Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (St, 26. 7. 2017 - 11:07)

Ahoj kluci tak už tu jsem a kolik je vám oboum let? A kdo kde bydlíte? A jsem ráda že mi berete takovou jaká jsem.A romy už bych nechtěla to reaguji na Alexe co jsem od něj četla.

:-((( (St, 26. 7. 2017 - 11:07)

Spíše jej v 16 ojede.Možná spíš ještě dřív.

... (St, 26. 7. 2017 - 10:07)

Někoho může přitahovat...Spíše jej v 16 ojede.

Jak (St, 26. 7. 2017 - 10:07)

Někoho může přitahovat ženská, která nemá žádné zábrany, když dokázala spát s vlastním synem.U ní je předpoklad,že až ten malej trochu doroste,bude chtít kluka taky na sex.

spolehlivě (St, 26. 7. 2017 - 09:07)

Máš pravdu chlape.Jako...Jdi k psychiatrovi a ten ti pomůže taky.

zavislej na Ali (St, 26. 7. 2017 - 08:07)

Dyt mu ctenar2 psal at zatim...Máš pravdu chlape.Jako nějakej Alex nemůže holky nahradit.Je to tu tak bez holek smutný.Aluš prosim napiš.Třeba se můžem někdy i seznámit.Jo neni mi 16 ani 17,ale udělal bych pro tebe cokoliv a bydlim sám.

cikán, černý ci (St, 26. 7. 2017 - 00:07)

to je jen kousek z jedný písičky, nějak sem si vzpoměl

blbe (St, 26. 7. 2017 - 00:07)

Dyt mu ctenar2 psal at zatim...a jak by asi psala když je přivázaná? A jestli už není tak je nadopované léky tak psát stejně nemůže.

*Zavislej na Al (St, 26. 7. 2017 - 00:07)

tak on Alex zde není proto...Dyt mu ctenar2 psal at zatim pise on,kdyz tu neni Milca.Ja uz nevim co mam bez tech holek delat nejsem prdlej,ale zavislej a s depresema.Milunce i Alicce musi byt smutno.Proc aspon Milunce tam nedate mobil Jirko?

no (Út, 25. 7. 2017 - 23:07)

Nevim co mam delat,ale bez...tak on Alex zde není proto aby pomáhal nějakýmu prdloušoví.

*Zavislej na Al (Út, 25. 7. 2017 - 23:07)

Nevim co mam delat,ale bez holek mi zacina dalsi deprese.Nevim co mam delat,ale nejakej Alex mi nepomaha (omlouvam se Alexi) ale bez holek to nejde!

Alex (Út, 25. 7. 2017 - 23:07)

Tady jsem našel pravěk...to mi nejak dostalo.srandou i litosti jak to utika,cu rikas?

čtenář 2 (Út, 25. 7. 2017 - 21:07)

tak mislis ctenar2 ze mam...Tady jsem našel pravěk téhle diskuze z období před Milunou. To jsou ti Budějovičáci:

http://diskuse.doktorka.cz/romove-ziji-tu-s-nami/archiv/5380/

Alex (Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

jo deti sou s marcelem oba dva kluci.jo lallo to sme psali tadi i s vedljsi misnosti.pamatujete si dobre.

Alex (Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

Jo Dežo mě taky bavil....tak mislis ctenar2 ze mam psat vic? ale horsi ze nevin co.jo rad bych zastoupil milunu ale jak ona to dela zeji napada porat co psat? a alice jak dopadla tak ted byse ji naki cigan hodil.bych i ji ted klidme chtel kdybi chtela kdyz uz nema manzela.bylo mi to trapni napsat haha ale vis jak uz dluho nic snikim no tak ted bych klidne.a jinak stwbou se mi dobre pise ctenari2 vim ze chodis s nasema holkama a milunu to zajimalo jak se ti vyptava haha.asi sem tu ze vsech ciganu nejvic co.jo a particku budejckou pamatuju vsechno sme se sem natahali pres petru pak tadi mela nekolik nas byvalejh haha,dobrej propojenec a vsichni cigani se tu naucili psat,presne jak pises.a ten stou panou to byl tibor si pamatuju.jo a ta sani taki nevim proc nepise uz dit psali hezky.

ahoj (Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

Alexi ale Dežo má syna a...jeden s Petrou,ten byl v děcáku a další nevím.O toho se kluci snad starali

Joj (Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

Alexi ale Dežo má syna a kde ten je? A ještě psal Marcel.

Lalla (Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

Já teda tehdy sem nepsala, ale občas nakoukla a vzpomínám, jak Dežo psal a najednou napsal Alex a Dežo se divil, jak může být Alex na dvou místech, tady na diskuzi a vedle v pokoji :)

čtenář 2 (Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

je videt ze si pamatujes...Cigáni z Budějovic byli dobrý. To byli nějací z ubytovny a tady se domlouvali. Takže jsme mohli číst - "pojď dolu na cígo" nebo "až to budeš nejmíň čekat, tak se ti objevím za zády" a další hlášky. A pak byl skvělej ten jak měl nafukovací pannu.

čtenář 2 (Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

Jo Dežo mě taky bavil. Třeba jak Miluna psala svojí mamce, která vyměnila zámek u bytu, že ji hodili na vedlejší kolej. A Dežo svým nezaměnitelným a nenapodobitelným stylem napsal něco ve smyslu - Milunko co děláš na nádraží:-)

Alexi, klidně piš, lidi si rádi přečtou jak žiješ a co děláš, když tady teď není Miluna s Alicí a to , že nereagují nevadí, na mě taky moc nereagují. Třeba Sany mě překvapila jak tuhle napsala, že mě ráda čte a to byla snad její první reakce na mě po pár týdnech.

Reklama

Přidat komentář