Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirko (Pá, 28. 7. 2017 - 17:07)

No Jarine me to proste...Každopádně máš svůj rozum.Určitě to je pro tebe těžké rozhodování jak dál s Milunou.Nemoc jí zůstane do smrti,za kterou ona nemůže.To už záleží na tobě,jestli chceš dál žít v nejistotě co tě s ní ještě čeká a věř tomu,že to bude přetrvávat dál,z toho se nikdy nedostane.Poznal jsi sám,že i když byla s tebou,stejně hledala dál,jestli mladíci nebo důchodci to už je nastejno.Nepoznáš,jestli s někým byla nebo ne když jezdíš.Můj názor je odejít.

jo (Pá, 28. 7. 2017 - 17:07)

odejdi. Jinak se budeš pořád trápit ze stresu a nakonec zkolabuješ

Jirka (Pá, 28. 7. 2017 - 17:07)

No Jarine me to proste nedalo.On ji na ten mobil i nekdo volal skrytym cislem a kdyz to tady zaclo zvonit pozde vecer tak jsem koukal kde vypnout zvuk a jak uz to clovel drzel v ruce tak mi to nedalo.A fakt zumpa mobil.Takova zumpa,ze to necha az imaginarni pachut v hube.Jo a s Alici budes mit pravdu Jarine,ze nepise kvuli tomu.Na kolik odhadujes,ze ji zavrou? No a mam velky dilema ted jestli teda odejit,nekdo mi tu radi ze jo.Uvitam vic nazoru co byste delali byt na mim miste? Moji synove uz znaji pravdu,ze je Miluna v blazinci a je mi to neprijemny.

1 (Pá, 28. 7. 2017 - 16:07)

To 14:52 a 15:28 já z vás čuram smíchy..skvěle napsaný..Díky za pobavení.

:-) (Pá, 28. 7. 2017 - 16:07)

Strategie. Minulý nebo...Tak na to jsi kápl s Alicí určitě přesně:-) neví jestli to Jirka neprozradí tak moc toho nepíše:-)

v (Pá, 28. 7. 2017 - 16:07)

takovém případě je vhodné, do mobilu vlézt. A informovat doktory

jarin origoš (Pá, 28. 7. 2017 - 15:07)

Alice jen do 20ti.Nesedí...Strategie. Minulý nebo předminulý týden jste tady někdo řešil, jestli má Jirka dát Alici bývalému odkaz na tuto diskusi. Tak Alice samozřejmě nepíše, aby toho nevykvákala na sebe ještě víc, než doposud a nepřitížila si ještě víc (hlavně tedy u toho soudu).
No a Miluna, to je prostě Miluna. Přejmě jí brzké uzdravení, resp. alespoň obrat k trochu lepšímu (uzdravení žel nehrozí). Musel jsem se pousmát té představě, jak Jirka sjíždí mobil a teď tam důchodci. A Jirko, tytyty, to se dělá lézt někomu do mobilu? I když chápu, asi jsi měl podezření. I když si tak ale stejně říkám, jestli bys do toho mobilu lezl/nelezl i kdybys to podezření neměl a nevěděl, co je Miluna za člověka? Co? :-)

To (Pá, 28. 7. 2017 - 15:07)

Miluna má široký...Alice jen do 20ti.Nesedí už,že ani nepíše těm dvoum závislákům.Asi to je blbost,ještě nebyl soud.

kvalitka (Pá, 28. 7. 2017 - 14:07)

Ty víš moc dobře jaká...Miluna má široký záběr,od 15 až po 100 let.

Jirko (Pá, 28. 7. 2017 - 14:07)

O zanaseni primo nevim,to se...Ty víš moc dobře jaká Miluna je.Snažil ses z ní něco udělat,bohužel byla,je a bude stejná.Nevěřím tomu,že se změní i kdyby byla tvoje manželka.Uteč od ní dokud je ještě čas.Miluna je stejná jak Alice.Máš na lepší ženský.

Jirka (Pá, 28. 7. 2017 - 14:07)

Copak zanasi?O zanaseni primo nevim,to se ji asi nepovedlo,ale je to zumpa ten mobil.Otravovani tak 16 letych kluku (stejna jako Alice).Nejakej ji psal,ze ji nechce at uz ho neotravuje a ona mu nadavala.A datum normalne par dni pred nez ji hrablo.Do toho nahy fotky mladych kluku a pak nahych dedku a babek,no mam dost.

hmmmm (Pá, 28. 7. 2017 - 14:07)

Jo jednou za pul roku pri...Copak zanasi?

Jirka (Pá, 28. 7. 2017 - 14:07)

nech si udělat testyJo jednou za pul roku pri takovym souziti,ale nevim jestli na to nekaslu na ten vztah.Premyslim i co Lalla nedavno napsala a tak kdyz jsem Milune koukl do mobilu tak se mi ani pokracovat nechce.

rada (Pá, 28. 7. 2017 - 13:07)

nech si udělat testy

. (Pá, 28. 7. 2017 - 12:07)

Lepší Miluna v léčení a...Mně naopak Miluna tady hodně chybí.

Jirka (Pá, 28. 7. 2017 - 10:07)

Vite,hodne,hodne,premyslim jestli vubec s Milcou pokracovat dal.Mam ted duvod a nevim co delat.

no (Pá, 28. 7. 2017 - 08:07)

Souhlasím. Jen aby jim neutekla.

jarin origoš (Pá, 28. 7. 2017 - 08:07)

Je vidět,že tahle diskuze...Lepší Miluna v léčení a seklá diskuse, než Miluna bez péče lékařů a tzv. velezajímavá diskuse. Dle mne tedy.

... (Pá, 28. 7. 2017 - 00:07)

Je vidět,že tahle diskuze funguje jen Milunou.Bez Miluny se to seká.

? (Čt, 27. 7. 2017 - 22:07)

Co je ze to tu tak stoji?

Reklama

Přidat komentář