Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

(Po, 26. 6. 2017 - 22:06)

bych si teda dal svíčičky ven na stromek, když máme ty Vánoce, ale mám strach, že mě polosuchá zahrada lehne popelem. Tak se na to asi vybodnu.

jarin origoš (Po, 26. 6. 2017 - 22:06)

Tyjo já mít dítě někde v prdeli na severu Evropy v nemocnici, na pokraji života a smrti, tak nemám náladu řešit takový bejkoviny a mít ještě sílu na intriky.

no (Po, 26. 6. 2017 - 22:06)

máme se ještě na co těšit.

jarin origoš (Po, 26. 6. 2017 - 22:06)

Tak vida, přeci na tom něco je... Tyjo Alice když to tak vidíš, ozdob si stromeček a koukni na ty závěje venku, za chvíli přifrčí Santa Klaus, tak co kdybysis uplácala sněhuláka a můžeš si představovat Jirku. Holka, nevíš, co chceš. A nebo vlastně víš moc dobře... S lidmi se ale nehraje, jako s šachovými figurkami. I když to může dlouho procházet, ale někdo to tak holt má i celý život a na to musí být setsakramentsky silný žaludek.

názor (Po, 26. 6. 2017 - 22:06)

Miluna to ve vztahu stejně...Jestli to bude tak, jak si Alice přeje, dlouho soužití s Jirkou opět nevydrží. Ono v obou případech to není o soužití, ale o sexu a výhodách, které dovedou holky využít. A city jdou stranou. Miluna bere Jirku jako samce, Alice jako finanční podporu a Jirka je bere jako ty, které mu vyhoví ve všem v sexu. Tak jsem také zvědavý, kdo z koho.

Miluna (Po, 26. 6. 2017 - 22:06)

Prej jsou Vánoce:-)) mam si říkat že jsou Vánoce no ty vole,my jsme s Jirkou dali zase společnou koupel a teď ležíme při otevřenym balkonu a já si mam říkat že Vánoce:-) a že se nic nestalo!!!! Ty si se tam sama zbláznila!!!!!! Tak si to říkej ty sama a říkej si že tam Jirka stebou je!!!

ty jsi ale mrch (Po, 26. 6. 2017 - 21:06)

Ne chybí mi Jirka!! Začlo...Co to tady zkoušíš?Miluna je sice trochu na hlavu,ale nedělej z ní ještě většího blázna,než je.

Tak (Po, 26. 6. 2017 - 21:06)

Miluna to ve vztahu stejně dlouho nevydrží, to všichni víme. Jí jde jen o sex. Ale Jiřík taky myslí spíš tím dole, tak to bude hodně napínavé, co se bude dít.

k. (Po, 26. 6. 2017 - 21:06)

Ne chybí mi Jirka!! Začlo...Alice ty jsi krava.

Alice (Po, 26. 6. 2017 - 21:06)

Ne chybí mi Jirka!! Začlo to tím snem a pak v práci když chlapi říkali že se těší domu na ženy a jejich děti tak mi to přišlo líto všechno.Milino k čenu ti je tobě ty s ním nemáš holčičku malinkou támhle! Je to nechutný co jste tu psali v noci a dopoledne.Je mi z toho zle.Zapomeň co bylo ber to že hjsou vánoce á já jsem s Jirkou a jsme spolu a ty si u mamky a nepotkala si Radka a ani spolu jsme nic neměli jsme jen kamarádky který mají minulost spolu v Německu ale nezapletli se do společnýho vztahu.Opakuj si to Miluno ,opakuj,dokola nic se nestalo a Jirka je můj.Jestli v tobě je ješte kousek něčeho pěknýho tak ho pošleš za mnou a vude vše v pořádku.Já tě nenechám jako kamarádku ale pošli ho za mnou,domluv mu ukaž ze máš dobré srdce.

Miluna (Po, 26. 6. 2017 - 20:06)

Jiřík?????Jak jste tu někdo dali ten odkaz tak to je přesně ono.Ten kluk tam to je ono krásný krátký uplý a ty botky k tomu.Na takový sem byla zvyklá.To jsou sexy chlapi vzrušující a ne to co chodí venku nevim proč by krátký věci měly nosit jen ženský! Naopak ty by měly být víc obličený kvůli znásilnění.No Alice tak jestli chceš jen jeho a beze mě tak to jdi do pr*dele!! Si zrádce!!! A ženská která mi nechala a nechce mi a chce mi naopak vzít mího samečka tak jí taky můžu začít nenávidět!!!!! A pak budu zlá,hodně zlá!!!!!!

88 (Po, 26. 6. 2017 - 20:06)

Za dva týdny mi končí...Vždyť jsi chlapa nechtěla,tak co najednou obracíš?Na 6 nedělí to nesváděj,Jirka psal jak jsi se k němu chovala a to jsi žádné 6 nedělí ještě ani neměla.Chybí ti audinka a ne Jirka.Chtěla jsi přece klid a jenom děti,jak jsi se tu vztekala,komedie jedna.Starej se radci o Romanka a Radka,neni ti trapne?

? (Po, 26. 6. 2017 - 19:06)

Za dva týdny mi končí...Alice nechlastej,vždy piješ když jsi nasr.ná.Není ti trapně prosit chlapa aby se vrátil.Přece není nad tvůj klídek:-)

to jsou (Po, 26. 6. 2017 - 19:06)

Za dva týdny mi končí...veletoče, paní vedoucí. Je horší než se myslelo. Vypočítavá potvora.

Alice (Po, 26. 6. 2017 - 19:06)

Za dva týdny mi končí šestinedělí tak asi vím víc co chci,to je tím a chci aby Anetka měla tatínka.hodne pšemýšlím a jo máme práci oba už to může být v pořádku.A tady na vsi je krásnej klid a ne jak tam ve smradlavej ulici u ubytobny jak si.Jirkoo,zavolej mi prosím,tady se ti buee líbit a Audinka bude splacená dřív.Na Milunu už kašlu ať jde líbat cizí ženský a poslouchat hadr.Dýť je hrabe tak jí Jirlo odvez léčit a vrať se.

že by (Po, 26. 6. 2017 - 19:06)

...Jiřík?????

hm (Po, 26. 6. 2017 - 19:06)

to asi ne. Jde ji o Audinu a...http://www.lui.cz/media/k2/items/cache/0e11551540ff15009bbbe3f42ba1fc72_M.jpg

TAK (Po, 26. 6. 2017 - 19:06)

Chtela by jsi jirku zpatky i...to asi ne. Jde ji o Audinu a taky Jirka ted víc vydělává.

- (Po, 26. 6. 2017 - 18:06)

Chtela by jsi jirku zpatky i kdyby nemel dost penez a nemohl te brat na vylety?

aha (Po, 26. 6. 2017 - 18:06)

No jo ale co ksybych ho...není už o tebe nikde zájem co?

Reklama

Přidat komentář