radikálně?
Alici do basy a...Složí se tak jako tak, je nervově labilní, nebo se pletu?

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Protože pokud někdo někoho...To máš Lallo asi pravdu. Ale někdy lidi potřebují delší čas na to aby se sžili.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Nech toho. Má takový vztah...Radikálně?
Alici do basy a děti do Dětského domova. A Jirka aby se složil?
To by opravdu stálo za to.
Dokud je naděje tak se má zkusit všechno. Spousta lidí žije v různě nefunkčních svazcích a kvůli dětem to vydrží.
Jaký smysl má tady psát o flintě do žita?

Jirko (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Tak se Jirko rozhodni, buď budeš takový jak chce ona,a budeš jí tolerovat vše a poslouchat, nebo odejdi. Stejně spolu nevydržíte.

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Protože pokud někdo někoho chce a ne jen "chce", tak takového celého se vším všudy

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Lallo ale Jirka chce Alici....Pak by se měl smířit s tím, jaká je.

! (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Takže probuzení nebylo...Nech toho. Má takový vztah budoucnost?
Už kvůli dětem bych to řešil hned a radikálně!! Nejde tady přece jen o alkohol.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Jirko, ty se musíš...Lallo ale Jirka chce Alici. To je jasné. Jen aby byla jiná než je.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Ona to ma mozna taky 2x za...Takže probuzení nebylo šťastné?
Jirko zkus nevyčítat. Spíš rozumně připomenout že potřebujete jeden druhého abyste si mohli nechat Anetku. Ani jeden z vás ji sám nezvládne. Na radikální řešení jako je odchod je čas jako na docela poslední možnost.
A nevím jestli neudělám chybu když připomenu že spousta žen má muže alkoholiky a ještě jim po příchodu z hospody jsou schopné dát hadr na hlavu.
Alice zas přece tolik nepije.

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Ona to ma mozna taky 2x za...Jirko, ty se musíš rozhodnout, co vlastně chceš

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

Ona to ma mozna taky 2x za rok.Ale,vidim,ze to dneska asi nema s ni cenu!! Bud pujde pryc dneska zase ona nebo ja!! Je mi to lito,jsem nestastnej.

Lala (Ne, 8. 10. 2017 - 14:10)

No teda. Musím říct, že Alici skoro závidím její internetové kamarádky

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 13:10)

Oprava pro znalé tvorby Betty McDonald - správně je Mary Bardová.

Reklama

Přidat komentář