Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

ty jsi ale mrch (Po, 26. 6. 2017 - 21:06)

Ne chybí mi Jirka!! Začlo...Co to tady zkoušíš?Miluna je sice trochu na hlavu,ale nedělej z ní ještě většího blázna,než je.

Tak (Po, 26. 6. 2017 - 21:06)

Miluna to ve vztahu stejně dlouho nevydrží, to všichni víme. Jí jde jen o sex. Ale Jiřík taky myslí spíš tím dole, tak to bude hodně napínavé, co se bude dít.

k. (Po, 26. 6. 2017 - 21:06)

Ne chybí mi Jirka!! Začlo...Alice ty jsi krava.

Alice (Po, 26. 6. 2017 - 21:06)

Ne chybí mi Jirka!! Začlo to tím snem a pak v práci když chlapi říkali že se těší domu na ženy a jejich děti tak mi to přišlo líto všechno.Milino k čenu ti je tobě ty s ním nemáš holčičku malinkou támhle! Je to nechutný co jste tu psali v noci a dopoledne.Je mi z toho zle.Zapomeň co bylo ber to že hjsou vánoce á já jsem s Jirkou a jsme spolu a ty si u mamky a nepotkala si Radka a ani spolu jsme nic neměli jsme jen kamarádky který mají minulost spolu v Německu ale nezapletli se do společnýho vztahu.Opakuj si to Miluno ,opakuj,dokola nic se nestalo a Jirka je můj.Jestli v tobě je ješte kousek něčeho pěknýho tak ho pošleš za mnou a vude vše v pořádku.Já tě nenechám jako kamarádku ale pošli ho za mnou,domluv mu ukaž ze máš dobré srdce.

Miluna (Po, 26. 6. 2017 - 20:06)

Jiřík?????Jak jste tu někdo dali ten odkaz tak to je přesně ono.Ten kluk tam to je ono krásný krátký uplý a ty botky k tomu.Na takový sem byla zvyklá.To jsou sexy chlapi vzrušující a ne to co chodí venku nevim proč by krátký věci měly nosit jen ženský! Naopak ty by měly být víc obličený kvůli znásilnění.No Alice tak jestli chceš jen jeho a beze mě tak to jdi do pr*dele!! Si zrádce!!! A ženská která mi nechala a nechce mi a chce mi naopak vzít mího samečka tak jí taky můžu začít nenávidět!!!!! A pak budu zlá,hodně zlá!!!!!!

88 (Po, 26. 6. 2017 - 20:06)

Za dva týdny mi končí...Vždyť jsi chlapa nechtěla,tak co najednou obracíš?Na 6 nedělí to nesváděj,Jirka psal jak jsi se k němu chovala a to jsi žádné 6 nedělí ještě ani neměla.Chybí ti audinka a ne Jirka.Chtěla jsi přece klid a jenom děti,jak jsi se tu vztekala,komedie jedna.Starej se radci o Romanka a Radka,neni ti trapne?

? (Po, 26. 6. 2017 - 19:06)

Za dva týdny mi končí...Alice nechlastej,vždy piješ když jsi nasr.ná.Není ti trapně prosit chlapa aby se vrátil.Přece není nad tvůj klídek:-)

to jsou (Po, 26. 6. 2017 - 19:06)

Za dva týdny mi končí...veletoče, paní vedoucí. Je horší než se myslelo. Vypočítavá potvora.

Alice (Po, 26. 6. 2017 - 19:06)

Za dva týdny mi končí šestinedělí tak asi vím víc co chci,to je tím a chci aby Anetka měla tatínka.hodne pšemýšlím a jo máme práci oba už to může být v pořádku.A tady na vsi je krásnej klid a ne jak tam ve smradlavej ulici u ubytobny jak si.Jirkoo,zavolej mi prosím,tady se ti buee líbit a Audinka bude splacená dřív.Na Milunu už kašlu ať jde líbat cizí ženský a poslouchat hadr.Dýť je hrabe tak jí Jirlo odvez léčit a vrať se.

že by (Po, 26. 6. 2017 - 19:06)

...Jiřík?????

hm (Po, 26. 6. 2017 - 19:06)

to asi ne. Jde ji o Audinu a...http://www.lui.cz/media/k2/items/cache/0e11551540ff15009bbbe3f42ba1fc72_M.jpg

TAK (Po, 26. 6. 2017 - 19:06)

Chtela by jsi jirku zpatky i...to asi ne. Jde ji o Audinu a taky Jirka ted víc vydělává.

- (Po, 26. 6. 2017 - 18:06)

Chtela by jsi jirku zpatky i kdyby nemel dost penez a nemohl te brat na vylety?

aha (Po, 26. 6. 2017 - 18:06)

No jo ale co ksybych ho...není už o tebe nikde zájem co?

Miluna (Po, 26. 6. 2017 - 18:06)

Aspoň se mi ženský zase zhnusí!! Ještě přidej ať mi to bolí co nejvíc!! Chce se mi brečet z tebe a to mi bylo dneska dobře!!!

Miluna (Po, 26. 6. 2017 - 18:06)

Jseš si jistá,že by tě...Jo přesně je to takhle jak píšeš a to se srala že nežárlí,to vidim teda!!

Miluna (Po, 26. 6. 2017 - 18:06)

Takže ty nás posíláš k mámě a pak zase chceš jeho a to myslíš jako jen jeho beze mě?? A my si na nic nehrajem!!! Já ho už taky miluju neni zrádce jako zasraný ženský víš!!!!!

.... (Po, 26. 6. 2017 - 18:06)

No jo ale co ksybych ho...Jseš si jistá,že by tě Jirka ještě chtěl zpátky? Tebe sere to jak jsou spolu, nic víc v tom není.Žárlivost je špatná vlastnost,že Alice.

Alice (Po, 26. 6. 2017 - 18:06)

No jo ale co ksybych ho chtěla uz zpátky? Proste hormony po porodní a nesnesla jsem nikoho,co když citim teď že malinká bude potřebovat nás oba u sebe?

alice (Po, 26. 6. 2017 - 17:06)

Oni jso u spíš trapný!!...Dyt jsi od jirky odesla a ten byl volny tak jakypak tvuj chlap.

Reklama

Přidat komentář